Νέα

Έχετε κάνει ποτέ παρτούζα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 430
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε συμμετέχει σε παρτούζα (πάνω από 3 άτομα)...

  • Ναι

    Ψήφοι: 152 33,5%
  • Οχι

    Ψήφοι: 115 25,3%
  • Ψήνομαι...

    Ψήφοι: 73 16,1%
  • Μόνο τρίο έχω κάνει!

    Ψήφοι: 114 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    454

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Τύπε στην αθήνα γίνεται της παρτούζας το κάγκελο που ζεις???
δεν είμαστε στο 1950..ΕΛΕΟΣ!!!
 

ivan20

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2020
Μηνύματα
17
Like
12
Πόντοι
0
Lostre sorry ρε φίλε αλλά μπας είσαι απο αυτους που πανε στα μπούρδελα με τριαντάφυλλα...γιατι σχολιάζεις σε topic που δεν σε εκφράζει...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Όχι, δεν βλέπω. Και εντάξει, κι εγώ θέλω πολλές και διαφορετικές γυναίκες αλλά παρτουζες δεν κάνω. Μια μια και χωρίς τρίτον.
Σεβαστό, αλλά αυτό που έγραψες ότι σχέση=αποκλειστικότητα είναι η εξαίρεση για την πλειονότητα. Κι ας μην κάνει παρτούζες.
 

peoplayer41

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2019
Μηνύματα
80
Like
68
Πόντοι
0
ΟΠΟΙΟ ζευγαρι ηλικιας 45 και πανω με τη γυναικα πολυ ευσωμη που ενδιαφερεται για τριο ας στειλει πριβε.Μονο σοβαρες προτασεις
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
Τύπε στην αθήνα γίνεται της παρτούζας το κάγκελο που ζεις???
δεν είμαστε στο 1950..ΕΛΕΟΣ!!!
Μακάρι Τυπε να ήμασταν στο 1950. Δεν ήξερα ότι πρέπει να κάνουμε παρτουζες για να θεωρουμαστε "ιν". Γκόμενές που παρτουζωνονται δεν τις αγγίζω και τύπους που παρτουζωνουν δεν τους συναναστρεφομαι. Το θεωρώ αηδιαστικό, και όχι ούτε θρησκος είμαι ούτε "συντηρητικός". Όλα είναι θέμα αρχών. Από το πώς κάνεις έρωτα μέχρι κάθε στιγμή της ζωής σου. Και αλήθεια, που βλέπεις εσύ παρτουζες; μήπως στα τελειωμένα κλαμπ που πηγαίνεις; γιατί εγώ εκεί βλέπω με ανθρώπους αυτού του ειδους
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Lostre sorry ρε φίλε αλλά μπας είσαι απο αυτους που πανε στα μπούρδελα με τριαντάφυλλα...γιατι σχολιάζεις σε topic που δεν σε εκφράζει...
Νομίζω ότι τον παρεξηγήσατε λίγο τον άνθρωπο, δεν είναι ότι δεν γουστάρει παρτουζες γενικά, τους άντρες δεν γουστάρει...και πολύ καλά κάνει. Η σωστή η παρτουζα είναι να γαμιούνται όλοι μεταξύ τους, δηλαδή FMF, να έχει το μενού και λεσβιακό, γλειφομούνια και γλωσσόφιλα εκατέρωθεν, κλπ. Με λίγα λόγια ο άντρας να είναι απλά το λουκάνικο και τα θηλυκά τα ψωμάκια σε ένα πεντανόστιμο hotdog.  :rockon:
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
Lostre sorry ρε φίλε αλλά μπας είσαι απο αυτους που πανε στα μπούρδελα με τριαντάφυλλα...γιατι σχολιάζεις σε topic που δεν σε εκφράζει...
Όχι, δεν είμαι "αγαπούλης", αγαπώ τα μπουρδελα αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα μοιραζομουν μια παρτενέρ μου με αλλον/άλλη. Μου προκαλεί αηδία η σκέψη, κι ας έχω αρκετές εμπειριες
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
Νομίζω ότι τον παρεξηγήσατε λίγο τον άνθρωπο, δεν είναι ότι δεν γουστάρει παρτουζες γενικά, τους άντρες δεν γουστάρει...και πολύ καλά κάνει. Η σωστή η παρτουζα είναι να γαμιούνται όλοι μεταξύ τους, δηλαδή FMF, να έχει το μενού και λεσβιακό, γλειφομούνια και γλωσσόφιλα εκατέρωθεν, κλπ. Με λίγα λόγια ο άντρας να είναι απλά το λουκάνικο και τα θηλυκά τα ψωμάκια σε ένα πεντανόστιμο hotdog.  :rockon:
Ναι, αλλά σπάνιο αυτό. Ένας άντρας με 2+ γυναίκες. Φαντασίωση για μένα και για τους περισσότερους στην κοινωνία. Μόνο σε ντελο μου έχει τυχει
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Όχι, δεν είμαι "αγαπούλης", αγαπώ τα μπουρδελα αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα μοιραζομουν μια παρτενέρ μου με αλλον/άλλη. Μου προκαλεί αηδία η σκέψη, κι ας έχω αρκετές εμπειριες
Ω ρε φίλε μου το χαλάς τώρα. Μα καλά είναι δυνατόν να υπάρχει άντρας που να μην του αρέσει να έχει 2 υπέροχα μουνέτα να προσπαθούν να γλωσσοφιληθούν έχοντας ως εμπόδιο την ψωλάρα του στην μέση;  :think:
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
Ω ρε φίλε μου το χαλάς τώρα. Μα καλά είναι δυνατόν να υπάρχει άντρας που να μην του αρέσει να έχει 2 υπέροχα μουνέτα να προσπαθούν να γλωσσοφιληθούν έχοντας ως εμπόδιο την ψωλάρα του στην μέση;  :think:
Ούτε τα λεσβιακα γουστάρω, και τις λεσβιες γενικά. Μόνο σε HD αυτά. Χαχαχα
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Ω ρε φίλε μου το χαλάς τώρα. Μα καλά είναι δυνατόν να υπάρχει άντρας που να μην του αρέσει να έχει 2 υπέροχα μουνέτα να προσπαθούν να γλωσσοφιληθούν έχοντας ως εμπόδιο την ψωλάρα του στην μέση;  :think:

Ναι, αλλά σπάνιο αυτό. Ένας άντρας με 2+ γυναίκες. Φαντασίωση για μένα και για τους περισσότερους στην κοινωνία. Μόνο σε ντελο μου έχει τυχει
Άκυρο, απλό misunderstanding που λένε και στο χωριό μου. Κανονικότητα απεκαταστάθη.  :2funny:
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Ναι, αλλά σπάνιο αυτό. Ένας άντρας με 2+ γυναίκες. Φαντασίωση για μένα και για τους περισσότερους στην κοινωνία. Μόνο σε ντελο μου έχει τυχει
εσένα να σου γλύφουνε το καβλί 2 γκόμενες,αλλά η γκόμενά σου να μη γλύφει 2 καβλιά συγχρόνως ε?επειδή έτσι καβλώνει και γουσταρει..ο ορισμός της λεξης παρτάλι..δε συζητάω άλλο καμενη περίπτωση..μείνε ησυχος τύπε εσυ κάνε τις παρτούζες σου και η δικια σου θα είναι σπίτι και θα μαγειρευει μην αγχώνεσαι
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
εσένα να σου γλύφουνε το καβλί 2 γκόμενες,αλλά η γκόμενά σου να μη γλύφει 2 καβλιά συγχρόνως ε?επειδή έτσι καβλώνει και γουσταρει..ο ορισμός της λεξης παρτάλι..δε συζητάω άλλο καμενη περίπτωση..μείνε ησυχος τύπε εσυ κάνε τις παρτούζες σου και η δικια σου θα είναι σπίτι και θα μαγειρευει μην αγχώνεσαι
δεν κάνω παρτουζες φίλε, πως το λένε. Απλά ήθελα να μάθω τι γουστάρετε σ αυτό, γι αυτό σχολίασα στο θρεντ. Χαχαχα
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
εσένα να σου γλύφουνε το καβλί 2 γκόμενες,αλλά η γκόμενά σου να μη γλύφει 2 καβλιά συγχρόνως ε?επειδή έτσι καβλώνει και γουσταρει..ο ορισμός της λεξης παρτάλι..δε συζητάω άλλο καμενη περίπτωση..μείνε ησυχος τύπε εσυ κάνε τις παρτούζες σου και η δικια σου θα είναι σπίτι και θα μαγειρευει μην αγχώνεσαι
Την ιδανική κατάσταση περιέγραψα...για μένα. Ποιο σενάριο μου φαίνεται λογικό να γουστάρει ο κάθε άντρας για παρτουζα. Ρεαλιστικά ναι, οι πιο πολλές θα προτιμήσουν το τρίτο άτομο να είναι άντρας, δεν το θεωρώ παράλογο να γουστάρει 2 και 3 πουτσες κάποια στρειτ γκομενα.
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
εσένα να σου γλύφουνε το καβλί 2 γκόμενες,αλλά η γκόμενά σου να μη γλύφει 2 καβλιά συγχρόνως ε?επειδή έτσι καβλώνει και γουσταρει..ο ορισμός της λεξης παρτάλι..δε συζητάω άλλο καμενη περίπτωση..μείνε ησυχος τύπε εσυ κάνε τις παρτούζες σου και η δικια σου θα είναι σπίτι και θα μαγειρευει μην αγχώνεσαι
Κοίτα με μια πρώην μου προσωπικά θυμάμαι κάποιες φορές πάνω στο γαμήσι να της βάζω δάχτυλο στον κωλο και να της λέω έτσι μεταξύ σοβαρού και αστείου "θα θελες και άλλο ένα καβλί ξένο από πίσω ταυτόχρονα ε;" και να μου απαντά το πως θα το ήθελε πολύ και να νιώθω τα υγρά της να 10πλασιάζονται καθώς λέγαμε όλο και περισσότερες λεπτομέρειες, η αλήθεια είναι ότι όταν μου τα έλεγε αυτά με καυλωνε και μένα 100 φορές παραπάνω και σίγουρα εκείνη την στιγμή πάνω στην καύλα θα γούσταρα και γω να την δω να τον παίρνει από πίσω ας πούμε καθώς είναι στημένη στα 4 και με τσιμπουκώνει.

Στην πραγματικότητα όμως αν συνέβαινε στα αλήθεια δεν ξέρω, μπορεί και να τρελαινομουν από την "ζήλια". Αν και όποτε το σκεφτόμουν με έφτιαχνε η ιδέα επειδή απελευθερωνόταν τόσο πολύ που έλεγε τέτοια πουτανίστικα πράγματα, στην ιδέα του πόσο πουτανα γινόταν τρελσινόμουν και γω.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
εγω απο την αλλη οσες φορες εχω κανει παρτουζα με δυο γυναικες επικεντρωνομαι παντα σε αυτη που αρεσει πιο πολυ και στην αλλη δε δινω και πολλη σημασια :grin: :grin: :grin:.παρτουζα να γαμαω μαζι με αλλους δεν εχω κανει και ουτε προκειται καθως προσωπικα δε μου αρεσει καθολου και το θεωρω πουστρε :2funny: :2funny: :2funny:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Κοίτα με μια πρώην μου προσωπικά θυμάμαι κάποιες φορές πάνω στο γαμήσι να της βάζω δάχτυλο στον κωλο και να της λέω έτσι μεταξύ σοβαρού και αστείου "θα θελες και άλλο ένα καβλί ξένο από πίσω ταυτόχρονα ε;" και να μου απαντά το πως θα το ήθελε πολύ και να νιώθω τα υγρά της να 10πλασιάζονται καθώς λέγαμε όλο και περισσότερες λεπτομέρειες, η αλήθεια είναι ότι όταν μου τα έλεγε αυτά με καυλωνε και μένα 100 φορές παραπάνω και σίγουρα εκείνη την στιγμή πάνω στην καύλα θα γούσταρα και γω να την δω να τον παίρνει από πίσω ας πούμε καθώς είναι στημένη στα 4 και με τσιμπουκώνει.

Στην πραγματικότητα όμως αν συνέβαινε στα αλήθεια δεν ξέρω, μπορεί και να τρελαινομουν από την "ζήλια". Αν και όποτε το σκεφτόμουν με έφτιαχνε η ιδέα επειδή απελευθερωνόταν τόσο πολύ που έλεγε τέτοια πουτανίστικα πράγματα, στην ιδέα του πόσο πουτανα γινόταν τρελσινόμουν και γω.
χαχαχαχαχα α ρε ρινο μας το παιζεις και εξυπνος στα πολιτικα.
παρε ρε μια στραπονα 15ποντη και να της το χωνεις κωλο ταυτόχρονα που θα τη πηδας ποια η διαφορα από ότι να σου εχει και αλλον ψωλαρα τριχωτο να βρωμάει.
εγω ρινο δεν διαπραγματεύομαι,τριχωτο ψωλα να πηδαμε ταυτόχρονα γκομενα δεν το δεχομαι,βλεπω το αντρικο σωμσ και αηδιάζω.
με δυο γκομενες ανετα εκανα παρτουζα
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
5
Like
1.271
Πόντοι
216
χαχαχαχαχα α ρε ρινο μας το παιζεις και εξυπνος στα πολιτικα.
παρε ρε μια στραπονα 15ποντη και να της το χωνεις κωλο ταυτόχρονα που θα τη πηδας ποια η διαφορα από ότι να σου εχει και αλλον ψωλαρα τριχωτο να βρωμάει.
εγω ρινο δεν διαπραγματεύομαι,τριχωτο ψωλα να πηδαμε ταυτόχρονα γκομενα δεν το δεχομαι,βλεπω το αντρικο σωμσ και αηδιάζω.
με δυο γκομενες ανετα εκανα παρτουζα

Αλλος ελπιζει να ανοίξουν σύντομα τα μπουρδέλα με τραβέλια για να νιώσει πουτσα στο κωλακι του


ελπιζω από δευτερα να ανοίξετε..
Ωχ είναι ο Ζαν Κλοντ Μανταμ!Ο τραβελακιας της οδού Άγκυρας!
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Μέχρι και σε τέτοιο νήμα μπαχαλοτρολάκιας θα σαι ρε πουστη μου  :2funny: :2funny: :2funny:
Στην ίδια σελίδα (την προηγούμενη) που παρέθεσες το συγκεκριμένο μου μήνυμα κιόλας  :2funny:

Νομίζω ότι τον παρεξηγήσατε λίγο τον άνθρωπο, δεν είναι ότι δεν γουστάρει παρτουζες γενικά, τους άντρες δεν γουστάρει...και πολύ καλά κάνει. Η σωστή η παρτουζα είναι να γαμιούνται όλοι μεταξύ τους, δηλαδή FMF, να έχει το μενού και λεσβιακό, γλειφομούνια και γλωσσόφιλα εκατέρωθεν, κλπ. Με λίγα λόγια ο άντρας να είναι απλά το λουκάνικο και τα θηλυκά τα ψωμάκια σε ένα πεντανόστιμο hotdog.  :rockon:

Ω ρε φίλε μου το χαλάς τώρα. Μα καλά είναι δυνατόν να υπάρχει άντρας που να μην του αρέσει να έχει 2 υπέροχα μουνέτα να προσπαθούν να γλωσσοφιληθούν έχοντας ως εμπόδιο την ψωλάρα του στην μέση;  :think:

Την ιδανική κατάσταση περιέγραψα...για μένα. Ποιο σενάριο μου φαίνεται λογικό να γουστάρει ο κάθε άντρας για παρτουζα. Ρεαλιστικά ναι, οι πιο πολλές θα προτιμήσουν το τρίτο άτομο να είναι άντρας, δεν το θεωρώ παράλογο να γουστάρει 2 και 3 πουτσες κάποια στρειτ γκομενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom