Νέα

Έχετε καβλώσει-τραβήξει μαλακία για γκόμενα φίλου σας; Μόνο αλήθειες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1349@
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
616
Πόντοι
301
κοκα πινατε και παρτουζωνοσασταν οικογενειακος τυπε?
γιατι μονο ετσι γινεται τοσο νιανια ο εγκεφαλος.

Τι λες μωρέ; Είχε χωρίσει και πήγε ταξίδι με το ταξιδιωτικό γραφείο του θείου του να ξεσκάσει. Εκεί δούλευε η δεύτερη ξαδέρφη του και έκατσε η φάση. Την είδα την γούσταρα και ένα βράδυ βόλεψε και την πήραμε μαζί. Που ακριβώς κολλάει η κόκα, ο νανιά εγκέφαλος και τα λοιπα;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.127
Κριτικές
94
Like
46.405
Πόντοι
17.311

Συνημμένα

  • iexqve0lk8twvumtsnan.jpg
    iexqve0lk8twvumtsnan.jpg
    30,6 KB · Εμφανίσεις: 14

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
Τι λες μωρέ; Είχε χωρίσει και πήγε ταξίδι με το ταξιδιωτικό γραφείο του θείου του να ξεσκάσει. Εκεί δούλευε η δεύτερη ξαδέρφη του και έκατσε η φάση. Την είδα την γούσταρα και ένα βράδυ βόλεψε και την πήραμε μαζί. Που ακριβώς κολλάει η κόκα, ο νανιά εγκέφαλος και τα λοιπα;

Στα ταξίδια με γκρουπ γίνονται καλές φάσεις τελικά. Γνωστός που δουλεύει ξεναγός γαμάει καλά.

Τώρα για ξαδέρφη επιφυλάσσομαι. Σίγουρα όχι 1η ή 2η.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.729
Πόντοι
3.425
Είχα ένα φίλο από το στρατό

Είχα και μια σχέση με μια κοπέλα 5 χρόνια αγαπιόμασταν θα παντρευόμασταν σε λίγους μήνες

Σε κάτι διακοπές που πήγαμε με το φίλο μου και τη δική του κοπέλα...

Ενώ επέστρεφα στο ενοικιαζόμενο δωμάτιο έπιασα το φίλο μου να την έχει στριμώξει και να την πηδάει στα όρθια πισοκολητά.
Έπαθα σοκ.
Η κοπέλα να ορκίζεται ότι ήταν η μοναδική και πρωτη φορά
Ο "φίλος" αφού τις μάζεψε δεν είχε να πει κατι.
Τραυματικό.

Τραγικό και τελείως γελοίο. Αλλά, γλύτωσες φίλε, φαντάσου τι θα γινόταν εάν το σοβαρεύατε και άλλο με την κοπέλα (γάμος, παιδί, συγκατοίκηση κλπ.).

Εκεί να δεις σοκ!

Π

 

explorer

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
158
Like
136
Πόντοι
1
Εχω καυλωσει με γκομενα φιλου. Απεφυγα τις κοινες εξοδους και βγαιναμε μονο οι δυο μας. Απεταξαμην τον πειρασμο. Τελικα εμαθα οτι του τα φορεσε με αλλον.
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
Εγω την βρονταω για μια καυλιαρα μασατζου,μετραει? :2funny:
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Δεν βρίσκω κάποιο νόημα να λέει κάποιος ιστορίες φαντασίας. Μάλιστα πηδιόντουσαν για κάποιους μήνες.
Δεν βρίσκω κάποιο νόημα να λέει κάποιος ιστορίες φαντασίας. Μάλιστα πηδιόντουσαν για κάποιους μήνες.
δεν μας ειπε τι ξαδερφια πρωτα δευτερα τριτα ?
Γιατι αν ηταν πρωτα γαματα?
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.713
Like
29.118
Πόντοι
6.056
δεν μας ειπε τι ξαδερφια πρωτα δευτερα τριτα ?
Γιατι αν ηταν πρωτα γαματα?

Τύπε δεν παρακολουθεις στενά το θέμα :grin:
Το παλικάρι είπε δεύτερη!
Εντάξει τύπε και πρώτη να ήταν δεν τρέχει τίποτα, στην τελική δεν ήταν και αδελφή του :grin: :2funny:
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Με γκόμενα φίλου όχι, αλλά με φίλη φίλου ναι. Η οποία ακόμα είναι μόνη και ψάχνεται, την έχω βάλει στόχο και έχει το Νο.1 κίνητρό μου να φτιάξω κορμί.

Μάλιστα ένα από τα γραφεία είχε φέρει έναν καιρό σωσία της, ίδιο πρόσωπο, ίδιο σωματότυπο, ίδιος ύψος, τα πάντα όλα (δυστυχώς δεν ήξερε γρι ελληνικά, να ολοκληρωθεί το πακέτο). Το απωθημένο γαμήσι πήγε σύννεφο μέχρι να φύγει.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Είχα ένα φίλο από το στρατό

Είχα και μια σχέση με μια κοπέλα 5 χρόνια αγαπιόμασταν θα παντρευόμασταν σε λίγους μήνες

Σε κάτι διακοπές που πήγαμε με το φίλο μου και τη δική του κοπέλα...

Ενώ επέστρεφα στο ενοικιαζόμενο δωμάτιο έπιασα το φίλο μου να την έχει στριμώξει και να την πηδάει στα όρθια πισοκολητά.
Έπαθα σοκ.
Η κοπέλα να ορκίζεται ότι ήταν η μοναδική και πρωτη φορά
Ο "φίλος" αφού τις μάζεψε δεν είχε να πει κατι.
Τραυματικό.
Γλύτωσες φίλε, να χαίρεσαι που έμαθες νωρίς το ποιόν της και δεν τη φορτώθηκες με γάμους και τα τοιαύτα. Θα σε είχε κάνει τάρανδο τώρα και δε θα έπαιρνες χαμπάρι. Και αν μάθαινες στο μέλλον κάποια απιστία της, θα σου έλεγε πάλι ότι έγινε μισή φορά και τέτοια τρελά. Να γιορτάζεις κάθε χρόνο αυτή την ημερομηνία που ελευθερώθηκες από το πουτανάκι. Πριν πόσα χρόνια έγινε αυτό;
 

svas79

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
375
Like
235
Πόντοι
21
Με γκόμενα φίλου όχι, αλλά με φίλη φίλου ναι. Η οποία ακόμα είναι μόνη και ψάχνεται, την έχω βάλει στόχο και έχει το Νο.1 κίνητρό μου να φτιάξω κορμί.

Μάλιστα ένα από τα γραφεία είχε φέρει έναν καιρό σωσία της, ίδιο πρόσωπο, ίδιο σωματότυπο, ίδιος ύψος, τα πάντα όλα (δυστυχώς δεν ήξερε γρι ελληνικά, να ολοκληρωθεί το πακέτο). Το απωθημένο γαμήσι πήγε σύννεφο μέχρι να φύγει.
Μηπως ηταν η ιδια και δεν μιλαγε ελληνικα για ξεκαρφωμα;  :2funny:
 

Dynamic

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
278
Like
273
Πόντοι
21
ειχα τρελη καυλα με μια γκομενα φιλου!τα ειχαν καιρο του εριχνε απ οτι μαθαμε καιρο κερατο :S δεν εκανα κινηση ποτε λογο του φιλου αλλα παχια επαιξα οταν μια μερα την πετυχα σε ενα φιλικο σπιτι που ειχαμε παει κ το στρινγκ ειχε βγει απο το τζιν :wanker: εκει απλα ξεροχυσα :wanker:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.924
Πόντοι
2.306
Μεγάλο σχολείο η ζωή

Και που τον κοπάνησα τον τύπο τί κατάλαβα;

Μόνο το βρασμό ψυχής εκτόνωσα

Την τότε κοπέλα μου δε δέχτηκα ούτε για αστείο να την ξαναδώ

Παρά την επιμονή της.Εστελνε μηνύματα τύπου "εσένα αγαπώ" "σε θέλω πίσω" "συγνώμη ειλικρινά" "έγινε μόνο μισή φορά" μια και τους έκοψα κατάλαβες φιλαράκο μου;

Από τότε είμαι προσεκτικός και στις γυναίκες και στις επιλογές μου στους φίλους
Με το συμπάθειο τύπε μου αλλά στη θέση σου θα ρώταγα τη γκομενα τι εννοούσε με τη φράση ¨έγινε μόνο μισή φορά¨
Της τον έχωσε ο φίλος μόνο κατά το ήμισυ, τους έκοψες και αυτή έμεινε στα μισά, τι ακριβώς?
Επίσης το μαγαζί έχει και άλλες υποδιαιρέσεις π.χ. ένα τέταρτο?
Όχι τίποτα  άλλο, να καταλάβαιναμε πως δικαιολόγησε μέσα στο μυαλουδάκι της το πουτανιλικι της....
 

Phineas.Freak

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
207
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1
Σας εχει τυχει να δειτε κτ και να καυλωσετε με γκομενα φιλου.... Όποιος πει οχι ψεύδεται

...και με γκόμενα... και με αδελφή...και με την μάνα την ίδια πολλές φορές... και όποιος πει οχι ψεύδεται ΑΣΥΣΤΟΛΑ!!!!

:headbaning1: :rockon: :headbaning2: :happy:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.127
Κριτικές
94
Like
46.405
Πόντοι
17.311
Με το συμπάθειο τύπε μου αλλά στη θέση σου θα ρώταγα τη γκομενα τι εννοούσε με τη φράση ¨έγινε μόνο μισή φορά¨
Της τον έχωσε ο φίλος μόνο κατά το ήμισυ, τους έκοψες και αυτή έμεινε στα μισά, τι ακριβώς?
Επίσης το μαγαζί έχει και άλλες υποδιαιρέσεις π.χ. ένα τέταρτο?
Όχι τίποτα  άλλο, να καταλάβαιναμε πως δικαιολόγησε μέσα στο μυαλουδάκι της το πουτανιλικι της....

Εννοει οτι προλαβε μονο το πουτσοκεφαλο και μπηκε  :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom