Νέα

Έχετε κολλήσει κάποιο αφροδίσιο απ' τον κόσμο του αγοραίου έρωτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Καινούργιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 367
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ΌΧΙ ΒΕΒΑΙΑ απλά το κονδύλωμα δεν αποτελεί εισητήριο για τον κάτω κόσμο!!!!!
το κονδυλωμα ειναι ιος που δε φευγει ποτε απ το σωμα...ετσι πληροφοριακα...κοιτα να δεις εγω προσωπικα ξερω οτι μπορει να αρπαξω καμμια μολυνση στη χειροτερη αλλα το θεμα ειναι οι απειροι να μη δεχονται ακαποτα και να νομιζουν οτι η πουτανα τα κανει μονο σ αυους..να ξυπναει λιγο το μυαλο...
 

Επισκέπτης
ΌΧΙ ΒΕΒΑΙΑ απλά το κονδύλωμα δεν αποτελεί εισητήριο για τον κάτω κόσμο!!!!!


ρε φιλαρακι επειδη διαβαζω κ τα ποστ σου στα σιτι τουρ ακου λιγο...Αν ειναι να σκεφτεσαι ετσι κ την ωρα που γαμας να εισαι μεσα στο αγχος αστο γαμησε το μη πα ποτε με πουτανα.Μια εξαρτηση λιγοτερη...Αλλα οπως ειπωθηκε κ πριν τι σε κανει να νομιζεις οτι η γκομενα που γνωρισες στο μπαρακι απο φιλικη παρεα ειναι καθαρη?
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Mάλλον xαζό ερώτημα αλλά θα στο κάνω:
Έχεις κάνει και εξετάσεις ή το συμπερασμά σου πηγάζει από μη εκδήλωση συμπτωμάτων;;; :think:
Αν ναι μπράβο ρε θηρίο!!! :rockon:
Εγώ από φόβο μηπως βγω θετικός δεν τολμώ αν και πρέπει!!! :(
Πηγενα σε μπουρδελο με καποιον φιλο αυτος κολουσε διαφορα εγω ΤΙΠΟΤΑ σου μιλω ειλικρινα δεν κανω πλακα,οπως και ανεφερα πανω απο 30 χρονια στο αθλημα και μεχρι τωρα υγειεστατος
 

psolas1234

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ρε συ σπεσιαλ κομματια που λες πετυχαινεις και στο μεταξι με 20 ευρω και τις γαμας και αρκετη ωρα αμα κολλησει και ας βαρανε οι τσατσαδες....τι μου λες...απειροελαχιστη πιθανοτητα?δηλαδη αμα αρπαξεις κανα κονδυλωμα θα σαι οκ?

Τι να κολήσει δηλαδή η κοπέλα ρε?
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
το κονδυλωμα ειναι ιος που δε φευγει ποτε απ το σωμα...ετσι πληροφοριακα...κοιτα να δεις εγω προσωπικα ξερω οτι μπορει να αρπαξω καμμια μολυνση στη χειροτερη αλλα το θεμα ειναι οι απειροι να μη δεχονται ακαποτα και να νομιζουν οτι η πουτανα τα κανει μονο σ αυους..να ξυπναει λιγο το μυαλο...
Συμφωνώ απόλυτα περί ακάποτου και γενικά δεν προβαίνω σε πολλά πολλά(όχι φιλιά στο στόμα,όχι γλυφομούνι,όχι ακάποτα,όχι άλλα περίεργα) με ιερόδουλες μόνο sex!!! :rockon:
 

Επισκέπτης
αμα τους σταξει το μπαγιοκο ο αλλος φευγουν ολες οι αναστολες στις πουτανες κ κανουν τα παντα  ειτε σε ντελο ειτε σε βιζιτα ειτε σε μασαζ ;) Επισης οι βιζιτες ειναι οι μονες που κανουν μπανιο στο χοτελ μετα το γαμησι η κ πριν.Στα στουντιο μασατζιδικα οι περισσοτερες αντε το πολυ πολυ να σκουπιστουν με λιγο οινοπνευμα αμα τις χυσεις στα βυζια.
Συμφωνω οτι το θεμα ειναι εσυ τι κανεις  κ τι ορια εχεις πανω στην καυλα σου ;)
προσωπικα ειμαι φαν μονο των μπορδελων,οποτε τα αλλα δε με αφορουν.εχεις δικιο αλλα και μπανιο να κανει αμα εχει κονδυλωματα πχ δε φευγουν... ;)κι οσο για το μπαγιοκο που λες ,σωστος αλλα τουλαχιστον εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να ναι κομματι εξυπνη η πουτανα γιατι καλο το μαμμονα αλλα στις 50 ψωλες που παιρνουν ξερουν οτι καπποιος θα χει κατι,γιατι να το ρισκαρουν για 10 ευρω που θα της δωσεις?θεμα τυχης παλι αλλα με τη βιζιτου ειναι ΔΕΔΟΜΕΝΟ οτι γλυφει ακαποτα
 

Επισκέπτης
καινουργιε δεν σε καψουρευεται μη τρελαθουμε απλως τυχαινει μερικες να καθονται παραπανω
 

Επισκέπτης
καινουργιε δεν σε καψουρευεται μη τρελαθουμε απλως τυχαινει μερικες να καθονται παραπανω


αν πιστευει κατι τετοιο ο καινουργιος αλλα πραγματα θα πρεπει να προσεξει αν ασχοληθει με το σπορ κ οχι αν θα κολλησει νοσηματα  ;)
 

Επισκέπτης
Mάλλον xαζό ερώτημα αλλά θα στο κάνω:
Έχεις κάνει και εξετάσεις ή το συμπερασμά σου πηγάζει από μη εκδήλωση συμπτωμάτων;;; :think:

Καλή ερώτηση..Κάνετε γενικά εξετάσεις; Η μόνο αν δείτε κάποιο σύμπτωμα; Γιατί αρκετά δεν έχουν συμπτώματα
ή αργούν πολύ να παρουσιάσουν.. Προσωπικά κάνω ανα εξάμηνο κάθε είδους εξετάσεις που σχετίζονται με μεταδιδομενα.. και η μόνη φορά που είχα κολλήσει κάτι ήταν ενα μικρόβιο που πέρασε με αντιβιωτικά και αυτό επειδή το χα κάνει με νορμαλ
γκόμενα χωρις προφύλαξη και όχι από επαγγελματία..
 

Επισκέπτης
Καλή ερώτηση..Κάνετε γενικά εξετάσεις; Η μόνο αν δείτε κάποιο σύμπτωμα; Γιατί αρκετά δεν έχουν συμπτώματα
ή αργούν πολύ να παρουσιάσουν.. Προσωπικά κάνω ανα εξάμηνο κάθε είδους εξετάσεις που σχετίζονται με μεταδιδομενα..
μπααααα εγω φοβαμαι,με τοσα ακαποτα τρεμω μπορω να πω.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
ρε φιλαρακι επειδη διαβαζω κ τα ποστ σου στα σιτι τουρ ακου λιγο...Αν ειναι να σκεφτεσαι ετσι κ την ωρα που γαμας να εισαι μεσα στο αγχος αστο γαμησε το μη πα ποτε με πουτανα.Μια εξαρτηση λιγοτερη...Αλλα οπως ειπωθηκε κ πριν τι σε κανει να νομιζεις οτι η γκομενα που γνωρισες στο μπαρακι απο φιλικη παρεα ειναι καθαρη?
Ίσα ίσα που πιστεύω ότι η γκόμενα που ψάχνεται στο μπαράκι είναι πιο επικίνδυνη,το άγχοςμου ελπίζω σιγά σιγά να το ξεπεράσω!!! :rockon:
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
αν πιστευει κατι τετοιο ο καινουργιος αλλα πραγματα θα πρεπει να προσεξει αν ασχοληθει με το σπορ κ οχι αν θα κολλησει νοσηματα  ;)
Παρανόηση δικιά μου στα λεγόμενα του drummerboy!!!
 

Επισκέπτης
βεβαια μπορεις και να κανεις το αλλο,λουζεσαι με αντισηπτικο μολις μπεις στο δωματιο και αφου βγεις :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Πηγενα σε μπουρδελο με καποιον φιλο αυτος κολουσε διαφορα εγω ΤΙΠΟΤΑ σου μιλω ειλικρινα δεν κανω πλακα,οπως και ανεφερα πανω απο 30 χρονια στο αθλημα και μεχρι τωρα υγειεστατος
Αυτό θα πει τύχη!!!! ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom