Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 187K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 186 23,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 292 37,3%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,3%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    782

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Καλως....
δεν μπορω να σε αμφισβτησω γενικοτερα μιας και δεν μπορω να ξερω που πηδαει ο καθενας...
και εγω εδω και λιγο καιρο εχω κοψει τις κριτικες οκ μπορει και εσυ να πηδας πουτανες αλλα να μην θες να το συζητας
απλα αν ειναι να πεις κατι ειπα να πεις κατι πιο ουσιωδες που θα βοηθησει πχ οχι κατι που μπορει να το δει
καποιος και μεσα απο τις φωτογραφιες της... αλλα οκ εληξε..


Οσο για τον γνωστο μου... τον πρωην γνωστο μαλλον μιας και τωρα δεν πολυμιλαμε μετα τις μαλακιες που κατσε και ειπε
δεν εφταιγε αυτος... εγω δεν ειχα καμια δουλεια να τον παρω μαζι μου μιας και ειδα πως ηταν απλα κουτσομπολης
και δεν ειχε σκοπο να γαμησει παρα κοροιδευε και γελουσε.... αυτο ειναι κανονας πλεον
πας με σοβαρα ατομα για τσαρκα οχι με μαλακες...

παίχτη, χαίρομαι που τελικά μπορέσαμε να συνεννοηθούμε... ;)
 
OP
OP
Ζεth

Ζεth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
2
Like
87
Πόντοι
1
Πριν απο 1,5-2 χρονια ξεκινησα να περνω μια cg μετα απο 4-5 συναντησεις ξεκινησανε τα γλωσσοφιλα το καλοκαιρι λογω δουλειας και 70 χιλιομετρα αποσταση δεν μπορουσα να την συναντω τακτικα και αρχισε να ερχεται αυτη εδω στο μαγαζι,πηγα και 3 φορες στο σπιτι της πρωινη ωρα ο αντρας στην δουλεια ο πιτσιρικας σχολειο
Ήταν Ελληνίδα η κοπέλα;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αν δεν μπορείς να γαμήσεις καλά μια πόρνη τότε και την γκόμενα σου χάλια θα την γαμάς, το θέαμ είναι να καβλώνεις με την κάβλα του άλλου να μπορείς να είσαι δοτικός, αν αυτό δεν το πάρεις χαμπάρι τότε καμία γυναίκα δεν θα ικανοποιηθεί από σένα φιλαράκο

Το θεμα μας ειναι οτι η αποστολη μας στα σπουδαστηρια αυτα (που λεει και ο μπακαλης)
δεν εχει να κανει τοσο με την ευχαριστηση της ιεροδουλου οσο εχει να κανει με την δικια μας
ευχαριστηση... Σαφως και αν εισαι πιο ανοικτος - φιλικος και "συνεργασιμος"  :2funny: θα κανεις καλυτερο σεξ και με την ιεροδουλη
αλλα εγω προσωπικα τετοια αγχη δεν ειχα ποτε τυπε μου...  ;)

Εσυ που τις ικανοποιεις τοσο πολυ ωστε να ξεχναν την δουλεια τους και να τις πιανει
το μικροβιο του ερωτα συνεχισε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ισα ισα και σε μενα καλο κανεις θα κανεις μετα.... θα μου ρχετε φτιαγμενη και ευχαριστημενη και
θα προσφερει καλυτερες υπηρεσιες. Στην τιμη του 20ρικου.

παίχτη, χαίρομαι που τελικά μπορέσαμε να συνεννοηθούμε... ;)

Μα δεν ειχα ποτε προβλημα , σου ειπα αλλωστε εξαρχης πως οποιαδηποτε
κριτικη ειναι με διαθεση φιλικοτητας προς εσενα και χωρις αλαζονεια εκ εμου.  ;)
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
   Το θέμα το ανοίγω γιατί έχω προσωπική, πρόσφατη εμπειρία με ένα θεσπέσιο πιπινάκι, 20 χρονών, αλλοδαπό που εργάζεται στους οίκους της οδού Φυλής. Αρχικά την επισκεπτόμουν σαν πελάτης, ώσπου μετά από ένα διάστημα 6 μηνών με συνολικά 4 επισκέψεις στην κοπέλα προέκυψε το μοιραίο. Στην 4η και τελευταία επαγγελματική συνάντηση μας, αφού κάναμε απίστευτο σεξ, διάρκειας τουλάχιστον μισή ώρα στο δωμάτιο, με γλωσσόφιλα, γλειφομούνια, 69, και ταυτόχρονο τελείωμα, η εμπειρία ήταν τόσο εκπληκτικά φορτισμένη που δεν μπορούσα να μην τη ρωτήσω τι ώρα σχολάει. Μου είπε ότι στις 11:00 τελειώνει κι αν ήθελα μπορούσα να περάσω να την πάρω. Όπως και έκανα, πήγαμε για ποτάκι και μετά σπίτι της, μια μικρή γκαρσονιέρα στο κέντρο. Από τότε μέχρι σήμερα αυτή η γκαρσονιέρα είναι για μένα το καταφύγιο της ηδονής. Συναντιόμαστε 2 φορές την εβδομάδα κάνουμε απίστευτο sex εννοείται χωρίς  χρήματα και χωρίς καμία περεταίρω επικοινωνία. Ξέρει ότι έχω μακροχρόνια σχέση γι αυτό και είναι φοβερά διακριτική στα μηνύματά της κι έγώ ξέρω μόνο την ιλικία της την χωρά από την οποία έρχεται και το όνομα της.
   Θα ήθελα αν κάποιος έχει παρόμοια εμπειρία να την μοιραστεί μαζί μου έστω και με pm, γιατί ο καιρός περνάει και φοβάμαι μήπως με βρει κανένας μπελάς και μετά δεν ξέρω από πού να φύγω. Εκφράστε τη γνώμη σας ελεύθερα…


αδερφε μια απορια, ακαποτο κανει? :2funny: :2funny: :2funny:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Μα δεν ειχα ποτε προβλημα , σου ειπα αλλωστε εξαρχης πως οποιαδηποτε
κριτικη ειναι με διαθεση φιλικοτητας προς εσενα και χωρις αλαζονεια εκ εμου.  ;)

αμοιβαία τα αισθήματα ;)

Nα μην ξεχναμε......ιδρωνει καποιοs να συννενοηθει μαζι σου :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

σε τάισε η μαμά μπόμπιρα? :birdman:
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Εχει δικιο ο φιλος μας πολυ περιεργο να μενει μονη και απλα να σε θελει για σεξ! Καποια στιγμη θα σου σκασει καποιο παραμυθι σε σχεση με οικονομικη βοηθεια καποια προβληματα κλπ. Αν σε ηθελε πραγματικα θα επιδιωκε ναναι συνεχεια μονιμα μαζι σου και τοτε πραγματι θα σταδινε ολα.
Προσοχη

συμφωνώ και επαυξάνω! ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Στην δουλειά δεν κάνει, εκτός δουλειάς κάνει αλλά μόνο πίπα όχι σεξ, λογικό.

τυπε σε αυτους που ξερουν να ικανοποιουν γυναικες
λογιοτατο δικιε μου , χωσου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Χέρομαι πραγματικά που υπάρχει έστω και ένας ανθρώπος που καταλαβαίνει το τόσο δύσκολο τελικά για κάποιους νόημα του θρεντ
Οποιος ζη τετοιες καταστασεις το καταλαβενη πολυ καλα

μην είσαι κάφρος ρε...με στεναχωράς >:(
Συγνωμη ρε φιλε αν σε στεναχωρησα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Χέρομαι πραγματικά που υπάρχει έστω και ένας ανθρώπος που καταλαβαίνει το τόσο δύσκολο τελικά για κάποιους νόημα του θρεντ

αδερφε πριν την μαλακια την πεταξα για να σε πειραξω αλλα δεν τσιμπησες :headbang:
η αληθεια ειναι οτι ζηλευω την τυχη σου και μαγκια σου :rockon:
μονο προσοχη μην σκασει μυτη κανενας μυστηριος και μην χαλασεις την σχεση σου γιατι οσο ερωτευσημο και να ειναι το μωρο εχει αλλη αντιληψη στα περι σχεσεων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom