Νέα

Ετεροφυλική Έχω περάσει πολλά στη ζωή μου!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podhlaths
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 641
  • Εμφανίσεις 220K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

whitestone

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2014
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Την συναντας και κανεις ολονων την καρδια.
Αν δεν σου αρεσει ή δεν κατσει η χημεια σας (που παιζει σιγουρακι) παιζεις στη μανα ενα ωραιο σεναριο με "ναι βγαινουμε" "την βλεπω φυσικα" "καλο κοριτσι" . Και μετα απο κανενα μηνα τα χαλας επισημα (στη μανα εννοω) και ουτε γατα ουτε ζημια. Κανεις και τη μανα να νιωθει οτι προσπαθησες και δεν την κουνας την αχλαδια και σε αφηνει και ησυχο για αρκετο καιρο
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
======2======
Ο χωρισμός τον γονιών μου και ειδικά η συνεχής απουσία του Πατέρα με πρόσχημα την δουλειά με είχε ωριμάσει αρκετά. Δεν ήμουν σαν τα άλλα παιδιά της ηλικίας μου ενώ παρέμενα από τους λίγους έφηβους που δεν είχα κάνει σεξ παρόλο που σχεδόν ήμουν έτοιμος να γιορτάσω τα 18α γενέθλια μου. Έτσι αν και είχα ορκιστεί ότι δεν θα αφήσω ποτέ μόνη την μάνα μου η επιτυχία μου στις πανελλήνιες και η υποχρεωτική μετακίνηση μου στην Αθήνα ήταν ήδη ένα πρόβλημα. Επίσης η μητέρα μου σε μια της προσπάθεια να αποποιηθεί οποιαδήποτε βοήθεια από τον πατέρα μου έπιασε δουλειά ως μαγείρισσα σε ένα τσιπουράδικο που το διηύθυνε η κολλητή της η κυρία Μαρία.
Έτσι είχαμε βρεθεί μπροστά σε ένα μεγάλο δίλημμα. Ή η μητέρα μου τα παρατούσε όλα και ερχόταν μαζί μου στην Αθήνα ή παρέμενε Γιαννενα και συνέχιζε την ζωή της.
Σε αυτό το σημείο πρέπει να τονίσω ότι ο πατέρας μου είχε μια γκαρσονιέρα στο Κολωνάκι στην οποία έμενε όποτε είχε κάποια υπόθεση στην Αθήνα, την οποία μου παραχωρούσε μέχρι να τελειώσω τις σπουδές και στην οποία γκαρσονιέρα η μητέρα μου δεν ήθελε να πατήσει το πόδι της θεωρώντας πως ο πατέρας μου την χρησιμοποιούσε ώς ερωτική φωλιά.
Έτσι παρόλο την αγάπη που είχα για την μητέρα μου και τον όρκο που είχα κάνει, δεν ήθελα να την επιβαρύνω με τις σπουδές μου άσε που ήταν η πρώτη φορά που την είδα να δίνει σημασία στην δική της ζωή. Γυρνούσε από την δουλειά πιο ξεκούραστη απο ότι πήγαινε ενώ ήταν η πρώτη φορά εκείνα τα 7 χρόνια που την είδα να περιποιείται τον εαυτό της και να χαμογελά.
Στο σημείο εκείνο κατάλαβα ότι πρέπει να την αφήσω να συνεχίσει την ζωή της και ότι είχε κάνει ήδη αρκετά για μένα. Ήταν μόνο 41 χρονών και είχε σχεδόν μια ολόκληρη ζωή να ξαναζήσει.
Όλα αυτά με οδήγησαν στην απόφαση να πάω Αθήνα και να ζήσω ολομόναχος όπως και οι περισσότεροι συνομήλικοι μου. Έτσι και έγινε αρχές Σεπτέμβρη ήμουν Αθήνα και αφού εγκαταστάθηκα στο κέντρο του Κολωνακίου στην απίστευτη γκαρσονιέρα του Πατέρα μου ένιωθα πως η ζωή μου τώρα ξεκινά και ότι είμαι ο Βασιλιάς του Κόσμου.

Η νομική δεν μου έλεγε κάτι. Απο μικρός ήμουν καλός στα θετικά μαθήματα και μισούσα καθετί θεωρητικό και δεν ήμουν διατιθέμενος να ασχοληθώ έστω και λίγο με την Νομική.
Όπως κάθε έφηβος που πάει πρώτη φορά στην Αθήνα έτσι και εγώ ένιωθα λίγο φόβο. Φόβο να κυκλοφορήσω, φόβο να μιλήσω σε κάποιον άγνωστο, φόβο να εμπιστευτώ οποιοδήποτε. Στην Αρχή καθόμουν στο μικρό μπαλκονάκι της γκαρσονιέρας του Πατέρα μου που έβλεπε κατα κάποιον τρόπο στο πάνω μέρος της πλατείας Κολωνακίου, τότε το 2002 που η πλατεία αυτή είχε τα πάνω της, που κυκλοφορούσε  κόσμος πολύς μέχρι αργά το πρωί. Τα μουνιά που είχα αντικρίσει εκεί δεν φανταζόμουν ποτέ ότι υπάρχουν. Τα έβλεπα μόνο στις ταινίες και στα περιοδικά. Έτσι την πρώτη εβδομάδα την πέρασα στο μπαλκόνι πίνοντας μπύρες και βλέποντας οτιδήποτε κινούνταν. Είχα γίνει μάρτυρας πολλών καβγάδων, κλοπής μιας μηχανής και πρώτη φορά είδα τραβέλια να πηγαίνουν πάνω κάτω αργά το πρωί.
Ένιωθα ότι όσα ήξερα για την ζωή στο χωριό μου τίποτα δεν ίσχυε. Η ζωη στην Αθήνα έχει δικούς της κανόνες.
Ο φόβος μου μεγάλος αλλά η καύλα μου μεγαλύτερη.Έτσι ένα βράδυ αποφασίζω ότι θα κάνω μια βόλτα και θα πάω να βρω αν χρειαστεί και κάποιο μπουρδέλο. Δεν άντεχα άλλο και έπρεπε πλέον και εγώ να γαμισω όπως σχεδόν όλοι στην ηλικία μου. Δεν είχα φίλους πολλούς. Ήμουν κλειστός τύπος και παρόλο που γνωστοί μου απο το σχολείο περάσαν Αθήνα δεν ήθελα να τους πάρω τηλ.
Έτσι και έγινε ήταν Πέμπτη Βράδυ και αποφάσισα να κατέβω προς την ομόνοια γιατί είχα την εντύπωση ότι κάπου εκεί θα είναι τα μπουρδέλα. Οπότε περνάω απο την πλατεία Κολωνακίου και κατευθύνομαι προς Πανεπιστημίου ώστε να βγώ Ομόνοια.....
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
oxi+allo+karvouno.jpeg

τυπε μαλλον το χει πολυ αναγκη ο τυπος  :S

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Μονοs του θα πρεπει να βρει την απαντηση/λυση ....Ετσι ειναι αυτα
 

CRYPTON X

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
αμα η μανα της κοπελιας ψαχνει γαμπρο με προξενιο δυο πραγματα συμβαινουν, είναι χοντρη ασχημη του κερατα ή είναι πουτανακι και θελει να την παντρεψει
ποια νορμαλ κοπελα σημερα θελει να παντρευει από τα 23 της με προξενιο κιολας.
 

CRYPTON X

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
επισης ο τιτλος ψιλοασχετος με το θεμα.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
αμα η μανα της κοπελιας ψαχνει γαμπρο με προξενιο δυο πραγματα συμβαινουν, είναι χοντρη ασχημη του κερατα ή είναι πουτανακι και θελει να την παντρεψει
ποια νορμαλ κοπελα σημερα θελει να παντρευει από τα 23 της με προξενιο κιολας.

η μπορει να ναι γυφτισσα τυπε  :grin: :grin: :grin:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
======2======
Ο χωρισμός τον γονιών μου και ειδικά η συνεχής απουσία του Πατέρα με πρόσχημα την δουλειά με είχε ωριμάσει αρκετά. Δεν ήμουν σαν τα άλλα παιδιά της ηλικίας μου ενώ παρέμενα από τους λίγους έφηβους που δεν είχα κάνει σεξ παρόλο που σχεδόν ήμουν έτοιμος να γιορτάσω τα 18α γενέθλια μου. Έτσι αν και είχα ορκιστεί ότι δεν θα αφήσω ποτέ μόνη την μάνα μου η επιτυχία μου στις πανελλήνιες και η υποχρεωτική μετακίνηση μου στην Αθήνα ήταν ήδη ένα πρόβλημα. Επίσης η μητέρα μου σε μια της προσπάθεια να αποποιηθεί οποιαδήποτε βοήθεια από τον πατέρα μου έπιασε δουλειά ως μαγείρισσα σε ένα τσιπουράδικο που το διηύθυνε η κολλητή της η κυρία Μαρία.
Έτσι είχαμε βρεθεί μπροστά σε ένα μεγάλο δίλημμα. Ή η μητέρα μου τα παρατούσε όλα και ερχόταν μαζί μου στην Αθήνα ή παρέμενε Γιαννενα και συνέχιζε την ζωή της.
Σε αυτό το σημείο πρέπει να τονίσω ότι ο πατέρας μου είχε μια γκαρσονιέρα στο Κολωνάκι στην οποία έμενε όποτε είχε κάποια υπόθεση στην Αθήνα, την οποία μου παραχωρούσε μέχρι να τελειώσω τις σπουδές και στην οποία γκαρσονιέρα η μητέρα μου δεν ήθελε να πατήσει το πόδι της θεωρώντας πως ο πατέρας μου την χρησιμοποιούσε ώς ερωτική φωλιά.
Έτσι παρόλο την αγάπη που είχα για την μητέρα μου και τον όρκο που είχα κάνει, δεν ήθελα να την επιβαρύνω με τις σπουδές μου άσε που ήταν η πρώτη φορά που την είδα να δίνει σημασία στην δική της ζωή. Γυρνούσε από την δουλειά πιο ξεκούραστη απο ότι πήγαινε ενώ ήταν η πρώτη φορά εκείνα τα 7 χρόνια που την είδα να περιποιείται τον εαυτό της και να χαμογελά.
Στο σημείο εκείνο κατάλαβα ότι πρέπει να την αφήσω να συνεχίσει την ζωή της και ότι είχε κάνει ήδη αρκετά για μένα. Ήταν μόνο 41 χρονών και είχε σχεδόν μια ολόκληρη ζωή να ξαναζήσει.
Όλα αυτά με οδήγησαν στην απόφαση να πάω Αθήνα και να ζήσω ολομόναχος όπως και οι περισσότεροι συνομήλικοι μου. Έτσι και έγινε αρχές Σεπτέμβρη ήμουν Αθήνα και αφού εγκαταστάθηκα στο κέντρο του Κολωνακίου στην απίστευτη γκαρσονιέρα του Πατέρα μου ένιωθα πως η ζωή μου τώρα ξεκινά και ότι είμαι ο Βασιλιάς του Κόσμου.

Η νομική δεν μου έλεγε κάτι. Απο μικρός ήμουν καλός στα θετικά μαθήματα και μισούσα καθετί θεωρητικό και δεν ήμουν διατιθέμενος να ασχοληθώ έστω και λίγο με την Νομική.
Όπως κάθε έφηβος που πάει πρώτη φορά στην Αθήνα έτσι και εγώ ένιωθα λίγο φόβο. Φόβο να κυκλοφορήσω, φόβο να μιλήσω σε κάποιον άγνωστο, φόβο να εμπιστευτώ οποιοδήποτε. Στην Αρχή καθόμουν στο μικρό μπαλκονάκι της γκαρσονιέρας του Πατέρα μου που έβλεπε κατα κάποιον τρόπο στο πάνω μέρος της πλατείας Κολωνακίου, τότε το 2002 που η πλατεία αυτή είχε τα πάνω της, που κυκλοφορούσε  κόσμος πολύς μέχρι αργά το πρωί. Τα μουνιά που είχα αντικρίσει εκεί δεν φανταζόμουν ποτέ ότι υπάρχουν. Τα έβλεπα μόνο στις ταινίες και στα περιοδικά. Έτσι την πρώτη εβδομάδα την πέρασα στο μπαλκόνι πίνοντας μπύρες και βλέποντας οτιδήποτε κινούνταν. Είχα γίνει μάρτυρας πολλών καβγάδων, κλοπής μιας μηχανής και πρώτη φορά είδα τραβέλια να πηγαίνουν πάνω κάτω αργά το πρωί.
Ένιωθα ότι όσα ήξερα για την ζωή στο χωριό μου τίποτα δεν ίσχυε. Η ζωη στην Αθήνα έχει δικούς της κανόνες.
Ο φόβος μου μεγάλος αλλά η καύλα μου μεγαλύτερη.Έτσι ένα βράδυ αποφασίζω ότι θα κάνω μια βόλτα και θα πάω να βρω αν χρειαστεί και κάποιο μπουρδέλο. Δεν άντεχα άλλο και έπρεπε πλέον και εγώ να γαμισω όπως σχεδόν όλοι στην ηλικία μου. Δεν είχα φίλους πολλούς. Ήμουν κλειστός τύπος και παρόλο που γνωστοί μου απο το σχολείο περάσαν Αθήνα δεν ήθελα να τους πάρω τηλ.
Έτσι και έγινε ήταν Πέμπτη Βράδυ και αποφάσισα να κατέβω προς την ομόνοια γιατί είχα την εντύπωση ότι κάπου εκεί θα είναι τα μπουρδέλα. Οπότε περνάω απο την πλατεία Κολωνακίου και κατευθύνομαι προς Πανεπιστημίου ώστε να βγώ Ομόνοια.....

Ολα μετα θα ειναι ηρεμα τυπε...  :S


 

Συνημμένα

  • commit suicide.jpg
    commit suicide.jpg
    277,7 KB · Εμφανίσεις: 94

CRYPTON X

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
    λογικα θα ειναι και παρθενα αφου είναι από χωριο   :think:  ή θα εχει θα εχει καβαλησει λιγους πουτσους
 

mio mio amio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
ρε τυπε δε ξερω πραγματικα τι συναισθημα να χρησιμοποιισω
να σε κραξω ?
να σε συμπονεσω?

οτι εχεις αρετη στο γραψιμο,την εχεις,γραφεις ωραια

εγω αυτα που κραταω απο τα 2 κειμενα σου ως τωρα οτι μεχρι τα 18σου που ηρθες αθηνα

ησουν καποιος φλωρος επαρχιωτης ,μονοχνωτος,με πατερα μεγαλοδικηγορο

που τα βρηκε ολλα στρωτα στην ζωη του

με χωρισμενους γονεις(δεν εισαι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος)

κ παρθενος!!!!!!!


απλως τυπε μου να σου επισυμανω οτι αλλοι στα 18τους
δεν εχουν την επιλογη να σπουδασουν με δικια τους γκαρσονιερα στο κολονακι
ουτε να κανουν τους γαμπρους ειτε με πιπινακια ειτε με πορνες
γιατι πρεπει να δουλεψουν για να βοηθισουν την οικογενεια τους.....


αλλα συνεχισε να δουμε που θα το πας το παραμυθι σου
αντε να δουμε.... :think:
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Προτεινω καινουργιο κλαδο στην ψυχιατρικη ( ψυχοθεραπεια σε μελη του bou )
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Εχε λεει γουστο  να  ερωτευτει την ταναπου....Κατι τετοιο μυριζομαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom