Νέα

Είδα πραγματική έκφραση συναισθημάτων ή άξιζε το Όσκαρ ηθοποιίας;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SLManos82

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2018
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Φίλε καταβάθος είναι ρομαντική ψυχή,και μπορεί να βαρέθηκε τα τεμάχια και να θέλει ανθρωπιά..Φυσιολογικό είναι κι αυτό!
 

Alex1968

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
4ον. Όχι, δεν θα κάνω σχέση μαζί της αλλά ούτε και με καμία γυναίκα, είμαι απόλυτα συνεπής MGTOW. Αν ερωτευθώ, έχω ζητήσει από τους κολλητούς μου να με πυροβολήσουν 

φιλε τι ασχολησαι τοτε και κουραζεσαι και ψυχικα ?
Αφου το εχεις αναλυσει τοσο πολυ ισως να σε νοιαζει ο "ερωτας" η το κατι παραπανω στη πραγματικοτητα....
Δεν λεω οτι αυτη η κινεζα ειναι η ιδανικη περιπτωση, αλλα αυτα ετσι ειναι, για να παρει καποιος πρεπει πρωτα να μαθει να δινει χωρις να ζητα, μπορει να φαει τα μουτρα του 99 φορες, αλλη την 100η θα του ρθει το καρμα :)
 

Alex1968

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παντως ειναι ωραιος και ο ερωτας γιατι κοβεις τις πουτανες για κανα 2 χρονακια !!!
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
φιλε τι ασχολησαι τοτε και κουραζεσαι και ψυχικα ?
Αφου το εχεις αναλυσει τοσο πολυ ισως να σε νοιαζει ο "ερωτας" η το κατι παραπανω στη πραγματικοτητα....
Δεν λεω οτι αυτη η κινεζα ειναι η ιδανικη περιπτωση, αλλα αυτα ετσι ειναι, για να παρει καποιος πρεπει πρωτα να μαθει να δινει χωρις να ζητα, μπορει να φαει τα μουτρα του 99 φορες, αλλη την 100η θα του ρθει το καρμα :)

Γιατί να μην ασχοληθώ; Η Ανθρωποπαρατήρηση είναι εξαιρετική ασχολία και την κάνουμε όλοι μας συνεχώς και αδιαλείπτως. Πρώτα από όλα για λόγους επιβίωσης.

 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
παντως ειναι ωραιος και ο ερωτας γιατι κοβεις τις πουτανες για κανα 2 χρονακια !!!

Δεν διαφωνώ. Είναι αλήθεια ότι αν είσαι με μια γυναίκα που γουστάρεις και σε γουστάρει, όλα σου φαίνονται όμορφα. Ακόμα και με βόλτα στο πεδίο του Άρεως και στη συνέχεια να κάθομαι στο παγκάκι και να της κρατάω το χέρι, ένοιωθα γεμάτος. Από τότε πέρασαν δεκαετίες. Και ανακάλυψα ότι ο έρωτας θα τύχει στους πιο τυχερούς και προικισμένους μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού φορές σε όλη τους τη ζωή. Εγώ έχω ήδη αποσβέσει και πολλαπλάσια, να είναι καλά οι αλλοδαπές στα νησιά. Από εκεί κει πέρα είναι συναλλαγή. Υπάρχει όμως ο εξής κίνδυνος. Ξέρεις τι διαφορά έχει η τίμια από την πόρνη? Η πόρνη όταν φύγει από κοντά σου θα πάρει την τιμή που έχετε συμφωνήσει. Όταν η τίμια φύγει από κοντά σου θα προσπαθήσει να σου αποσπάσει όσα περισσότερα μπορεί. Δεν είναι δικό μου συμπέρασμα αυτό, το έχει πει κάποιος που έχει πηδήξει 10πλάσιες από μένα (γκόμενες εννοώ). Πολλοί κατέληξαν άστεγοι, ή / και στη φυλακή
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
523
Κριτικές
5
Like
3.257
Πόντοι
446
Δεν διαφωνώ. Είναι αλήθεια ότι αν είσαι με μια γυναίκα που γουστάρεις και σε γουστάρει, όλα σου φαίνονται όμορφα. Ακόμα και με βόλτα στο πεδίο του Άρεως και στη συνέχεια να κάθομαι στο παγκάκι και να της κρατάω το χέρι, ένοιωθα γεμάτος. Από τότε πέρασαν δεκαετίες. Και ανακάλυψα ότι ο έρωτας θα τύχει στους πιο τυχερούς και προικισμένους μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού φορές σε όλη τους τη ζωή. Εγώ έχω ήδη αποσβέσει και πολλαπλάσια, να είναι καλά οι αλλοδαπές στα νησιά. Από εκεί κει πέρα είναι συναλλαγή. Υπάρχει όμως ο εξής κίνδυνος. Ξέρεις τι διαφορά έχει η τίμια από την πόρνη? Η πόρνη όταν φύγει από κοντά σου θα πάρει την τιμή που έχετε συμφωνήσει. Όταν η τίμια φύγει από κοντά σου θα προσπαθήσει να σου αποσπάσει όσα περισσότερα μπορεί. Δεν είναι δικό μου συμπέρασμα αυτό, το έχει πει κάποιος που έχει πηδήξει 10πλάσιες από μένα (γκόμενες εννοώ). Πολλοί κατέληξαν άστεγοι, ή / και στη φυλακή
Σοφό .....αν και θλιβερό....πέρα για πέρα αληθινό !
 

meat factory

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2018
Μηνύματα
120
Like
39
Πόντοι
1
Δεν διαφωνώ. Είναι αλήθεια ότι αν είσαι με μια γυναίκα που γουστάρεις και σε γουστάρει, όλα σου φαίνονται όμορφα. Ακόμα και με βόλτα στο πεδίο του Άρεως και στη συνέχεια να κάθομαι στο παγκάκι και να της κρατάω το χέρι, ένοιωθα γεμάτος. Από τότε πέρασαν δεκαετίες. Και ανακάλυψα ότι ο έρωτας θα τύχει στους πιο τυχερούς και προικισμένους μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού φορές σε όλη τους τη ζωή. Εγώ έχω ήδη αποσβέσει και πολλαπλάσια, να είναι καλά οι αλλοδαπές στα νησιά. Από εκεί κει πέρα είναι συναλλαγή. Υπάρχει όμως ο εξής κίνδυνος. Ξέρεις τι διαφορά έχει η τίμια από την πόρνη? Η πόρνη όταν φύγει από κοντά σου θα πάρει την τιμή που έχετε συμφωνήσει. Όταν η τίμια φύγει από κοντά σου θα προσπαθήσει να σου αποσπάσει όσα περισσότερα μπορεί.

αρα μηπως τελικα δεν αγαπουσε κ.Μπρόκολε?
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
αρα μηπως τελικα δεν αγαπουσε κ.Μπρόκολε?

Πολλές από αυτές που μπλέκουν με φραγκάτους / διάσημους / γενικά ΑΛΦΑ δεν τους αγαπούν. Απλά είναι επενδύτριες. Όσοι παντρεύτηκαν σε στυλ κοντά στα 25 ΤΟΤΕ σίγουρα υπήρχε συναίσθημα. Στη συνέχεια πέρασε η ημερομηνία λήξης. Και απλά εκμεταλλεύτηκαν τους νόμους που έχουν περάσει οι Ελίτ και που σκοπό έχουν να απομυζήσουν τον άντρα. Δεν το κάνουν μόνες τους. Το νομικό σύστημα τους δίνει το δικαίωμα. Βέβαια, ύστερα από όλα αυτά φάνηκε ο πραγματικός τους χαρακτήρας.  Άπληστες, αχάριστες, ικανότατες στο να πουν ψέμματα και να προσποιηθούν τα θύματα 
 

psarogiatros

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
64
Like
38
Πόντοι
0
To αξίζεις φίλε μου Ιωάννη. Και είμαστε πολύ τυχεροί στο bou  που γράφεις εδώ μέσα. Είσαι διαπρεπής bou-τυπάς :rockon: :rockon: :rockon:
 

psarogiatros

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
64
Like
38
Πόντοι
0
To αξίζεις φίλε μου Ιωάννη. Και είμαστε πολύ τυχεροί στο bou  που γράφεις εδώ μέσα. Είσαι διαπρεπής bou-τυπάς :rockon: :rockon: :rockon:
Συμβαίνει λοιπόν αλλά σπανίως. Όπως σπανίως συμβαίνει και ο οργασμός της σεξεργάτριας. Και για να μη θεωρηθεί spam η παραδοχή της συμβολής του Μπόκολου στο bou  ας περιαυτολογήσω με αμαρτίες νεότητος: Την τελευταία φορά που επισκέφτηκα, άγαμος ων, μια μιλφ βιζιτού, ήμουν με ελάχιστα χρήματα και πήρα βασικό πρόγραμμα. Φεύγοντας, μέχρι να ντυθώ και να κλείσω την πόρτα, αμίλητος, επί 3-4 λεπτά, η μιλφάρα, με αρκετά πιασίματα, οξυζεναρισμένη ξανθιά, μητέρα 2 μεγάλων παιδιών, ήταν χαμένη στο αυνανιστικό σεξ. Καθόταν στα 4, είχε χώσει το κεφάλι της στο μαξιλάρι και έτριβε εναγωνίως την κλειτορίδα της. Μέχρι τουλάχιστον να βγω δεν είχε χύσει-μάλλον επειδή ντρεπόταν. Ήταν ένα θέαμα που παρέμεινε αξέχαστο στη μνήμη μου..
 

psarogiatros

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
64
Like
38
Πόντοι
0
Σε μια άλλη περίπτωση, πρωινός-πρωινός, κατηφόριζα την χρυσή δεκαετία του '90 Μετάξι. Μπήκα, ρίχνοντας μια φευγαλέα ματιά στη σεξεργάτρια. Ήταν γύρω στις 11 το πρωί και η σεξεργάτρια ήταν ένα σύνηθες κορίτσι. Ήμουν 23, δεν με ένοιαζε, ήθελα να ξεχαρμανιάσω. Βαστούσα μπαίνοντας 2-3 συγγράμματα από το πανεπιστήμιο. Δεν ήμουν εύπορος. Τα χρήματα για την επίσκεψη είχαν προκύψει με εργασία ανειδίκευτου εργάτη σε οικοδομή. Στο δωμάτιο παραδόξως μπήκε μια καινούργια κοπέλα που ουδέποτε ξαναείδα έκτοτε-αν και επισκέφτηκα ξανά το σπίτι. Ήταν τρομερής εμφάνισης, μεταξύ 20-25 και ήταν η μόνη που επέμενε να χρησιμοποιήσω την στάση της Αφροδίτης, αυτό που αρκετοί αποκαλούν "πλαγιαστά". Δεν έχω συναντήσει έκτοτε πιο υγρή γυναίκα! Και συναγωνιστές, δεν επρόκειτο για τεχνητό λιπαντικό, ούτε για αφροδίσιο νόσημα. ΔΕΝ γράφω όμως για αυτό! Γράφω για την εξής παραδοξότητα: Καθόλη την διάρκεια των περιπτύξεων και της διείσδυσης "ντόκτορ" με ανέβαζε, "ντόκτορ" με κατέβαζε!!! :2funny: :2funny: :grin: Κάποιο κόλλημα είχε με τον ιατρικό κλάδο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom