Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 186K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 185 23,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 292 37,4%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,4%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    781

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.085
Κριτικές
10
Like
1.425
Πόντοι
2.357
Θα κολλησει μαζι σου και μετα θα την τραβας και δεν θα βγαινει..
λες επισης εχεις μακροχρονια σχεση..ελπιζω να μην πας για γαμο με τα μυαλα που εχεις..λυπαμαι τα παιδακια..
Αυτα να τα βλεπουν καποιες δηθεν........
Οσο για τα παιδακια ναι εχεις απολυτο δικιο και σε αυτο...

Και μακροχρονια σχεση ..... ΚΡΙΜΑΣ !!!!!!!!

Αυτες ειναι οι αδικιες.....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.261
Πόντοι
7.195
Αυτα να τα βλεπουν καποιες δηθεν........
Οσο για τα παιδακια ναι εχεις απολυτο δικιο και σε αυτο...

Και μακροχρονια σχεση ..... ΚΡΙΜΑΣ !!!!!!!!

Αυτες ειναι οι αδικιες.....
Aδικίες εναντίον ποιου?
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Συμβαίνουν αυτά αλλά είναι πολύ σπάνια (εμένα δε μου έχει τύχει ποτέ). Τώρα ένας φίλος πηδάει μια κοπέλα από γνωστό μασατζίδικο, πριν την είχε επισκεφθεί στο ίδρυμα 3 φορές (μη με ρωτήσετε λεπτομέρειες ποια είναι κ.λπ., δεν μπορώ να πω). Το ότι μια κοπέλα μένει μόνη της δεν θα έλεγα ότι είναι παράξενο, ασυνήθιστο ναι.

ΆΝτε πουτάνα τύχη, κοίτα λίγο και εμάς  :cum:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Συμβαίνουν αυτά αλλά είναι πολύ σπάνια (εμένα δε μου έχει τύχει ποτέ). Τώρα ένας φίλος πηδάει μια κοπέλα από γνωστό μασατζίδικο, πριν την είχε επισκεφθεί στο ίδρυμα 3 φορές (μη με ρωτήσετε λεπτομέρειες ποια είναι κ.λπ., δεν μπορώ να πω). Το ότι μια κοπέλα μένει μόνη της δεν θα έλεγα ότι είναι παράξενο, ασυνήθιστο ναι.

ΆΝτε πουτάνα τύχη, κοίτα λίγο και εμάς  :cum:

Για αυτο αλλαζεις συνεχως πουτανες δικιε μου

εχεις και ποικιλια  :dancing: :dancing: :dancing:
και γλιτωνεις και τις πουτανοκαψουρες....
 

Επισκέπτης
καλα ρε τυπε και παραλληλη σχεση και με εκδιδωμενη κοπελα? τι σκατα σοβαρη σχεση ειναι αυτη? σοβαρη για ποιον? γιατι για σενα σιγουρα οχι. προσεχε τιπε! προσεχε μην παθεις τιποτα και παρεις στο λαιμο σου και την κοπελα που δεν φταιει σε τιποτα

φουφουτε και δημητρη  :rockon: :rockon: :rockon:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Μπορεί ναι και να το επιδίωκα κιόλας για τον λόγο οτι θα θελα να δώ για την εμπειρία πως είναι να τα έχεις με εκδιδόμενη...

 

Επισκέπτης
Μπορεί ναι και να το επιδίωκα κιόλας για τον λόγο οτι θα θελα να δώ για την εμπειρία πως είναι να τα έχεις με εκδιδόμενη...
να σου πω εγω........
ειναι σαν να τα εχεις με μια γκομενα που ξερεις σιγουρα οτι σε κερατωνει :2funny: :2funny: :2funny:
τουλαχιστων βγαζεις τιποτα :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Μπορεί ναι και να το επιδίωκα κιόλας για τον λόγο οτι θα θελα να δώ για την εμπειρία πως είναι να τα έχεις με εκδιδόμενη...

Ε πως να ναι?

Απλα οσες φορες χτυπαει το τηλεφωνο θα ξερεις απο ποιους ειναι χωρις να στο κρυψει η να σου πει ψεμματα

1. Ο Αλβανος γκομενος της
2. Ο Αραβας προστατης της
3. Η Ρωσιδα προαγωγος    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αυτη ειναι η μαλακια ορισμενων...
δεν ξερουν που πρεπει να σταματησουν...
πας τις γαμας στο μπουρδελο σηκωνεσαι φευγεις
τι θες να το τραβηξεις? Για να βαλεις περισσοτερους μαγλαταδες στο κεφαλι σου?  ;)
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
να σου πω εγω........
ειναι σαν να τα εχεις με μια γκομενα που ξερεις σιγουρα οτι σε κερατωνει :2funny: :2funny: :2funny:
τουλαχιστων βγαζεις τιποτα :think:

το ολοκληρωτικό κεράτωμα για μένα είναι state of mind όχι μόνο state of body....

άλλο θεωρία να λέμε κουβέντες και άλλο να τα δεις στην πράξη...
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Αυτη ειναι η μαλακια ορισμενων...
δεν ξερουν που πρεπει να σταματησουν...
πας τις γαμας στο μπουρδελο σηκωνεσαι φευγεις
τι θες να το τραβηξεις? Για να βαλεις περισσοτερους μαγλαταδες στο κεφαλι σου?  ;)

πάνε γυρεύοντας...

την κουβέντα τράβα με και ας κλαίω την ξέρεις.... χεχεχε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
πάνε γυρεύοντας...

την κουβέντα τράβα με και ας κλαίω την ξέρεις.... χεχεχε

Κοιτα απο την μια μπορει να καψουρευτουν οποτε οκ

η καψουρα θολωνει την λογικη

Αλλα να αποφευγεις να καψουρευεσαι πορνες... δεν βοηθαει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Ε πως να ναι?

Απλα οσες φορες χτυπαει το τηλεφωνο θα ξερεις απο ποιους ειναι χωρις να στο κρυψει η να σου πει ψεμματα

1. Ο Αλβανος γκομενος της
2. Ο Αραβας προστατης της
3. Η Ρωσιδα προαγωγος    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εχεις σκεφτει να γραψεις βιβλιο?
 
OP
OP
Ζεth

Ζεth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
2
Like
87
Πόντοι
1
Αυτα να τα βλεπουν καποιες δηθεν........
Οσο για τα παιδακια ναι εχεις απολυτο δικιο και σε αυτο...

Και μακροχρονια σχεση ..... ΚΡΙΜΑΣ !!!!!!!!

Αυτες ειναι οι αδικιες.....
Παιδιά δεν μπήκα εδώ μέσα για να αξιολογήσετε την σχέση με την γκόμενα μου. Το θέμα είναι σαφέστατο, δλδ όλοι εσείς που γαμάτε στα μπουρδέλα δεν είχατε ποτέ κανονική σχέση; Μην τρελαθούμε τελείως. Αρκετά με τις ηθικολογίες. Κι αν κάποιος έχει να πει κάτι ουσιαστικό με το θέμα να το πει ελεύθερα. Κριτική δεν δέχομαι από κανέναν εδώ μέσα γιατί όλοι έχουμε χεσμένη τη φωλιά μας, αν λανθασμένα βέβαια θεωρήται από κάποιους αμαρτία ο αγοραίος έρωτας...
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Κοιτα απο την μια μπορει να καψουρευτουν οποτε οκ

η καψουρα θολωνει την λογικη

Αλλα να αποφευγεις να καψουρευεσαι πορνες... δεν βοηθαει  :2funny: :2funny: :2funny:

ναι αλλά εαν οι μοναδικές γυναίκες που είσαι σε επαφή είναι όλες πόρνες τι γίνεται τότε...λογικα και μαθηματικά αποδεδειγμένο είναι να καψουρευτείς γκομενα πόρνη... χεχεχε  
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Παιδιά δεν μπήκα εδώ μέσα για να αξιολογήσετε την σχέση με την γκόμενα μου. Το θέμα είναι σαφέστατο, δλδ όλοι εσείς που γαμάτε στα μπουρδέλα δεν είχατε ποτέ κανονική σχέση; Μην τρελαθούμε τελείως. Αρκετά με τις ηθικολογίες. Κι αν κάποιος έχει να πει κάτι ουσιαστικό με το θέμα να το πει ελεύθερα. Κριτική δεν δέχομαι από κανέναν εδώ μέσα γιατί όλοι έχουμε χεσμένη τη φωλιά μας, αν λανθασμένα βέβαια θεωρήται από κάποιους αμαρτία ο αγοραίος έρωτας...

"δεν είχατε ποτέ κανονική σχέση; Μην τρελαθούμε τελείως"

ρε φιλε μπαίνεις σε μπουρδελοσαιτ και ρωτάς για κανονικές σχέσεις και μετά κολλάς ένα μη τρελλαθουμε τελείως?
αν κάνεις μια στατιστική θα βρείς ότι το ποσοστό που θεωρείς εσύ μην τρελαθούμε τελείως... το α-σχετο... είναι πολύ πιθανό και μεγαλύτερο απο αυτό που φαντάζεσαι... και για αυτό θα τρελαθείς so κράτα ρε φίλε γερά...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Ζεth

Ζεth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
2
Like
87
Πόντοι
1
να σου πω εγω........
ειναι σαν να τα εχεις με μια γκομενα που ξερεις σιγουρα οτι σε κερατωνει :2funny: :2funny: :2funny:
τουλαχιστων βγαζεις τιποτα :think:
Αγαπητέ pazouou δεν τα "έχω" με την κοπέλα και δεν με ενδιαφέρει αν με κερατώνει ή όχι, νομίζω πως το ξεκαθάρισα ότι η σχέση μας είναι καθαρά σεξουαλική και μόνο, χωρίς να χρειάζεται να την πληρώνω γιατί πολύ απλά το απολαμβάνει και η ίδια...
 
OP
OP
Ζεth

Ζεth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
2
Like
87
Πόντοι
1
"δεν είχατε ποτέ κανονική σχέση; Μην τρελαθούμε τελείως"

ρε φιλε μπαίνεις σε μπουρδελοσαιτ και ρωτάς για κανονικές σχέσεις και μετά κολλάς ένα μη τρελλαθουμε τελείως?
αν κάνεις μια στατιστική θα βρείς ότι το ποσοστό που θεωρείς εσύ μην τρελαθούμε τελείως... το α-σχετο... είναι πολύ πιθανό και μεγαλύτερο απο αυτό που φαντάζεσαι... και για αυτό θα τρελαθείς so κράτα ρε φίλε γερά...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Συγνώμη φιλαράκο αλλά δεν μίλησε κανείς για κανονική σχέση
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αγαπητέ pazouou δεν τα "έχω" με την κοπέλα και δεν με ενδιαφέρει αν με κερατώνει ή όχι, νομίζω πως το ξεκαθάρισα ότι η σχέση μας είναι καθαρά σεξουαλική και μόνο, χωρίς να χρειάζεται να την πληρώνω γιατί πολύ απλά το απολαμβάνει και η ίδια...

Δηλαδη τωρα εσυ μας υποστηριζεις... πως μετα απο 50 γαμησια που εχει φαει την ημερα...
Εκτος απο το πηδημα που τρωει και απο τον δικο της .
Θα ερθει να το απολαυσει με σενα???

Δεν ξερω ρε τυπε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom