Νέα

Δωράκια σε πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPEED
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 763
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα δίνατε φιλοδώρημα;

  • Ναι

    Ψήφοι: 25 28,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 38 43,7%
  • Ισως

    Ψήφοι: 24 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    87

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Ε οχι ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ σε τανα

ΕΛΛΕΟΣ απλα
Γιατι οι τανες δε ξερουν να οδηγουν?
Ή μηπως ζουν σε τσαντηρι?
Αυτο παντα ισχυε στη ζωη,δηλαδη ο ο αντρας-μαλακας που σπιτωνει και αμαξωνει τη γυναικα..ειτε ειναι πουτανα ειτε οχι..
 
OP
OP
S

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Mα οι πουτανες υπαρχουν για να μας τρωνε τα λεφτα μας.  :rockon: :rockon: :rockon:

Μαλακας ειμαι να τα χωνω στη γυναικα μου/σχεση μου/αισθημα μου/γκομενα μου (ΔΕΝ ΕΧΩ).... ας βγαλει δικα της φραγκα.
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
Mα οι πουτανες υπαρχουν για να μας τρωνε τα λεφτα μας.  :rockon: :rockon: :rockon:

Μαλακας ειμαι να τα χωνω στη γυναικα μου/σχεση μου/αισθημα μου/γκομενα μου (ΔΕΝ ΕΧΩ).... ας βγαλει δικα της φραγκα.
δεν καταλαβες τα χωνεις στη γυναικα για να κανει οτι δεν βλεπει και δεν ακουει τιποτα  .
 

samy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
συμμαζευα το σπιτι και βρηκα ενα φυλαχτο και επειδη δεν πιστευω το εδωσα σε μια τανα σε ρδελο την λεω να σε προσεχει κτλ καλα εζησα μεγαλες στιγμες πολυ συγκινηση κ πολυ καλη εξυπηρετηση που να της παω και κανα Ευαγγελιο τι εχει να γινει

Πραγματι οι περισσοτερες ειναι εντονα θρησκευομενες.
Μπορει να ειναι πουτανες στο σωμα , στην ψυχη , αλλα στον Θεο πιστευουν.
Η σκατοδουλεια που κανουν, τις κανει φοβιτσιαρες.

Οσο για  τα δωρακια, μπουρμπουαρ αρκετα συχνα. Καθως και φτηνα κοσμηματακια.

Ζηταω προκαταβολικα συγνωμη που με τα δωρακια χαλαω την πιατσα αλλα το κανω μπας και αναπτυξω σχεσεις και εκτος δουλειας.
Στην ερωτηση αν εχω καταφερει κατι, η απαντηση ειναι ΟΧΙ.
Γι αυτο θα τα κοψω τα δωρακια καθε ειδους...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Αφιερωμένο σε όσους κάνουν δωράκια στις πουτάνες.

Hard Fi - Cash Machine
[youtube=212,175]PsRkU7FV4aw[/youtube]


[size=12pt]Εάν δεν (απο)λαμβάνετε κάτι παραπάνω από τα advertised services[/size],
.....τότε μάγκες είναι μεγάλη μαλακία ακόμη και να τις κεράσετε τσιγάρα.

Με τις πουτάνες έχουμε εμπορικές σχέσεις [size=12pt]ΜΟΝΟΝ[/size].
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Φιλτατε,και με τη γκαρσονα ή το γκαρσονι στην ταβερνα εχουμε εμπορικες σχεσεις,αλλα αμα οι υπηρεσιες  τους ηταν αξιοπρεπεις,τοτε νιωθεις την αναγκη να δωσεις μπουρμπουαρ..
Μεχρι εκει ομως..
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Φιλτατε,και με τη γκαρσονα ή το γκαρσονι στην ταβερνα εχουμε εμπορικες σχεσεις,αλλα αμα οι υπηρεσιες  τους ηταν αξιοπρεπεις,τοτε νιωθεις την αναγκη να δωσεις μπουρμπουαρ..
Μεχρι εκει ομως..

Ο καθένας έχει την πολιτκή του σε αυτά τα θέματα.

ΙΜΗΟ, για αξιοπρεπείς υπηρεσίες (δλδ το αναμενόμενο) δεν αξίζει να δίνεις τίποτα παραπάνω.

Επιχειρηματίας είμαι και εγώ (όπως και οι πουτάνες in a way), ακόμη και όταν παραδίδω το τέλειο προϊόν, όχι μόνο τα συμφωνημένα δεν πληρώνομαι, να μην σου πω ότι τρώω και παζάρι. Δεν το κατάλαβα γιατί πρέπει να δίνω μπουρμπουάρ για το αναμενόμενο.

Όπως έγραψα και πριν, εάν όμως λαμβάνω κάτι παραπάνω από το αναμενόμενο, τότε δίνω και μάλιστα καλό tip.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Όπως έγραψα και πριν, εάν όμως λαμβάνω κάτι παραπάνω από το αναμενόμενο, τότε δίνω και μάλιστα καλό tip.
Και γω μονο για τοτε λεω οτι πρεπει να δινεις tip...αλλος μπορει να το θεωρει λαθος αυτο,εχεις δικιο..
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Εγώ έχω δώσει σε 2 πουτάνες από 2-3 φορές 5-10 ευρώ επιπλέον.Γούσταρα και το έκανα,και δε μετάνιωσα.Αλλά μετά την πρώτη φορά που πήραν το έξτρα,όποτε πήγαινα έκαναν τη δουλειά τους πολύ καλά,πολύ καλύτερα από το αναμενόμενο με αρκετό κόσμο από εξω.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Εγώ έχω δώσει σε 2 πουτάνες από 2-3 φορές 5-10 ευρώ επιπλέον.Γούσταρα και το έκανα,και δε μετάνιωσα.Αλλά μετά την πρώτη φορά που πήραν το έξτρα,όποτε πήγαινα έκαναν τη δουλειά τους πολύ καλά,πολύ καλύτερα από το αναμενόμενο με αρκετό κόσμο από εξω.

Αυτό δεν λέγεται μπουρμπουάρ, λέγεται επένδυση που απέδωσε.

Οπότε είναι μέσα στα πλαίσια της εμπορικής σχέσης.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Αυτό δεν λέγεται μπουρμπουάρ, λέγεται επένδυση που απέδωσε.

Οπότε είναι μέσα στα πλαίσια της εμπορικής σχέσης.

Ένας καθηγητής μου μού είχε πει:"Να επιδιώκεις να πληρώνεις από την αρχή,με καλό φιλοδώρημα,και μετά θα σκίζονται να σε εξυπηρετήσουν,για να ξαναπας και να πάρουν ξανά".Αυτό έκανα κι εγώ. :)
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
που ειναι αυτος που αγορασε σπιτι σε τανα να του κατσω κι εγω να βγαλω καμια βιλιτσα :o :o :o
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
που ειναι αυτος που αγορασε σπιτι σε τανα να του κατσω κι εγω να βγαλω καμια βιλιτσα :o :o :o

Η άλλη ξεκωλώθηκε για να της πάρουν σπίτι, και εσύ με ένα "κάθισμα" θες και βίλλα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom