Νέα

Dream Girls Bar

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Invisible Man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xistikos

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
36
Like
28
Πόντοι
0
Πέρασμα πρώτη φορά από το ίδρυμα. Καταρχήν πεντακάθαρο. Έχει αρκετές κοπέλες, από ότι είδα όλες κορμαρες και από εκεί και πέρα η φάτσα είναι θέμα του καθενός. Εμένα μου άρεσαν. Συχνά σόου και μαρεσε το γεγονός ότι οι κοπέλες μέσα ήταν ευγενικές. Μας άφησαν καταρχήν να πιούμε λίγο ποτό. Είναι μια ψηλή ξανθιά με κορμαρα και γλυκό πρόσωπο από τη Γεωργία η Νίνι αν άκουσα καλά, μπορεί και Μιμή. Φοβερή κορμαρα και φοβερή παρέα. Η κοπέλα είναι για χαβαλέ. Την κερασα κάτι ποτάκια γιατί μαρεσε ο χαβαλές της. Αλλά προσοχή δεν κάνει τίποτα. Να την ακουμπήσεις σε αφήνει αλλά το εκτιμάει αν δεν αρχίσεις να πιάνεις κατευθείαν και μετά ξαπλώνει μόνη της πάνω σου. Από ότι κατάλαβα και συνεννοηθηκα πάντως είναι αυτό. Αν κάποιος θέλει να περάσει κουλ και να γελάσει προτείνεται. Μετά Αλεξάνδρα. Πανηψυλη κοπέλα προσχαρη και πύραυλος. Δεν μπορώ να πω τίποτα άλλο. Αξίζει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.080
Κριτικές
27
Like
19.277
Πόντοι
5.946
Με ένα 100ρικο την γαμάς στο πριβέ
Λίγο κομοδίνο χωρίς φιλιά, περνάει το προφυλακτικό σε πεσμένη ψωλή...
Αλλά στο γαμήσι παίρνει τα τέλεια στησίματα... βέβαια γιατί είναι καταπληκτική χορεύτρια και εξαιρετικά γυμνασμένη...
Συνιστάται μόνο για τους υπερ καυλωμένους που δεν αποζητούν ανταλλαγή σωματικών υγρών!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

xistikos

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
36
Like
28
Πόντοι
0
Συνάδελφε σοβαρά ούτε να το παίξω κάτι ούτε τίποτα αλλά εχτές με τάραξε στα γλωσσόφιλα. Και κάποια στιγμή που γύρισε (ιεραποστολικό) η κοπέλα δεν έχασε ούτε στιγμή επαφή με τα μάτια μαζί μου. Εγώ δηλαδή πέρασα πολύ καλά (και είναι πολύ σπάνιο για εμένα όχι να προτείνω κοπέλα από τέτοιο μαγαζί πόσο μάλλον να καταλήξω στο πριβέ μαζί της) και για αυτό την πρότεινα. Ποιός ξέρει ίσως να την έπαιξα σωστά, ίσως να με συμπάθησε αλλά τέτοια περιποίηση σε τέτοιο μαγαζί δεν είχα ποτέ. Βέβαια όπως είπα δεν κάνω και πριβέ γιατί από όσα ξέρω στο 99% είναι μούφα αλλά όπως είπα δεν έχω και ιδιαίτερη εμπειρία στα πριβέ. Στησίματα όπως είπες φοβερά και η κοπέλα είναι λάστιχο να πούμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.080
Κριτικές
27
Like
19.277
Πόντοι
5.946
δεν έλεγα για την Αλεξάνδρα...
για την Νίνη έλεγα... Φωτιά στην πίστα και στο σόσιαλ... ψυγείο στο πριβέ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

xistikos

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
36
Like
28
Πόντοι
0
Είχα καταλάβει λάθος τότε. Ναι και εγώ κάπως έτσι την κατάλαβα. Για αυτό όπως έγραψα πιο πάνω συνιστάται άμα την ψάχνεις για φουλ καλή παρειτσα με όμορφη παρουσία και χαβαλε
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Παρασκευή Σάββατο 15 είσοδο ας έχει και την κλοντια Σίφερ μέσα και πριν κάποιες μέρες μου δεν είχε κοπέλες πολύ λίγες δεν ξέρω αν φέρανε και το επίπεδο πολύ χαμηλό τώρα για τα άλλα που λέτε πριβέ έχουν ολα.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Επίσκεψη χθές βράδυ για χαλάρωμα πιο πολύ πέρασα..αρκετές παρουσίες περίπου 10-12 τον αριθμό.Επίπεδο σχετικά καλό,τουλάχιστον σε σχέση με απέναντι πολύ ανώτερο.Το μαγαζί ψιλοάδειο από κόσμο και οι πεσιματικές πολλές από γκόμενες.Άραξα και ήπια ποτάκι με ένα φιτ μώρακι απο ρουμανία ονόματι απολλωνία.Γύρω στα 30,μελανούρι και αρκετά καλή στο σόσιαλ.Ακολούθησε πριβεδάκι για πιο ρομαντικές καταστάσεις  :tits2: :kissass:Καλά μπορώ να πώ πως πέρασα,αν και εχθρός του καλού είναι πάντα το καλύτερο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.080
Κριτικές
27
Like
19.277
Πόντοι
5.946
Για κάνε λιανά το καλά! Μεγάλο πριβέ; Των 100;
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Επίσκεψη χθές βράδυ για χαλάρωμα πιο πολύ πέρασα..αρκετές παρουσίες περίπου 10-12 τον αριθμό.Επίπεδο σχετικά καλό,τουλάχιστον σε σχέση με απέναντι πολύ ανώτερο.Το μαγαζί ψιλοάδειο από κόσμο και οι πεσιματικές πολλές από γκόμενες.Άραξα και ήπια ποτάκι με ένα φιτ μώρακι απο ρουμανία ονόματι απολλωνία.Γύρω στα 30,μελανούρι και αρκετά καλή στο σόσιαλ.Ακολούθησε πριβεδάκι για πιο ρομαντικές καταστάσεις  :tits2: :kissass:Καλά μπορώ να πώ πως πέρασα,αν και εχθρός του καλού είναι πάντα το καλύτερο!
Αν πρόκειται για την Απολλώνια που ήταν μέχρι και το '16 στο Lido τότε πρόκειται για τρελή ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ  :wanker: :wanker: :wanker: :erection: :erection:
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Οχι δεν την έχω ξαναπετύχει συναγωνιστή για να πω την αλήθεια.Άλλα κάνει καλή παρέα και με έψησε να την ανεβάσω πάνω γιατί ήταν η μόνη που κυκλοφορούσε με φόρεμα και θέλησα να την ξεβρακώσω.Καλό μωρό,περιποιημένο,βυζι ψιλοφτιαγμένο και σώμα αρκετά καλό.Πήρα το απλό πριβέ των 50 οπότε έλαβα και ανάλογες υπηρεσίες.. :kissass: :kissass2: :tits2:
 

papaben

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
153
Πόντοι
280
Το μαγαζί είναι μία τραγωδία!! Μου κάνει εντύπωση πως κρατείται ακόμα!!
 

darktranquillity

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
23
Κριτικές
30
Like
521
Πόντοι
290
πηγα με φιλο μου στο συγκεκριμενο στριπτιτζαδικο 3 φορες μεσα σε εναν μηνα και τις πρωτες δυο φορες ηταν πολυ καλα αλλα την τριτη φορα σκετη απογοητευση οσον αφορα την διαθεση των κοριτσιων αλλα τα υπολοιπα τα γραφω εκτενεστερα στην κριτικη εχω γραψει και κριτικη για την τελευταια φορα πιστευω να σας βοηθησει λιγο
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
πηγα με φιλο μου στο συγκεκριμενο στριπτιτζαδικο 3 φορες μεσα σε εναν μηνα και τις πρωτες δυο φορες ηταν πολυ καλα αλλα την τριτη φορα σκετη απογοητευση οσον αφορα την διαθεση των κοριτσιων αλλα τα υπολοιπα τα γραφω εκτενεστερα στην κριτικη εχω γραψει και κριτικη γι

Αρχηγε το μαγαζι ειναι μια τραγωδια
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
724
Πόντοι
371
Τον χειμωνα πηγαινα αρκετες φορες στο συγκεριμενο.αρκετα καλη μουσικη καποιες γυναικες ηταν αρκετα θερμες.Δυνατα οπλα θεωρω ειναι η κρισταλ και η Μαρινα.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Τον χειμωνα πηγαινα αρκετες φορες στο συγκεριμενο.αρκετα καλη μουσικη καποιες γυναικες ηταν αρκετα θερμες.Δυνατα οπλα θεωρω ειναι η κρισταλ και η Μαρινα.
Αυτές είναι ακόμη εκεί;Τώρα τελευταία λέει τίποτα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom