Νέα

Έχετε κάνει ποτέ παρτούζα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 430
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε συμμετέχει σε παρτούζα (πάνω από 3 άτομα)...

  • Ναι

    Ψήφοι: 152 33,5%
  • Οχι

    Ψήφοι: 115 25,3%
  • Ψήνομαι...

    Ψήφοι: 73 16,1%
  • Μόνο τρίο έχω κάνει!

    Ψήφοι: 114 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    454

jzer40

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
     Το κακό με τις παρτούζες είναι ότι αν συνηθίσεις δεν τις κόβεις....
    Το απλό γαμίσι σου φαίνεται βαρετό....
   Εχω κάνει πολλές παρτούζες στην ζωή μου....Από πιτσιρικάς δούλευα σε ξενοδοχεία και οι ξένοι από τότε το είχαν αγαπημένο σπόρ...
     Οταν παντρεύτηκα(αλλαξα δουλεια) αν και η γυναίκα μου ήταν μούναρος (ακόμα μούναρος είναι) το έκοψα αλλά μέσα μου με εκαιγε...
   Το ξανακατάφερα δυό τρείς φορές στα κρυφά αλλά πλέον είχε αρχίσει η ιδέα να μπεί και η δικιά μου στο κόλπο..
   Στην αρχή με κάμερα και κοπελλίτσες στο NETMEETING,μετά με άντρες ,κατάφερα σιγά σιγά να της βαλω το μικρόβιο.Δεκάεπτά χρονια το προσπαθουσα......
  Τώρα μετά από 22 χρόνια μαζί έχουμε πάρει παρέα κορίτσια,γυναίκες,ζευγάρια και την έχω πάρει και με αντρες που της αρεσαν...
   Ξέρω τα σχόλια που θα ακολουθήσουν από ειδήμονες που ζούν για να στηρίζουν τις πουτάνες και τους νταβαδες αλλά σας ρωτάω κάτι....

  Ποιός δεν θάθελε στις διακοπές του να φεύγει με την δικιά του και μια ακόμα γκόμενα?? Ποιός δεν θάθελε να βγαίνει βράδυ και η γυνάικα του να ασχολείται με ποιά θα γεμίσει το κρεβάτι μας??Το ίδιο φυσικά αν η γυναίκα μου θέλει κάποιον...Προσωπικά καβλώνω το ίδιο να γαμάω δυό, όσο να γαμάω με άλλον την δικιά μου...
   Δεν χαλάει ούτε ό γάμος ούτε μαλακίες.... Απλά χρειάζεται η γυναίκα σου να είναι το φιλαρακι σου εκτός από τα συνηθισμένα...
  Δεν υπάρχει ζηλια,δεν υπάρχει άγχος δεν υπάρχει ψέμα...
 Δεν θα σε παρατήσει η δικιά σου αν ο άλλος εχει μεγαλύτερη ψωλή....ούτε εσύ την δικιά σου αν η γκόμενα που πέρνετε είναι 10 χρόνια νεώτερη...
     Πάντως βασικό είναι να μην γίνεται η φάση προκαθορισμένη....Δηλαδή σήμερα θα βγούμε για να βρούμε τρίτο-τρίτη,η πάμε πχ στο Νιρβάνα να πηδηχτουμε...Το αυθόρμητο,το παιχνίδι,το κυνήγι έχουν μεγάλη σημασία....
     Προσωπικά πιστεύω ότι το αν κυνηγάς σαν ζευγάρι είναι τέλειο....

   

   
 

Επισκέπτης
Διάφορες παρτούζες...,

με φίλους σε σπίτι με τις γκόμενες μας,
με φίλους έμπειρους σε ντέλο είτε με γυναίκα είτε με τρανς...θυμάμαι γαμώ τα γέλια σε κάθετο στη Φυλής που παίζανε 2 τραβελια (καμμία σχέση να θυμηθώ όνομα), είμαστε τρεις αμαρτωλοί και έχουμε ψηθεί για τούζα, κάνουμε το ντιλ με την πούστρα εκεί και περιμένουμε να μας έρθουν και τα 2 στο δωμάτιο. Κατεβαίνουμε τα σκαλιά στο υπόγειο που ήταν και το δωμάτιο, περιμένουμε, περιμένουμε...σκαει το ένα από τα δύο και ακούμε κάτι θορύβους σαπακιάσματος από τη σκάλα. Το άλλο τραβέλι είχε σουπιαστεί στη σκάλα κι είχαμε κλάματα-δαρματα-φωνές κλπ, τι να γίνει..., αυτή βγήκε οff, παίξαμε με την άλλη που από τα γέλια δεν μπορούσα να τη σπρώξω με τίποτα,,,ταχε πάρει κι αυτή έβριζε, σπάραζε, τελικά όλοι ευτυχισμένοι και με τα ψευδόνυμά μας τα καινούρια (μας έκανε βαφτίσια το τρανς).

Γενικά στη φάση παρτούζα νομίζω κάθεται μόνο on the spot, δηλαδή μην περιμένεις να έρθει σκέψη κουβέντα κλπ. Αν είναι όλοι φτιαγμένοι κάπως σε σκέψη και επίσης με λίγο βοήθεια από αλκοόλ για να σπάσει η σύνδεση του ηθικού ανασταλτικού παράγοντα με την σωματική ελευθερία, είναι πιο εύκολο να κάτσει. Εξαρτάται πόσο πουριτανός είναι ο καθένας, τι αναστολές έχει, τι φάση είναι στη δεδομένη στιγμή.
Η καλλίτερη εποχή και συγκυρία είναι σε διακοπές που όλοι είναι πιο χαλαροί.

Η πρώτη τούζα είχε γίνει στο εξοχικό μου σε ηλικία 20 κι εντελώς απρόσμενα, 2 F vs 1 M και τις αγαπάω και τις δυο ακόμα. Με τα διάφορά μας είχαμε καταλήξει σπίτι και το μόνο έπιπλο για να μας χωράει και τους τρεις σε οριζόντια άνετη φάση ήταν το κρεβάτι. Τους είχα γεμίσει μια καπότα με νερό που έμοιαζε με πούτσα και παίζανε μεταξύ τους, τη βάζανε στα βυζιά τους και στο στόμα τους κ δεν ήθελε πολυ να γίνει το ελα ναδεις και κατσενακουσεις το οποίο έγινε και καλά περάσαμε. 

Από τότε έχω βρεθεί με γυναίκες που είτε γουστάρουν κι άλλη γυναίκα μαζί ή πάνω από 3 άντρες. Για κάποιο λόγο το >3M +1F αποτελεί μια πάγεια φαντασίωσή τους...εξηγήστε μου παρακαλώ...
γεμιζουν και οι τρεις τρυπες  :rockon:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Εγω δυό φορες εχω κανει τριό.
Μια με την πρωην γκομενα μου οπου την πηρα με τον πρωην αρραβωνιαστηκο της!!
Κ αλλη μια με 2 call girls(βλεπε αναλογη κριτικη)
 

jzer40

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
    Και για να σας πώ πως έγινε το πρώτο σκηνικό.......

 Αυγουστος πρίν χρόνια εχουμε πάει για 5 μέρες καμπινκ στην Χιλιαδού...
 Στηνουμε σκηνή δίπλα από ένα ζευγάρι ...Αυτός χοντρός και πάντα με μαγιώ,αυτή μικροκαμωμένη μεν αλλά με συμμετρικό κορμάκι..
  Πιάσαμε κουβέντα και μέσα στην πρώτη μέρα είχαμε μπεί και στην παρέα τους ...Από την πρώτη στιγμή ήταν εμφανές ότι ο τύπος γούσταρε να επιδυκνείει την γυναίκα του...Βγαζαμε φωτό και της έλεγε "ανοιξε μωρό μου κιάλλο τα πόδια σου να φανεί το μουνάκι σου και τέτοια...
  Την δεύτερη μέρα πήγαμε στην δίπλα παραλία που ήταν πολύ ερημική λόγω τού ότι η με σκάφος πήγαινες η από ένα μονοπάτι επικύνδινο...
   εκέι μας έβγαζε φωτό ο δικός της και σε μιά φάση που ποζαραν οι δυό γυναίκες η δικιά του αρχισε δήθεν για την φωτό να χουφτωνει την γυναίκα μου..χοντρυνε το παιχνίδι με φιλιά και γλυψίματα,.μπήκα και εγώ στο παιχνίδι και τις πήδηξα ενω ο τύπος απλά τράβαγε φωτό...
     το βράδυ κοιμηθηκε η γυναίκα του στην σκηνή μας και ξαναπηδηχτήκαμε όλοι μαζί....
  Την επομένη μιά παρέα από δυό αντρες που είχε στήσει δίπλα μας (στην ερημική παραλία),και είχε πάρει είδηση τι παίζει πλησίασε και αρχίσαμε την κουβεντούλα...Ωσ το τέλος της μέρας η γυναίκα μου είχε πηδηχτεί μαζί τους,εγώ είχα σκίσει την γυναίκα του άλλου και το βράδυ και οι 5 κοιμηθήκαμε στρωματσάδα στην παραλία ...Ο αντρας της αλλης από ότι μας είπε αυτή δεν μπορούσε να πάρει μέρος γιατί είχε κάποιο θέμα με την στύση του...Σε όλο το 5 ήμερο απλά τραβούσε φωτό....(από την κάμερά μου τις οποίες και μου έδωσε...)
      Αυτή ήταν η πρώτη εμπειρία που είχε η γυναίκα μου και η αρχή μας..
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
    Και για να σας πώ πως έγινε το πρώτο σκηνικό.......

 Αυγουστος πρίν χρόνια εχουμε πάει για 5 μέρες καμπινκ στην Χιλιαδού...
 Στηνουμε σκηνή δίπλα από ένα ζευγάρι ...Αυτός χοντρός και πάντα με μαγιώ,αυτή μικροκαμωμένη μεν αλλά με συμμετρικό κορμάκι..
  Πιάσαμε κουβέντα και μέσα στην πρώτη μέρα είχαμε μπεί και στην παρέα τους ...Από την πρώτη στιγμή ήταν εμφανές ότι ο τύπος γούσταρε να επιδυκνείει την γυναίκα του...Βγαζαμε φωτό και της έλεγε "ανοιξε μωρό μου κιάλλο τα πόδια σου να φανεί το μουνάκι σου και τέτοια...
  Την δεύτερη μέρα πήγαμε στην δίπλα παραλία που ήταν πολύ ερημική λόγω τού ότι η με σκάφος πήγαινες η από ένα μονοπάτι επικύνδινο...
   εκέι μας έβγαζε φωτό ο δικός της και σε μιά φάση που ποζαραν οι δυό γυναίκες η δικιά του αρχισε δήθεν για την φωτό να χουφτωνει την γυναίκα μου..χοντρυνε το παιχνίδι με φιλιά και γλυψίματα,.μπήκα και εγώ στο παιχνίδι και τις πήδηξα ενω ο τύπος απλά τράβαγε φωτό...
     το βράδυ κοιμηθηκε η γυναίκα του στην σκηνή μας και ξαναπηδηχτήκαμε όλοι μαζί....
  Την επομένη μιά παρέα από δυό αντρες που είχε στήσει δίπλα μας (στην ερημική παραλία),και είχε πάρει είδηση τι παίζει πλησίασε και αρχίσαμε την κουβεντούλα...Ωσ το τέλος της μέρας η γυναίκα μου είχε πηδηχτεί μαζί τους,εγώ είχα σκίσει την γυναίκα του άλλου και το βράδυ και οι 5 κοιμηθήκαμε στρωματσάδα στην παραλία ...Ο αντρας της αλλης από ότι μας είπε αυτή δεν μπορούσε να πάρει μέρος γιατί είχε κάποιο θέμα με την στύση του...Σε όλο το 5 ήμερο απλά τραβούσε φωτό....(από την κάμερά μου τις οποίες και μου έδωσε...)
      Αυτή ήταν η πρώτη εμπειρία που είχε η γυναίκα μου και η αρχή μας..

που τις χύσατε  ?
στόμα ?
μουνί ?
κόλο ?
face ?
:grin:
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
205
Πόντοι
3.210
αν ξεκινησει καποιος τις παρτουζες δεν τις σταματαει θελει ολο και διαφορετικες παραλαγες.
η καλυτερη συνθεση για παρτουζα ειναι να υπαρχει ενας παραπανω αντρας απο τις γυναικες.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
αν ξεκινησει καποιος τις παρτουζες δεν τις σταματαει θελει ολο και διαφορετικες παραλαγες.
η καλυτερη συνθεση για παρτουζα ειναι να υπαρχει ενας παραπανω αντρας απο τις γυναικες.

Εγω πιστευω οι γυναικες πρεπει να ειναι πιο πολλες απ τους αντρες
 

jzer40

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
 σε παρτούζα το να χύνεις πρόσωπο και στόμα παίζει αν είναι συννενοημένοι όλοι να χύσουν μαζί...Ειδάλλως προσωπικά εμένα με χαλάει...Την δικιά μου  μαρέσει να την χύνουν μουνι και κώλο......Εγώ μόνο μουνί αν δεν υπάρχει κόλλημα η περιμένω τελυταίος για να χύσω στόμα...
 

neFelina

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2013
Μηνύματα
221
Like
152
Πόντοι
1
Οχι δεν ετυχε να κάνω ποτε.. αλλα νομίζω θα ειναι ωραια εμπειρία.. Παρα λίγο μια φορά να μου συμβεί κάτι αλλα απο απειρία δε ξέρω τι.. και αμηχανία καποιος την χάλασε τη φάση.. αυτα.. (κριμα διοτι αυτά δε τυχαίνουν κάθε μέρα)
 

Επισκέπτης
εννοεις παρτουζα με δυο αντρες και μια γυναικα η παρτουζα με 2 γυναικες κι εναν ανδρα..διευκρινησε.. :woldman:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
παρτουζα με 2 γυναικες εχω κανει προσφατα..τις εβαλα και πηδηχτηκανε και μεταξυ τους και επαιρνα ματι..εξεπλαγην με το παθος που δειξανε..το ευχαριστηθηκαν δεοντως και αυτες και εγω..φυσικα στο τελος πηδηξα την μια απο τις 2 αλλα τελειωσα στο λεπτο καταλαβαινετε γιατι..
Αυτο το εκανες πριν ή μετα που το τραβελι πηδηξε την γκομενα σου ;
 

Επισκέπτης
παρτουζα με 2 γυναικες εχω κανει προσφατα..τις εβαλα και πηδηχτηκανε και μεταξυ τους και επαιρνα ματι..εξεπλαγην με το παθος που δειξανε..το ευχαριστηθηκαν δεοντως και αυτες και εγω..φυσικα στο τελος πηδηξα την μια απο τις 2 αλλα τελειωσα στο λεπτο καταλαβαινετε γιατι..
 

Επισκέπτης
Αυτο το εκανες πριν ή μετα που το τραβελι πηδηξε την γκομενα σου ;
πολυ πριν.. κανα χρονο..οσο για την αλλη που πηδηξε το τραβελι δεν ειναι ακριβως γκομενα μου..ελευθερη σχεση εχουμε και ειναι η μια απο τις δυο που ελαβαν μερος στηνν παρτουζα
 

harry potter

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ναι εχουμε κανει με την γυναικα μου mmf και mmmf
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom