Νέα

Έχετε καβλώσει-τραβήξει μαλακία για γκόμενα φίλου σας; Μόνο αλήθειες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1349@
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Eγώ έχω ρίξει πηχτές για αδερφή φίλου μου. Τότε ήμασταν 14-15 κι η αδερφή του 20-21. Απίστευτο μουνί με βυζάρες και κωλάρα. Τώρα είναι μια 50άρα+ γεροντοκόρη, μπαζόλα. Δεν παντρεύτηκε ποτέ, έχει πάρει 30 κιλά, το βυζί της φτάνει στην κοιλάρα της και τα προγούλια της στα βυζιά της. Αηδία...

Κι όμως κάποτε...  :wanker:

Απ' την αγαμία γίνεται αυτό. Όταν ένα ωραίο μουνί δε γαμιέται γίνεται μπάζο σιγά σιγά από το μαράζι.
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Σας εχει τυχει να δειτε κτ και να καυλωσετε με γκομενα φιλου.... Όποιος πει οχι ψεύδεται
Την δικια σου ιστορια δεν εγραψες ακομα τυπε  :S
Και εγω ενιωθα ασχημα π καυλωνω με μια συγκεκριμένη... Εδω ολοι γαματε αχχχαχαα
Αλλα κοροιδεύεις και απο πανω τα αλλα μελη :S

Αναρωτιεμαι σε ποσο καιρο θα γραψεις στο θρεντ της αλληλομαλακιας τυπε  :S :S :S
 

svas79

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
375
Like
235
Πόντοι
21
Ποτε γιατι μετα θα την κανεις και μεταφορικα τη μαλακια.
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
617
Πόντοι
301
Εξαρτάται τι θεωρείς φίλο. Με φίλο κολλητό έχω κάνει παρτούζα με την ξαδέρφη του και με γκόμενες του. Του έχω πασάρει και εγώ γκόμενα μου όταν μου προέκυψε κάτι καινούριο. Παρόλα αυτά, ακόμη και σήμερα όταν σκέφτομαι ειδικά την παρτούζα με την ξαδέρφη τραβάω μια περιποιημένη μαλακία οπότε η απάντηση είναι ναι!
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
Νομίζω ότι για πρώην γκόμενες φίλων μου, δεν θα υπήρχε θέμα (μετά από καιρό, φυσικά), αλλά όχι για σχέση, έτσι για κανά πήδουλο.

Για γκόμενες/γυναίκες φίλων μου, ούτε καν, ο κόσμος είναι γεμάτος γυναίκες, εκεί θα πάω?

Με αδερφές φίλων, δεν μου έχει τύχει να γουστάρω κάποια, αλλά λογικά, ναι!

Π
 

GEOMAN265

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
56
Like
348
Πόντοι
20
Οσο ηταν μαζι με τον κολλητο μου δεν εκανα τπτ.ηταν αμοιβαια η ελξη.και αυτη γουσταρε πολυ(μου το ειπε μολις την πηδηξα).βγηκαμε και να 2 φορες οι δυο μας.οταν χωρισαν απο μονη της μου εκανε παιχνιδι και την πηδουσα αρκετο καιρο.οταν μου πεταξε το παραμυθι για σχεση την εστειλα.......
 

Cockamamie

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2020
Μηνύματα
382
Like
753
Πόντοι
81
Από έναν φίλο σαν εσάς να είχαμε όλοι κα θα ήταν καλύτερος ο κόσμος μας  :S :S :S :S
 

steve07

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2013
Μηνύματα
287
Like
219
Πόντοι
21
Δεν εχω τραβήξει μαλακία για γκόμενα φίλου ποτέ,μου εχει τραβήξει αυτή απο μόνη της... :tn04:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.956
Κριτικές
14
Like
3.799
Πόντοι
2.777

χώριζε, ήθελε έναν ώμο να κλάψει η κοπέλα, της έδωσα κάτι να κρατηθεί κι άρχισε να το γεύεται. Της πέρασαν όλες οι σκοτούρες κι οι καημοί.

και φυσικά τον έχουμε παίξει με γκόμενα φίλου.
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.648
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
Εξαρτάται τι θεωρείς φίλο. Με φίλο κολλητό έχω κάνει παρτούζα με την ξαδέρφη του και με γκόμενες του. Του έχω πασάρει και εγώ γκόμενα μου όταν μου προέκυψε κάτι καινούριο. Παρόλα αυτά, ακόμη και σήμερα όταν σκέφτομαι ειδικά την παρτούζα με την ξαδέρφη τραβάω μια περιποιημένη μαλακία οπότε η απάντηση είναι ναι!
ωραιος ξαδερφος  χαχα
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.739
Like
1.513
Πόντοι
216
Για κάποιο παράξενο λόγο ακόμα και αν την γουστάρω μια γκόμενα από την στιγμή που την σημαδεύει φίλος χάνεται για μένα η έλξη.
Κατι σαν τα σκυλιά που οριοθετούν την περιοχή τους ένα πράγμα
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.434
Πόντοι
3.296
Είχα ένα φίλο από το στρατό

Είχα και μια σχέση με μια κοπέλα 5 χρόνια αγαπιόμασταν θα παντρευόμασταν σε λίγους μήνες

Σε κάτι διακοπές που πήγαμε με το φίλο μου και τη δική του κοπέλα...

Ενώ επέστρεφα στο ενοικιαζόμενο δωμάτιο έπιασα το φίλο μου να την έχει στριμώξει και να την πηδάει στα όρθια πισοκολητά.
Έπαθα σοκ.
Η κοπέλα να ορκίζεται ότι ήταν η μοναδική και πρωτη φορά
Ο "φίλος" αφού τις μάζεψε δεν είχε να πει κατι.
Τραυματικό.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.919
Like
29.814
Πόντοι
6.056
Εξαρτάται τι θεωρείς φίλο. Με φίλο κολλητό έχω κάνει παρτούζα με την ξαδέρφη του και με γκόμενες του. Του έχω πασάρει και εγώ γκόμενα μου όταν μου προέκυψε κάτι καινούριο. Παρόλα αυτά, ακόμη και σήμερα όταν σκέφτομαι ειδικά την παρτούζα με την ξαδέρφη τραβάω μια περιποιημένη μαλακία οπότε η απάντηση είναι ναι!

Τύπε πρώτη ξαδέλφη; :grin:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.895
Κριτικές
98
Like
47.287
Πόντοι
21.511
Είχα ένα φίλο από το στρατό

Είχα και μια σχέση με μια κοπέλα 5 χρόνια αγαπιόμασταν θα παντρευόμασταν σε λίγους μήνες

Σε κάτι διακοπές που πήγαμε με το φίλο μου και τη δική του κοπέλα...

Ενώ επέστρεφα στο ενοικιαζόμενο δωμάτιο έπιασα το φίλο μου να την έχει στριμώξει και να την πηδάει στα όρθια πισοκολητά.
Έπαθα σοκ.
Η κοπέλα να ορκίζεται ότι ήταν η μοναδική και πρωτη φορά
Ο "φίλος" αφού τις μάζεψε δεν είχε να πει κατι.
Τραυματικό.

Νομιζω σου εχει μεινει ακομα το τραυμα γιατι καπου τα εχασες με τα μου και του.
Εκτος αν εννοεις ολοι μαζι, αλλα και παλι μπερδευεσαι ετσι οπως το γραφεις.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.956
Κριτικές
14
Like
3.799
Πόντοι
2.777
Είχα ένα φίλο από το στρατό

Είχα και μια σχέση με μια κοπέλα 5 χρόνια αγαπιόμασταν θα παντρευόμασταν σε λίγους μήνες

Σε κάτι διακοπές που πήγαμε με το φίλο μου και τη δική του κοπέλα...

Ενώ επέστρεφα στο ενοικιαζόμενο δωμάτιο έπιασα το φίλο μου να την έχει στριμώξει και να την πηδάει στα όρθια πισοκολητά.
Έπαθα σοκ.
Η κοπέλα να ορκίζεται ότι ήταν η μοναδική και πρωτη φορά
Ο "φίλος" αφού τις μάζεψε δεν είχε να πει κατι.
Τραυματικό.

κρίμα, θα μπορούσες να το κάνεις και λίγο διαφορετικά,
τα πετάς και την ξεμουνιάζετε κι οι δυο, έτσι θα έφευγε κι ο θυμός και όλοι οκ. Στην επόμενη γκόμενα που θα είχε θα σου 'χρώσταγε'...κι ίσως είχες 'λαμβάνειν' το ίδιο κι η δικιά σου.
 

gougou

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
361
Like
254
Πόντοι
21
κρίμα, θα μπορούσες να το κάνεις και λίγο διαφορετικά,
τα πετάς και την ξεμουνιάζετε κι οι δυο, έτσι θα έφευγε κι ο θυμός και όλοι οκ. Στην επόμενη γκόμενα που θα είχε θα σου 'χρώσταγε'...κι ίσως είχες 'λαμβάνειν' το ίδιο κι η δικιά σου.
Αυτά μόνο στις τσόντες  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom