Νέα

Έχετε κολλήσει κάποιο αφροδίσιο απ' τον κόσμο του αγοραίου έρωτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Καινούργιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 367
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

panagiwtisss

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά δουλεύει στο μαγαζί της μάνας μου ένας Πακιστανός, ο οποίος μού είπε ότι πριν δούλευε σε ένα μπουρδέλο του Μεταξουργείου κ τον βάζανε να καθαρίζει τις χρησιμοπιοιημένες καπότες, τις ξανασυσκευάζανε και τις έδιναν στις πουτάνες για να τις φοράνε στον κόσμο - για να έχουν περισσότερο κέρδος από τη μη αγορά νέων προφυλακτικών, ουσιαστικά ένα προφυλακτικό χρησιμοποιούνταν 2 και 3 και 4 φορές απο ανυποψίαστους πελάτες........Έχει ακούσει κανείς τπτ σχετικό;;;

Από τη στιγμή που το άκουσα έχω παγώσει...
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Eπιστημονικη φαντασια εχει ο πακιστανος!! :jerking:
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Παιδιά δουλεύει στο μαγαζί της μάνας μου ένας Πακιστανός, ο οποίος μού είπε ότι πριν δούλευε σε ένα μπουρδέλο του Μεταξουργείου κ τον βάζανε να καθαρίζει τις χρησιμοπιοιημένες καπότες, τις ξανασυσκευάζανε και τις έδιναν στις πουτάνες για να τις φοράνε στον κόσμο - για να έχουν περισσότερο κέρδος από τη μη αγορά νέων προφυλακτικών, ουσιαστικά ένα προφυλακτικό χρησιμοποιούνταν 2 και 3 και 4 φορές απο ανυποψίαστους πελάτες........Έχει ακούσει κανείς τπτ σχετικό;;;

Από τη στιγμή που το άκουσα έχω παγώσει...

Δεν αντέχω μάνα μου!!!Θα σκάσω από τα γέλια!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλά ας πούμε ότι καθάριζε καπότες (με τι άραγε με νερό βρύσης και Fairy και μετά τις στέγνωνέ με πιστολάκι;;) μετά τι έκανε είχε εξοπλισμό και τις έκανε μασούρι και τις τύλιγε με τόση ακρίβεια;;Και σου πε ότι τις συσκευάζαν πάλι,δηλαδή το μπουρδέλο συνεργάζονταν με βιομηχανική μονάδα;;

Ο Πακιστανός μου θυμίζει έναν άρρωστο πολύ μαλάκα συμφοιτητή στο ΤΕΙ Πειραιά που μας έλεγε τρελά παραμύθια μιας και ήταν μυθομανής.Το ένα με καπότες που θυμάμαι που είχα ρίξει τόσο γέλιο που έβγαλα αίμα από τη μύτη,έλεγε ότι κάποιοι καναν ληστεία και βάλαν καπότες στο κεφάλι τους να μην τους αναγνωρίσουν!!!Και ότι ο ένας πεθανε από ασφυξία και ο άλλος έσπασε το κεφάλι του στον τοιχο στην προσπάθεια να βγάλει την καπότα από το κεφάλι του!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Παιδιά δουλεύει στο μαγαζί της μάνας μου ένας Πακιστανός, ο οποίος μού είπε ότι πριν δούλευε σε ένα μπουρδέλο του Μεταξουργείου κ τον βάζανε να καθαρίζει τις χρησιμοπιοιημένες καπότες, τις ξανασυσκευάζανε και τις έδιναν στις πουτάνες για να τις φοράνε στον κόσμο - για να έχουν περισσότερο κέρδος από τη μη αγορά νέων προφυλακτικών, ουσιαστικά ένα προφυλακτικό χρησιμοποιούνταν 2 και 3 και 4 φορές απο ανυποψίαστους πελάτες........Έχει ακούσει κανείς τπτ σχετικό;;;

Από τη στιγμή που το άκουσα έχω παγώσει...
καταρχην πες μας τι δουλεια κανει η μανα σου?
δυτερον σταματα να λες μαλακιες.
τριτον το κοστος μια καποτας ειναι μηδαμινο σε σχεση με το κερδος απο ενα γαμησι.
τεταρτον μην αφηνεις την μανα σου να κανει πολυ παρεα με το πακιστανο. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

MANOU

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5.430
Like
0
Πόντοι
66
Δεν αντέχω μάνα μου!!!Θα σκάσω από τα γέλια!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλά ας πούμε ότι καθάριζε καπότες (με τι άραγε με νερό βρύσης και Fairy και μετά τις στέγνωνέ με πιστολάκι;;) μετά τι έκανε είχε εξοπλισμό και τις έκανε μασούρι και τις τύλιγε με τόση ακρίβεια;;Και σου πε ότι τις συσκευάζαν πάλι,δηλαδή το μπουρδέλο συνεργάζονταν με βιομηχανική μονάδα;;

Ο Πακιστανός μου θυμίζει έναν άρρωστο πολύ μαλάκα συμφοιτητή στο ΤΕΙ Πειραιά που μας έλεγε τρελά παραμύθια μιας και ήταν μυθομανής.Το ένα με καπότες που θυμάμαι που είχα ρίξει τόσο γέλιο που έβγαλα αίμα από τη μύτη,έλεγε ότι κάποιοι καναν ληστεία και βάλαν καπότες στο κεφάλι τους να μην τους αναγνωρίσουν!!!Και ότι ο ένας πεθανε από ασφυξία και ο άλλος έσπασε το κεφάλι του στον τοιχο στην προσπάθεια να βγάλει την καπότα από το κεφάλι του!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γουσταρω να ακουω τετοιες μαλακιες.....και τετοιους τυπους μη τολμησης να τους πεις ψεφτες....γελασα ρε πουστη μου
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
γουσταρω να ακουω τετοιες μαλακιες.....και τετοιους τυπους μη τολμησης να τους πεις ψεφτες....γελασα ρε πουστη μου

Άσε σου λέω ο τύπος ήταν περίπτωση!!

Ότι ήθελες άκουγες.Όποτε ακουγαμε πάνω από 2 να γελάνε σαν τρελοί κατευθείαν τρέχαμε γιατί ξέραμε ότι ήταν ο ψυχάκιας και έλεγε μαλακίες.

Αυτοί φίλε είναι ψυχικά άρρωστοι.Δεν είναι παθολογικοί ψεύτες.Είναι μυθομανείς.Μέσα τους πιστεύουν αυτά που λένε.

Μας έλεγε πχ ότι ήταν με τη μηχανή του και έτρεχε με 90 χιλιόμετρα στην Πέτρου Ράλλη και στην κατηφόρα ήταν ένα ταξί σταματημένο και εκείνος αιφνιδιάστηκε και φώναξε στον ταξιτζή να ανοίξει την πόρτα και κείνος όπως μας περιέγραφε με τόση λεπτομέρεια άνοιξε την πόρτα και πέρασε με το μηχανάκι μέσα από το ταξί!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μας έλεγε επίσης ότι ήθελε να ανάψει τσιγάρο και με τη μηχανή έκανε κολλιά και έκανε σπινθήρα. :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

Τέτοιοι είναι να μην έχεις δουλειά ούτε τίποτα και να κάθεσαι όλη μέρα να χαζογελάς με αυτά που λένε. :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid:
 

MANOU

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5.430
Like
0
Πόντοι
66
ειχα εναν σημαθητη στο γυμνασιο που ελεγε τετοιες πιπες τωρα σου μιλας για 20 χρονια πριν και ακομη τον θυμαμε..ονομαεπωνυμο.....ιταλος ειναι,,μου χαραξε τη μνημη το ατομο
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
ειχα εναν σημαθητη στο γυμνασιο που ελεγε τετοιες πιπες τωρα σου μιλας για 20 χρονια πριν και ακομη τον θυμαμε..ονομαεπωνυμο.....ιταλος ειναι,,μου χαραξε τη μνημη το ατομο

Ε μα Ιταλός είναι ρε συ.Μες στις μακαρονάδες πως να μην βάλει "σάλτσα";;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom