Νέα

Διοργάνωση σοβαρής & αξιοπρεπούς παρτούζας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Palios pounai alios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 161K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thankos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια ενδιαφερομαι και εγω!
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Τώρα ρέ πήρατε μυρωδιά τήν παρτούζα;

Αύτή ή χώρα είναί μιά ΜΕΓΑΛΗ παρτούζα έδώ καί πολλά χρόννια.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΝΙΑ σέ ΟΛΟΥΣ, ΟΛΕΣ καί ΟΛΑ.
 

GreekFox

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • Despoina GR.jpg
    Despoina GR.jpg
    63,8 KB · Εμφανίσεις: 112

Επισκέπτης
γεια σου ειδα την αναρτιση σου και ειπα να στειλω δεν εχο ασχολιθει και κανει κατι παρομοιο tsirpidis.rafail@hotmail.com to eimail και tsipidis rafail το facebook
 

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
164
Πόντοι
16
Τελικα εγινε η παρτουζα?

Το οτι ο χρηστης που εβαλε την αγγελια εχει να μπει στην σελιδα απο το 2009 ειναι ανησυχητικο σημαδι :'(
 

gavliaris1967

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2017
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Τελικά τιμήθηκε η παρτουζα γιατί όπως είδα σαν να κάποιος πάτησε ένα κουμπάκι και την εξαφάνισε χε χε
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ΨΑΧΝΩ ΠΑΧΟΥΛΟΥΣ +100 κιλά

Γεια σας, είμαι 100% παθητικός 35χρ 187 85κ από Αθήνα. Έχω αρρενωπή εμφάνιση αλλά στο κρεβάτι είμαι 100% πούστρα. Μου
αρέσει να κάνω τσιμπούκια πιο πολύ, γλύφω αρχίδια τα πάντα όλα. Έχω αδυναμία μόνο σε παχουλούς άντρες +100
κιλά, ηλικίες 30-60. Έχω δικό μου χώρο, δεν είμαι επαγγελματίας. Το βίτσιο μου είναι να με χύνουν στα
μούτρα. Χύσια δεν πίνω για λόγους υγείας αλλά τα παίρνω στη μάπα. Αν είσαι παχουλός και γουστάρεις, έρχεσαι
σπίτι μου και αδειάζεις τα αρχίδια σου πάνω μου, με πίπα ή χωρίς, μπορώ μόνο να σε μαλακίσω. Έχω αδυναμία
σε ταξιτζήδες, γενικά οδηγούς και μόνο παχουλούς +100 κιλά. Δεν ψάχνω μεγάλους πούτσους, τους τρώω όλους μικρούς
και μεγάλους. Ψάχνω μόνο για χύσιμο στη μάπα μου, δεν ψάχνω γνωριμίες, κουβέντα και τέτοια. Έρχεσαι με χύνεις
και φεύγεις σαν άρχοντας.
 

Gorilas123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Σκέφτηκα ότι εκτός από τις κλασικές Ελλεηνίδες αυτό εδώ το forum το παρακολουθούν και εκατοντάδες άλλες, πολύ πιο προοδευτικές και ανοιχτόμυαλες γυναίκες που δεν πολυ-δημοσιεύουν...
Αν επιτρέπουν λοιπόν οι mods θα ήθελα να βάλω δημόσια αγγελία για την οργάνωση μίας σοβαρής και αξιοπρεπούς παρτούζας (από άποψη ποιότητας ανθρώπων και χώρου τέλεσης.
Θα υπάρξει προκαταρκτικός έλεγχος και στα δύο) που θα γίνει σε εύθετο χρόνο.
Όσες (μη επαγγελματίες) κυρίες ενδιαφέρονται - ατομικά ή με κάποιον σύντροφο τους - ας μου στείλουν προσωπικό μήνυμα (pm).

Στη "σύναξη" αυτοί χωράνε όλοι οι καλοί/καλές, όλοι όσοι είναι Κύριοι/Κυρίες, όσοι σέβονται τον εαυτό τους και τους άλλους και φροντίζουν την ατομική υγιεινή τους.

Η αρχή μίας τέτοιας "σύναξης" είναι ότι τα πάντα είναι ελεύθερα, από τη στιγμή που ΑΜΦΟΤΕΡΕΣ οι πλευρές συναινούν. Μία κυρία που εξηγεί π.χ. ότι δεν συναινεί σε λεσβιακό, είμαστε υποχρεωμένοι να σεβαστούμε αυτή την επιθυμία μας.

Στη "σύναξη" μπορεί απλά κάποιο ζευγάρι να κάνει ελεύθερα έρωτα μπροστά στους άλλους (αν αυτή είναι η επιθυμία του) ή να καλέσει στη συνεύρεση του και άλλους άντρες ή γυναίκες από τους παρευρισκόμενους (εφόσων αυτοί συναινούν).

Μία γυναίκα μόνη της μπορεί να επιλέξει από τους παρευρισκόμενους το σύντροφο ή τους συντρόφους που επιθυμεί και εμείς είμαστε υποχρεωμένοι να σεβαστούμε την επιθυμία της. Όπως έξω στη ζωή, αν κάποιος κύριος της προτείνει να συνευρεθεί μαζί της και η ίδια το αρνηθεί ο κύριος θα είναι υποχρεωμένος να σεβαστεί την επιθυμία της.

Η χρήση προφυλακτικού είναι υποχρεωτική σε όλους, εκτός και αν αμφότερες οι πλευρές δηλώσουν ρητά ότι δε

Προσκαλώ ολους οσους ενδιαφέρονται για συμμετοχή σε gangbang. Μονο αν εχετε Φώτο και μόνο σοβαρες προτασεις
 

Dropkick

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον καμια σοβαρη παρτουζα δεν εγινε ¨
 

kounelodioxtis

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Like
86
Πόντοι
0
αν έγινε όντως σοβαρή παρτούζα, δε θα το μάθουμε ποτέ :P
 

fotistakis7

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια, υπαρχει τελικα κατι τετοιο που να διοργανωνει παρτυ οργιων;
 

Minkler

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
οτι θελετε οργανωνω,, τα χρήματα υπάρχουν???
 

geogpap

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Ειχαμε κανενα νεο απο κανεναν διοργανωτη ή καμια ηδη οργανωμενη φαση τελικα ρε μαγκες;
Ολοι αυτο αναρωτιομαστε μαλλον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom