Νέα

Έχει αλλάξει το χρώμα του φύλλου πορείας σας από λευκό σε πράσινο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα komis diablo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
377
Like
491
Πόντοι
21
Κανονικά έπρεπε να ελέγχουν εκλογικούς καταλόγους. Όσοι είναι άνδρες και δεν ψήφισαν , να τους βάζουν μία μικρή θητεία.
36 μήνες .... σύνορα ....

όσες φορές διαβάζω το σχόλιο σου, διαβάζω βιάζουν αντί για βάζουν... να φταίει που έχω αστιγματισμό ή που έχω πολλές καύλες; :buck2:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.279
Like
1.993
Πόντοι
216
Να σου πω την αλήθεια εγώ που είμαι γκέι, τρελαινόμουν να βλέπω τους άλλους στρατιώτες κτλπ, στα ντους, στο δωμάτιο παντού, γούσταρα... αλλά δεν μου σηκωνόταν! με τίποτα...
στο κέντρο όλα αυτά... δεν ξέρω αν είναι το άγχος ή όντως κάποιο φάρμακο....
Λογικό, εγώ σκέφτηκα ως straight.
Το άγχος ήταν, έκανα 1 εβδομάδα να πάω για χέσιμο.
Στο τάγμα έστρωσαν όλα μετά.
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
14
Like
3.250
Πόντοι
746
265,θυμάμαι το φαγητό της πρώτης μέρας...ψητός μπακαλιάρος με πατάτες στον φούρνο...καλό ήταν .
259 σειρά, στου Παλάσκα, που όλα είναι λάσκα (και καλά, μόνο λάσκα δεν είναι)...
Επίσης ψάρι με πατάτες στον φούρνο πρώτη μέρα και κάποιοι μάγκες έλεγαν στην σειρά που περιμέναμε ότι θα έχει πούστη με Κινέζο (ήταν και καλά ψαγμένοι αυτοί)...
Ξαναπήγα στου Παλάσκα μετά από 13 μήνες, στην μόνιμη δύναμη κέντρου...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.690
Κριτικές
62
Like
41.517
Πόντοι
8.530
259 σειρά, στου Παλάσκα, που όλα είναι λάσκα (και καλά, μόνο λάσκα δεν είναι)...
Επίσης ψάρι με πατάτες στον φούρνο πρώτη μέρα και κάποιοι μάγκες έλεγαν στην σειρά που περιμέναμε ότι θα έχει πούστη με Κινέζο (ήταν και καλά ψαγμένοι αυτοί)...
Ξαναπήγα στου Παλάσκα μετά από 13 μήνες, στην μόνιμη δύναμη κέντρου...
Τρέμανε τα κωλαρακια τους και πετουσανε ατακες του τύπου"Πουστης με Κινέζο" για να δείχνουν ξεψαρωμενοι;Η γελοιοτητα τους συναγωνίζεται την ανασφάλεια τους...:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom