Νέα

Δημοκρίτου 9 - Κολωνάκι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 956
  • Εμφανίσεις 313K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
περασα απο το λαδοτριβειο ειδα καμια 5 με 6 κοπελες οχι τιποτα το ιδιαιτερο η τσατσα που μου μοιαζε σαν τραβελοσ :2funny:
μου πε το ποιημα 80 ευρω μονο μασαζ αποτι καταλαβα η μπριζολα  :fuck2:ειναι συν απειρο αναλογα ποσο μαλακα θα σε κοψει εκει μεσα η καθε θεραπευτρια...μαυρο κ παλι μαυρο!!! :hammer: :hammer: :hammer: :thefinge:
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
λοιπον εγω ημουν τις προαλλες σε αυτο στην δημοκριτου!Περασα με δυο κοριτσια..παρτουζιτσα ολα τα λεφτα, σε αρκετα καλη τιμη σε σχεση μεαυτο που προσφερε..
Πηρα την Ελενα,μια μελαχρινη ψηλη,αλογο κανονικα λεμε..επιβλητικη γκομενα απο το σαλονι κιολας..Για αντιθεση πηρα την ΑΑφροδιτη,ενα μικρο ολο τρρελα ,ξανθουλα..με ενα καυλιαρικο αθωο υφακι ..ασε..
Οι δυο τους στο δωματιο με εβαλαν κατω και αρχικα με μασαζ...που σταδιακα εγινε τρελα παιχνιδια..και μεταξυ τους και με εμενα ενεργα συμμετεχοντα! η αΦΡΟΔΙΤΗ ενα τσιμπουκακι τρελο..η Ελενα μου εκανε ενα πηδημα αξεχαστο.Συνδιασμος που σκοτωνει-ΕλΕΝΑ ΑφΡΟΔΙΤΗ . προτεινω ανεπιφυλακτα.
στο σαλονι θυμαμαι και τα υπολοιπα κοριτσια πολυ ομορφες παρουσιες σε σχεση με κατι μπαζα που κυκλοφορουν σε εν λογο μαγαζια!

Πότε θα μας μοιράσεις τα διαφημιστικά φυλλάδια;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.634
Κριτικές
190
Like
48.778
Πόντοι
41.443
περασα απο το λαδοτριβειο ειδα καμια 5 με 6 κοπελες οχι τιποτα το ιδιαιτερο η τσατσα που μου μοιαζε σαν τραβελοσ :2funny:
μου πε το ποιημα 80 ευρω μονο μασαζ αποτι καταλαβα η μπριζολα  :fuck2:ειναι συν απειρο αναλογα ποσο μαλακα θα σε κοψει εκει μεσα η καθε θεραπευτρια...μαυρο κ παλι μαυρο!!! :hammer: :hammer: :hammer: :thefinge:

ακριβως ετσι οπως τα λες ειναι τυπε.σε περασμα μου παλιοτερο απο κει την ιδια αντιμετωπιση ειχα κι εγω. και επι της ουσιας τιποτα.μασημενα λογια κλπ κλπ. το μαυρο λοιπον επιβαλλεται
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
κανας σοβαρος παικτης θα παει απο κει να μας κανει καμια πραγματικη ενημερωση?
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
317
Πόντοι
2.287

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
110 λεμε!!!
τι ενημερωση να κανουμε αφου ειναι φαρμακειο....
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
περασα απο το λαδοτριβειο ειδα καμια 5 με 6 κοπελες οχι τιποτα το ιδιαιτερο η τσατσα που μου μοιαζε σαν τραβελοσ :2funny:
μου πε το ποιημα 80 ευρω μονο μασαζ αποτι καταλαβα η μπριζολα  :fuck2:ειναι συν απειρο αναλογα ποσο μαλακα θα σε κοψει εκει μεσα η καθε θεραπευτρια...μαυρο κ παλι μαυρο!!! :hammer: :hammer: :hammer: :thefinge:
αυτο πως βαστιεται ακομα και δεν εκλεισε τιποτα δικηγοροι παπουδες θα το βαστανε ειχα ακουσει μια ομιλια παλαιοτερα φευγωντας...
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
παντως ειναι φαρμακειο....80 συν μπριζολα δλδ για ποσο μλκ ψαχνουν?
και οι γκομενες μεσα τιποτα τι ιδιαιτερο...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
και γω που νομιζα οτι εχει κλεισει
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
τι γινεται με αυτο εχουν κατεβασει τιμες?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.999
Κριτικές
490
Like
36.708
Πόντοι
41.447
τι γινεται με αυτο εχουν κατεβασει τιμες?


αδιορθωτοι, η ιδια κοροιδια
όλα σχεδον τα μαγαζια του Κολωνακιου εχουν την ιδια πολιτικη
κοιτανε να στα παρουν οσο και οπως μπορουν μεχρι να σου δωσουν το φουλ πακετο
εχουνν ομως και αυτα το κοινο τους...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ακριβώς γι αυτό είναι αδιόρθωτοι, επειδή υπάρχει ακόμα το κοινό τους ;)

η ίντριγκα ότι εφόσον τα έχουμε σαν πελάτες παίρνουμε το κάτι παραπάνω...

 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
παντως απο τεμαχια δεν λεει τιποτα μετριοτητες.
 

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
αδιορθωτοι, η ιδια κοροιδια
όλα σχεδον τα μαγαζια του Κολωνακιου εχουν την ιδια πολιτικη
κοιτανε να στα παρουν οσο και οπως μπορουν μεχρι να σου δωσουν το φουλ πακετο
εχουνν ομως και αυτα το κοινο τους...

το νουουου σας!!!!!!!!!!!!
Πάμε μόνο με αυτά τα ευρώ που διαθέτουμε. Τα άλλα τα αφήνουμε στο αυτοκίνητο.
Όταν τελειώσουμε και πάμε στο αυτοκίνητο συνήθως λέμε: τι καλά που δεν είχα όλα τα λεφτά μαζί μου.
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
ειχα περασει προσφατα ///
η λησταρχος Νταβαλης που ανοιγει τη πορτα ειναι εκει και συνεχιζει να κοιταζει σαν το vampire !!
τη προηγουμενη φορα που ειχα παει ειχα περασει με τη Σοφη !!

τη τελευταια φορα που πηγα μου ειπε ο λησταρχος Νταβελης οτι δεν ειναι εκει η ΣΟφη - εφυγε - και με κοιταζε στα ματια για την αντιδραση μου γιατι προφανως καταλαβε οτι με ενδιεφερε μονο η συγκεκριμενη κοπελα !!
μολις της ειπα οτι θα φυγω , απο τη μια της ερχοταν να παθει εγκεφαλικο και απο την αλλη να μου ριξει μπουκετο , με κοιτουσε με ορθανοικτα τα ματια ετοιμη να καταρευση !!
χοχοχο  :idiot:

γενικα ειναι ακριβω οκ συμφωνω , αν και αξιζε για τη Σοφη , αλλα και αυτες ολες που δουλευουν κολωνακι εχουν ξεφυγει ... νομιζουν οτι τα χρηματα τα βρισκουμε στο δρομο ....εχουν συνηθησει απο του κωλογερους τους δικηγορους του κολωνακιου που πανε και τα σκανε αερα πατερα !!!
anyway !!
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
317
Πόντοι
2.287
ειχα περασει προσφατα ///
η λησταρχος Νταβαλης που ανοιγει τη πορτα ειναι εκει και συνεχιζει να κοιταζει σαν το vampire !!
τη προηγουμενη φορα που ειχα παει ειχα περασει με τη Σοφη !!

τη τελευταια φορα που πηγα μου ειπε ο λησταρχος Νταβελης οτι δεν ειναι εκει η ΣΟφη - εφυγε - και με κοιταζε στα ματια για την αντιδραση μου γιατι προφανως καταλαβε οτι με ενδιεφερε μονο η συγκεκριμενη κοπελα !!
μολις της ειπα οτι θα φυγω , απο τη μια της ερχοταν να παθει εγκεφαλικο και απο την αλλη να μου ριξει μπουκετο , με κοιτουσε με ορθανοικτα τα ματια ετοιμη να καταρευση !!
χοχοχο  :idiot:

γενικα ειναι ακριβω οκ συμφωνω , αν και αξιζε για τη Σοφη , αλλα και αυτες ολες που δουλευουν κολωνακι εχουν ξεφυγει ... νομιζουν οτι τα χρηματα τα βρισκουμε στο δρομο ....εχουν συνηθησει απο του κωλογερους τους δικηγορους του κολωνακιου που πανε και τα σκανε αερα πατερα !!!
anyway !!
Η Σοφη ηταν η μονη που αξιζε, την ειχα τιμησει επανειλημενα στης Ερικας το "σι βιου" στη Γλυφαδα και στης κυρα-Λενης μετεπειτα το Ο35
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom