Νέα

Έχετε κάνει SEX με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet; Και από ποιά site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mandrake999
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.210
Κριτικές
3
Like
10.660
Πόντοι
3.936
Συμπληρωματικά, η απόλυτη μουνομάζωξη για ηλικίες άνω των 30 (και 40 και 50) γινόταν στο sxeseis.gr

Εκεί είχε και φόρουμ, στο οποίο μπορεί να διάβαζες από πραγματικά εξαιρετικά θέματα, μέχρι τον πόνο της κάθε πικραμένης. Αν συμμετείχες και φρόντιζες για ένα ή δύο μήνες να "χτίσεις" ένα καλό προφίλ, δεν προλάβαινες να κλείνεις ραντεβού.
Yπηρχαν πολλα σιτε τοτε. Το καλυτερο φυσικα ηταν το MIRC με το καναλι #Sex χααχχαχα

Α ρε τι μου θυμιζεις.

Θα τα διαβαζουν τπτ κλαρινογαμπροι εδω μεσα και θα μας περνανε για Νεαντρεταλ εποχη.
 

afenths71

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
671
Like
6.261
Πόντοι
1.046
2012 ζευγαρι απο το ζοο 2004 παντρεμη απο ορεστιαδα ηρθε αθηνα με αεροπλανο για να τον φαει ,
απο το ζευγαρι βρηκα και τα meil που ανταλαζαμε στο ζοο γιατι ζουσαν η ηταν γερμανια
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.248
Like
10.750
Πόντοι
2.256
Συμπληρωματικά, η απόλυτη μουνομάζωξη για ηλικίες άνω των 30 (και 40 και 50) γινόταν στο sxeseis.gr

Εκεί είχε και φόρουμ, στο οποίο μπορεί να διάβαζες από πραγματικά εξαιρετικά θέματα, μέχρι τον πόνο της κάθε πικραμένης. Αν συμμετείχες και φρόντιζες για ένα ή δύο μήνες να "χτίσεις" ένα καλό προφίλ, δεν προλάβαινες να κλείνεις ραντεβού.
Ναι, αλλά εκεί μέσα οι περισσότερες στο πίσω μέρος του μυαλού τους είχαν την προσδοκία να βρουν γαμπρό. Άσε που νομίζω ότι για να συμμετέχει κανείς στο forum πρέπει πλέον να πληρώνει.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.210
Κριτικές
3
Like
10.660
Πόντοι
3.936
Ναι, αλλά εκεί μέσα οι περισσότερες στο πίσω μέρος του μυαλού τους είχαν την προσδοκία να βρουν γαμπρό. Άσε που νομίζω ότι για να συμμετέχει κανείς στο forum πρέπει πλέον να πληρώνει.
Φίλε όπως πληρώνει ο άντρας έτσι πρέπει να πληρώνει και η γυναίκα συνδρομή σε κάποιο τσατ. Έστω 5 ευρώ. Θα ήταν πιο σοβαρά τα πράγματα και δεν θα είχαμε πουστρακια και καυλαντοανηλικα να κάνουν χαβαλέ.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.248
Like
10.750
Πόντοι
2.256
Φίλε όπως πληρώνει ο άντρας έτσι πρέπει να πληρώνει και η γυναίκα συνδρομή σε κάποιο τσατ. Έστω 5 ευρώ. Θα ήταν πιο σοβαρά τα πράγματα και δεν θα είχαμε πουστρακια και καυλαντοανηλικα να κάνουν χαβαλέ.
Nομίζω ότι στο sxeseis.gr για να έχουν πρόσβαση σε μηνύματα, chat, forum κλπ πρέπει να πληρώσουν όλοι κάποια μηνιαία συνδρομή. Δεν έχω ασχοληθεί, αλλά μου είχαν πει κάποτε ότι έτσι είναι...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.521
Like
65.708
Πόντοι
11.956
Από το κανεσεχ μέσα στην μουφα που υπάρχει εκεί τελικά γνώρισα και ζευγάρι ....και μια γυναίκα αρκετά καλή γύρω στα 45
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
290
Κριτικές
1
Like
1.069
Πόντοι
81
Ναι, αλλά εκεί μέσα οι περισσότερες στο πίσω μέρος του μυαλού τους είχαν την προσδοκία να βρουν γαμπρό. Άσε που νομίζω ότι για να συμμετέχει κανείς στο forum πρέπει πλέον να πληρώνει.
Δε ξέρω τι παίζει τώρα. Κάπου μεταξύ 2004 και 2005 ήταν όλα δωρεάν. Μετά έκαναν μια αναβάθμιση και έβαλαν και φάση πληρωμής, αλλά νομίζω είχε να κάνει με τον αριθμό των μηνυμάτων που μπορούσες να στείλεις σε μια μέρα.
 

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
εγω εχω δει αρκετες παντρεμενες στα τσατ που φαινομενικα παιζουν,αλλα φαινεται τελικα οτι θελουν αυτοεπιβαιωση,επικοινωνια να καλυψουν την μοναξια τους και βλεπουμε...που συνηθως αυτο το βλεπουμε ειναι μηδεν εις το πηλικο!για να ακουσω γνωμες τι λετε πχ για τον χρονο μια παντρεμενη που θελει να γαμηθει αν θελει να γαμηθει και τι σας εχει τυχει εσας
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
128
Πόντοι
1
ρε μαγκες στο τιντερ για να κανω ματς κανω ταμα!!
αν δω καμια οτι εχει ινστα την ακολουθω
αλλα και παλι
τι φαση?
νορμαλ φωτο και δν ειμαι και κανενας π δν βλεπεται
 

hellroach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
407
Πόντοι
280
Το 1988 είχα γαμήσει με μια δισκέτα 5 1/4
έγραψα ένα παιχνίδι σε μια γκόμενα και μου κάθισε.
Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια, αλλά μπράβο και μόνο για την αναφορά.
Ποιο παιχνίδι?
 
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
105
Κριτικές
2
Like
192
Πόντοι
1
εγω εχω δει αρκετες παντρεμενες στα τσατ που φαινομενικα παιζουν,αλλα φαινεται τελικα οτι θελουν αυτοεπιβαιωση,επικοινωνια να καλυψουν την μοναξια τους και βλεπουμε...που συνηθως αυτο το βλεπουμε ειναι μηδεν εις το πηλικο!για να ακουσω γνωμες τι λετε πχ για τον χρονο μια παντρεμενη που θελει να γαμηθει αν θελει να γαμηθει και τι σας εχει τυχει εσας
δεν υπαρχει τιποτα που να μπορει να στοιχειωθετησει κανονα.
-ψαχνει επιβεβαιωση
-γουσταρει το φλερτ απο μικροτερο
-γουσταρει να παει με πολυ μεγαλυτερο
-για την εμπειρια μιας παρτουζας
-γιατι θελει ο αντρας της να πηγαίνει με αλλους
-έλλειψη σεξ
-έλλειψη καλου σεξ οπως θα θελε εκεινη
-συναισθηματικα κενα ,να ζησει τον ερωτα που δεν εζησε ποτε
Προσωπικα απο οσες ξερω και εχω μαθει το μεγαλυτερο ποσοστο απιστιας γινετε λόγω μη ικανοποιητικής σεξουαλικής ζωής και απο ηλικιες ακομα και απο τα 25 φρεσκοπαντρεμενες οι οποιες και θελουν το καλο παιδι διπλα τους αλλα γουσταρουν και την αλητεια.Κι οι αντρες τα ιδια ειμαστε μην γκρινιαζουμε οποτε ολα καλα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
δεν υπαρχει τιποτα που να μπορει να στοιχειωθετησει κανονα.
-ψαχνει επιβεβαιωση
-γουσταρει το φλερτ απο μικροτερο
-γουσταρει να παει με πολυ μεγαλυτερο
-για την εμπειρια μιας παρτουζας
-γιατι θελει ο αντρας της να πηγαίνει με αλλους
-έλλειψη σεξ
-έλλειψη καλου σεξ οπως θα θελε εκεινη
-συναισθηματικα κενα ,να ζησει τον ερωτα που δεν εζησε ποτε
Προσωπικα απο οσες ξερω και εχω μαθει το μεγαλυτερο ποσοστο απιστιας γινετε λόγω μη ικανοποιητικής σεξουαλικής ζωής και απο ηλικιες ακομα και απο τα 25 φρεσκοπαντρεμενες οι οποιες και θελουν το καλο παιδι διπλα τους αλλα γουσταρουν και την αλητεια.Κι οι αντρες τα ιδια ειμαστε μην γκρινιαζουμε οποτε ολα καλα.
1647687634343.png

ελα παρτη τυπε....τιντερ...απαντα εσυ για μενα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
τη γαμουσα στο κωλο κανα 3ωρο περιπου...που εγω συνήθως κωλο δε γουστάρω σιχαίνομαι λιγο.Μετα μουνι μετα ξανα κωλο και κατευθειαν στο στομα την εχυσα ...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
η πλακα ειναι οτι ειχα παρει ενα λιπαντικο που το θυμηθηκα καθως τη γαμουσα οτι το ειχα στο συρταρι...σταματάω,το βγαζω αρχιζα να πασπαλιζω το πουτσο μου και μαντεψε..δεν εχυσα ποτε.!!τι στο διαολο λεω ρε μλκ,γαμουσα και δεν ενιωθα τιποτα σε καποια φάση παω και βλεπω αυτη τη μαλακια που εβαλα και τελικα ειχε μεσα επιβραδυντικο
 

Xwristaboo

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
498
Πόντοι
21
Ρε παιδες τιντερ δοκίμασα να ανοίξω λογαριασμό και δε με αφήνει το γαμήδι με το καβατζομέηλ αλλά μου ζητάει για εγγραφή λογαριασμό fb ή google λογαριασμό...
Παίζει να κάνω κάτι λάθος εγώ??
με πήραν τα χρόνια αλλά το έχω ακόμα με τα ηλεκτρονικά μπλιμπλίκια το γαμημένο
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Ρε παιδες τιντερ δοκίμασα να ανοίξω λογαριασμό και δε με αφήνει το γαμήδι με το καβατζομέηλ αλλά μου ζητάει για εγγραφή λογαριασμό fb ή google λογαριασμό...
Παίζει να κάνω κάτι λάθος εγώ??
με πήραν τα χρόνια αλλά το έχω ακόμα με τα ηλεκτρονικά μπλιμπλίκια το γαμημένο
μειλ ζητάει δε νομιζω κατι αλλο...και αριθμο τηλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom