Νέα

Έχετε γαμήσει πουτάνα χωρίς καπότα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnxxx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 249K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

έχετε χύσει μέσα σε μουνί ιερόδουλης ακάποτα

  • ναι

    Ψήφοι: 78 50,6%
  • όχι

    Ψήφοι: 76 49,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    154
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

johnxxx

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Εχετε γαμησει ποτε πουτανα χωρις καποτα? εγω παιδια ναι και κατοπιν...δεν μπορω να σας εξηγησω τις στιγμες αγωνιας που περασα μεχρι να παρω τα αποτελεματα των εξετασεων!!!! Προσοχη!!!!!!!!! μην ξεφευγετε!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Τυχερος εισαι...
Ενα φιλαρακι μπουρδελιαρης μεγας, το κανε μια φορα και ειχε οδυνηρη εμπειρια... μολυνση και πολυυυ πονο
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
....παιδες αυτο δεν το συζηταω με τιποτα...ουτε διαπραγματευεται κατι τετοιο.....εδω μια γκομενα εχουμε και παλι λες να μην σου κανει τιποτα.....ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ!!!!!!!! ;)
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Εχετε γαμησει ποτε πουτανα χωρις καποτα? εγω παιδια ναι και κατοπιν...δεν μπορω να σας εξηγησω τις στιγμες αγωνιας που περασα μεχρι να παρω τα αποτελεματα των εξετασεων!!!! Προσοχη!!!!!!!!! μην ξεφευγετε!!!!!!!!
Και γιατι το εκανες ρε φιλε?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.734
Πόντοι
6.925
Φίλε δεν πας στο fearfactor θα τα πάρεις τα λεφτά ....
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Δέν έχω γαμήσει καμία γυναίκα χωρίς καπότα. Με αυτά που κυκλοφορούν σήμερα οι πουτάνες παίζει να είναι οι πιο ασφαλείς.
 

GREY

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
44
Like
5
Πόντοι
0
Παιδιά σκουφάκι κι άγιος ο θεός. Έρωτα με το θάνατο μην κάνετε. Ακόμα και κάτι απλό να κολλήσεις (πχ κονδυλώματα) θα σου φύγει η ψυχή μέχρι να γίνεις καλά. Εκεί που πηδάς εσύ δεν ξέρεις ποιός ήταν πριν και τι είχε. Πάνε αυτές οι εποχές της αθωότητας. Κάποτε νομίζαμε ότι το AIDS κόλλαγε μόνο από τους gay αλλά όταν μάθαμε ότι κολλάς και από γυναίκα πήγαμε 400 άτομα σε μια μέρα στο Νοσοκομείο στο Ηράκλειο να κάνουμε test. Κάποιοι δυστυχώς βγήκαν θετικοί εγώ όχι, αλλά μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα (15 μέρες) είχα χεστεί από το φόβο μου. Απο τότε (1984) μέχρι σήμερα δεν παίζω χωρίς καπότα με τίποτε.
 

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
218
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1
Μία φορά ένα 1*χρονο στη Μόσχα που είχα πάει δρομολόγιο με τη δουλειά.Υπέθεσα πως θα είχε εκείνη μαζί της, αλλά τπτ το μικρό.τέτοια ώρα τέτοια λόγια είπα!Αφού μου'πε για υγειονομικές εξετάσεις κτλ ότι ήταν όλα κομπλέ προχώρησα κανονικά, βεβαια απ τη πολλή κάβλα τέλειωσα σχεδόν αμέσως.
Κατόπιν έκανα κι εγώ τις εξετάσεις μου ύστερα απ τον προβλεπόμενο χρόνο και βγήκαν καθαρές!από τότε όμως ποτέ ξανα ξεσκούφωτος! :cheesy:
 

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
218
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1
panosmpos έχεις απόλυτο δίκο φίλε μ, γιατί μετά το σκηνικό που ανέφερα κάποιες στιγμές τα τυχόν επακόλουθα όταν σκεφτόμουν ως που φυσικά να πάρω τις απαντήσεις απ τις εξετάσεις...κόντευα να πεθάνω!Anyway τελος καλά, όλα καλά και με μυαλό πάνω απόλα!
ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΚΥΡΙΟΙ!
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Καλύτερα να αλλάξουμε τον τίτλο του thread... Μπορούμε να βάλουμε ένα Ποτέ μπροστά???
 

Επισκέπτης
μαυρο στα μπουρδελα και τα στουντιο που κανουν ακαποτο τσιμπουκι ή πιπα χωρις προφυλακτικο!
 

xristou

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
παιδια απο τι ξερω εκτος απο τις πουτανες οι περισσοτεροι ειτε γκει ειναι ειτε η κοπελα σου η καποιο απλο πουτανακι γιατι τωρα ολα τα κοριτσακια εχουν ξεσαλωσει (προσοχη δεν εννοω τις βιζιτουδες) κανουν πιπα η τσιμπουκι χωρις καποτα και επισης ποιο πολυ κινδυνο εχει ο παθητικος η η παθητικη και οχι τοσο ο ενεργητικος ανδρας!Απο τον στοματικο κολλας ευκολα αμα χυσεις στο στομα του αλλου η χυσουν στο δικο σου!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Πίπα με καπότα με ξενερώνει. Οπότε ή ακάποτη ή καθόλου...
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
μαυρο στα μπουρδελα και τα στουντιο που κανουν ακαποτο τσιμπουκι ή πιπα χωρις προφυλακτικο!

Φίλε μου πρόσθεσε και τα «μασάζ»... που τα περισσότερα είναι «ελεύθερα»...!!!
 

klewnas

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
μαυρο στα μπουρδελα και τα στουντιο που κανουν ακαποτο τσιμπουκι ή πιπα χωρις προφυλακτικο!

Ποια η διαφορά ρε παίχτη των 2 παραπάνω που είπες ? "ακαποτο τσιμπουκι ή πιπα χωρις προφυλακτικο...??? "
 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
Μονο πιπα χωρις προφυλακτικο ολα τα αλα με........
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Δυστηχώς ακόμα και η πίπα με καπότα. Για να μήν σου πώ οτι και για γλυψηματάκι σε όλο το σώμα και πιπίλα στις ρώγες της γκόμενας πρέπει πρώτα να την βάλω να κάνει μπάνιο. Και δέν μιλώ για πουτάνες αλλα για κανονικές κοπέλες. Δέν είναι οτι σιχαίνομαι αλλα δέν εμπιστέυομαι πια, τίποτα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom