Νέα

Έχετε κάνει ποτέ παρτούζα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 430
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε συμμετέχει σε παρτούζα (πάνω από 3 άτομα)...

  • Ναι

    Ψήφοι: 152 33,5%
  • Οχι

    Ψήφοι: 115 25,3%
  • Ψήνομαι...

    Ψήφοι: 73 16,1%
  • Μόνο τρίο έχω κάνει!

    Ψήφοι: 114 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    454

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Αλλος ελπιζει να ανοίξουν σύντομα τα μπουρδέλα με τραβέλια για να νιώσει πουτσα στο κωλακι του

Ωχ είναι ο Ζαν Κλοντ Μανταμ!Ο τραβελακιας της οδού Άγκυρας!
τι λες ρε συκοφαντη.
επειδή ρωτησα αν ξερει ποτε ανοιγουν?
όταν εγω τσακωνομουν με τους τραβελολαγμους στο άλλο νημα εσυ εκανες μωκο,αλλα εσυ το μυαλο σου το εχεις στην ακροδεξια
 

kostis76

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
579
Like
375
Πόντοι
26
εγω απο την αλλη οσες φορες εχω κανει παρτουζα με δυο γυναικες επικεντρωνομαι παντα σε αυτη που αρεσει πιο πολυ και στην αλλη δε δινω και πολλη σημασια :grin: :grin: :grin:.παρτουζα να γαμαω μαζι με αλλους δεν εχω κανει και ουτε προκειται καθως προσωπικα δε μου αρεσει καθολου και το θεωρω πουστρε :2funny: :2funny: :2funny:
Το ίδιο ακριβώς. Όποτε πλήρωσα 2 κοπέλες η μία τράβηξε όλο το ζόρι και με την άλλη ασχολήθηκα ελάχιστα στην αρχή. Αν είχαμε 2 πουλιά ίσως να άξιζε  :2funny:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.087
Πόντοι
3.556
Εχω κανει με δυο γυναικες και ειπα σιγα τη μαλακια.Καλα με αλλον αντρα αηδια σκετη. Εχεθ μεγαλη διαφορα να φαντασιωνεσαι με μια γκομεβα οτι τον παιρνει και απο πισω απο το να την γαμας οντως μαζι με καποιον αλλον. Θα καταληξω οτι σιγουρα ειναι γουστα αυτα και οτι ο καθ ενας στο κρεββατι του κανει οτι θελει,αλλα μην το πηγαινουμε στο αλλο ακρο οτι δεν ζουμε στο 50 κλπ.  Προσωπικα δεν γουσταρω να εχω αλλον αντρα μαζι μου οταν γαμαω. Αβολο πολυ.
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.070
Κριτικές
5
Like
1.259
Πόντοι
216
τι λες ρε συκοφαντη.
επειδή ρωτησα αν ξερει ποτε ανοιγουν?
όταν εγω τσακωνομουν με τους τραβελολαγμους στο άλλο νημα εσυ εκανες μωκο,αλλα εσυ το μυαλο σου το εχεις στην ακροδεξια
Α ναι, τους ρώτησες ποτέ ανοίγουν για να πιείτε καφεδάκι!
:2funny:
Είσαι ο Nik1410 των Αθηνών.
Γουστάρεις τραβελια και πας να τους βγάλεις όλους τρελούς!
Δεν έχω κανενα θέμα με αυτούς που γουσταρουν τραβελια, εκτός από τις κρυφές με θράσος
 

logas

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2010
Μηνύματα
81
Like
75
Πόντοι
0
Το ίδιο ακριβώς. Όποτε πλήρωσα 2 κοπέλες η μία τράβηξε όλο το ζόρι και με την άλλη ασχολήθηκα ελάχιστα στην αρχή. Αν είχαμε 2 πουλιά ίσως να άξιζε :2funny:
Αν είχαμε δύο πουλιά θα πληρώναμε διπλά οπότε άσε καλύτερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom