Νέα

Έχετε κολλήσει κάποιο αφροδίσιο απ' τον κόσμο του αγοραίου έρωτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Καινούργιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 367
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
και η μόνη φορά που είχα κολλήσει κάτι ήταν ενα μικρόβιο που πέρασε με αντιβιωτικά και αυτό επειδή το χα κάνει με νορμαλ
γκόμενα χωρις προφύλαξη και όχι από επαγγελματία..

εμενα φιλος μου ειχε κολλησει κονδυλωμα απο κανονικη γκομενα και μαλιστα ηταν 18 χρονων και δεν ητανε πουτανα
προ αμνημονευτων χρονων βεβαια..
απο παντου μπορεις να κολλησεις και μαλιστα και με καποτα μπορει να κολλησεις...
ολα ειναι θεμα επιλογων..
 

Gamaomanoules2

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
142
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
15 χρονια πελατης,
το μοναδικο "παρασημο" που εχω αρπαξει δεν ειναι απο πουτανα,
αλλα απο γκομενα στο λυκειο.
Χλαμυδια.1 βδομαδα χαπακια και ηρθα στα ισα!
Ηταν η πρωτη που μου ειχε δωσει και κωλο! :smitten:


 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Το μοναδικο "παρασημο" που εχω αρπαξει δεν ειναι απο πουτανα,
αλλα απο γκομενα στο λυκειο.
Χλαμυδια.1 βδομαδα χαπακια και ηρθα στα ισα!
Ηταν η πρωτη που μου ειχε δωσει και κωλο! :smitten:
Αυτό θα πει καλή αρχή!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
εμενα φιλος μου ειχε κολλησει κονδυλωμα απο κανονικη γκομενα και μαλιστα ηταν 18 χρονων και δεν ητανε πουτανα
προ αμνημονευτων χρονων βεβαια..
απο παντου μπορεις να κολλησεις και μαλιστα και με καποτα μπορει να κολλησεις...
ολα ειναι θεμα επιλογων..

18 χρονων και είχε κονδυλώματα και η άλλη στο λύκειο χλαμύδια; θα καναν πολλά ακάποτα.. :grin: Τελικα οι κανονικές γκόμενες είναι πιο επικίνδυνες και είναι σπαστικό όταν αρχίζουν να σου λένε έλα να το κανουμε χωρίς γνωριζόμαστε καλαά..άντε κάνε μωρή καμιά εξέταση πρώτα που ξέρω τι έχεις...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
25 χρονια στα μπουρδελα δεν εχω αρπαξει τιποτα(βεβαια οχι ακαποτα-φιλακια-και γλυψιματα)αντιθετα εχω αρπαξει παρασημα απο γκομενες!!!
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
18 χρονων και είχε κονδυλώματα και η άλλη στο λύκειο χλαμύδια; θα καναν πολλά ακάποτα.. :grin: Τελικα οι κανονικές γκόμενες είναι πιο επικίνδυνες και είναι σπαστικό όταν αρχίζουν να σου λένε έλα να το κανουμε χωρίς γνωριζόμαστε καλαά..άντε κάνε μωρή καμιά εξέταση πρώτα που ξέρω τι έχεις...

υπαρχουν βεβαια πουτανες και πουτανες..
βασικα για την πουτανα η υγεια ειναι η επιβιωση της,γιατι μια ''βρωμα'' γι αυτη να βγει παει θα μεινει νυστικη
υπαρχουν και εξαιρεσεις βεβαια,
ενω η γκομενα η κανονικη το κανει επειδη ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ να το κανει..
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
υπαρχουν βεβαια πουτανες και πουτανες..
βασικα για την πουτανα η υγεια ειναι η επιβιωση της,γιατι μια ''βρωμα'' γι αυτη να βγει παει θα μεινει νυστικηυπαρχουν και εξαιρεσεις βεβαια,
ενω η γκομενα η κανονικη το κανει επειδη ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ να το κανει..
Φίλε το πιστεύεις αυτό;;; :think:
Γιατί εγώ πιστεύω ότι όποιος αρπάξει κάτι ειδικά κάτι σοβαρό μάλλον θα χάσει την γη από τα πόδια του και δεν θα κοιτάξει να ενημερώσει για την επικίνδυνη ιερόδουλο!!!!
Επίσης όταν είσαι πολυγαμιάς δύσκολο να αντιληφθείς από που την έπαθες!!!!
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
 Ειναι ενα θεμα χιλιοσυζητημενο αυτο που ανοιξες φιλε...η ουσια ειναι πως η ευθυνη για την προστασια της υγειας μας ειναι πρωτα απ ολα δικη μας...Οσο χρησιμοποιεις πρπφυλακτικο σε ΟΛΗ τη διαρκεια του στοματικου,κολπικου η πρωκτικου σεξ δεν εχεις να φοβασαι ΤΙΠΟΤΑ...Το να γλυψεις βυζακι η και το φιλι στο στομα ειναι εντελως ΑΚΙΝΔΥΝΑ αλλα σιγουρα ειναι αντιαισθητικο να φιλας μια ιεροδουλο στο στομα(κατα την αποψη μου παντα)
 Ακομη με την προυποθεση οτι ΠΑΝΤΑ φορας σκουφακι οι 'πιο ασφαλεις ιεροδουλες'(το βαζω σε εισαγωγικα διοτι δεν υπαρχει 'ασφαλης' ιεροδουλη,μα ουτε και 'ασφαλης' ανθρωπος γενικα...)ειναι αυτες που:1)Ειναι σταθερες σε ενα μαγαζι για αρκετο καιρο
2)Εκεινες που προσφερουν σε κανονικες τιμες τις υπηρεσιες τους και οχι σε ξεφτυλα τιμες..μακρια απο'προσφορες' του στυλ τα κανω ολα(πρωκτικο,69 κτλ) με 15-20 ευρω...
3)Αυτες που φροντιζουν οσο κι εσυ την υγεια τους και δεν ειναι προθυμες για λιγα(μα ουτε και για πολλα)ευρω παραπανω να ριψοκυνδυνεψουν τη ζωη τους προσφεροντας σου 'υπηρεσιες'χωρις σκουφακι...

Πως μπορεις να βεβαιωθεις για την ασφαλεια του προφυλακτικου σου?1)Αγοραζεις προφυλακτικα ΜΟΝΟ απο φαρμακειο και οχι απο περιπτερα η μηχανες διανομης...η υψηλη θερμοκρασια να ξερεις φθειρει το υλικο της καποτας..
2)ΠΟΤΕ μη χρησιμοποιεις προφυλακτικο με λιπαντικες κρεμες που εχουνν ως βαση το 'λαδι' δηλ που ειναι λιποφιλες...
3)Το να βαζεις διπλο προφυλακτικο οπως κανουν μερικοι και μερικες ανεγκεφαλες ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ισα ισα που αυξανει τον κινδυνο μεταδοσης αφροδισιων προκαλωντας περισσοτερους τραυματισμους στη βαλανο και στον κολπο και η τριβη μεταξυ των 2 'ελαστικων' μπορει να σπασει ΚΑΙ ΤΑ 2!
4)Ασφαλη σημαδια οτι εσπασε το προφυλακτικο κατα τη διαρκεια του σεξ δεν υπαρχουν και γι αυτο καλο ειναι να ριχνεις μια ματια που και που...επισης στο τελος της πραξης μπορεις να γεμισεις το προφυλακτικο με νερο και να βεβαιωθεις 100% οτι ειναι ΟΚ!

Γενικα καλο ειναι να ενημερωνομαστε σε αυτα τα θεματα,αλλα ειναι λαθος να ειμαστε μυγιαγγιχτοι και φοβισμενοι...η υπερβολικη ανησυχια για τα αφροδισια δεν ειναι καλος συμβουλος...
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Το να γλυψεις βυζακι η και το φιλι στο στομα ειναι εντελως ΑΚΙΝΔΥΝΑ αλλα σιγουρα ειναι αντιαισθητικο να φιλας μια ιεροδουλο στο στομα(κατα την αποψη μου παντα)
Αν είναι να αποστειρώνω το στόμα μου μετά με λίγο τσίπουρο!!!
Πολύ σωστά τα όσα ελέχθησαν πάντως!!! :thumbsup:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.568
Κριτικές
61
Like
39.306
Πόντοι
21.555
κονδηλοματα πριν απο 7 χρονια απο μια ρουμανα
το ξεπερασαμε κ αυτο παη.
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
 Ειναι ενα θεμα χιλιοσυζητημενο αυτο που ανοιξες φιλε...η ουσια ειναι πως η ευθυνη για την προστασια της υγειας μας ειναι πρωτα απ ολα δικη μας...Οσο χρησιμοποιεις πρπφυλακτικο σε ΟΛΗ τη διαρκεια του στοματικου,κολπικου η πρωκτικου σεξ δεν εχεις να φοβασαι ΤΙΠΟΤΑ...Το να γλυψεις βυζακι η και το φιλι στο στομα ειναι εντελως ΑΚΙΝΔΥΝΑ αλλα σιγουρα ειναι αντιαισθητικο να φιλας μια ιεροδουλο στο στομα(κατα την αποψη μου παντα)
 Ακομη με την προυποθεση οτι ΠΑΝΤΑ φορας σκουφακι οι 'πιο ασφαλεις ιεροδουλες'(το βαζω σε εισαγωγικα διοτι δεν υπαρχει 'ασφαλης' ιεροδουλη,μα ουτε και 'ασφαλης' ανθρωπος γενικα...)ειναι αυτες που:1)Ειναι σταθερες σε ενα μαγαζι για αρκετο καιρο
2)Εκεινες που προσφερουν σε κανονικες τιμες τις υπηρεσιες τους και οχι σε ξεφτυλα τιμες..μακρια απο'προσφορες' του στυλ τα κανω ολα(πρωκτικο,69 κτλ) με 15-20 ευρω...
3)Αυτες που φροντιζουν οσο κι εσυ την υγεια τους και δεν ειναι προθυμες για λιγα(μα ουτε και για πολλα)ευρω παραπανω να ριψοκυνδυνεψουν τη ζωη τους προσφεροντας σου 'υπηρεσιες'χωρις σκουφακι...

Πως μπορεις να βεβαιωθεις για την ασφαλεια του προφυλακτικου σου?1)Αγοραζεις προφυλακτικα ΜΟΝΟ απο φαρμακειο και οχι απο περιπτερα η μηχανες διανομης...η υψηλη θερμοκρασια να ξερεις φθειρει το υλικο της καποτας..
2)ΠΟΤΕ μη χρησιμοποιεις προφυλακτικο με λιπαντικες κρεμες που εχουνν ως βαση το 'λαδι' δηλ που ειναι λιποφιλες...
3)Το να βαζεις διπλο προφυλακτικο οπως κανουν μερικοι και μερικες ανεγκεφαλες ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ισα ισα που αυξανει τον κινδυνο μεταδοσης αφροδισιων προκαλωντας περισσοτερους τραυματισμους στη βαλανο και στον κολπο και η τριβη μεταξυ των 2 'ελαστικων' μπορει να σπασει ΚΑΙ ΤΑ 2!
4)Ασφαλη σημαδια οτι εσπασε το προφυλακτικο κατα τη διαρκεια του σεξ δεν υπαρχουν και γι αυτο καλο ειναι να ριχνεις μια ματια που και που...επισης στο τελος της πραξης μπορεις να γεμισεις το προφυλακτικο με νερο και να βεβαιωθεις 100% οτι ειναι ΟΚ!

Γενικα καλο ειναι να ενημερωνομαστε σε αυτα τα θεματα,αλλα ειναι λαθος να ειμαστε μυγιαγγιχτοι και φοβισμενοι...η υπερβολικη ανησυχια για τα αφροδισια δεν ειναι καλος συμβουλος...
100% :rockon: :rockon: :rockon:!!!!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
25 χρονια στα μπουρδελα δεν εχω αρπαξει τιποτα(βεβαια οχι ακαποτα-φιλακια-και γλυψιματα)αντιθετα εχω αρπαξει παρασημα απο γκομενες!!!

συγνωμη ρε παλικάρι αλλα μου δημιουργήθηκε μια εύλογη απορία.. Οι γκόμενες απο που τα κολλανε; Θέλω να πω αφου οσοι πανε με ιεροδουλες δεν εχουν κολλησει τιποτα ποτε και οι ιεροδουλες δεν εχουν επισης, οι γκόμενες τα φέρουν εκ γεννησιμιού τους;
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
συγνωμη ρε παλικάρι αλλα μου δημιουργήθηκε μια εύλογη απορία.. Οι γκόμενες απο που τα κολλανε; Θέλω να πω αφου οσοι πανε με ιεροδουλες δεν εχουν κολλησει τιποτα ποτε και οι ιεροδουλες δεν εχουν επισης, οι γκόμενες τα φέρουν εκ γεννησιμιού τους;
Εύλογη απορία. Άρα τα κολλάνε από κάποιους απρόσεκτους και αδιάφορους μ*****ς.
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
25 χρονια στα μπουρδελα δεν εχω αρπαξει τιποτα(βεβαια οχι ακαποτα-φιλακια-και γλυψιματα)αντιθετα εχω αρπαξει παρασημα απο γκομενες!!!
απο γκομενα μυκητες στα 19,απο πουτανα ποτε τιποτα κι ειμαι και παλιος!!  28χρονια στο αθλημα
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Εύλογη απορία. Άρα τα κολλάνε από κάποιους απρόσεκτους και αδιάφορους μ*****ς.

τα αφροδισια ξεκινησαν απο τους πουστηδες,αυτη ειναι η αιτια ολων,
τωρα τις παπαριες που ρωταει η βλαμμενη,αγαμιτη εριναλ ειναι του κωλου τα εννιαμερα.. :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom