Νέα

Διερρευσε πακετο με γυμνες ελληνιδες.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KilliK
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

EferaToKreas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
156
Πόντοι
280
Τύπε,οι εικόνες που θες να αποκτήσεις είναι προϊόν ξεφτιλισμένης δραστηριότητας μαλακισμενων χρηστών του τουίτερ. Οι εικόνες αυτές είναι προσωπικές φωτογραφίες απλών, καθημερινών κοριτσιών, μαναδων, θυγατερων, αδερφών που απλά γούσταραν να καυλαντίσουν. Δεν είναι ούτε της Ριάνα, ούτε της Μπιγιονσέ, ούτε της Λόπεζ. Ο λογαριασμός μου στο τουίτερ είναι πλήρης από τέτοιας τεχνοτροπίας φώτο που ποτέ δεν θα μοιραστώ με κανένα. Φαντάζομαι οι περισσότεροι που καυλαντίζουμε ή γαμάμε μέσω τουίτερ δεν θα ξεφτιλιστούμε πότε έτσι.
Κλειδώσετε το παρόν....

Απ τα ξέκολλα του fb ανέβηκε το dropbox. Ξέρουν αρκετοί εδώ μέσα για τι μιλάω.
 

EferaToKreas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
156
Πόντοι
280

Αυτά τα ονόματα είχε. Πρόλαβα και το κατέβασα και μόλις το έσβησα επειδή όλες είναι σαβούρες.
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Ας πούμε απο Γιουσεφ τι είχε μέσα?
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Αν δε λες παπαρίες, το είχες πράγματι ΚΑΙ το έσβησες .....πρέπει να ήταν τεράστια μούφα λοιπόν
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Τύπε,οι εικόνες που θες να αποκτήσεις είναι προϊόν ξεφτιλισμένης δραστηριότητας μαλακισμενων χρηστών του τουίτερ. Οι εικόνες αυτές είναι προσωπικές φωτογραφίες απλών, καθημερινών κοριτσιών, μαναδων, θυγατερων, αδερφών που απλά γούσταραν να καυλαντίσουν.

Κλειδώσετε το παρόν....

Πόσο δίκαιο έχεις φίλε μου!

Πόσο ξεφτιλισμένη, μαλακισμένη με IQ ραδικιού μπορεί να είναι μια που στέλνει γυμνές φωτογραφίες της με πρόσωπο σε αγνώστους!

Ειδικά μάλιστα αν είναι μάνα, θυγατέρα, αδελφή όπως γράφεις η οποία δεν σκέφτεται αν ο παραλήπτης των φωτογραφιών μπορεί να τις χρησιμοποιήσει ποικιλοτρόπως ακόμη και να τους ζητάει λεφτά για να μην τις δημοσιοποιήσει.

Και όχι μην κλειδώσετε το παρόν. Κοινοποιήστε το και αλλού μπας και ξυπνήσουν οι ψευτοπαρθένες, ηθικολόγες στην κανονική τους ζωή που τους μιλάει άντρας και το παίζουν μη μου άπτου γκόμενες και μετατρέπονται σε πουτάνες όταν νομίζουν ότι δεν τις βλέπει κανείς... Και που? Στο Internet...
 
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
576
Like
36
Πόντοι
6
@maximilian

οκ χαλάρωσε λιγάκι με τους χαρακτηρισμούς.. με χίλιους δύο τρόπους μπορεί να διαρρεύσει μια φωτογραφία στο Ιντερνέτ. πολλές π.χ μπορεί να είναι προϊόν κλοπής ή ακόμα και εκβιασμού. αλλά και ακόμα και οι ιδιες να τις έστειλαν πρέπει δηλαδή να τις κυκλοφορήσουμε περαιτέρω και να τις κράζουμε;
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
3
Like
1.497
Πόντοι
216
καλα μωρε, ελληνιδες είναι, πως κανετε ετσι....
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Εξω απο το Φ99 στεκεται συνεχεια ενας πακιστανος με κινητο.
 

EferaToKreas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
156
Πόντοι
280
Αν δε λες παπαρίες, το είχες πράγματι ΚΑΙ το έσβησες .....πρέπει να ήταν τεράστια μούφα λοιπόν

Γιατί να πω παπαριές; Μόνο η @apriyan άξιζε από κει μέσα που η συγκεκριμένη είναι και αυτή μπαζάκι.
Όλο χοντρές και άσχημες είχε μέσα το λινκ..
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.287
Κριτικές
49
Like
22.400
Πόντοι
24.596
p035th5k.jpg
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
@maximilian

οκ χαλάρωσε λιγάκι με τους χαρακτηρισμούς.. με χίλιους δύο τρόπους μπορεί να διαρρεύσει μια φωτογραφία στο Ιντερνέτ. πολλές π.χ μπορεί να είναι προϊόν κλοπής ή ακόμα και εκβιασμού. αλλά και ακόμα και οι ιδιες να τις έστειλαν πρέπει δηλαδή να τις κυκλοφορήσουμε περαιτέρω και να τις κράζουμε;

Προϊόντα κλοπής και εκβιασμοί είναι εγκληματικές πράξεις και προφανώς γίνονται χωρίς τη θέληση του θύματος.

Εδώ μιλάμε για φωτογραφίες που εστάλησαν εκούσια στο internet το οποίο έχει αποδειχθεί επανειλημμένα ότι δεν προσφέρει καμία ασφάλεια σε κανέναν.
Προφανώς και είναι κατακριτέο και παράνομο να διαρρέει κάποιος φωτογραφίες χωρίς συγκατάθεση αλλά αυτό δεν αναιρεί την αφέλεια αυτής που στέλνει μια προσωπική φωτογραφία στο internet για “καυλάντισμα” όπως γράφει ο φίλος χωρίς να σκέφτεται ότι αυτή η φωτογραφία μπορεί πανεύκολα να πέσει στα χέρια κάποιου ανώμαλου, ψυχάκια που μπορεί να τη χρησιμοποιήσει με χίλιους δυό τρόπους.

Και μια ερώτηση αν μου επιτρέπεις. Αν όντως κυκλοφορούσε αρχείο με γυμνές φωτογραφίες και το άνοιγες και έβλεπες μια φωτογραφία της κόρης σου, αν έχεις, με ένα αγγούρι στον κόλο ποιόν θα κατηγορούσες πρώτα. Αυτόν που διέρρευσε την φωτογραφία ή αυτή που την είχε στείλει εκούσια σε κάποιον στο Internet για να “καυλαντίσει”??

ΟΚ είναι δικαίωμα του καθενός η ελεύθερη έκφραση της σεξουαλικότητας στέλνοντας έστω γυμνές φωτογραφίες όπου να ναι, πολλές φορές όμως έχει και το ανάλογο τίμημα...
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
3
Like
1.497
Πόντοι
216
θυμηθηκα φιλη μου που εχασε το κινητο της παλια σε ταξι...
Ειχε πανικοβληθεί και ειχε τρελαθεί ασχημα. Στο τελος μου εξηγησε ότι μεσα ειχε φωτο να παιρνει πιπες από τον πρωην της κι έναν αλλον που της εβαζε διαφορα στον κωλο.

Εκανε που εκανε την τρελα της-οκ, μαγκια της και χαρα της-αλλα ρε γαμωτο, πρεπει παντα να γινει η στραβη να θυμηθούμε ολοι ποσο ευάλωτοι μπορούμε να γινουμε?
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Η ασχετοσύνη "σκοτώνει" ....

Άπειροι αυτοί οι άσχετοι και άσχετες που πάνε πχ laptop για επισκευή και νομίζουν ότι με ένα απλό delete στα amateur προσωπικά πορνο-βίντεο/φωτογραφίες τους είναι ok...

Απο κάτι τέτοια υπάρχουν τα amateur βιντεάκια που βλέπουμε παντου στο ιντερνετ....
 

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
561
Like
249
Πόντοι
26
θυμηθηκα φιλη μου που εχασε το κινητο της παλια σε ταξι...
Ειχε πανικοβληθεί και ειχε τρελαθεί ασχημα. Στο τελος μου εξηγησε ότι μεσα ειχε φωτο να παιρνει πιπες από τον πρωην της κι έναν αλλον που της εβαζε διαφορα στον κωλο.

Εκανε που εκανε την τρελα της-οκ, μαγκια της και χαρα της-αλλα ρε γαμωτο, πρεπει παντα να γινει η στραβη να θυμηθούμε ολοι ποσο ευάλωτοι μπορούμε να γινουμε?
Ok. Κονέ με τη φίλη σου τώρα και πού το έχασε γιατι μαλλον το βρηκα έγω
 

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
561
Like
249
Πόντοι
26
Σε όλους αρέσει το μάτι και η αίσθηση πως κάνουν κάτι πονηρό.
Όλοι και όλες βλέπουν τσόντες και δεν θα αντιστέκονταν να ριξουν μια ματιά στο κρεββατι του/της διπλανής.
Εξαίρεση αποτελούν μόνο αυτοί που δεν ξέρουν πως να ανοιγουν ταυτοχρονα τα ματια τους και μια οθόνη. Εξαιρουνται επίσης αυτοί που βρισκουν τον/την διπλανο ή διπλανή τους αποκρουστικούς.

:hi:

Για εμένα είναι δύσκολα διακριτά τα όρια και το σημείο που κάτι γίνεται ηθικά κατακριτέο και νομικά κολάσιμο.
Το να δειξεις στον κολλητο ενα βιντεο που γυρισες με την κοπέλα σου και με την θέληση της, εχει μεγάλη διαφορά απο το να διαμοιράσεις στο ιντερνετ κρυφες φωτογραφιες από ένα κοριτσάκι που εκβιάζεις για να σου στειλει κι αλλες.

:thubsdown:

Επίσης νομίζω πως ειναι πολύ διαφορετικό το να δεις ένα κλεμένο βίντεο, ή να επισκεφτείς ένα site που θα δεις κάτι πιθανώς κλεμένο απο το να κλέψεις ή να πληρώσεις για να το δεις.

Τα νομικά δεν τα ξέρω και νομίζω πως κολυμπούν στην υποκρισία και στο συμφέρον αυτών που κερδίζουν απο την πολυπλοκότητα τους. Αν οι αστυνομικοί, δικηγόροι, εισαγγελείς και δικαστές επιβραβεύονταν από την έλλειψη εγκλήματος και όχι για την καταδίωξη, πάταξη και τιμωρία του ίσως να ήταν διαφορετικά τα πράγματα.

Θυμάστε έναν πυροσβέστη που έβαζε φωτιές για να μην τον απολύσουν απο το νησί που δούλευε;
just saying....

Για το ηθικό θέμα μαλλον πρεπει όλοι να σκεφτόμαστε κάτι απλό και (νομιζω) Σωκρατικό.
Θα θέλαμε να μας κάνουν ό,τι κάνουμε;

Αν λοιπόν έβρισκε καποιος το βιντο μου που ξεκωλιάζω δυο καυλιάρικα πουτανάκια που μου κάνουν λεσβιακό, θα τον καταλάβω που θα την κάνει λάστιχο. Θα κατακρίνω όμως το να τα μοιράσει σε όλο το internet, προκαλώντας μου σημαντικό προβλημα.

Τέλος, έχει τεράστια διαφορά το να κυκλοφορηθεί -καλό ε;- ένα βιντεο τυπου "Δημητρη κλεισε την κάμερα" τότε που είχε βγει απο τα βιντεο που βγαινουν σημερα σωρηδον και κανενας δεν τα θυμαται μια εβδομαδα μετα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom