Νέα

Έχετε σκεφτεί ποτέ να εγκαταλείψετε το άθλημα του μπουρδελιάρη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vladimir1980
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
174
Πόντοι
6
Κοντευω τα 25 ,και εχω πληρωσει μονο μια φορα τα τελευταια 2 χρονια....Το 2017-2018 πηγαινα μια φορα τον μηνα αλλα κουραστηκα πλεον. Και εγω ενιωθα λιγο αδειος οταν τελειωνα.Ωστοσο εχω παει και  με γυναικες εκτος της δουλειας και νιωθω πιο πληρης,νιωθω ποθητος.
 
OP
OP
vladimir1980

vladimir1980

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2014
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
122
Πόντοι
0
:happy:
Το να κόψεις τι πουτάνες, είναι το πιο εύκολο πράγμα. :)

Εγώ τις έχω κόψει 76 φορές μέχρι τώρα. :)

Δικός μου είσαι εσύ! Αυτό ακριβώς κι εγώ γι αυτό άνοιξα αυτό το θρεντ για ν αμη νιώθω μόνος
 
OP
OP
vladimir1980

vladimir1980

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2014
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
122
Πόντοι
0
Η εμπειρια μου αυτή τη στιγμη ειναι οτι ειμαι 25 χρονων και απο τα 20 μου ξεκινησα την μπουρδελοστουντιοεσκορτ κατασταση. Μετρημένες 55 γυναικες συνολο επαναλήψεων δεν θυμαμαι. Το θέμα ειναι οτι τους τελευταιους μηνες πλεον δεν με ευχαριστει ολο αυτο, οσο πιο συνθετο προγραμμα και να παρω οσο εμφανισημη να ναι και η κοπελα μετά την εκσπερματωση νιωθω αδειος. Καθε φορα λεω σταματαω ετσι ωστε να μαζεψω λεφτα και αν γινεται να βρω νεο χομπι. Λογω της καθημερινοτητας νου η πιεση αυξανεται και λογω φυσικης ασκησης η τετοστερονη ανεβαινει οπότε ο αγοραιος ερωτας φαντάζει η μονη λυση. Θεωρω αν μεχρι τις διακοπες του καλοκαιριου δεν βρω τουλαχιστον ενα στανταρακι η μονη λυση ειναι η αποχωρηση απο την ενεργο δραση!

Σε νοιώθω. Κάποια στιγμή και μετά αντιλαμβάνεσαι τη χαοδη διαφορά να κάνεις σεξ (ή ακόμα καλύτερα έρωτα) με κάποια που το θέλει και η ίδια. Εξάλλου ακόμη και για τον άνδρα η όλη φάση είναι πάνω απ όλα εγκεφαλική. Το κενό που λες και έχω νιώσει κι εγώ αρκετές φορές είναι ακριβώς αυτό.
 
Εγγρ.
20 Ιουν 2020
Μηνύματα
42
Like
1
Πόντοι
0
28 εδώ, στο χώρο τέσσερα χρόνια. Τριψήφιο αριθμό, ούτε που τις θυμάμαι. Ο αγοραίος έρωτας είναι ένα υποκατάστατο όπως είναι η μαριχουάνα για αυτούς που πονάνε. Αισθάνεσαι άδειος γιατί ουσιαστικά σε εκμεταλλεύτηκαν, πλήρωσες για να πάρεις κάτι που δεν σε γεμίζει. Η πουτανα είναι καλή περίπτωση όταν έχεις πολύ άγχος και θες να ηρεμήσεις. Όσοι όμως ψάχνουν την αγάπη ή τον έρωτα μέσα από αυτό (βλ. αυτούς που πάνε δώρα, τις καλούν διήμερα σπίτι τους ή σε νησί, πάνε ταξίδια, τις βγάζουν φωτό κλπ), διαψεύδονται περίτρανα γιατί η βίζιτα δεν σε αγαπάει. Δεν την ενδιαφέρει τίποτα σε σένα, μόνο το να περάσει εκείνη καλά και να σου πάρει τα χρήματα. Δυστυχώς έτσι είναι. Όσοι από εμάς βιώνουμε τέτοιο κενό επομένως ψάχνουμε τον έρωτα σε λάθος μέρος. Αυτό που πραγματικά επιζητούμε είναι μια σχέση, μια κοπέλα με την οποία να κοιμόμαστε αγκαλιά, να γελάμε κάτω από τα σεντόνια και να περπατάμε χέρι-χέρι στην παραλία. Μακάρι όλοι να το βρούμε μια μέρα και να μας κάνει αληθινά ευτυχισμένους. Η αναζήτησή ενός πιστοποιητικού ότι αξίζουμε ή ότι είμαστε πλήρεις, μέσα από το πληρωμένο σεξ, είναι - δυστυχώς - μια μεγάλη φάρσα. Εχει τα θετικά του σίγουρα αλλά...
 

mrdennisben5453

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2017
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
Είμαι 7 χρόνια σε αυτό το φόρουμ και παρακολουθώ πολλά νήματα που με ενδιαφέρουν αλλά πολύ σπάνια γράφω. Το θέμα του συγκεκριμένου νήματος είναι κάτι το οποίο σκέφτομαι κάθε φορά, που ανοίγω ανώνυμη περιήγηση και πληκτρολογώ bourdela.com.
Όντας 25 χρονών αθλητικός και σχετικά εμφανίσιμος έχω πολλή εμπειρία με κοπέλες (μη ιερόδουλες) και σπάνια υπάρχει περίοδος που να μην κάνω κάτι με κάποια κοπέλα. Γιατί ωστόσο ο αγοραίος έρωτας με καυλώνει τόσο πολύ και θέλω να ενημερώνομαι, να βλέπω φωτογραφίες και ενίοτε να πηγαίνω; Αποφεύγω το τελευταίο για πολλούς λόγους: οικονομικούς, διότι είχα μια εμπειρία με ΣΜΝ, όχι κάτι σοβαρό αλλά είναι απαίσια αίσθηση να μεταφέρεις κάτι σε κοπέλα μου και το συναίσθημα κενού και φθοράς που δημιουργείται μετά από μια αποτυχημένη συνεύρεση . Το τελευταίο μου έχει συμβεί και με μη ιερόδουλη αλλά δεν είναι το ίδιο. Το σημαντικότερο φυσικά είναι ότι πολλές εταίρες δεν επιλέγουν την δουλειά τους, την απεχθάνονται, είναι θύματα δουλεμπορίου και έχουν αυτό το "φτιαγμένο" κενό βλέμμα για να επιβιώσουν την ημέρα.
Είναι η αίσθηση δύναμης, που η άλλη είναι αναγκασμένη να σε ικανοποιήσει. Είναι το εύκολο της υπόθεσης, χωρίς δεσμούς ή ισότητα. Είναι ότι έχεις την δυνατότητα εξωτικών για εμάς ή απλά σέξυ κορμιών. Σίγουρα μπορώ να σκεφτώ περισσότερα και βαθύτερα αλλά όσο τα γράφω αυτά ωστόσο εξακολουθεί να μου φαίνεται λίγο σαν λόγος που συνεχίζω να επιστρέφω σε αυτό το σάιτ. Έχω να πάω με ιερόδουλη,cg κτλ από τον Νοέμβρη και ελπίζω να συνεχίσω έτσι. Καμία κριτική απέναντι στον κόσμο των μπουρδελιάρηδων. Καταλαβαίνω απόλυτα την ιδεολογία σας αλλά δεν θα ήθελα να ανήκω στον κόσμο σας.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Μπουρδελα τα χω κοψει.Προτιμαω κανα κωλ γκερλ αλλα οχι πανω απο ενα δυο το πολυ στην χρονια.Περυσι ολη την χρονια μια κοπελα σε fkk γαμησα.

Ψαχνω αλλες εμπειριες,δεν γεμιζει να πληρωνω για να βαζω τον πουτσο μου σε κρεας,μιας που οι περισσοτερες λογω οικονομικων καταληγουν στη βιζιτα κ σε κανουν να νοιωθεις πιο χαλια απ οτι εισαι προν το γαμησι
 

zeppelin100

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
151
Κριτικές
15
Like
107
Πόντοι
11
Ναι πολλες φορες, αλλά δεν εχω βρει την γυναίκα για την οποια να αξίζει να το κάνω...
 

alexsar

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
0
Μπουρδελα τα χω κοψει.Προτιμαω κανα κωλ γκερλ αλλα οχι πανω απο ενα δυο το πολυ στην χρονια.Περυσι ολη την χρονια μια κοπελα σε fkk γαμησα.

Ψαχνω αλλες εμπειριες,δεν γεμιζει να πληρωνω για να βαζω τον πουτσο μου σε κρεας,μιας που οι περισσοτερες λογω οικονομικων καταληγουν στη βιζιτα κ σε κανουν να νοιωθεις πιο χαλια απ οτι εισαι προν το γαμησι

Στην ίδια φάση κι εγώ..
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.201
Κριτικές
35
Like
5.846
Πόντοι
6.796
Το αγοραίο σεξ ξεκίνησε πιο πολυ για ανδρες που ειτε ηταν παντρεμενοι κ θελαν μια στο τοσο να ξεδωσουν καπου αλλου, ειτε για καποιους που για καποιους λογους δε μπορουν να βρουν γυναικα, ψυχολογικόυς δηλαδη λογους ή κοινωνικούς ή σωματικους.. Συστηματικος μπουρδελιαρης χωρίς να ανηκει στις παραπανω κατηγορίες ειναι μια μοδα που ξεκινησε απο τα 90s καθοτι καποιος πηγαινε σύστηματικα λόγω οτι οι ιεροδουλες τετοιας εποχής ηταν παρα πολυ όμορφες σε σχεση με το μεσο ορο των ελληνιδων εξου και οι περισσότεροι συστηματικοι μπουρδελιαριδες ειμαστε αυτής της εποχης.. Με τα χρονια γινετε τροπος ζωής, αλλα κόβετε το αθλημα σίγουρα αν κατι αλλαξει στη ζωη καποιου, χωρις ομως να παψεις να αναπολείς κατι γαμησαρες που έκανες με ιεροδουλες, και χωρις να παψεις καποια στιγμη να θες να ξαναπας με μια όμορφη γυναικα ιερόδουλη ασχετα αν έκοψες απ τη συστηματικη ασχολία του αθλήματος
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
638
Κριτικές
1
Like
272
Πόντοι
26
Μπουρδελα τα χω κοψει.Προτιμαω κανα κωλ γκερλ αλλα οχι πανω απο ενα δυο το πολυ στην χρονια.Περυσι ολη την χρονια μια κοπελα σε fkk γαμησα.

Ψαχνω αλλες εμπειριες,δεν γεμιζει να πληρωνω για να βαζω τον πουτσο μου σε κρεας,μιας που οι περισσοτερες λογω οικονομικων καταληγουν στη βιζιτα κ σε κανουν να νοιωθεις πιο χαλια απ οτι εισαι προν το γαμησι

αυτό φίλε το λέω χρόνια: το θέμα είναι να μη νοιώθεις μαλάκας και όταν πηδάς (γιατί όταν δεν πηδάς περνάει από το μυαλό σου ούτως ή αλλως)
 
OP
OP
vladimir1980

vladimir1980

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2014
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
122
Πόντοι
0
Εγώ λοιπόν στα 37 μου πλέον έχω κατασταλάξει ότι σε εμένα τουλάχιστον λειτουργεί καθαρά ως εθισμός. Δεν είναι δυνατόν κάθε φορά να λέω τέλος, αυτή ήταν η τελευταία φορά οριστικά και μετά από ένα διάστημα 1 μήνα ή παραπάνω ή και παρακάτω ανάλογα να τρέχω σε κάποια κοπέλα να ικανοποιήσω το πρωτόγονο αυτό αίσθημα.
Οι λόγοι που θέλω και προσπαθώ να σταματήσω να πηγαίνω με κοπέλες επί πληρωμή είναι:
1. Καταρχήν για το ηθικό του θέματος. Ξεκάθαρα η πλειοψηφία των ιερόδουλων δεν το επέλεξαν αναγκάστηκαν, καταπιεστηκαν κάποιες βιάστηκαν και εκβιαστηκαν.

2. Γιατί εδώ και κάποια χρόνια έχω οικογένεια και νοιώθω πολύ καλά μέσα στην οικογένειά μου, επομένως ρισκάρω να γίνει στραβή να την χαλάσω και θα είναι ότι χειρότερο.

3. Γιατί όσο να ναι φοβάσαι μη κολλήσεις και τπτ, ειδικά όταν έχεις οικογένεια οι τύψεις θα είναι τεράστιες.

Τελευταία φορά που πήγα με κοπέλα ήταν λίγες ώρες πριν ξεκινήσω αυτο το θρεντ. Ήταν ακόμη μια φορά που είπα ως εδώ, τέλος.

Ο λόγος λοιπόν που άνοιξα το θρεντ ήταν να βρω κι άλλους που σκέφτονται παρόμοια, ώστε κάθε φορά που θα μου βγαίνει μπροστά η ανάγκη να κλείσω ραντεβού με κοπέλα, να βρίσκω το αγκυροβόλι μου εδώ σε αυτό το θρεντ και να σβήνω τον εθισμό.

Ευχαριστώ φίλοι
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Κριτικές
3
Like
64
Πόντοι
1
δύσκολα κόβεται. πάντα όταν το πείς θα υπάρχει κάποια που θα δεις κ θα κολλήσεις...
 

steveman7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
207
Like
10.607
Πόντοι
30.573
Το αγοραίο σεξ ξεκίνησε πιο πολυ για ανδρες που ειτε ηταν παντρεμενοι κ θελαν μια στο τοσο να ξεδωσουν καπου αλλου, ειτε για καποιους που για καποιους λογους δε μπορουν να βρουν γυναικα, ψυχολογικόυς δηλαδη λογους ή κοινωνικούς ή σωματικους.. Συστηματικος μπουρδελιαρης χωρίς να ανηκει στις παραπανω κατηγορίες ειναι μια μοδα που ξεκινησε απο τα 90s καθοτι καποιος πηγαινε σύστηματικα λόγω οτι οι ιεροδουλες τετοιας εποχής ηταν παρα πολυ όμορφες σε σχεση με το μεσο ορο των ελληνιδων εξου και οι περισσότεροι συστηματικοι μπουρδελιαριδες ειμαστε αυτής της εποχης.. Με τα χρονια γινετε τροπος ζωής, αλλα κόβετε το αθλημα σίγουρα αν κατι αλλαξει στη ζωη καποιου, χωρις ομως να παψεις να αναπολείς κατι γαμησαρες που έκανες με ιεροδουλες, και χωρις να παψεις καποια στιγμη να θες να ξαναπας με μια όμορφη γυναικα ιερόδουλη ασχετα αν έκοψες απ τη συστηματικη ασχολία του αθλήματος
Ταυτίστηκα απόλυτα συμπαιχτη!!!
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.557
Κριτικές
10
Like
2.890
Πόντοι
746
Ο καιρός φέρνει τα λάχανα, ο καιρός τα παραπούλια... :2funny: :2funny: :2funny:
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
Για μένα, είναι ιδεολογία και τρόπος ζωής. Και γκόμενα να έχω, πηγαίνω. Δεν το κόβω. Έχει κάτι το καλτ. Πάντα μου άρεσε να πηγαίνω με διαφορετική κάθε φορά, να υπάρχει ποικιλία. Και είναι σαν να παίρνω "εκδίκηση" από κάθε σνομπ και φεμινιστρια εκεί έξω. Βέβαια, κατανοώ πως είναι κάτι το προβληματικό, το σεξ με πληρωμή δηλαδή. Αλλά τη τουλάχιστον δεν πληγωνομαι συναισθηματικά ή δεν σπαταλώ χρόνο για να πηδηξω την κάθε τύπισσα που γνωρίσω κάπου έξω και τελικά δεν μου κάτσει. Είναι η εύκολη λύση, αλλά μαρεσει. Όταν έχω χρήματα πηγαίνω μια φορά τη βδομαδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom