Νέα

Dream Girls Bar

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Invisible Man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.487
Κριτικές
31
Like
1.321
Πόντοι
6.305
Εχει παρει κανεις τα πριβε και υπερπριβε να μοιρασει φωτα;
τα πράγματα είναι απλά-σύνθετα..
κάθε κοπέλα προσφέρει διαφορετικά πράγματα. άλλες στο 50αρι απλά θα γδυθούν εντελώς και άλλες θα σου προσφέρουν και στοματικό.
στα 100 σεξ
Σε κάθε περίπτωση απαιτείται εκ των προτέρων ξεκαθάρισμα! ρωτάς την κοπέλα τί προσφέρει σε κάθε τιμή. Δεν υπάρχουν ντροπές και αηδίες!
Άλλωστε με 100 ευρώ υπάρχουν cgs που είναι αστέρια ..δεν θα τα πετάξεις στις κοπέλες του Στριπ (οι οποίες δεν είναι και μοντέλα).
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Καλησπέρα,επίσκεψη χτες το βράδυ με μέτριες εντυπώσεις,αν και πάντοτε υπάρχει το μίνι ελαφρυντικό της Δευτέρας,όπου συχνά τα εκάστοτε ρόστερ είναι ισχνά!
Λίγος κόσμος,αραιές εμφανίσεις στην πίστα,λίγες σχετικά κοπέλες,οι οποίες είχαν μέτρια διάθεση και εκινούντο,κυρίως,στα "σίγουρα" όσον αφορά τους πελάτες!
Συνεκράτησα στην μνήμη μου τις ακόλουθες:
1.)Ρομπέρτα!Η καστανόξανθη,πληθωρική,ψιλοτσουπωτή Ρουμάνα.Ευχάριστη παρουσία,συμπαθητικό πρόσωπο και σώμα για τους λάτρεις των νταρτνανοειδών!Έχω ακόυσει καλά λόγια για τα ενδότερα.
2.)Φλόρι!Μελαγχρινή,μπαμπάτσικη,Ρουμάνα με υπέροχη,τσουπωτή κ..λάρα!  :kissass: :kissass2:
Είναι φίλη της προαναφερθείσας.Έχει δοκιμασθεί με θετικές εντυπώσεις και στο χορό αλλά και στο σόσιαλ!  ;) :sunglasses:
3.)Μαργαρίτα!Μελαγχρινή πλέον,ψηλή,γύρω στα 30,Ουκρανή!Ωραίο κορμί,ψηλό,αλλά όχι στυλιάρη!Επίσης πολλή καλή επιλογή για τα....ενδότερα!  :afro:
4.)Λεϋλα!You've got me on my knees,Layla....όπως είπε και ο τεράστιος Έρικ Κλάπτον!Βέβαια,για την εν λόγω,δε γνωρίζω αν μπορεί να "γονατίσει" οικονομικά,αλλά,απ'ότι μου είπε,δεν κάνει κάτι παραπάνω στα ενδότερα.Θαρρώ πως είναι Μολδαβέζα,και,μάλλον,με κάτι το γυφτοειδές!  :think:
5.)Τζίνα!Ξανθιά,με κοντό μαλλί πλέον,σκίννυ Ρουμάνα!Κλασσική τυχοδιώκτρια της Ρουμανικής σχολής,αλλά σε "τίμια" πλαίσια.Θέλει-και φαίνεται-να στα "φάει",αλλά τουλάχιστον ανταποδίδει(και στο σόσιαλ αλλά και στα ενδότερα).
6.)Αντζελίνα!Η πετίτ,μελαγχρινή,ψιλόμορφη,Ρουμάνα με το πεταχτό κ..λαράκι!  :kissass2:  :pipa3:
Καλός χαρακτήρας και τίμια επιλογή,δεν πάει να σε μαδήσει.Επίσης καλή επιλογή,για τα ενδότερα,έχει δοκιμαστεί παλαιότερα!  ;)
7.)Iρίνα!Ξανθιά Ουκρανέζα,ωραίο,λεπτό σώμα και μέτριο πρόσωπο.Είναι φίλη μαζί με μια άλλη Ουκρανή,καινούργιες μάλλον,πετίτ και κοκκαλιάρα!Φαίνονται παιχνιδιάρες,φιλότιμες,αλλά μάλλον άνθρακας ο θησαυρός!Μέχρι και στον απλό χορό,ξεπέτες ,στα γρήγορα.
+ ένα-δυο ακόμα Ουκρανάκια(είναι λίγο καιρό στο μαγαζί),το ένα μελαγχρινό,αρκετά ερωτεύσιμο!  :dancing:  :wanker:  :P
+ η σκουρόχρωμα,μελαγχρινή,Βραζιλιάνα με τα μεγάλα στήθη(το όνομα μου διαφέυγει αυτή τη στιγμή,αν και είναι πολύ γνωστή)  :headbang:
Αυτά από εμένα!
Η επίσκεψη ήταν σύντομη και δε πρόλαβα να δοκιμάσω και να δω πολλά πράγματα.Εις το επανιδείν!  :hi:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Παιδιά το "Dream Girls" είναι αυτό στο οποίο αναφέρεται το αποψινό δημοσίευμα της Espresso ως ναός του έρωτα στη Συγγρού που οι κοπέλες εμπλέκονταν σε ερωτικές περιπτύξεις με τους πελάτες κ.τ.λπ.; Πήγα την Παρασκευή και είχε γίνει ντου από την μπατσαρία και με έδιωξαν, μου είπαν ότι δε θα λειτουργούσε άλλο τουλάχιστον για εκείνη τη μέρα... Βέβαια και να σφραγίστηκε θα άνοιξε την επόμενη μέρα, γίνεται όμως πλέον παιχνίδι;
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836


«Ψάρευαν» φτωχές κοπέλες

Σόδομα και γόμορρα στη Λεωφόρο Συγγρού

❱❱ Κοπέλες από χώρες της ανατολικής Ευρώπης πρόσφεραν ερωτικές υπηρεσίες έναντι αμοιβής στους θαμώνες strip club της λεωφόρου Συγγρού

Σε άντρο του αγοραίου έρωτα είχε μετατραπεί ένα από τα πιο γνωστά strip club της λεωφόρου Συγγρού, όπου καλλίγραμμες κοπέλες από χώρες της ανατολικής Ευρώπης δεν αρκούνταν μόνο στο στριπτίζ, αλλά πρόσφεραν και ερωτικές υπηρεσίες στους ξαναμμένους θαμώνες σε απόκρυφα δωμάτια που είχαν διαμορφώσει κατάλληλα οι μαστροποί - φυσικά, αντί αμοιβής! Στο club συνελήφθησαν συνολικά 22 άτομα.

Το τι συνέβαινε στα απόκρυφα του strip club διαπιστώθηκε κατά την εισβολή που πραγματοποίησαν οι αστυνομικοί του Τμήματος Οργανωμένου Εγκλήματος της Ασφάλειας Αττικής, οι οποίοι σφράγισαν το κατάστημα.

Μάλιστα, στην κατοχή ενός εκ των συλληφθέντων βρέθηκε και κατασχέθηκε ποσότητα κοκαΐνης βάρους 13,76 γραμμαρίων και μία ζυγαριά ακριβείας.

Από την έρευνα προέκυψε ότι το strip club έλεγχε κύκλωμα μαστροπών, που διατηρούσε επίσης τέσσερις οίκους ανοχής στο κέντρο της Αθήνας και άλλους δύο στην περιοχή της Κορίνθου!

Μάλιστα, τα ημερήσια κέρδη τους από τα σπίτια με τα κόκκινα φανάρια και από το στριπτιζάδικο της Συγγρού υπολογίζονται σε μερικές εκατοντάδες ευρώ.

«Ψάρευαν» φτωχές κοπέλες

Τα στοιχεία που βρήκαν οι αστυνομικοί τούς οδηγούν σε παράλληλη έρευνα, προκειμένου να διαπιστωθεί αν μέσα στους οίκους ανοχής και το στριπτιζάδικο γινόταν και διακίνηση ναρκωτικών.

Το κύκλωμα των 22 συλληφθέντων, οι οποίοι κατηγορούνται για σύσταση εγκληματικής οργάνωσης, «ψάρευε» φτωχές κοπέλες με εντυπωσιακή εμφάνιση από χώρες της ανατολικής Ευρώπης, με την υπόσχεση πως θα τους βρουν αξιοπρεπή δουλειά στην Ελλάδα, με πολύ καλές αμοιβές.

Οταν οι κοπέλες έφταναν στη χώρα μας με τουριστική βίζα, οι μαστροποί τις έκλειναν σε ένα διαμέρισμα και, ανάλογα με την εμφάνισή τους, τις έβαζαν να δουλέψουν είτε στο στριπτιζάδικο είτε στους οίκους ανοχής που διατηρούν.

Μάλιστα, τις έβαζαν να υπογράφουν ένα χαρτί, το οποίο έφερε ακόμα και πλαστές σφραγίδες -δήθεν- από την Περιφέρεια Αττικής, και τους έλεγαν πως με αυτό έχει εγκριθεί μόνιμη βίζα για τις ίδιες και ότι πλέον χρωστούσαν το ποσό των 3.000 ευρώ η καθεμία στο ελληνικό κράτος!

Με τον τρόπο αυτό τις τρομοκρατούσαν για να μην προσπαθήσουν να το σκάσουν, λέγοντάς τους χαρακτηριστικά ότι στο αεροδρόμιο θα τις έπιαναν οι αστυνομικοί λόγω του χρέους!

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
«Ψάρευαν» φτωχές κοπέλες

Σόδομα και γόμορρα στη Λεωφόρο Συγγρού

❱❱ Κοπέλες από χώρες της ανατολικής Ευρώπης πρόσφεραν ερωτικές υπηρεσίες έναντι αμοιβής στους θαμώνες strip club της λεωφόρου Συγγρού

Σε άντρο του αγοραίου έρωτα είχε μετατραπεί ένα από τα πιο γνωστά strip club της λεωφόρου Συγγρού, όπου καλλίγραμμες κοπέλες από χώρες της ανατολικής Ευρώπης δεν αρκούνταν μόνο στο στριπτίζ, αλλά πρόσφεραν και ερωτικές υπηρεσίες στους ξαναμμένους θαμώνες σε απόκρυφα δωμάτια που είχαν διαμορφώσει κατάλληλα οι μαστροποί - φυσικά, αντί αμοιβής! Στο club συνελήφθησαν συνολικά 22 άτομα.

Το τι συνέβαινε στα απόκρυφα του strip club διαπιστώθηκε κατά την εισβολή που πραγματοποίησαν οι αστυνομικοί του Τμήματος Οργανωμένου Εγκλήματος της Ασφάλειας Αττικής, οι οποίοι σφράγισαν το κατάστημα.

Μάλιστα, στην κατοχή ενός εκ των συλληφθέντων βρέθηκε και κατασχέθηκε ποσότητα κοκαΐνης βάρους 13,76 γραμμαρίων και μία ζυγαριά ακριβείας.

Από την έρευνα προέκυψε ότι το strip club έλεγχε κύκλωμα μαστροπών, που διατηρούσε επίσης τέσσερις οίκους ανοχής στο κέντρο της Αθήνας και άλλους δύο στην περιοχή της Κορίνθου!

Μάλιστα, τα ημερήσια κέρδη τους από τα σπίτια με τα κόκκινα φανάρια και από το στριπτιζάδικο της Συγγρού υπολογίζονται σε μερικές εκατοντάδες ευρώ.

«Ψάρευαν» φτωχές κοπέλες

Τα στοιχεία που βρήκαν οι αστυνομικοί τούς οδηγούν σε παράλληλη έρευνα, προκειμένου να διαπιστωθεί αν μέσα στους οίκους ανοχής και το στριπτιζάδικο γινόταν και διακίνηση ναρκωτικών.

Το κύκλωμα των 22 συλληφθέντων, οι οποίοι κατηγορούνται για σύσταση εγκληματικής οργάνωσης, «ψάρευε» φτωχές κοπέλες με εντυπωσιακή εμφάνιση από χώρες της ανατολικής Ευρώπης, με την υπόσχεση πως θα τους βρουν αξιοπρεπή δουλειά στην Ελλάδα, με πολύ καλές αμοιβές.

Οταν οι κοπέλες έφταναν στη χώρα μας με τουριστική βίζα, οι μαστροποί τις έκλειναν σε ένα διαμέρισμα και, ανάλογα με την εμφάνισή τους, τις έβαζαν να δουλέψουν είτε στο στριπτιζάδικο είτε στους οίκους ανοχής που διατηρούν.

Μάλιστα, τις έβαζαν να υπογράφουν ένα χαρτί, το οποίο έφερε ακόμα και πλαστές σφραγίδες -δήθεν- από την Περιφέρεια Αττικής, και τους έλεγαν πως με αυτό έχει εγκριθεί μόνιμη βίζα για τις ίδιες και ότι πλέον χρωστούσαν το ποσό των 3.000 ευρώ η καθεμία στο ελληνικό κράτος!

Με τον τρόπο αυτό τις τρομοκρατούσαν για να μην προσπαθήσουν να το σκάσουν, λέγοντάς τους χαρακτηριστικά ότι στο αεροδρόμιο θα τις έπιαναν οι αστυνομικοί λόγω του χρέους!


Σ' αυτό ακριβώς το δημοσίευμα αναφέρομαι! Πήγε κανείς μετά την Παρασκευή να μας πει πώς έχει η κατάσταση τώρα εκεί; Μιλάμε για μαγαζάρα, όπως και ο "προκάτοχός" του το Lido.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Καλησπέρα,επίσκεψη χτες το βράδυ με μέτριες εντυπώσεις,αν και πάντοτε υπάρχει το μίνι ελαφρυντικό της Δευτέρας,όπου συχνά τα εκάστοτε ρόστερ είναι ισχνά!
Λίγος κόσμος,αραιές εμφανίσεις στην πίστα,λίγες σχετικά κοπέλες,οι οποίες είχαν μέτρια διάθεση και εκινούντο,κυρίως,στα "σίγουρα" όσον αφορά τους πελάτες!
Συνεκράτησα στην μνήμη μου τις ακόλουθες:
1.)Ρομπέρτα!Η καστανόξανθη,πληθωρική,ψιλοτσουπωτή Ρουμάνα.Ευχάριστη παρουσία,συμπαθητικό πρόσωπο και σώμα για τους λάτρεις των νταρτνανοειδών!Έχω ακόυσει καλά λόγια για τα ενδότερα.
2.)Φλόρι!Μελαγχρινή,μπαμπάτσικη,Ρουμάνα με υπέροχη,τσουπωτή κ..λάρα!  :kissass: :kissass2:
Είναι φίλη της προαναφερθείσας.Έχει δοκιμασθεί με θετικές εντυπώσεις και στο χορό αλλά και στο σόσιαλ!  ;) :sunglasses:
3.)Μαργαρίτα!Μελαγχρινή πλέον,ψηλή,γύρω στα 30,Ουκρανή!Ωραίο κορμί,ψηλό,αλλά όχι στυλιάρη!Επίσης πολλή καλή επιλογή για τα....ενδότερα!  :afro:
4.)Λεϋλα!You've got me on my knees,Layla....όπως είπε και ο τεράστιος Έρικ Κλάπτον!Βέβαια,για την εν λόγω,δε γνωρίζω αν μπορεί να "γονατίσει" οικονομικά,αλλά,απ'ότι μου είπε,δεν κάνει κάτι παραπάνω στα ενδότερα.Θαρρώ πως είναι Μολδαβέζα,και,μάλλον,με κάτι το γυφτοειδές!  :think:
5.)Τζίνα!Ξανθιά,με κοντό μαλλί πλέον,σκίννυ Ρουμάνα!Κλασσική τυχοδιώκτρια της Ρουμανικής σχολής,αλλά σε "τίμια" πλαίσια.Θέλει-και φαίνεται-να στα "φάει",αλλά τουλάχιστον ανταποδίδει(και στο σόσιαλ αλλά και στα ενδότερα).
6.)Αντζελίνα!Η πετίτ,μελαγχρινή,ψιλόμορφη,Ρουμάνα με το πεταχτό κ..λαράκι!  :kissass2:  :pipa3:
Καλός χαρακτήρας και τίμια επιλογή,δεν πάει να σε μαδήσει.Επίσης καλή επιλογή,για τα ενδότερα,έχει δοκιμαστεί παλαιότερα!  ;)
7.)Iρίνα!Ξανθιά Ουκρανέζα,ωραίο,λεπτό σώμα και μέτριο πρόσωπο.Είναι φίλη μαζί με μια άλλη Ουκρανή,καινούργιες μάλλον,πετίτ και κοκκαλιάρα!Φαίνονται παιχνιδιάρες,φιλότιμες,αλλά μάλλον άνθρακας ο θησαυρός!Μέχρι και στον απλό χορό,ξεπέτες ,στα γρήγορα.
+ ένα-δυο ακόμα Ουκρανάκια(είναι λίγο καιρό στο μαγαζί),το ένα μελαγχρινό,αρκετά ερωτεύσιμο!  :dancing:  :wanker:  :P
+ η σκουρόχρωμα,μελαγχρινή,Βραζιλιάνα με τα μεγάλα στήθη(το όνομα μου διαφέυγει αυτή τη στιγμή,αν και είναι πολύ γνωστή)  :headbang:
Αυτά από εμένα!
Η επίσκεψη ήταν σύντομη και δε πρόλαβα να δοκιμάσω και να δω πολλά πράγματα.Εις το επανιδείν!  :hi:

:respect:

Η σκουρόχρωμη που αναφέρεις μάλλον είναι η Λουιζα κάπως έτσι την λένε απ'ότι θυμάμαι...Χάλια χορό κάνει πάντως....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
:respect:

Η σκουρόχρωμη που αναφέρεις μάλλον είναι η Λουιζα κάπως έτσι την λένε απ'ότι θυμάμαι...Χάλια χορό κάνει πάντως....
Ναι ρε τρελέ! ;)
Και σκάλωσα άσχημα που δεν το θυμόμουν.Δεν έχω άποψη για την συγκεκριμένη,διότι δν έτυχε να την επιλέξω ποτέ!
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Ναι ρε τρελέ! ;)
Και σκάλωσα άσχημα που δεν το θυμόμουν.Δεν έχω άποψη για την συγκεκριμένη,διότι δν έτυχε να την επιλέξω ποτέ!


Χαχαχα καλύτερα να ξέρεις...Μεγάλη μούφα...
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
12
Like
2.468
Πόντοι
736
Καθυστερημένες εντυπωσεις από το μαγαζί...
Επισκέφτηκα για πρώτη φορά πριν 2 εβδομάδες.
Δεν μου άρεσε σαν χώρος σαν strip club δηλαδή...
Πιο πολύ Μου θύμισε κωλόμπαρο.

Κάθισα με αυτήν τη Βραζιλιάνα με τα μεγάλα βυζιά...
Χλιαρά πράγματα

Μετά με τη θρυλική Daisy , την οποία όμως επι Sin την είχα δοκιμάσει αρκετές φορές...

Στο μαγαζί βρισκόταν και η κατά την άποψή μου υπερτιμημένη Ντεμέκ πορνοστάρ Sunny!!!

Πιο πολύ ώρα εμεινα με την μουνάρα την Μάρτα την Πολωνέζα η οποία από ότι ξέρω κάνει μόνο χορό αλλά καλό χώρο και η οποία Από ότι έμαθα εκείνο το βράδυ από το μαγαζί δουλεύει μόνο δύο μάξιμουμ τρεις μέρες τη βδομάδα.

Οι γενικές μου εντυπώσεις δεν ήταν καλές Πάντως από το μαγαζί
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.330
Κριτικές
37
Like
7.021
Πόντοι
3.446
Ναι ρε τρελέ! ;)
Και σκάλωσα άσχημα που δεν το θυμόμουν.Δεν έχω άποψη για την συγκεκριμένη,διότι δν έτυχε να την επιλέξω ποτέ!

παλιά ήταν και το πρώτο πιστόλι από όλες τις απόψεις...τα τελευταία χρόνια όμως κάνει ψιλοαγγαρεία και προσπαθεί να βγάλει το μεροκάματο με ποτάκια...και όχι με πριβεδάκια όπου παλιά έδινε πόνο...όλα έχουν την ακμή και την παρακμή τους..δυστυχώς.
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.330
Κριτικές
37
Like
7.021
Πόντοι
3.446
Η Daisy τι έλεγε πάνω? Αξίζει?

στο 50αρι στο πετάει το παλαμάρι όξω αλλά όχι κάτι παραπάνω...στο 100αρι μπορεί και να σου γαμηθεί..τουλάχιστον στο sins παλιά από όσο ξέρω το έκανε.
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
παλιά ήταν και το πρώτο πιστόλι από όλες τις απόψεις...τα τελευταία χρόνια όμως κάνει ψιλοαγγαρεία και προσπαθεί να βγάλει το μεροκάματο με ποτάκια...και όχι με πριβεδάκια όπου παλιά έδινε πόνο...όλα έχουν την ακμή και την παρακμή τους..δυστυχώς.
Αυτό έχω διαπιστώσει και εγώ!
Αν και δεν έχω καν συστηθεί μαζί της,πλέον,παρατηρώ ότι απλώς βγάζει περιφέρεται μπας και βρει καναν αγαπούλη για ποτάκι.
Μιας και το επισκέφτηκα πρόσφατα,να ξέρετε ότι υπάρχουν κάμποσες απουσίες,λόγω εορτών!
Υ.Γ:Καλές γιορτές!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Αυτό έχω διαπιστώσει και εγώ!
Αν και δεν έχω καν συστηθεί μαζί της,πλέον,παρατηρώ ότι απλώς βγάζει περιφέρεται μπας και βρει καναν αγαπούλη για ποτάκι.
Μιας και το επισκέφτηκα πρόσφατα,να ξέρετε ότι υπάρχουν κάμποσες απουσίες,λόγω εορτών!
Υ.Γ:Καλές γιορτές!

Ε ναι είναι βασικό λάθος αν ψάχνεις κάποια συγκεκριμένη σε τέτοια μαγαζιά να πηγαίνεις τις φουλ γιορτινές μέρες, συνήθως παίζουν άδειες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Επικείμενη αναχώρηση της Ουκρανής Μαργαρίτας... γνωστής και σε άλλο χώρο με το όνομα Γιάννα...
Απ´ ότι μου είπε τελείωσε οριστικά η θητεία της στην αγορά του έρωτα...
Θα επιστρέψει στην πατρίδα της με σκοπό να δημιουργήσει οικογένεια!!!
Εμείς, οι καυλιάρηδες γαμιάδες της, την αποθεώνουμε με δακρυσμένες ψωλές!!! Από τα πιό όμορφα μουνιά που έχει γαμήσει ο ανδρικός πληθυσμός της Αθήνας!!!! Οι δε τελευταίοι χοροί της στο κλάμπ είναι απλά δαιμονισμένοι.....
Της ευχόμεθα καλή τύχη, ότι επιθυμεί... θα μας λείψει.
 

BASKO

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
580
Κριτικές
5
Like
208
Πόντοι
6
Δε μου λετε η μιλφ μαυρομαλλα με το εκφυλο προσωπο μαλλον Ρουμανοπαραγωγης γυρω στα 35 την υπολογιζω κ εχει πριβεδακι ,ειναι η νταιζυ?
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
Επικείμενη αναχώρηση της Ουκρανής Μαργαρίτας... γνωστής και σε άλλο χώρο με το όνομα Γιάννα...
Απ´ ότι μου είπε τελείωσε οριστικά η θητεία της στην αγορά του έρωτα...
Θα επιστρέψει στην πατρίδα της με σκοπό να δημιουργήσει οικογένεια!!!
Εμείς, οι καυλιάρηδες γαμιάδες της, την αποθεώνουμε με δακρυσμένες ψωλές!!! Από τα πιό όμορφα μουνιά που έχει γαμήσει ο ανδρικός πληθυσμός της Αθήνας!!!! Οι δε τελευταίοι χοροί της στο κλάμπ είναι απλά δαιμονισμένοι.....
Της ευχόμεθα καλή τύχη, ότι επιθυμεί... θα μας λείψει.
Τελευταια μερα ηταν χτες?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Οτι ξέρω το έγραψα... τώρα ποιά θα είναι η τελευταία της βραδυά... δεν το γνωρίζω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
528
Πόντοι
31
Δουλεύει καμία Ραμόνα εδώ???
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
528
Πόντοι
31
Ήταν παλιά στο golden..Ρουμάνα μελαχρινό
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom