Νέα

Έχετε κάνει SEX με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet; Και από ποιά site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mandrake999
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Xwristaboo

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
498
Πόντοι
21

Συνημμένα

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    26,3 KB · Εμφανίσεις: 106

Xwristaboo

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
498
Πόντοι
21
να..πατα τηλεφωνικο αριθμο και μετα μειλ
Το θέμα μου είναι ότι δε θέλω να δώσω τηλέφωνο (παντρεμένος γαρ αλλά και εταιρικό)...
Τεσπα δε γαμιέται ... συνεχίζουμε badoo αν και στη Γερμανία που είμαι παίζει πολύ σαπίλα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Το θέμα μου είναι ότι δε θέλω να δώσω τηλέφωνο (παντρεμένος γαρ αλλά και εταιρικό)...
Τεσπα δε γαμιέται ... συνεχίζουμε badoo αν και στη Γερμανία που είμαι παίζει πολύ σαπίλα
α δε γινεται ...θελουν τηλ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δε θα γινει κατι απλα θα σου στειλουν ενα μηνυμα..μετα σβηστο
 

gc_2009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
497
Πόντοι
301
Badoo πριν απο κανα 5αρι χρόνια. Πέφτω σε προφίλ , στέλνω και απαντάει. Να μην τα πολυλογώ, την ίδια μέρα πήγαμε για καφέ, τα παμε (μέτρια 45άρα, αλλά πολύ ευχάριστο τυπάκι. φεύγοντας, μου λέει, με πάς σπίτι? φυσικά της απαντάω. Φτάνουμε κατα τις 11:30 (νότια προάστια) και αφού παρκάρουμε και λέμε τα τυπικά, λύνω ζώνη ασφαλείας και πάω να την φιλησω μάγουλο (δεν πίστευα πως θα παιχτεί κάτι) και με αρπάει στα γλωσσόφιλα , τα ψιλοχάνω και αφού πέρασε κανα πεντάλεπτο τέτοιο, κατεβάζω φερμουάρ και με αρχίζει σε οσκαρική πίπα. Μεά απο λίγο μου λέει παμε σπίτι μου γτ είναι η γειτονιά μου και θα γίνω ρόμπα. Σκέφτομαι κ λέω "δε γαμιέται αμα είναι θαμε βρούν σε μπανιέρα χωρίς νεφρό" οι γνωστές μη ελεγχόμενες ορμές. ακολούθησε mouthfuck στο ανσανσερ ανάμεσα σε τρίτο τέταρτο και φτάνοντας στο σπίτι της (μικρό δυαράκι τελευταίου ορόφου) ξεκίνησε ασταμάτητο γαμήσι σε κάθε σημείο με κάθε δυνατό τρόπο. Κάποια στιγμή πάω να δοκιμάσω πίσω πόρτα και μου λέει "μη, έχω να το κάνω πολύ καιρό" , πιέζω λίγο παραπάνω και της λέω, τώρα θα είναι ανοιχτό όποτε θέλεις. Τόσο γαμήσι απο κώλο, δεν έχω ρίξει ποτέ μου, δεν ήθελε να σταματήσω καθόλου και ζητούσε χαστούκια στα κωλομέρια συνέχεια. Τρία απανωτά και νομίζω συνήλθα κανα διήμερο μετά.
αφού ολοκληρώθηκε η φάση και καθώς ήταν χυμένη πραγματικά παντού, μου εξομολογήθηκε πως είχε πιάσει τον φίλο της - αρραβωνιάρη ή κάτι τέτοιο με άλλη και ήθελε να εκδικηθεί. Την βεβαίωσα πως μπορεινα τον εκδικείται μαζί μου, όποτε θέλει. Το πράγμα κράτησε κάνα τριμηνάκι με πολλές επισκέψεις σε χοτέλια και περαίωση πολλών φαντασιώσεων με μόνιμη σκληρή κωλοκατάληξη.. Να ναι καλά το κορίτσι όπου αλητεύει.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Badoo πριν απο κανα 5αρι χρόνια. Πέφτω σε προφίλ , στέλνω και απαντάει. Να μην τα πολυλογώ, την ίδια μέρα πήγαμε για καφέ, τα παμε (μέτρια 45άρα, αλλά πολύ ευχάριστο τυπάκι. φεύγοντας, μου λέει, με πάς σπίτι? φυσικά της απαντάω. Φτάνουμε κατα τις 11:30 (νότια προάστια) και αφού παρκάρουμε και λέμε τα τυπικά, λύνω ζώνη ασφαλείας και πάω να την φιλησω μάγουλο (δεν πίστευα πως θα παιχτεί κάτι) και με αρπάει στα γλωσσόφιλα , τα ψιλοχάνω και αφού πέρασε κανα πεντάλεπτο τέτοιο, κατεβάζω φερμουάρ και με αρχίζει σε οσκαρική πίπα. Μεά απο λίγο μου λέει παμε σπίτι μου γτ είναι η γειτονιά μου και θα γίνω ρόμπα. Σκέφτομαι κ λέω "δε γαμιέται αμα είναι θαμε βρούν σε μπανιέρα χωρίς νεφρό" οι γνωστές μη ελεγχόμενες ορμές. ακολούθησε mouthfuck στο ανσανσερ ανάμεσα σε τρίτο τέταρτο και φτάνοντας στο σπίτι της (μικρό δυαράκι τελευταίου ορόφου) ξεκίνησε ασταμάτητο γαμήσι σε κάθε σημείο με κάθε δυνατό τρόπο. Κάποια στιγμή πάω να δοκιμάσω πίσω πόρτα και μου λέει "μη, έχω να το κάνω πολύ καιρό" , πιέζω λίγο παραπάνω και της λέω, τώρα θα είναι ανοιχτό όποτε θέλεις. Τόσο γαμήσι απο κώλο, δεν έχω ρίξει ποτέ μου, δεν ήθελε να σταματήσω καθόλου και ζητούσε χαστούκια στα κωλομέρια συνέχεια. Τρία απανωτά και νομίζω συνήλθα κανα διήμερο μετά.
αφού ολοκληρώθηκε η φάση και καθώς ήταν χυμένη πραγματικά παντού, μου εξομολογήθηκε πως είχε πιάσει τον φίλο της - αρραβωνιάρη ή κάτι τέτοιο με άλλη και ήθελε να εκδικηθεί. Την βεβαίωσα πως μπορεινα τον εκδικείται μαζί μου, όποτε θέλει. Το πράγμα κράτησε κάνα τριμηνάκι με πολλές επισκέψεις σε χοτέλια και περαίωση πολλών φαντασιώσεων με μόνιμη σκληρή κωλοκατάληξη.. Να ναι καλά το κορίτσι όπου αλητεύει.
Εγώ χτες τη γαμουσα από κωλο 3 ώρες και σήμερα μου λέει μη ποναω. Με λιπαντικό.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.716
Κριτικές
15
Like
11.363
Πόντοι
3.846
Το θέμα μου είναι ότι δε θέλω να δώσω τηλέφωνο (παντρεμένος γαρ αλλά και εταιρικό)...
Τεσπα δε γαμιέται ... συνεχίζουμε badoo αν και στη Γερμανία που είμαι παίζει πολύ σαπίλα
Καλά τόσο δύσκολο να έχεις δεύτερή κάρτα για τέτοιες πουτανοκαταστασεις;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Καλά τόσο δύσκολο να έχεις δεύτερή κάρτα για τέτοιες πουτανοκαταστασεις;
Σκατο εποχή για τέτοιες καταστάσεις... Σκέψου παλιά που δεν υπήρχαν τα κινητά και τα τα σόσιαλ μπορουσες άνετα να έχεις και δυο και τρεις γκόμενες μαζί. Τώρα πρέπει να είσαι συνέχεια στη τσίτα αν θες να έχεις δυο μαζί.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.905
Κριτικές
38
Like
4.937
Πόντοι
2.696
Πριν 20+ χρόνια το ίντερνετ ήταν καλύτερο.Έμπαινα irc σε κάποια rooms.Είχα γνωρίσει αρκετές,μίλαγα αρκετό καιρό με κάποια Ελληνοαμερικάνα.Μου λέει μια μέρα,το Σάββατο θα πάω στο Μόναχο,αλλά δεν μπορώ να έρθω στην Αθήνα.Δεν πειράζει,της λέω,θα έρθω στο Μόναχο!23 ετών ήταν τότε.Πράγματι βρήκα εισιτήριο με την παλιά κρατική Ολυμπιακή και πήγα στο Μόναχο.Ούτε με είχε δει ούτε την είχα δει.Συναντηθήκαμε έξω από το σταθμό του Μονάχου,πήγαμε για καφέ,φαγητό και το βράδυ στο ξενοδοχείο μου!3 ημέρες έμεινα και λιώσαμε στο πήδηγμα!Δεν την ξαναείδα ποτέ...Μια άλλη φορά με μία από τη Θεσσαλονίκη που μιλάγαμε κανονίσαμε να συναντηθούμε.Ήρθε στην Αθήνα,δεν έλεγε πολλά εμφανισιακά,αλλά συμπαθέστατη κοπέλα.Γύρω στα 30,έψαχνε περισσότερο για γαμπρό,αλλά δεν τη χάλασε,ούτε εμένα με χάλασε να γαμηθούμε ένα βράδυ.Σε κάποιο ξένο room είχα γνωρίσει μια Ολλανδέζα.Έκανα ταξιδάκι στο Ρότερνταμ.37 ετών χωρισμένη κουκλάρα.Έπαθα την πλάκα μου.Μια εβδομάδα ξεσκιστήκαμε.Ανάλογο ταξίδι έχω κάνει στην Ελβετία για γκόμενα,με την οποία πέρασα Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Α και μάλιστα κρατήσαμε για χρόνια επαφή,συναντιόμασταν τακτικά,είχε έρθει στην Ελλάδα,είχα ξαναπάει στην Ελβετία.Μάλλον είχα δαγκώσει τη λαμαρίνα με αυτή!Δυστυχώς παντρεύτηκε Ελβετό...

Ωραία χρόνια τότε.Τώρα είναι περισσότερο εμπόριο το ίντερνετ...Οι περισσότερες ψάχνουν για λεφτά,όχι για γνωριμία.Και οι περισσότερες σε απορρίπτουν από τη φωτογραφία,αφού έχουν δει χιλιάδες άλλους.Το ίδιο φυσικά κάνουμε κι εμείς.Χώρια ότι πλέον το ίντερνετ είναι και πηγή κινδύνου,κυρίως για τις γυναίκες,που τις εμποδίζει να "ξεδιπλωθούν".
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
Πριν 20+ χρόνια το ίντερνετ ήταν καλύτερο.Έμπαινα irc σε κάποια rooms.Είχα γνωρίσει αρκετές,μίλαγα αρκετό καιρό με κάποια Ελληνοαμερικάνα.Μου λέει μια μέρα,το Σάββατο θα πάω στο Μόναχο,αλλά δεν μπορώ να έρθω στην Αθήνα.Δεν πειράζει,της λέω,θα έρθω στο Μόναχο!23 ετών ήταν τότε.Πράγματι βρήκα εισιτήριο με την παλιά κρατική Ολυμπιακή και πήγα στο Μόναχο.Ούτε με είχε δει ούτε την είχα δει.Συναντηθήκαμε έξω από το σταθμό του Μονάχου,πήγαμε για καφέ,φαγητό και το βράδυ στο ξενοδοχείο μου!3 ημέρες έμεινα και λιώσαμε στο πήδηγμα!Δεν την ξαναείδα ποτέ...Μια άλλη φορά με μία από τη Θεσσαλονίκη που μιλάγαμε κανονίσαμε να συναντηθούμε.Ήρθε στην Αθήνα,δεν έλεγε πολλά εμφανισιακά,αλλά συμπαθέστατη κοπέλα.Γύρω στα 30,έψαχνε περισσότερο για γαμπρό,αλλά δεν τη χάλασε,ούτε εμένα με χάλασε να γαμηθούμε ένα βράδυ.Σε κάποιο ξένο room είχα γνωρίσει μια Ολλανδέζα.Έκανα ταξιδάκι στο Ρότερνταμ.37 ετών χωρισμένη κουκλάρα.Έπαθα την πλάκα μου.Μια εβδομάδα ξεσκιστήκαμε.Ανάλογο ταξίδι έχω κάνει στην Ελβετία για γκόμενα,με την οποία πέρασα Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Α και μάλιστα κρατήσαμε για χρόνια επαφή,συναντιόμασταν τακτικά,είχε έρθει στην Ελλάδα,είχα ξαναπάει στην Ελβετία.Μάλλον είχα δαγκώσει τη λαμαρίνα με αυτή!Δυστυχώς παντρεύτηκε Ελβετό...

Ωραία χρόνια τότε.Τώρα είναι περισσότερο εμπόριο το ίντερνετ...Οι περισσότερες ψάχνουν για λεφτά,όχι για γνωριμία.Και οι περισσότερες σε απορρίπτουν από τη φωτογραφία,αφού έχουν δει χιλιάδες άλλους.Το ίδιο φυσικά κάνουμε κι εμείς.Χώρια ότι πλέον το ίντερνετ είναι και πηγή κινδύνου,κυρίως για τις γυναίκες,που τις εμποδίζει να "ξεδιπλωθούν".
εγώ φίλε σε καταλαβαίνω κ τα τελευταία 6-7 χρόνια έκανα άπειρα κασκαντεριλικια εντός αλλά κυρίως εκτός Ελλάδος από γνωριμίες μέσω Tinder κυρίως. Ταξίδευα πολύ εκτός Ελλάδος (από 1 ως 3 μέρες) κ σε κάθε ταξίδι προέκυπταν διάφορα κονέ, όχι πάντα με γνωριμία από κοντά, αλλά επικοινωνία "χτίζονταν" και που ενισχύονταν στην πορεία. Έχω πάει 3μερά "ραντεβού στα τυφλά" (μερικές φορές ακόμη κ χωρίς να γνωριστούμε για παράδειγμα μέσω βιντεοκλήσης), έχω φιλοξενήσει πολλές φίλες Αθήνα (έχω την τύχη να μένω μόνος).

Προφανώς έχει μπόλικο ρίσκο η υπόθεση, είτε από θέμα ασφάλειας, είτε από θέμα να φας φόλα (και έχω φάει φόλες, δεν μπορείς να έχεις τραβήξει πάντα το πρώτο λαχείο).
Πάντως ότι δίνεις, αντίστοιχα θα εισπράξεις.

Κάποια στιγμή ήθελα (κ θέλω) να περιγράψω κάποιες στιγμές από αυτά τα ταξίδια (city tours τα λεω εγώ..) γιατί είχαν στιγμές γέλιου, στιγμές ηδονής, στιγμές χαράς αλλά κ στιγμές να ανοίξει η γη να σε καταπιεί.

Μετά από κάποια ταξίδια φέτος τον Γενάρη (δυνατό) κ τον Φλεβάρη (το ένα με 101% επιτυχία κ το 2ο μια σκέτη φόλα, είναι αυτό που από την αρχή στραβώνει η φάση κ σε πάει έτσι μέχρι τέρμα), αρχίζω σιγά σιγά να αποσύρομαι, (κυρίως για οικονομικούς λόγους) και πλέον θα κινούμε σε επίπεδο φιλοξενίας (δλδ οποία θέλει, ας έρθει Ελλάδα να περάσουμε καλά).

Και πάλι έχω λίστα με εκκρεμότητες αλλά η φάση με τον πόλεμο κ την οικονομία με έχει ξενερώσει αρκετά..

Υ.Σ. highlights, η στιγμή που με συνοδεύει η τύπισα στο αεροδρόμιο για να γυρίσω Αθήνα (μετά απο ένα ΠΣΚ σε ορεινό resort εκτός Ελλάδος), που δεν βγήκαμε κυριολεκτικά από το δωμάτιο) κ δεν με αφήνει απλά στο parking του αεροδρομίου και να φύγει, αλλά με συνοδέυει μέχρι το counter... Εγώ δεν είχα σκοπό να γυρίσω Αθήνα (γιατί είχα κανονίσει άλλες 2 μέρες στην πρώτεύουσα της χώρας, αλλά πλέον με άλλη μιλφ) και πάμε μαζί στο counter χωρίς εγώ να έχω εισητήριο για εκείνη την πτήση... (η πτήση υπήρχε στην πραγματικότητα, εγώ όμως θα έφευγα με την ίδια αλλά δύο μέρες αργότερα ..). Η συνέχεια προσεχώς κάποιοι από εδώ μέσα την ξέρουν την φάση ..
 
Τελευταία τροποποίηση:

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.905
Κριτικές
38
Like
4.937
Πόντοι
2.696
εγώ φίλε σε καταλαβαίνω κ τα τελευταία 6-7 χρόνια έκανα άπειρα κασκαντεριλικια εντός αλλά κυρίως εκτός Ελλάδος από γνωριμίες μέσω Tinder κυρίως. Ταξίδευα πολύ εκτός Ελλάδος (από 1 ως 3 μέρες) κ σε κάθε ταξίδι προέκυπταν διάφορα κονέ, όχι πάντα με γνωριμία από κοντά, αλλά επικοινωνία "χτίζονταν" και που ενισχύονταν στην πορεία. Έχω πάει 3μερά "ραντεβού στα τυφλά" (μερικές φορές ακόμη κ χωρίς βιντεοκλήση), έχω φιλοξενήσει πολλές φίλες Αθήνα (έχω την τύχη να μένω μόνος). Προφανώς έχει μπόλικο ρίσκο η υπόθεση, είτε από θέμα ασφάλειας, είτε από θέμα να φας φόλα (και έχω φάει φόλες, δεν μπορείς να έχεις τραβήξει πάντα το πρώτο λαχείο).
Πάντως ότι δίνεις, αντίστοιχα θα εισπράξεις.

Κάποια στιγμή ήθελα (κ θέλω) να περιγράψω κάποιες στιγμές από αυτά τα ταξίδια (city tours τα λεω εγώ..) γιατί είχαν στιγμές γέλιου, στιγμές ηδονής, στιγμές χαράς αλλά κ στιγμές να ανοίξει η γη να σε καταπιεί.

Μετά από κάποια ταξίδια φέτος τον Γενάρη (δυνατό) κ τον Φλεβάρη (το ένα με 101% επιτυχία κ το 2ο μια σκέτη φόλα, είναι αυτό που από την αρχή στραβώνει η φάση κ σε πάει έτσι μέχρι τέρμα), αρχίζω σιγά σιγά να αποσύρομαι, (κυρίως για οικονομικούς λόγους) και πλέον θα κινούμε σε επίπεδο φιλοξενίας (δλδ οποία θέλει, ας έρθει Ελλάδα να περάσουμε καλά).
Και πάλι έχω λίστα με εκκρεμότητες αλλά η φάση με τον πόλεμο κ την οικονομία με έχει ξενερώσει αρκετά..
Τώρα τα πράγματα όντως έχουν δυσκολέψει.Και οικονομικά και κοινωνικά.Κι εγώ πλέον λόγω δουλειάς και συνεχών ταξιδιών για τη δουλειά δεν είναι εύκολο να κάνω αυτά που έκανα πριν 20 χρόνια.
 

Xwristaboo

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
498
Πόντοι
21
Καλά τόσο δύσκολο να έχεις δεύτερή κάρτα για τέτοιες πουτανοκαταστασεις;
Στη Γερμανία δεν είναι πολύ εύκολο. Και ο λόγος είναι απλός ...
Δεν σου δίνουν κάρτα τηλεφώνου αν δεν έχεις διαβατήριο.
Εγώ είμαι εδώ με την ταυτότητα μου η οποία αρκεί για πιστοποιήσεις κλπ, αλλά σε κάποια πράγματα (άνοιγμα λογαριασμού σε τράπεζα, σύνδεση σε τηλεφωνία κλπ) δεν τη δέχονται.
Λογαριασμό κατάφερα να ανοίξω μέσω γνωστού ο οποίος δουλεύει σε γερμανική τράπεζα, αλλά κινητό δεν κατάφερα να πάρω και είμαι αποκλειστικά με το εταιρικό νούμερο.
 

jumbo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
8
Like
409
Πόντοι
301
Παλιά γινόταν πιο εύκολα κατάσταση. Λιγότερες επιλογές αλλά ψαγμένες. Τώρα πολύ μπίρι μπίρι και είτε μόνο λόγια είτε δεν βλέπονται οπότε πληρώνεις και ησυχάζεις.
 

authenticstatue

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
18
Like
12
Πόντοι
0
φυσικα και πριν 30 χρονια ηταν ακομα καλυτερα και χωρις ιντερνετ . Χερσοννησος , Μάλια Κρητη . επαιρνα τις καλυτερες γκομεναρες τις ευρωπης εκει καθε καλοκαιρι , λογω σωματοτυπου και δουλειάς αφου περνουσα ολα τακαλοκαιραι εκει για 6 σαιζον
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
177
Like
103
Πόντοι
1
Πολυ παλια εποχη 1999 τοτε υπηρε το mirch εκει γεινοτανε το chat σε διαφορα καναλια , μιληγα αλλοτε φορες πηγαινα στο συνταγμα για ραντεβου δεν ερχοτανε αλλοτε ερχοντουσαν ανδρες , ομως ετυχε μια φορα στο ασχετο μετα απο πολυ ζορι να βγω με μια τοτε .... χαμηλοβλεπουσα καπως με γυαλια ορασεως στυλ λεπτο σκελετο γυαλιων το στυλ το ετσι καπως γουσταρω να με σκισεις αλλα σιγα σιγα .... ε μετα βρισκομασταν θησειο το βραδυ ... ψιλοχαμουρεμα στα βραχια ε λιγο οχι δεν μη μας βλεπουν ε λεω δε παμε καπου να ειμαστε μονοι μας ε πηγαμε σε να hotel στην αλλη ακρη στην αθηνας .... ε δεν ηθελε πολυ εγινε ... τοτε δεν ειχα καν κινητο μονο με σταθερο μιλαγαμε μου λεγε τις ωρες να την περνω .... να μην το καταλαβουν οι δικοι της .... για να μηνα γινοταν μετα χαθηκαμε ... ωραια ηταν παντως .
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Εδώ και 2 χρόνια, βρίσκω 40άρες από το sxeseis.gr .... Πολύ πράμα, οι περισσότερες έτοιμες για όλα.... Μέτριες σε εμφάνιση, αλλά πολύ μα πολύ καυλιάρες . Πάνω από 10 γυναίκες
 

coolead

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
Εδώ και 2 χρόνια, βρίσκω 40άρες από το sxeseis.gr .... Πολύ πράμα, οι περισσότερες έτοιμες για όλα.... Μέτριες σε εμφάνιση, αλλά πολύ μα πολύ καυλιάρες . Πάνω από 10 γυναίκες
Ωραιος, εχω μπει προσφατα στο site, εχω στειλει αναγνωριστικα καποια μυνηματα χωρις απαντηση για την ωρα...ισως θελει παραπανω επιμονη η να φτιαξεις καλυτερα το προφιλ, το εχω κενο και χωρις φωτο
 
Τελευταία τροποποίηση:

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
318
Like
124
Πόντοι
1
Πριν 5 χρονια απο greek chat εχω γνωρίσει μια γυρω στα 50 τοτε 55 σημερα. Παντρεμένη και ξεκαθαρη σχεση,οποτε ερχεται Αθηνα βρισκομαστε για καφε,ποτο,φαγητο και πολυ σεξ. Βγαζουμε γουστα για μια εβδομαδα περιπου και ολα καλα. Αυτη ηταν λαχείο γιατι εχω βγει και με σαβούρες, αλλα τις εξυπηρετησα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom