Νέα

Δημοκρίτου 9 - Κολωνάκι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 956
  • Εμφανίσεις 312K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
σαφώς.Έχετε άλλωστε και τα καλύτερα κορίτσια της ευρωπαικής ένωσης.Αλήθεια γιατί δε μετονομάζετε το ίδρυμα "μπαζετέρια που σου κάνουν μόνο μασάζ"ς?"

Και νάταν και καλό, πάει στο δ_ ά_ _ ο ...!!! :P
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
επισκεψη τις προαλες οπου πηρα αλεξανδρα
 

GUS72

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΥ 9 ?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
πέρναγα τις προάλλες έξω από το ίδρυμα και λέω στον εαυτό μου απέξω μου"καλά ρε μαλάκα έχεις πετάξει 80 ευρώπουλα σε αυτές τις καλόγριες?μετά περπατάω λίγο και λέω..."ρε μπάς και άλλαξαν τα πράγματα και ήρθαν αλλιώς τα κόζα?να πά να δω τί παίζει"?τελικά με κέρδισε το γλυκοπωλείο έναντι του ιδρύματος όπου με 5 γιούρια τσίμπισα ένα ωραιότατο προφιτερόλ και έπαιξα και μιά χειρογλύκανη στο βεσέ για να μου φύγει η κάψα.Ηθικόν δίδαγμα?

Όπου γλυκά κυκλοφορούν
μασάζ όχι! θα αναφωνούν
οι όρχεις και τα αρχίδια
δε θέλουν πιά τα ίδια

pathos kavafis :rockon:
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
πέρναγα τις προάλλες έξω από το ίδρυμα και λέω στον εαυτό μου απέξω μου"καλά ρε μαλάκα έχεις πετάξει 80 ευρώπουλα σε αυτές τις καλόγριες?μετά περπατάω λίγο και λέω..."ρε μπάς και άλλαξαν τα πράγματα και ήρθαν αλλιώς τα κόζα?να πά να δω τί παίζει"?τελικά με κέρδισε το γλυκοπωλείο έναντι του ιδρύματος όπου με 5 γιούρια τσίμπισα ένα ωραιότατο προφιτερόλ και έπαιξα και μιά χειρογλύκανη στο βεσέ για να μου φύγει η κάψα.Ηθικόν δίδαγμα?

Όπου γλυκά κυκλοφορούν
μασάζ όχι! θα αναφωνούν
οι όρχεις και τα αρχίδια
δε θέλουν πιά τα ίδια


pathos kavafis :rockon:


:2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
0
Πόντοι
16
πέρναγα τις προάλλες έξω από το ίδρυμα και λέω στον εαυτό μου απέξω μου"καλά ρε μαλάκα έχεις πετάξει 80 ευρώπουλα σε αυτές τις καλόγριες?μετά περπατάω λίγο και λέω..."ρε μπάς και άλλαξαν τα πράγματα και ήρθαν αλλιώς τα κόζα?να πά να δω τί παίζει"?τελικά με κέρδισε το γλυκοπωλείο έναντι του ιδρύματος όπου με 5 γιούρια τσίμπισα ένα ωραιότατο προφιτερόλ και έπαιξα και μιά χειρογλύκανη στο βεσέ για να μου φύγει η κάψα.Ηθικόν δίδαγμα?

Όπου γλυκά κυκλοφορούν
μασάζ όχι! θα αναφωνούν
οι όρχεις και τα αρχίδια
δε θέλουν πιά τα ίδια

pathos kavafis :rockon:
ωραίο το προσωνύμιο VAFOS KAVAFIS ,αλλάα μην ξεχνάς ότι ο Καβάφης ήταν πισογλέντης.Επίσης εννοείται ένα προφιτερόλ είναι γαμάτο......................!!!!!!!!!!!!!!!! από καμμιά αγάμητη παρθενοπιπίτσα μυξοκλαίουσα μασατζού.

 

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
Ούτε  και  εκεί  έχει  δουλειά  ????  (  :2funny:  :2funny:  :2funny: )
 

GUS72

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους.καποια προσφατη πληροφορια για το μαγαζι αυτο?
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
καλημερα σε ολους.καποια προσφατη πληροφορια για το μαγαζι αυτο?


εσυ φιλε σημερα εχεις 100 ευρω στην τσεπη εισαι κολωνακι και ψαχνεις μαζατζιδικο να γαμησεις!!!!!

γιατι ρωτας αν εχουμε κανενα νεο στα αναλογα θρεντ!!!!

λοιπον ξεκινα κανε τσεκ μονος σου και καλη τυχη !!!!!!
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Επισκεψη στο "ιδρυμα" προ ημερων, μια που ημουν στη γειτονια και πικραθηκα που δεν βρηκα τη Μαγγυ στο Σκ10,
ενω η Αντρεα με εστελνε να τσεκαρω το Σουφι σπα στη Ν Σμυρνη που μαζι και με Φ15 ειναι αδελφακια...
Οποιος παει εκει μεσα ειναι "ΑΡΧΑΙΟΚΑΠΗΛΟΣ" αφου οι ηλικιες των θεραπευτριων  παιζουν μεταξυ Καπνικαρεας και Ακροπολεως...!!!!!!
Το νου σας μην σας "αμολησουν" αεριωθουμενη μασελα "αχ Κουλα"...
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ρε παιδιά άκουσα ότι η μπριζόλα εδώ πάει στα 130  :headbang: :headbang: :headbang: Αν Αληθεύει πάνε καλά?
Υπάρχει κάποιος που δίνει τόσα χρήματα?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.633
Πόντοι
45.465
Ρε παιδιά άκουσα ότι η μπριζόλα εδώ πάει στα 130  :headbang: :headbang: :headbang: Αν Αληθεύει πάνε καλά?
Υπάρχει κάποιος που δίνει τόσα χρήματα?
αληθευει κ 130 κ 150 κ ναι υπαρχουν καποιοι που τα δινουν.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μάλλον δίκοι έχεις. Για να συντηρείται και να μη κλείνει πάει να πει ότι κάποιοι πάνε.
Τί να πει κανείς. Υπάρχουν κορόιδα και κορόιδα. 
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ξαναπάω λοιπόν μετά απο καιρό, παιρνω την ίδια κοπέλα. Μπαινω στο δωμάτιο, και με εκπληξη βλέπω οτι ο προηγούμενος συναγωνιστής ειχε ξεχάσει πάνω σε ενα επιπλο το προφυλακτικό του!!!
και προφανώς και οι τυπισες δεν το είχαν δει οταν καθάρισαν το δωμάτιο...

Χρησιμοποιημένο ή όχι? :think: :cheesy: Αυτή η πληροφορία είναι το κλειδί του μυστηρίου! ;)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Μάλλον δίκοι έχεις. Για να συντηρείται και να μη κλείνει πάει να πει ότι κάποιοι πάνε.
Τί να πει κανείς. Υπάρχουν κορόιδα και κορόιδα. 

δεν μπορώ να πώ ότι είναι απλά κορόιδα.Απλά δεν υπάρχουν στον χάρτη!Λογικά αν βρεθούν μπροστά από καθρέπτη δεν θα φαίνονται!!!!τουαλάιτ ζόουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom