Νέα

Έχει χτίσει κανείς σπίτι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kamenosentelws
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.243
Κριτικές
90
Like
10.277
Πόντοι
17.885
Στο Σιμς όταν ήμουν πιο μικρός και έχω χτισει/διακοσμήσει 2 σπίτια στο elder acrolls online
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.781
Κριτικές
61
Like
40.484
Πόντοι
22.785
:kiss-mark::smiling-face-with-heart-eyes::kiss-mark::smiling-face-with-heart-eyes:
Εγώ έχτισα αυθαίρετο στο χωριό και κάνω επέκταση τώρα.
Λάδωσα δυο τρεις και ούτε γάτα ούτε ζημιά.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.064
Like
1.499
Πόντοι
216
Τύπος kamenosentelws χτίζει ΜΟΝΟΠΑΤΟ μετά από επίσκεψη αρχαιολογίας :confused: :confused:
jizz GIF
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.538
Κριτικές
8
Like
11.512
Πόντοι
3.786
Αν το οικόπεδο είναι σε αρχαιολογική ζώνη, θα το μάθουν. Μόλις πας να βγάλεις άδεια, θα ειδοποιηθούν. Δεν κάνουν περιπολίες, δουλεύει αλλιώς το σύστημα. Για καλό και για κακό λοιπόν, πήγαινε στην αρχαιολογία και ρώτα εσύ πρώτος αν το οικόπεδό σου βρίσκεται σε αρχαιολογική ζώνη.
 
OP
OP
K

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
525
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
6
Αν το οικόπεδο είναι σε αρχαιολογική ζώνη, θα το μάθουν. Μόλις πας να βγάλεις άδεια, θα ειδοποιηθούν. Δεν κάνουν περιπολίες, δουλεύει αλλιώς το σύστημα. Για καλό και για κακό λοιπόν, πήγαινε στην αρχαιολογία και ρώτα εσύ πρώτος αν το οικόπεδό σου βρίσκεται σε αρχαιολογική ζώνη.

κανω πως δεν το διαβασα αυτο,ουτε σε τσοντα δεν υπαρχει τετοιο σεναριο.....
Οπότε ξαφνικά θα μαθευτεί πως υπάρχουν αρχαία, ενώ κανένας δεν θα το αναφέρει. Φαντάζομαι έχουν μαντικές ικανότητες
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
512
Like
2.226
Πόντοι
446
Ρε τυπε το αλλο συμφωνήσαμε αλλα θα ζητήσουμε στο τελος ειναι ΝΟΜΟΣ στο χτίσιμο σπιτιού... το ξερω και εγω ακόμα που δεν εχω χτίσει ουτε πύργο στην άμμο:grin:
Διαφωνώ έχτισα πριν 4 χρόνια.Αν συνεργαστείς με σοβαρή εταιρεία ότι κανονίσεις θα πληρώσεις γίνονται συμβόλαια και μέσα σε αυτά είναι και το κόστος ένα ένα υπολογίζονται τα πάντα και μέσα είναι φυσικά και οι απαιτήσεις και οι υποχρεώσεις και του κατασκευαστή και του ιδιοκτητη.Αυτοι που την πατάνε είναι όσοι μοιράζουν τις δουλειές της οικοδομής σε ιδιώτες για να πετύχουν καλύτερες τιμές εκεί ναι γίνεται πανηγύρι ναι είπαμε στην τύχη τα νούμερα 8 χιλιάρικα υδραυλικά αλλά τελικά είναι 11 και ένα κάρο αλλά.Γαμοσταυρισα όμως όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω με το κράτος έτρεχα για άδειες οικοδόμησης και ένα κάρο μαλακίες 11 μήνες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom