Νέα

Έχετε κάνει SEX με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet; Και από ποιά site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mandrake999
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.354
Κριτικές
6
Like
10.441
Πόντοι
3.936
Απο fb παλιοτερα.. ειχα τσιμπησει κατι καλα αλλοδαπα. Αλλα θελει πολλες ωρες πτησεις στο μπουρου μπουρου και υπομονη
 

ιχνηλατης

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
68
Like
30
Πόντοι
0
εχω κανει καποιες καλες γνωριμιες απο το koronadates.com εχω μεινει ενθουσιασμενος. εμπαινα και σε αλλα παλιοτερα οπως το lunona, αλλα δεν ειδα προκοπη και ηταν πολυ ακριβα στο να μιλησεις.και μιλαγες με μποτακια συνηθως.το fb πλεον εχει πεθανει για γνωριμιες δεν εμπιστευονται να στελνουν υλικο οι γυναικες παιζει πολυ σπαμ και σε καθε γκομενα μιλανε χιλια ατομα.στο koronadates ειναι και καλη περιπτωση για παντρεμενους και οι γκομενες εκει το θεωρουν αρκετα safe ωστε να στελνουν φωτος και βιντεος και επιπλεον μπορεις να χρησιμοποιεις και κρυπτονομισματα και σημαντικο το οτι δεν μιλας με μποτακια.θα προσπαθησω να ανεβασω και διαλογους με καποιες που βγηκα για το λογο του αληθες
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Από κει μέσα, γύρω στις αρχές των 00s, είχα βρει τις δύο αδελφές από το Μαρούσι... τη μία που δούλευε γραμματέας στα δικαστήρια και τη φοιτήτρια αδελφή της. Είχα στείλει στη μία και αντ΄αυτής είχε απαντήσει η άλλη, από κοινό προφιλ που είχαν εκεί μέσα και εμφανίζονταν σαν ένα πρόσωπο. Αποθεωτικά γαμίσια. Έστηνα στο Maroussi Hotel τα κωλαράκια τους το ένα πλαϊ στο άλλο και σερφάριζα σε μουνιά και κωλοτρυπίδια μέχρι που να χάσω σε ποια τρύπα τον είχα. Η μία όποτε τη γαμούσα κατ΄ιδίαν, γούσταρε να τη παίρνω και βιντεάκια, με κείνες τις πρώτες ψηφιακές κάμερες και να της τα δίνω σε στικάκια να τα βλέπει και να καμαρώνει πως γαμιέται... Όλα τα πορνοχοτέλια μας είχαν μάθει για κανα τριάρι χρόνια.

Ανεπανάληπτες εποχές, τότε που τα ιντερνέτια ήταν για λίγους. Τώρα παντρεμένες με παιδιά και οι δυό τους...
Τύπε μιλάς για την κακούλα;
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.211
Κριτικές
3
Like
10.655
Πόντοι
3.936
Μάλλον πρέπει να είχε κλείσει πριν.

Εγώ αν θυμάμαι καλά (καταραμένο alzheimer) έμπαινα eftaxia γύρω στο 1999-2000, είχα μια σύνδεση ίντερνετ σε CD, HOL (Hellas On Line)
και προσπαθούσε το modem του pc να συνδεθεί κάνοντας εκείνο το χαρακτηριστικό ήχο.....και ρίξε κι άλλο κάρβουνο.
Και στο net meeting είχε παιχνίδι τότε, δεν ήταν σάιτ, εφαρμογή για pc αλλά είχε κόσμο και κοσμάκη και έκανες την επιλογή σου για chat.

Αν θυμάται κάνας τύπος καλύτερα οκ
Το γαμήσαμε λίγο το νήμα, σόρυ παιδιά.
Mirc, netmmeting ητσν εφαρμογή των win98 και win 2000. Ήταν κ ένα άλλο που οτσμ έκανε login έκανε σαν κορνα από καράβι. Chat του in.gr
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.211
Κριτικές
3
Like
10.655
Πόντοι
3.936
το zoo ηταν στα πάνω του από το 2005 κ μετά. έφτιαξε κ έναν virtual κόσμο και εκεί φάνηκε η παρακμή του κόσμου κ πόσο ψυχολογικά είχαν. είχα βγει κ εγώ με κάτι παντρεμένες 35+ από τα παιχνίδια που είχε
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
7
Like
2.901
Πόντοι
736
εχω κανει καποιες καλες γνωριμιες απο το koronadates.com εχω μεινει ενθουσιασμενος. εμπαινα και σε αλλα παλιοτερα οπως το lunona, αλλα δεν ειδα προκοπη και ηταν πολυ ακριβα στο να μιλησεις.και μιλαγες με μποτακια συνηθως.το fb πλεον εχει πεθανει για γνωριμιες δεν εμπιστευονται να στελνουν υλικο οι γυναικες παιζει πολυ σπαμ και σε καθε γκομενα μιλανε χιλια ατομα.στο koronadates ειναι και καλη περιπτωση για παντρεμενους και οι γκομενες εκει το θεωρουν αρκετα safe ωστε να στελνουν φωτος και βιντεος και επιπλεον μπορεις να χρησιμοποιεις και κρυπτονομισματα και σημαντικο το οτι δεν μιλας με μποτακια.θα προσπαθησω να ανεβασω και διαλογους με καποιες που βγηκα για το λογο του αληθες
Είσαι σίγουρος πως το koronadates δεν έχει κόσμο πληρωμένο που γράφει για να τρως τα νομίσματα σε μηνύματα;
Πολύ μούφα δείχνει και από τα προφιλ και από την πορεία των διιαλόγων...
 

Xaramofais

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
540
Κριτικές
18
Like
3.562
Πόντοι
2.836
Από fb,από zoo.gr,fatsa.gr,badoo..παλιά όμως πριν 10 ετιας που ήμουν ελεύθερος...
 

dahoo

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
4
Like
121
Πόντοι
1
Προ αμνημονευτων ετων, adult.gr, singles.gr, datingclub.gr, badoo.com, πανε αυτα πια. Παντρεμενες, χωρισμενες, ελευθερες, τα παντα ειχαν. Πια δεν παιζει τιποτα για εμας τους δεσμευμενους (η εγω δεν το ξερω), ακομα και fake προφιλ να εχεις στο fb πχ πως θα κανεις
παιχνιδι ? (με fake εννοω αλλο ονομα μην μας παρουν χαμπαρι, δεν λεω να το παιζεις
Clooney ενω εισαι σαν τον Τσακωνα).
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
10
Like
5.423
Πόντοι
2.816
Στο Μπαντού τυχαία περισσότερο είχε παίξει μια πίπα.. θα έπεφτε και πουτσα αλλά μαλακιστηκα κ δεν είχα καποτες..
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.973
Κριτικές
56
Like
19.148
Πόντοι
13.636
Από dod , πριν κάνα 10αρι χρόνια , είχε απελπισμένες παντρεμένες που έπαιζαν ξερή . Λίγο που είχα ασχοληθεί έφαγα 2 συμπαθητικά milfακια τότε .
Η μία ιδιαίτερα γαμιωταν δίχως αύριο . Σκαμπιλια και ξευτιλισμα , μαμά 2 παιδιών δημοτικού ...
Τώρα ψωνίζουμε μόνο από το bou . Στανταρακια
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.248
Like
10.748
Πόντοι
2.256
Προ αμνημονευτων ετων, adult.gr, singles.gr, datingclub.gr, badoo.com, πανε αυτα πια. Παντρεμενες, χωρισμενες, ελευθερες, τα παντα ειχαν. Πια δεν παιζει τιποτα για εμας τους δεσμευμενους (η εγω δεν το ξερω), ακομα και fake προφιλ να εχεις στο fb πχ πως θα κανεις
παιχνιδι ? (με fake εννοω αλλο ονομα μην μας παρουν χαμπαρι, δεν λεω να το παιζεις
Clooney ενω εισαι σαν τον Τσακωνα).
Το adult.gr ήταν όντως πολυ καλη πηγή συναγωνιστή. Ειχα φάει και εγώ ως παντρεμένος πολλές απο εκεί, ιδιως φοιτήτριες ή χωρισμενες. Παντως και fake προφιλ παιζεις μπαλλα, ιδιως αν το συνδυασεις με επαφές απο καποια δραστηριοτητα σου που δεν συμμετεχει η συμβία. Δεν λεω οτι γίνεται τοσο ευκολα το παιχνιδι οπως παλαιότερα, αλλά θα έχεις επιτυχιες και ως δεσμευμένος, αν κινηθείς στοχευμενα και προσεκτικά.
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
309
Πόντοι
21
Από tinder και bumble βγάζω άνετα ένα μέτριο προς καλούτσικο γκομενάκι το μήνα. Στο chatup.gr έχω βγάλει μια φοβερή γκόμενα αλλά ήταν μια και μοναδική και δεν ξανακάθισε τίποτα από εκεί. Σε site του στυλ blindchat και τα σχετικά πολλά fake profiles, χθες μου λεει μια με το καλημέρα "θες να γίνεις σκλάβος μου; αν ναι, άνοιξε την κάμερα".
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
2
Like
18.853
Πόντοι
3.836
Από tinder και bumble βγάζω άνετα ένα μέτριο προς καλούτσικο γκομενάκι το μήνα. Στο chatup.gr έχω βγάλει μια φοβερή γκόμενα αλλά ήταν μια και μοναδική και δεν ξανακάθισε τίποτα από εκεί. Σε site του στυλ blindchat και τα σχετικά πολλά fake profiles, χθες μου λεει μια με το καλημέρα "θες να γίνεις σκλάβος μου; αν ναι, άνοιξε την κάμερα".
Δεν είπε ψέματα. Θα άνοιγες την κάμερα, θα σε έγραφε που τον παίζεις, θα σε απειλούσε ότι θα στείλει το βίντεο στην γυναίκα σου, αν δεν της δώσεις χρήματα και κάπως έτσι, θα γινόσουν σκλάβος της.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
10
Like
5.423
Πόντοι
2.816
Από tinder και bumble βγάζω άνετα ένα μέτριο προς καλούτσικο γκομενάκι το μήνα. Στο chatup.gr έχω βγάλει μια φοβερή γκόμενα αλλά ήταν μια και μοναδική και δεν ξανακάθισε τίποτα από εκεί. Σε site του στυλ blindchat και τα σχετικά πολλά fake profiles, χθες μου λεει μια με το καλημέρα "θες να γίνεις σκλάβος μου; αν ναι, άνοιξε την κάμερα".
Τύπε τιντερ, μπαμπλ όλες σχέση θέλουν...
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.835
Πόντοι
6.186
εξωτερικό tinder πολύ, ελλαδα τώρα ποια μόνο IG
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.422
Πόντοι
1.011
Το έχω ξαναγράψει αλλά σαν χρήστης και του tinder και του badoo σας εγγυώμαι πως έχει πολύ λίγα πράγματα πλέον. Εκτός ότι όλες νομίζουν πως θα βρουν τον έρωτα της ζωής τους εκεί μέσα, είναι εφαρμογές διαφήμισης των instagram τους. Αν υπάρχει κάποια άλλη εφαρμογή έγκυρη και αξιόπιστη παραθέστε την.
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
1
Like
5.245
Πόντοι
1.056
για τους μερακληδες κ τους λατρης του bdsm κ αλλων φετιχ παιζει το fetlife αν κ τελευταια την εχουν πεσει κατι αουγκανοι κ τα κοριτσια κοβουν λασπη μουτζωνοντας πισω τους αλλα αν εισαι κ μιλας σαν ανθρωπος εστω μια στις 10 κατι θα κατσει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom