Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 186K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 185 23,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 292 37,4%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,4%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    781

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
μονο μια?  τωρα τα χω με τρεις,παιρνομαστε και ολοι μαζι σπιτι της μεγαλυτερης (εχει δικο της ντελο αυτη,θα μου το δωσει να το δουλευω ειπε γιατι βαρεθηκε)


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ελεος με αυτα τα θρεντ... :2funny: :2funny:






 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Συγνώμη φιλαράκο αλλά δεν μίλησε κανείς για κανονική σχέση

η παράθεση είναι δικιά σου.... εσύ μίλησες για κανονική σχέση πρώτος.... μην φάσκεις και αντιφάσκεις γιατι γίνεται εξαιρετικά πολύπλοκη η συζήτηση και θα με κάνεις να φύγω...  :grin:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
μονο μια?  τωρα τα χω με τρεις,παιρνομαστε και ολοι μαζι σπιτι της μεγαλυτερης (εχει δικο της ντελο αυτη,θα μου το δωσει να το δουλευω ειπε γιατι βαρεθηκε)


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ελεος με αυτα τα θρεντ... :2funny: :2funny:

συναίτερο θες? :grin:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
μονο μια?  τωρα τα χω με τρεις,παιρνομαστε και ολοι μαζι σπιτι της μεγαλυτερης (εχει δικο της ντελο αυτη,θα μου το δωσει να το δουλευω ειπε γιατι βαρεθηκε)


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ελεος με αυτα τα θρεντ... :2funny: :2funny:

άσε τον κόσμο να εκφραστεί ελεύθερα..........δεν έχουμε όλοι ελικόπτερα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Εγώ έχω σχέση με ιερόδουλη και περνάω καλά !!! Εχει εδώ και καιρό σταματήσει να εκδίδεται. Την πηδάω μόνω εγώ !
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
εχεις σκεφτει να γραψεις βιβλιο?

Εγω σου ειπα στο θρεντ της εβιτας μαλλον σκοπος μου ηταν
να καταλαβεις πως καλη η πλακα και εγω μεσα ειμαι και ο χαβαλες
αλλα ορισμενα μερη ειναι λαθος να κανεις την πλακα σου...
Απο οσο θα ειδες εκοψα να ποσταρω σε αυτο γιατι δεν προκειται να την παρω και δεν την εχω παρει.

Δεν λεω ειχα και εγω παλια ενα γνωστο που τα συζτητουσαμε αυτα...
και αυτος ανοικτος (εξωτερικα) σε αυτο... αλλα οποτε πηγαιναμε τσαρκες ποτε δεν εμπαινε
και ειχα πραγματικα παραξενευτει... και λαθος μου απο τοτε δεν ξαναειπα σε κανεναν εκτος του αθληματος τιποτε.
και μετα εμαθα πως με κατηγορουσε πως παω μονο με πουτανες.... για αυτο λοιπον
το αθλημα αυτο κατα την γνωμη μου ειναι σοβαρο για οσους μπαινουν , να ενημερωθουν
και χαλανε λεφτα για αυτο και καλο θα ηταν να μην παιζει παραπληροφορηση και οταν δεν εχεις εμπειρια να μην μιλας.
Και να κανεις αλλου την πλακα σου...

Οποιος δεν συμμετεχει ενεργα και δεν χαλαει λεφτα σε αυτο για μενα δεν το ποναει και απλα κοροιδευει με το να δειχνει ανοικτος (εξωτερικα)
τι ακριβως δεν καταλαβαινεις η εχω λαθος πανω σε αυτο? Εχω αδικο παιδια? ας πουνε και οι αλλοι
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
η παράθεση είναι δικιά σου.... εσύ μίλησες για κανονική σχέση πρώτος.... μην φάσκεις και αντιφάσκεις γιατι γίνεται εξαιρετικά πολύπλοκη η συζήτηση και θα με κάνεις να φύγω...  :grin:
Ξαναδιαβασε το τι γραφη ,δεν μιλα για κανονικη σχεση απλα λεει
Συναντιόμαστε 2 φορές την εβδομάδα
 
OP
OP
Ζεth

Ζεth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
2
Like
87
Πόντοι
1
Δηλαδη τωρα εσυ μας υποστηριζεις... πως μετα απο 50 γαμησια που εχει φαει την ημερα...
Εκτος απο το πηδημα που τρωει και απο τον δικο της .
Θα ερθει να το απολαυσει με σενα???

Δεν ξερω ρε τυπε...
Αν πιστεύεις ότι τα απολαμβάνει τα 50 γαμήσια που τρώει, τότε πραγματικά έχεις μαύρα μεσάνυχτα...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: ε τοτε να τους παρουμε κανα σπιτακι στη βαρκιζα των παιδιων  :2funny: :2funny:

να τους πάρεις εσύ που έπιασες την καλή με την τάνα...

btw, μήπως έχει καμιά κολλητή ή δίδυμη αδερφή που να έχει βγει στο κλαρί? :grin:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Εγω σου ειπα στο θρεντ της εβιτας μαλλον σκοπος μου ηταν
να καταλαβεις πως καλη η πλακα και εγω μεσα ειμαι και ο χαβαλες
αλλα ορισμενα μερη ειναι λαθος να κανεις την πλακα σου...
Απο οσο θα ειδες εκοψα να ποσταρω σε αυτο γιατι δεν προκειται να την παρω και δεν την εχω παρει.

Δεν λεω ειχα και εγω παλια ενα γνωστο που τα συζτητουσαμε αυτα...
και αυτος ανοικτος (εξωτερικα) σε αυτο... αλλα οποτε πηγαιναμε τσαρκες ποτε δεν εμπαινε
και ειχα πραγματικα παραξενευτει... και λαθος μου απο τοτε δεν ξαναειπα σε κανεναν εκτος του αθληματος τιποτε.
και μετα εμαθα πως με κατηγορουσε πως παω μονο με πουτανες.... για αυτο λοιπον
το αθλημα αυτο κατα την γνωμη μου ειναι σοβαρο για οσους μπαινουν , να ενημερωθουν
και χαλανε λεφτα για αυτο και καλο θα ηταν να μην παιζει παραπληροφορηση και οταν δεν εχεις εμπειρια να μην μιλας.
Και να κανεις αλλου την πλακα σου...

Οποιος δεν συμμετεχει ενεργα και δεν χαλαει λεφτα σε αυτο για μενα δεν το ποναει και απλα κοροιδευει με το να δειχνει ανοικτος (εξωτερικα)
τι ακριβως δεν καταλαβαινεις η εχω λαθος πανω σε αυτο? Εχω αδικο παιδια? ας πουνε και οι αλλοι

δίκιο έχεις ρε Μπολντ..

στο θρεντ της Εβίτας, προφανώς δεν έκανα πλάκα, μέχρι το σημείο που εσύ και ο άλλος το γαμήσατε..

αυτός ρε συ που πήγαινες βόλτες δεν ήταν, παρά ένας γελοίος που ήθελε να παίρνει υλικό για το σπίτι...στις τσάρκες θέλει καλή παρέα και χημεία μεταξύ των ανδρών για να μπορεί μία ξενέρα να γίνει θέμα συζήτησης εβδομάδας γιατί μέσα από αυτό βγήκε κάτι καλό ή και μία τέλεια εμπειρία μέσα από την παρέα να αποκτήσει ακόμα πιο μεγάλο νόημα...

εξήγησέ μου, γιατί δεν θές να καταλάβεις αυτά που έγραφα στην κούκλα..
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αν πιστεύεις ότι τα απολαμβάνει τα 50 γαμήσια που τρώει, τότε πραγματικά έχεις μαύρα μεσάνυχτα...

Και τι με νοιαζει τυπε?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εμενα με ενδιαφερει εγω να περναω καλα.... ελεος σε πορνες πατε.
Διαχωριστε τα λιγο στο μυαλο σας...

δεν ειστε με δικες σας γκομενες...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
δίκιο έχεις ρε Μπολντ..

στο θρεντ της Εβίτας, προφανώς δεν έκανα πλάκα, μέχρι το σημείο που εσύ και ο άλλος το γαμήσατε..

αυτός ρε συ που πήγαινες βόλτες δεν ήταν, παρά ένας γελοίος που ήθελε να παίρνει υλικό για το σπίτι...στις τσάρκες θέλει καλή παρέα και χημεία μεταξύ των ανδρών για να μπορεί μία ξενέρα να γίνει θέμα συζήτησης εβδομάδας γιατί μέσα από αυτό βγήκε κάτι καλό ή και μία τέλεια εμπειρία μέσα από την παρέα να αποκτήσει ακόμα πιο μεγάλο νόημα...

εξήγησέ μου, γιατί δεν θές να καταλάβεις αυτά που έγραφα στην κούκλα..

Καλως....
δεν μπορω να σε αμφισβτησω γενικοτερα μιας και δεν μπορω να ξερω που πηδαει ο καθενας...
και εγω εδω και λιγο καιρο εχω κοψει τις κριτικες οκ μπορει και εσυ να πηδας πουτανες αλλα να μην θες να το συζητας
απλα αν ειναι να πεις κατι ειπα να πεις κατι πιο ουσιωδες που θα βοηθησει πχ οχι κατι που μπορει να το δει
καποιος και μεσα απο τις φωτογραφιες της... αλλα οκ εληξε..


Οσο για τον γνωστο μου... τον πρωην γνωστο μαλλον μιας και τωρα δεν πολυμιλαμε μετα τις μαλακιες που κατσε και ειπε
δεν εφταιγε αυτος... εγω δεν ειχα καμια δουλεια να τον παρω μαζι μου μιας και ειδα πως ηταν απλα κουτσομπολης
και δεν ειχε σκοπο να γαμησει παρα κοροιδευε και γελουσε.... αυτο ειναι κανονας πλεον
πας με σοβαρα ατομα για τσαρκα οχι με μαλακες...

 
OP
OP
Ζεth

Ζεth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
2
Like
87
Πόντοι
1
Και τι με νοιαζει τυπε?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εμενα με ενδιαφερει εγω να περναω καλα.... ελεος σε πορνες πατε.
Διαχωριστε τα λιγο στο μυαλο σας...

δεν ειστε με δικες σας γκομενες...
Αν δεν μπορείς να γαμήσεις καλά μια πόρνη τότε και την γκόμενα σου χάλια θα την γαμάς, το θέαμ είναι να καβλώνεις με την κάβλα του άλλου να μπορείς να είσαι δοτικός, αν αυτό δεν το πάρεις χαμπάρι τότε καμία γυναίκα δεν θα ικανοποιηθεί από σένα φιλαράκο
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Αν δεν μπορείς να γαμήσεις καλά μια πόρνη τότε και την γκόμενα σου χάλια θα την γαμάς, το θέαμ είναι να καβλώνεις με την κάβλα του άλλου να μπορείς να είσαι δοτικός, αν αυτό δεν το πάρεις χαμπάρι τότε καμία γυναίκα δεν θα ικανοποιηθεί από σένα φιλαράκο
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom