Νέα

Dream Girls Bar

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Invisible Man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Έφυγε από το γκόλντεν να το παίξει upper class στριπερ στην συγγρού η ραμόνα?! :2funny:
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.241
Κριτικές
22
Like
1.938
Πόντοι
1.796
στο 50αρι στο πετάει το παλαμάρι όξω αλλά όχι κάτι παραπάνω...στο 100αρι μπορεί και να σου γαμηθεί..τουλάχιστον στο sins παλιά από όσο ξέρω το έκανε.

Παραμένει στα ίδια μυαλά,αρκεί να κεράσεις πρώτα 1-2 ποτάκια...
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
528
Πόντοι
31
Έφυγε από το γκόλντεν να το παίξει upper class στριπερ στην συγγρού η ραμόνα?! :2funny:

Η Ραμόνα είναι στα ίδια επίπεδα με τη μαγια..φίλες ήταν στο Γκόλντεν κ στο athens..κάθε φορά που ερχόταν στο τραπέζι μου ζητάτε ποτό..και από χορό το ίδιο...μουφα
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Η Ραμόνα είναι στα ίδια επίπεδα με τη μαγια..φίλες ήταν στο Γκόλντεν κ στο athens..κάθε φορά που ερχόταν στο τραπέζι μου ζητάτε ποτό..και από χορό το ίδιο...μουφα

Για αυτό γελάω, πέρα βρέχει η τύπισσα, για κανά νησί αξίζουν μόνο αυτές
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
100 το σουπερ πριβε 10 χωρος 15 ποτο κοπελας μουσικη καλη με εξυπνες ατακες.δυστιχος χρειαζεται καποια σοου.η μαρθα δυστυχος εφυγαν οπως και η πορνοσταρ ροζα τεο και ιννα λοιπουν. πολυ καλη καβατζα για τον χορο του 10 και του 50.νεες αφιξεις εκ ουκρανιας και ρωσιας καποιες αρκετα αξιολογες.καλυτερη ωρα που θα πας ειναι 1 το βραδυ.καλη καυλαντα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Γρήγορο πέρασμασ,όπου είχε αρκετό κόσμο,αλλά για λίγο και διότι είχε ένα είδος μπουφέ για τα επερχόμενα εγκαίνια του νέου Λίντο!Εν συνεχεία "έσπασε" ο κόσμος,η ατμόσφαιρα έγινε υποτονική,οπότε δεν υπήρχε μεγάλο κίνητρο για κάτι παραπάνω.  :(
Λίγες σχετικά κοπέλες,οι ίδιες πάνω κάτω και με τις γνωστές απουσίες λόγω εορτών να παραμένουν.Προς το παρόν στον "πάγο",πιθανότατα μέχρι να ανοίξει και το Λίντο,οπότε και θα υπάρξει-τρόπον τινα-γενική...."επιστράτευση"!  :rockon:
Παρούσες οι Νταίζη,Ρενάτα,Λουίζα Ντα Μάτα,Μπιάνκα,Κλαούντια,Σβέτα,Αλεξάνδρα,Λιούμπα και η Ρουμάνα Ρομπέρτα  :cum:  :kissass:
Εν αναμονή και εδώ,για επιστροφές!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Παρούσες οι Νταίζη,Ρενάτα,Λουίζα Ντα Μάτα,Μπιάνκα,Κλαούντια,Σβέτα,Αλεξάνδρα,Λιούμπα και η Ρουμάνα Ρομπέρτα  :cum:  :kissass:
Εν αναμονή και εδώ,για επιστροφές!
εχει δοκιμασει κανεις πριβε σπεσιαλ με την μπιάνκα?
ψηνομαι να την κανω την κασκαντεριά...
κανα νέο μπας και επιστρέψει η Μαργαρίτα...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
εχει δοκιμασει κανεις πριβε σπεσιαλ με την μπιάνκα?
ψηνομαι να την κανω την κασκαντεριά...
κανα νέο μπας και επιστρέψει η Μαργαρίτα...
Θα είναι πραγματική κασκαντεριά! ;)
H τύπισσα μυρίζει μεγάλη φόλα.Εν τω μεταξύ,έχω ακούσει ότι ακόμα και οι υπόλοιπες σωληνοκόρες,εκεί μέσα,δεν την συμπαθούν καθόλου!
Όπως προείπε και άλλος φίλος,μάλλον η Μαργαρίτα σταμάτησε οριστικά και παντρεύτηκε Έλληνα.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Εγώ το είπα καλέ... μάλλον εκείνη μου το είπε...
Αλλά δεν βλάπτει να ελπίζουμε...
Πάντως ωραίο μουνί η Μπιάνκα
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Έχω καιρό να περάσω... κανένας με πρόσφατο ρόστερ;
 

george123

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Εχει δοκιμασει κανενας με μια Μαρινα ξανθια απο ουκρανια νομιζω. Κανει τιποτα στο prive;
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.170
Πόντοι
786
Μια ψηλή μπαμπάτσικη;
 

george123

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Οχι πολυ ψηλη. Εχει στηθος και ναι ειναι λιγο μπαμπατσικη. Ηλικια γυρω στα 27. Λεμε για την ιδια;
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.170
Πόντοι
786
Μάλλον όχι, αυτή που λέω είναι ξανθιά φεγγαροπρόσωπη και πολύ ψηλή με τα τακούνια.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
η μπετινα το ουγγρικο ατι ειναι εκει; :heavymetalbig:
 

taramtaram

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
παλιά ήταν και το πρώτο πιστόλι από όλες τις απόψεις...τα τελευταία χρόνια όμως κάνει ψιλοαγγαρεία και προσπαθεί να βγάλει το μεροκάματο με ποτάκια...και όχι με πριβεδάκια όπου παλιά έδινε πόνο...όλα έχουν την ακμή και την παρακμή τους..δυστυχώς.

Για τη Daisy ρωτούσα, αλλά τελικά η Λουίζα μου γυάλισε τελευταία. Αλλα δεν την έχω δει να πηγαίνει πάνω. Την έχει πάρει κανένας με 100άρικο τώρα τελευταία?
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
465
Κριτικές
6
Like
139
Πόντοι
1
Για τη Daisy ρωτούσα, αλλά τελικά η Λουίζα μου γυάλισε τελευταία. Αλλα δεν την έχω δει να πηγαίνει πάνω. Την έχει πάρει κανένας με 100άρικο τώρα τελευταία?
η λουίζα παλιά , αρκετά παλιά, ήταν για φουλ πούτσα στο πριβε του LIDO τωρα λένε οτι βαριεται 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom