Νέα

Έχετε γαμήσει πουτάνα χωρίς καπότα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnxxx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

έχετε χύσει μέσα σε μουνί ιερόδουλης ακάποτα

  • ναι

    Ψήφοι: 78 50,6%
  • όχι

    Ψήφοι: 76 49,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    154
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

wolf1

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
25
Κριτικές
26
Like
90
Πόντοι
10
και ειδικα με πουτανα που κανει πιατσα

με μια αλβανιδουλα στην κεραμεικου , 1ος οροφος πριν καιρο.. ειμασταν γνωστοι κατα καποιο τροπο και οπως την <<επαιζα>> με τον κεφαλο στα  μουνοχειλα της,μου λεει χωστον μου ,τρελαινομαι! την πηρα ιεραποστολικα και με τσιμπαγε να μην χυσω μεσα της. Γουσταρε τρελα ,ηταν μουσκεμα . τραβιεμαι και ριχνω κατι φλοκια σε κοιλια ,βυζια ,λαιμο ,αλλο πραγμα!!!
τοσο υλικο που εφαγε , γουρλωσαν τα ματια της. την σκουπισα με χαρτι και αποχωρησε αναψοκοκκινισμενη...  μαλακια ,δεν το συζητω, αλλα για κανα 15λεπτο ,σκεφτομου πολυ σοβαρα να ριξω και δευτερο ξεσκισμα . εκατσα 20λεπτα στο δωματιο τοτε ,αλλα δεν ειχα αλλα ευρωπουλα... καυλοραπανο η μανταμιτσα,.. γουσταρε γλειφομουνια, γλωσσοφιλα ...το ειχα διαπιστωσει αλλες φορες που την ειχα σφυροκοπησει.... :fuck1: :fuck1: :fuck2: :fuck2:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
χειροτεροι και απο τον λιοντάρη
 

Επισκέπτης
Πάντως είναι κύριοι όλοι... κανείς δεν ονοματίζει καμία για να μην την εκθέσει... :sunglasses:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
με μια αλβανιδουλα στην κεραμεικου , 1ος οροφος πριν καιρο.. ειμασταν γνωστοι κατα καποιο τροπο και οπως την <<επαιζα>> με τον κεφαλο στα  μουνοχειλα της,μου λεει χωστον μου ,τρελαινομαι! την πηρα ιεραποστολικα και με τσιμπαγε να μην χυσω μεσα της. Γουσταρε τρελα ,ηταν μουσκεμα . τραβιεμαι και ριχνω κατι φλοκια σε κοιλια ,βυζια ,λαιμο ,αλλο πραγμα!!!
τοσο υλικο που εφαγε , γουρλωσαν τα ματια της. την σκουπισα με χαρτι και αποχωρησε αναψοκοκκινισμενη...  μαλακια ,δεν το συζητω, αλλα για κανα 15λεπτο ,σκεφτομου πολυ σοβαρα να ριξω και δευτερο ξεσκισμα . εκατσα 20λεπτα στο δωματιο τοτε ,αλλα δεν ειχα αλλα ευρωπουλα... καυλοραπανο η μανταμιτσα,.. γουσταρε γλειφομουνια, γλωσσοφιλα ...το ειχα διαπιστωσει αλλες φορες που την ειχα σφυροκοπησει.... :fuck1: :fuck1: :fuck2: :fuck2:
καλα εκανες,δικε μου ετσι γαμα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
με μια αλβανιδουλα στην κεραμεικου , 1ος οροφος πριν καιρο.. ειμασταν γνωστοι κατα καποιο τροπο και οπως την <<επαιζα>> με τον κεφαλο στα  μουνοχειλα της,μου λεει χωστον μου ,τρελαινομαι! την πηρα ιεραποστολικα και με τσιμπαγε να μην χυσω μεσα της. Γουσταρε τρελα ,ηταν μουσκεμα . τραβιεμαι και ριχνω κατι φλοκια σε κοιλια ,βυζια ,λαιμο ,αλλο πραγμα!!!
τοσο υλικο που εφαγε , γουρλωσαν τα ματια της. την σκουπισα με χαρτι και αποχωρησε αναψοκοκκινισμενη...  μαλακια ,δεν το συζητω, αλλα για κανα 15λεπτο ,σκεφτομου πολυ σοβαρα να ριξω και δευτερο ξεσκισμα . εκατσα 20λεπτα στο δωματιο τοτε ,αλλα δεν ειχα αλλα ευρωπουλα... καυλοραπανο η μανταμιτσα,.. γουσταρε γλειφομουνια, γλωσσοφιλα ...το ειχα διαπιστωσει αλλες φορες που την ειχα σφυροκοπησει.... :fuck1: :fuck1: :fuck2: :fuck2:
χειροτεροι και απο τον λιοντάρη
τυπε μετα τον λιονταρη εσκασε μυτη ο λυκος :grin:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Ο Λιονταρής που αφελώς το ανακοίνωσε δημόσια έχει λουστεί ένα οχετό από μπινελίκια, ωστόσο πολλοί άλλοι κρυφίως πράττουν τα ίδια.
 

BackTrack

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
399
Like
0
Πόντοι
1
Ο Λιονταρής που αφελώς το ανακοίνωσε δημόσια έχει λουστεί ένα οχετό από μπινελίκια, ωστόσο πολλοί άλλοι κρυφίως πράττουν τα ίδια.

Μην πας μακρυά. Όταν κάποιος είπε εδώ μέσα ότι πήγε με μια και της τον έριξε ακάποτα (Ινα νομίζω την είπε), πετάχτηκαν αμέσως "συνάδερφοι" , ρωτώντας που παίζει μπάλα αυτή...
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Μην πας μακρυά. Όταν κάποιος είπε εδώ μέσα ότι πήγε με μια και της τον έριξε ακάποτα (Ινα νομίζω την είπε), πετάχτηκαν αμέσως "συνάδερφοι" , ρωτώντας που παίζει μπάλα αυτή...
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
ναι , με τυπισα απο πρακτορειο.
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Μην πας μακρυά. Όταν κάποιος είπε εδώ μέσα ότι πήγε με μια και της τον έριξε ακάποτα (Ινα νομίζω την είπε), πετάχτηκαν αμέσως "συνάδερφοι" , ρωτώντας που παίζει μπάλα αυτή...
ειπαμε πε παιδια παει στο διαλο ακαποτο τσιμπουκι αλλα να γαμας και  χωρις καποτα πρεπει να εισαι πολλα κιλα μαλακας
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Μην πας μακρυά. Όταν κάποιος είπε εδώ μέσα ότι πήγε με μια και της τον έριξε ακάποτα (Ινα νομίζω την είπε), πετάχτηκαν αμέσως "συνάδερφοι" , ρωτώντας που παίζει μπάλα αυτή...
ε γι αυτο καποια πραγματα ειναι ηλιθιο να τα λες...

οπως ενας που ειχε πει για τη τζωρτζινα στη λεωνιδου οταν τον ειχε χυσει 4 φορες κι εσκασαν μετα ολοι και ηθελαν να τους χυσει κι αυτους... :2funny:

αν πεις κατι τετοιο ή οτι η ταδε πουτανα σου ζητησε το τηλεφωνο της ή να βγειτε,μετα θα πηγαινει ο καθε μαλακας να ζηταει τα ιδια και να ζαλιζει την κοπελα...
 

Επισκέπτης
ε γι αυτο καποια πραγματα ειναι ηλιθιο να τα λες...

αν πεις κατι τετοιο ή οτι η ταδε πουτανα σου ζητησε το τηλεφωνο της ή να βγειτε,μετα θα πηγαινει ο καθε μαλακας να ζηταει τα ιδια και να ζαλιζει την κοπελα...
Άλλο αυτά ρε τύπε και άλλο να είναι η γκόμενα δημόσιος κίνδυνος.

οπως ενας που ειχε πει για τη τζωρτζινα στη λεωνιδου οταν τον ειχε χυσει 4 φορες κι εσκασαν μετα ολοι και ηθελαν να τους χυσει κι αυτους... :2funny:
Για φτύσιμο με παρακάλια έχω ακούσει αλλά για παρακαλετό χύσιμο πρώτη φορά :2funny:
Στο λόγο σου τύπε;
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Άλλο αυτά ρε τύπε και άλλο να είναι η γκόμενα δημόσιος κίνδυνος.
Για φτύσιμο με παρακάλια έχω ακούσει αλλά για παρακαλετό χύσιμο πρώτη φορά :2funny:
Στο λόγο σου τύπε;
εγω αυτη που γαμησα παντως τη γαμησα ως γκομενα μου ας πουμε,εκτος μπουρδελου...πανε καμποσα χρονια και δε δουλευει πλεον...

για να μη μου τη λες κιολας :birdman:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Άλλο αυτά ρε τύπε και άλλο να είναι η γκόμενα δημόσιος κίνδυνος.
Για φτύσιμο με παρακάλια έχω ακούσει αλλά για παρακαλετό χύσιμο πρώτη φορά :2funny:
Στο λόγο σου τύπε;
ποιο λογο μου ρε τυπε  :idiot:

που λεει ο λογος,τελοσπαντων  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom