Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 729K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
Αρχοντογυφτισσα που λέει ο φίλος υπάρχουν αλλά δε παίζει καν ν ασχοληθεί μαζί μας (με τις καυλες μας)  και δύσκολο να την πετύχεις κάπου μονη της εκτός δικων της συνόρων θα κανει αρχοντικο γυφτικο γαμησι  :rockon:
εμείς οι κυνηγοί ψάχνουμε γυφτισσα να μην είναι αρχοντισα θα συμφωνήσω με τον  komisdiablo απλα μη περιμένεις να πέτυχεις γυφτισσα για πέσιμο Εκάλη, Κεφαλάρι η Βουλιαγμένη
Εμενα όπως εχω γραψει και στο παρελθον μου χει κάτσει φαση για πεσιμο στου Ρέντη στο Λουνα παρκ(εδωσα πιπα) , Πετρου Ραλλη κατω στη γεφυρα(εφαγα ακυρο) και Αγια Βαρβαρα(κυριλε τσιγγανα καυλαντα φουλ) Γαλάτσι(ειχα φαει κράξιμο) Αχαρνων(παλι κράξιμο από γυφτισσα) Κόρινθο (γούσταρε η γυφτισσα αλλα εμένα μ αρεσε η φιλη της) και σε διαφορα αλλα μερη που επαιξαν διαφορα σκηνικα που δε θυμαμαι καν αλλα οποτε βρω έδαφος ορμάω και φυλάγομαι οσο μπορώ!
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.254
Like
11.875
Πόντοι
2.606
Αρχοντογυφτισσα που λέει ο φίλος υπάρχουν αλλά δε παίζει καν ν ασχοληθεί μαζί μας (με τις καυλες μας)  και δύσκολο να την πετύχεις κάπου μονη της εκτός δικων της συνόρων θα κανει αρχοντικο γυφτικο γαμησι  :rockon:
εμείς οι κυνηγοί ψάχνουμε γυφτισσα να μην είναι αρχοντισα θα συμφωνήσω με τον  komisdiablo απλα μη περιμένεις να πέτυχεις γυφτισσα για πέσιμο Εκάλη, Κεφαλάρι η Βουλιαγμένη
Εμενα όπως εχω γραψει και στο παρελθον μου χει κάτσει φαση για πεσιμο στου Ρέντη στο Λουνα παρκ(εδωσα πιπα) , Πετρου Ραλλη κατω στη γεφυρα(εφαγα ακυρο) και Αγια Βαρβαρα(κυριλε τσιγγανα καυλαντα φουλ) Γαλάτσι(ειχα φαει κράξιμο) Αχαρνων(παλι κράξιμο από γυφτισσα) Κόρινθο (γούσταρε η γυφτισσα αλλα εμένα μ αρεσε η φιλη της) και σε διαφορα αλλα μερη που επαιξαν διαφορα σκηνικα που δε θυμαμαι καν αλλα οποτε βρω έδαφος ορμάω και φυλάγομαι οσο μπορώ!
τυπε ανακηρύσσεσαι γυφτοκυνηγος επικρατείας
 

Kylo_Ren

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.367
Like
144
Πόντοι
16
Πρέπει να κανονίσει κάποιος που δεν χαμπαριάζει από μανούρες και τσαμπουκάδες μια βόλτα στον Ασπρόπυργο/Μενίδι/Λιόσια και όλους τους άλλους σκουπιδότοπους που μένουν αυτοί.
Πιστεύω πως αν προσεγγίσεις (προσεχτικά) κοντά στους καταυλισμούς τους καυλιάρες γυφτοπούλες όλο και κάτι θα κάτσει.

Θέλει μεγάλη προσοχή βέβαια.
:jerking:
 

Συνημμένα

  • file.jpg
    file.jpg
    101,2 KB · Εμφανίσεις: 78

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Οσο μαγκας και αν είναι καποιος από μας και δε χαμπαριαζει από τσαμπουκάδες στη περιπτωση των γυφτων αν πας μονος σου η και με κανα δυο φιλους για πεσιμο σε γυφτισσα θα σου μαζευτουν για πλακα 10 με 20 ατομα και αντε να τους κανεις καλα και ποσο μαλλον που θα σαι και στα μερη τους δε μασανε ειδικα γυρω στους καταυλισμούς.Το χω δοκιμασει μαγκεςκ γω να τσεκαρω μηπως πετυχω καμια γυφτισα να καυλαντισω με τ αμαξι εκει στις γυρω περιοχες μενιδι ζεφυρι λιοσια αλλα δε σταματας να κανεις πεσιμο γιατι απ ότι καταλαβα θα μου καναν εμενα το πεσιμο οι γυφτοι, ασε που παιζουν και περιπολιες ΔΙΑΣ στο δρομο και μπορει να νομιζουν ότι εχω τιποτα νταραβέρια με τους γυφτους για ναρκωτικα, σιγα μην τους παει το μυαλο ότι θελω να γαμησω γυφτισσα..Ισως αν σταθεις τυχερος βρεις κανα δυο ξέμπαρκες αλλα μακρυα απ τους καταυλισμούς τους σε κεντρικο σημειο στα Λιοσια Μενιδι και παιξεις μπαλα π.χ. κανα σουπερ μαρκετ που πανε για ζητιανιά  κ.τ.λ. Η αληθεια είναι πως εχω τσεκαρει στη Λαμια στο κεντρο πλατεια παρκου που παιζουν πολλες γυφτισσες και χω διαβασει σε site ότι ψάχνονται για κανα πουτσο για κανα 5-10 ευρω αλλα κανα δυο φορες που περασα δεν ημουν μονος για δω τι παιζει..Άλλη φαση είναι αν βρεις κανα γυφτο στο δρομο  και του πεις στα ισια αν θελει να βγαλει μεροκαματο να σου φερει καμια δικια του και να κανετε και οι δυο τη δουλεια σας, δε μου χει τυχει κατι τετοιο αλλα το χω σκεφτει ισως το πραξω στο μελλον..Όλα αυτά βεβαια για να σου κατσουν θελει τυχη κ κυνηγι πιστευω και μπορει να γαμησει καποιος από μας..
καλα να περνατε μαγκες gypsy lovers!
Σε τρώει ο κώλος σου εσένα.
 

M1LfoS1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
50
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα ρε παιδια τελικά σε ποιο σημειο εχει καμια γυφτισα να πάρουμε
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.424
Κριτικές
124
Like
6.687
Πόντοι
5.097
Αρχοντογυφτισσα που λέει ο φίλος υπάρχουν αλλά δε παίζει καν ν ασχοληθεί μαζί μας (με τις καυλες μας)  και δύσκολο να την πετύχεις κάπου μονη της εκτός δικων της συνόρων θα κανει αρχοντικο γυφτικο γαμησι  :rockon:
εμείς οι κυνηγοί ψάχνουμε γυφτισσα να μην είναι αρχοντισα θα συμφωνήσω με τον  komisdiablo απλα μη περιμένεις να πέτυχεις γυφτισσα για πέσιμο Εκάλη, Κεφαλάρι η Βουλιαγμένη
Εμενα όπως εχω γραψει και στο παρελθον μου χει κάτσει φαση για πεσιμο στου Ρέντη στο Λουνα παρκ(εδωσα πιπα) , Πετρου Ραλλη κατω στη γεφυρα(εφαγα ακυρο) και Αγια Βαρβαρα(κυριλε τσιγγανα καυλαντα φουλ) Γαλάτσι(ειχα φαει κράξιμο) Αχαρνων(παλι κράξιμο από γυφτισσα) Κόρινθο (γούσταρε η γυφτισσα αλλα εμένα μ αρεσε η φιλη της) και σε διαφορα αλλα μερη που επαιξαν διαφορα σκηνικα που δε θυμαμαι καν αλλα οποτε βρω έδαφος ορμάω και φυλάγομαι οσο μπορώ!

Τύπε μήπως η αγαπημένη σου σειρά ήταν το ''ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ''???.Πάντως μεγάλο ρισπεκτ από μένα για τις φάσεις με γυφταριό που έχεις παίξει,σίγουρα τις είχες τεράστια ανάγκη.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.455
Κριτικές
16
Like
13.651
Πόντοι
6.515
Τύπε μήπως η αγαπημένη σου σειρά ήταν το ''ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ''???.Πάντως μεγάλο ρισπεκτ από μένα για τις φάσεις με γυφταριό που έχεις παίξει,σίγουρα τις είχες τεράστια ανάγκη.

τυπε ενα :respect: απο μενα γιατι μεσα στην πλημμυριδα κορονοιου επαναφέρεις το παρακμιακο θρεντ
 

agori koritsi

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2020
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
αααα ρε ερατω που εισαι παρατησες τον γκλέτσο για τον χαρδαλιά
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.266
Πόντοι
1.446
τυπε ενα :respect: απο μενα γιατι μεσα στην πλημμυριδα κορονοιου επαναφέρεις το παρακμιακο θρεντ

Φίλε αυτό από αυτό το θρέντ βγαίνει μια εσάνς Κωλίλας και Κονδυλωμάτων
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
702
Like
107
Πόντοι
6
εχω πάρει μαύρες απο δρόμο, αλλά οχι γύφτισσες του δρόμου..
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.934
Πόντοι
20.686
Καλησπέρα ρε παιδια τελικά σε ποιο σημειο εχει καμια γυφτισα να πάρουμε
Δες ειδησεις ,καθε μερα εχουν διαφημιστικα απο περιοχες που ειναι τιγκα στους γυφτους.
 

sgouvi

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2019
Μηνύματα
13
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές.. Εγώ έχω μια μόνο εμπειρία με γυφτισα.. Πήγαινα συχνά Από τον κουμπάρο μου που είχε φούρνο στην φυλής.. Οπότε αραζα πολλές ώρες απέξω κάνοντας μαθήματα στη γλώσσα τους και κατάλαβα ότι μόνο έξω από τα λημέρια τους αν παίξεις μπαλα. Ένα απόγευμα λοιπόν αφού είχε κλείσει ο κουμπάρος το φούρνο (πραγματικά δεν καταλαβαίνετε για τι είδους νταβατζήδες--προστασία μιλάμε) έβαλε λουκέτο ο φίλος.. Είμαι για ψάρεμα με την κλούβα της δουλειάς και αφού πέτυχα τις κλασσικές αποτυχίες της παραλιακής έχω αράξει Λ. Αθηνών και καυλαντιζω μια φρέσκια.. Αφού τρώει το άκυρο γτ την είχε δει Ρωξαννη  και ήθελε 50 εμφανίστηκε πρώην πελάτισσα του φούρνου.. Απτην αρχή ζήταγε 10 για πιπα.. Έδωσα 20 και 2 σουβλάκια και απόλαυσα πιπα και ωραιότατο μαμισακι.. Απτις ωραιότερες εμπειρίες της μπουρδελο καριέρας μου..
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Καλησπέρα ρε παιδια τελικά σε ποιο σημειο εχει καμια γυφτισα να πάρουμε

Μακριά ρεεέεεεε τύπε μου τέτοια περίοδο.. μες στον κορωνοϊό είναι οι περισσότερες.. κρίμα κι άδικο ΔΕΝ είναι να είσαι κλεισμένος τόσες βδομάδες στους τέσσερις τοίχους και να κολλήσεις τίποτα από δαύτες;;;;  :think:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.934
Πόντοι
20.686
Ενώ την άλλη περιοδο δεν κινδυνευεις καθολου με δαυτες.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.784
Κριτικές
31
Like
7.369
Πόντοι
3.886
Τωρα με την καραντίνα που ειναι κλειστά τα δερλα που θα βρούμε κανα τεμάχιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom