Νέα

Έχετε καβλώσει-τραβήξει μαλακία για γκόμενα φίλου σας; Μόνο αλήθειες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1349@
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.500
Κριτικές
56
Like
6.231
Πόντοι
3.556
Μεγάλο σχολείο η ζωή

Και που τον κοπάνησα τον τύπο τί κατάλαβα;

Μόνο το βρασμό ψυχής εκτόνωσα

Την τότε κοπέλα μου δε δέχτηκα ούτε για αστείο να την ξαναδώ

Παρά την επιμονή της.Εστελνε μηνύματα τύπου "εσένα αγαπώ" "σε θέλω πίσω" "συγνώμη ειλικρινά" "έγινε μόνο μισή φορά" μια και τους έκοψα κατάλαβες φιλαράκο μου;

Από τότε είμαι προσεκτικός και στις γυναίκες και στις επιλογές μου στους φίλους
:2funny: :2funny:
Μονο μιση φορα,μονο
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.000
Κριτικές
4
Like
7.488
Πόντοι
2.306
Τύποι μην ξεφευγετε από το θέμα.
Η ερώτηση δεν είναι αν γαμησατε αλλά αν καυλωσατε και τον παίξατε. Δεν θα το πείτε κιόλας στο φίλο σας.
Προσωπικά τον έχω παίξει κάποιες φορές όταν φίλοι μου είχαν ωραια μούνια και προκλητικα. Για πάρτη μου όμως δεν τους το πα κιόλας..
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
41
Like
183
Πόντοι
0
Λοιπόν,γράφτηκα μόνο και μόνο για να πω την ιστορία μου.
Σπιτωμενη γκόμενα φίλου,με παιδί από άλλον το οποίο είχε σκοπό να το αναγνωρίσει κιόλας,μου τα έριχνε αγριως.το παραδέχομαι,με ρίχνουν εύκολα οι ατιμες...με φώναζε σπίτι της όταν έφευγε ο φίλος και γινόταν της ανωμαλίας.την έσκιζα από παντού,τα έπαιρνε στην μούρη,στο μουνι,τα κατάπινε,μιλάμε κολαση.οτι ήταν τρελό μουνι,κατηγορίας πετιτ δεν σας το είπα.αααχχχ,αναμνήσεις 15ετιας.... εννοείται ότι ξεκοψα κι από τους δύο μετά από καμιά 10 πηδήματα,διότι έβλεπα την καταιγίδα να πλησιάζει.κραξτε ελεύθερα :heavymetalbig:
 
Εγγρ.
20 Απρ 2020
Μηνύματα
156
Like
147
Πόντοι
1
εχει τυχει αρκετες φορες να τραβηξω μαλακια για γκομενα φιλου, ειδικα καλοκαιρακι μετα απο μπανιο στη θαλασσα
 

Phineas.Freak

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
207
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1
...και με γκόμενα... και με αδελφή...και με την μάνα την ίδια πολλές φορές... και όποιος πει οχι ψεύδεται ΑΣΥΣΤΟΛΑ!!!!

:headbaning1: :rockon: :headbaning2: :happy:

...και για να μην παρεξηγηθώ σημειώνω ότι η ερώτηση αναφέρεται στην μαλακία και όχι στο γαμήσι.  :wanker:
Γκόμενα και μάνα φίλου δεν τις αγγίζουμε.

Για την αδελφή δεν χρειάζονται σχόλια  :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 
OP
OP
1

1349@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2014
Μηνύματα
544
Like
3.086
Πόντοι
446
Τύποι μην ξεφευγετε από το θέμα.
Η ερώτηση δεν είναι αν γαμησατε αλλά αν καυλωσατε και τον παίξατε. Δεν θα το πείτε κιόλας στο φίλο σας.
Προσωπικά τον έχω παίξει κάποιες φορές όταν φίλοι μου είχαν ωραια μούνια και προκλητικα. Για πάρτη μου όμως δεν τους το πα κιόλας..
Αυτο.. για μαλακια μιλαμε.. μπορει να καυλωσεις απο προκλητικο ντυσιμο ,μαγιο το οτιδήποτε... Οχι να γαμησουμε γκομενα φιλου
 

palamas

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
428
Κριτικές
3
Like
441
Πόντοι
21
Αυτο.. για μαλακια μιλαμε.. μπορει να καυλωσεις απο προκλητικο ντυσιμο ,μαγιο το οτιδήποτε... Οχι να γαμησουμε γκομενα φιλου
Το κακό είναι ότι αν τη φαντασιωθείς και μετά κάτσει σκηνικό μειώνονται οι πιθανότητες να αντισταθείς.
 
OP
OP
1

1349@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2014
Μηνύματα
544
Like
3.086
Πόντοι
446
Το κακό είναι ότι αν τη φαντασιωθείς και μετά κάτσει σκηνικό μειώνονται οι πιθανότητες να αντισταθείς.
ναι συμφωνώ.. δν μ χει κατσει σκηνικο αλλα να δω πραγματα κ να καυλωσω αρκετες φορες..
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
Εννοείται πως τη πήδηξα, μετά από αρκετή προσπάθεια, σε κάποιο ταξίδι του κολλητού. Έκανε δήθεν πως δεν ήταν σωστό, αλλά αφού δεν θα το μάθαινε ο "φίλος"... δε πειράζει...
Μετά απο χρόνια τον πάντρεψα, αλλά με άλλη (όχι δεν ήταν του γούστου μου)

Να σε χαιρεται
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
Λοιπόν,γράφτηκα μόνο και μόνο για να πω την ιστορία μου.
Σπιτωμενη γκόμενα φίλου,με παιδί από άλλον το οποίο είχε σκοπό να το αναγνωρίσει κιόλας,μου τα έριχνε αγριως.το παραδέχομαι,με ρίχνουν εύκολα οι ατιμες...με φώναζε σπίτι της όταν έφευγε ο φίλος και γινόταν της ανωμαλίας.την έσκιζα από παντού,τα έπαιρνε στην μούρη,στο μουνι,τα κατάπινε,μιλάμε κολαση.οτι ήταν τρελό μουνι,κατηγορίας πετιτ δεν σας το είπα.αααχχχ,αναμνήσεις 15ετιας.... εννοείται ότι ξεκοψα κι από τους δύο μετά από καμιά 10 πηδήματα,διότι έβλεπα την καταιγίδα να πλησιάζει.κραξτε ελεύθερα :heavymetalbig:


Η μαλακια παει συννεφο
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.884
Κριτικές
98
Like
47.264
Πόντοι
21.511
Λοιπόν,γράφτηκα μόνο και μόνο για να πω την ιστορία μου.
Σπιτωμενη γκόμενα φίλου,με παιδί από άλλον το οποίο είχε σκοπό να το αναγνωρίσει κιόλας,μου τα έριχνε αγριως.το παραδέχομαι,με ρίχνουν εύκολα οι ατιμες...με φώναζε σπίτι της όταν έφευγε ο φίλος και γινόταν της ανωμαλίας.την έσκιζα από παντού,τα έπαιρνε στην μούρη,στο μουνι,τα κατάπινε,μιλάμε κολαση.οτι ήταν τρελό μουνι,κατηγορίας πετιτ δεν σας το είπα.αααχχχ,αναμνήσεις 15ετιας.... εννοείται ότι ξεκοψα κι από τους δύο μετά από καμιά 10 πηδήματα,διότι έβλεπα την καταιγίδα να πλησιάζει.κραξτε ελεύθερα :heavymetalbig:

Και το μυαλό μου είναι θολό
Πω πω πω πω

Πω

Πω



Πω
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
41
Like
183
Πόντοι
0
Ας αφήσουμε όμως την τέχνη και σας γυρίσουμε στο θέμα,αν και πάλι παίχτηκε πολλαπλό γαμησι,κι όχι απλή μαλακια

Ήταν κάποτε ένα 17 χρόνο θηλυκό το οποίο εκινητο πέριξ της τότε παρέας.17 όπως είπα αυτή,23 έως 30 οι παρεα.την μικρή την λιγουρευοταν ο μεγαλύτερος της παρέας,και δώστου κεράσματα,δώστου βόλτες,δώστου αφιερώσεις.τιποτα αυτή,τον έβλεπε σαν φίλο.εγω μόλις είχα χωρίσει και ήθελα επειγόντως κάποια στάνταρ να γαμαω.σαν σωστός φίλος τον πιάνω και του λέω,μεγαλε,τι θα γίνει με το μικρό,θα κάνεις κατάσταση ή σου έριξε ακυρο?με ενδιαφέρει η κορασίδα.προχωρα,μου λέει.δεν πρόκειται να γίνει κάτι.οκ του λέω.και όπως μπορείτε να φανταστείτε το πιτσιρίκι το ξεπατωσαμε-και με άδεια παρακαλω-.θριαμβος!!! :rockon: :rockon:

Πιστεύετε ότι ο τύπος που γουσταρε το πιπινι αλλά τελικά δεν το έφαγε μπορεί να με σπαστηκε μαζί μου?μπορεί ναι,μπορεί και όχι.με αυτούς παντως που σίγουρα τα πήρε στο κρανίο ήταν με κάτι άλλους"περιφερειακούς" της παρέας,για τους οποίους έμαθε μετά από λιγο καιρό ότι ενόσω πολιορκούσε την μικρή,εκείνοι ,τρεις τον αριθμό,την έπαιρναν παρτουζα :2on1:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.884
Κριτικές
98
Like
47.264
Πόντοι
21.511
δε γράφεται σήμερα τέτοια ποίηση...

Σημερινη νεολαια φιλε μου.
Αντι να δωσουν εμφαση στον βαθυ εσωτερικο κοσμο της αλλης, μενουν στα επιφανειακα εξωτερικα καλλη.
Τι να πεις και τι να ομολογησεις... Σε καταλαβαινω τα μαλα.
 

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
2018 φιλικό ζευγάρι κανόνισε η τοτε δικιά μου να παμε για μπανιο,ήδη απο μέσα τρωγομουν γιατί ήξερα οτι η αλλη είναι μουνετο και ειχα αρχίσει να αναστατονομαι.
Πήγαμε για μπάνιο και η αλλη τουμπανη δίπλα μου με το μαγιο,εντωμεταξι την συγκρινα με την δικια μου και η αλλη ηταν σε ολα καλύτερη.ξανθια γαλανοματα βυζακι τουμπανο κωλι ωραιο οταν φουντωνα εμπαινα στα παγωμενα νερά εντωμεταξι οπως κοιταγα φοβομουν μην καρφωθω ώσπου ήρθε μια φαση και καταλαθος ακουμπησαν τα ποδια μας πηγα στο μπανιο μετα και τον πηγα μαρούλι.
 
Εγγρ.
20 Απρ 2020
Μηνύματα
156
Like
147
Πόντοι
1
2018 φιλικό ζευγάρι κανόνισε η τοτε δικιά μου να παμε για μπανιο,ήδη απο μέσα τρωγομουν γιατί ήξερα οτι η αλλη είναι μουνετο και ειχα αρχίσει να αναστατονομαι.
Πήγαμε για μπάνιο και η αλλη τουμπανη δίπλα μου με το μαγιο,εντωμεταξι την συγκρινα με την δικια μου και η αλλη ηταν σε ολα καλύτερη.ξανθια γαλανοματα βυζακι τουμπανο κωλι ωραιο οταν φουντωνα εμπαινα στα παγωμενα νερά εντωμεταξι οπως κοιταγα φοβομουν μην καρφωθω ώσπου ήρθε μια φαση και καταλαθος ακουμπησαν τα ποδια μας πηγα στο μπανιο μετα και τον πηγα μαρούλι.
σε νιωθω 100%
 

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Παιδικου φιλου η η γκομενα τοτε,συζηγος του σημερα.Απ τη πρωτη στιγμη καθως ειναι εντυπωσιακη γυναικα και στο προσωπ αλλα και σωματαρα!Απ τις γυναικες που σου βγαζουν το προστυχο.12 χρονια μετα,το ιδιο με καυλωνει.Ποτε δε το εχω πει στο φιλο μου.Οταν την πρωτογνωρισε,την ειχε για πουτανακι.και τοτε μου ελεγε πως βγαζει τρελα γουστα και μου ειχε προτεινει να τους τραβηξω καμερα για τριο με γυναικα που ψαχνοντουσαν.12 χρονια αργοτερα,σιχτιριζω ακομα τη τυχη που δεν εκατσε ποτε το σκηνικο αυτο.Καποιες φωτο απ το λαπτοπ τους εχω κρατησει κι εχω αρκεστει να την τιμησω αρκετες φορες μεχρι σημερα.
Αυτη η γυναικα θα ναι παντα το απωθημενο μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom