Νέα

Διερρευσε πακετο με γυμνες ελληνιδες.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KilliK
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
Άμα θέλετε να την παίξετε, φτιάξτε λογαριασμό στο τουίτερ και ψήστε κορίτσια να σας στείλουν φωτογραφίες για προσωπική και μόνο χρήση. Or else, suck my dick.

Τετοιες δυσκολες αποστολες τις αναλαμβάνει ο Λιλας τυπε. :S :S :S :gay: :gay: :effemine: :effemine:

xc.gif








 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
Χθες μιλούσα στο τουίτερ (ντι εμ) με εργαζόμενη σε νοσοκομείο.  Η κοπέλα μου είπε πως είχε νοσηλευθεί στο νοσοκομείο της τουιτερού που έκανε απόπειρα αυτοκτονίας γιατί κάποιος που μιλούσαν ανέβασε δημόσια γυμνές φωτογραφίες αναφέροντας το όνομα της. Τις είδαν φίλοι και συγγενείς της. Δεν το άντεξε.

p035th5k.jpg
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Χθες μιλούσα στο τουίτερ (ντι εμ) με εργαζόμενη σε νοσοκομείο.  Η κοπέλα μου είπε πως είχε νοσηλευθεί στο νοσοκομείο της τουιτερού που έκανε απόπειρα αυτοκτονίας γιατί κάποιος που μιλούσαν ανέβασε δημόσια γυμνές φωτογραφίες αναφέροντας το όνομα της. Τις είδαν φίλοι και συγγενείς της. Δεν το άντεξε.
Τραβάτε παίξτε το πουλάκι σας με τίποτα τραβελοκωλοτρυπίδες...

σώπα..αν η άλλη είναι τσούλα και στέλνει το μουνί της photo σε αγνώστους οι άλλοι φταίνε ?
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.921
Like
4.268
Πόντοι
506
Χθες μιλούσα στο τουίτερ (ντι εμ) με εργαζόμενη σε νοσοκομείο.  Η κοπέλα μου είπε πως είχε νοσηλευθεί στο νοσοκομείο της τουιτερού που έκανε απόπειρα αυτοκτονίας γιατί κάποιος που μιλούσαν ανέβασε δημόσια γυμνές φωτογραφίες αναφέροντας το όνομα της. Τις είδαν φίλοι και συγγενείς της. Δεν το άντεξε.
Τραβάτε παίξτε το πουλάκι σας με τίποτα τραβελοκωλοτρυπίδες...
Να προσεχε τι εστελνε και σε ποιον.... Αντε με την καθε μαλακω που στελνει το μουνι της απο δω κ απο εκει,και αν πας να την μιλησεις στο παιζει δυσκολη γκομενα....
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Να προσεχε τι εστελνε και σε ποιον.... Αντε με την καθε μαλακω που στελνει το μουνι της απο δω κ απο εκει,και αν πας να την μιλησεις στο παιζει δυσκολη γκομενα....

:rockon:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Παει για ρεκορ το νημα :rockon:
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.921
Like
4.268
Πόντοι
506
μαλακες μου....αν προλαβαινα το Dropbox οταν ανεβηκε σε ενα τσατ που ημουν,θα τα ανεβαζα ολα εδω... Μπαν Φορεβερ!!!  :rockon:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
50 Members and 114 Guests are viewing this topic.
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
ερωτηση προς τους ψαγμενους,,,απο οτι φενεται ειναι πολλοι εδω,,,,,ξερετε τι γινετε με τα βιντεο που τραβανε σε παραλιεσ γυμνηστων οι ματακιδες????? ειμαστε παθωντες,,,τελευτεα στιγμη τον πηραμε χαμπαρη
 
OP
OP
K

KilliK

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
το κατεβασανε, οποιος προλαβε, προλαβε.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Άμα θέλετε να την παίξετε, φτιάξτε λογαριασμό στο τουίτερ και ψήστε κορίτσια να σας στείλουν φωτογραφίες για προσωπική και μόνο χρήση. Or else, suck my dick.

Ουτε φανταζομουν οτι υπαρχει τετοιο πραγμα! Τελικα ειναι μεγαλες πουταναρες οι Ελληνιδες! Και ειμαι σιγουρος οτι λιγοι αντρες εχουν πορνοφωτογραφιες απο πολλες ελληνιδες. Η πλειοψηφια μπλοκ!
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.601
Κριτικές
12
Like
6.521
Πόντοι
2.646
μαλακες μου....αν προλαβαινα το Dropbox οταν ανεβηκε σε ενα τσατ που ημουν,θα τα ανεβαζα ολα εδω... Μπαν Φορεβερ!!!  :rockon:
Τότε,στο γυμνές φωτογραφίες από τις γυναίκες μας θα επρεπε να το ανεβάσεις  :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
ερωτηση προς τους ψαγμενους,,,απο οτι φενεται ειναι πολλοι εδω,,,,,ξερετε τι γινετε με τα βιντεο που τραβανε σε παραλιεσ γυμνηστων οι ματακιδες????? ειμαστε παθωντες,,,τελευτεα στιγμη τον πηραμε χαμπαρη

Συνηθως xhamster τα ανεβαζεις
Ειχαμε πετυχει εναν μαλακα Κερκυρα αλλα εφαγε πολλες σφαλιαρες
Βεβαια φαινοταν ανωμαλος φουλ και ηταν και πουσταρα σιγουρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom