Νέα

Διέγερση του προστάτη...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psoli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

horny26

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2016
Μηνύματα
60
Like
12
Πόντοι
0
απειλήθηκε ο αντρισμός σας και στείλατε να διαψεύσετε; χαχα
 

athensmen

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2014
Μηνύματα
177
Like
32
Πόντοι
1
χαχαχαχα οπου αναδασωση και ο λιλας μαζι!!

παντως μια που μιλαμε για πουστηδες....καταννοω την ανωμαλια να γουσταρουν πουτσο οι "αντρες".
εκεινο που δεν θα χωνεχω ποτε ειναι το λογο που τραβιονται πολλοι με τα τραβελια.
και μαλιστα τα τραβελια κανουν χρυσες δουλειες.
ποια η διαφορα που τρωνε καβλι απο τραβελι και ποια απο πουστη;;
αβυσσος η κωλοτρυπιδα των " ανδρων"
φιλος κοιταξε οταν τραβιονται με τραβελλια νομιζουν οτι πανε με γυναικα ..
οποτε μαλλονα ξεκινανανε να γαμισουν αλλα μια και ειναι εκει τον δοκιμαζουν
τι αλλο να σκεφτω
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.091
Like
1.338
Πόντοι
216
τον τελευταιο καιρο διαβαζα σε διάφορα sites και έβλεπα σχετικά videos για την διέγερση του προστάτη. μέχρι χτες είχα κάνει 2 δοκιμες, χωρίς επιτυχία. δεν εχω sex toys, οπότε χρησιμοποιούσα μόνο δάχτυλο. δεν τραβούσα καθόλου μαλακία, και περίμενα, όπως ειχα διαβάσει, μόνο με το δάχτυλο να χύσω. αυτό δεν έγινε τις 2 πρώτες φορές και έβγαζα μόνο προ εκσπερματικά υγρά. χτες είπα να κάνω την 3η προσπάθεια, η οποία είχε επιτυχία. έβαλα να δω τσοντα, χωρίς να τον παίζω, για να φτιαχτώ. έβαλα δάχτυλο και άρχισα να βγάζω τα πρώτα υγρά. προσπάθησα να βρω τον προστάτη, ώστε να αρχίσω να τον χαιδεύω. αυτό ειναι το πιο σημαντικό, γιατί εκεί είναι όλη η διέγερση. μόλις τον βρήκα, το κατάλαβα αμέσως. η διέγερση ήταν αρκετά μεγαλύτερη. άρχισα να τον χαιδεύω και να τον πιέζω απαλά. αυτό κράτησε για πολύ λίγο, καθώς ξαφνικά άρχισα να χύνω. και γαμώ τις αισθήσεις. δοκίμασε το

από συμβουλές, το μόνο που έχω να σου δώσω  είναι να βρεις τον προστάτη. διαφορετικά δεν θα έχεις επιτυχία.
σε κάποια sites είχα διαβάσει πως ειδικά την πρώτη φορά, για να έχει επιτυχία, πρέπει να μην έχεις χύσει για κάποιες μέρες για να έχεις πολλές κάβλες. αυτό δεν ισχύει καθώς εγώ είχα κάνει σεξ προχτες και το δοκίμασα την αμέσως επόμενη μέρα και είχε επιτυχία.
τέλος, όπως καταλαβαίνεις τα sex toys δεν είναι απαραίτητα. και το δάχτυλο αρκεί ;)
Σωστά τα λέει ο φίλος, αν και με ένα δονητή γίνεται πιο απολαυστική δουλειά. Είμαι πολλά χρόνια στο άθλημα και οι δονητές κάνουν απίστευτη δουλειά. Το θέμα είναι να βρεις το σωστό σημείο και η εκσπερμάτιση είναι απολαυστική. Τώρα δύσκολα να το πετύχεις πάνω στο σεξ καθώς ο σύντροφός σου έχει το δικό του ρυθμό καθώς σε γαμάει και δύσκολα να συντονιστείς. Στο σεξ με το φίλο μου χύνω τραβώντας μαλακία. Μόνος μου χρησιμοποιώ δονητή και χύνω με διέγερση του προστάτη.
 

horny26

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2016
Μηνύματα
60
Like
12
Πόντοι
0
Σωστά τα λέει ο φίλος, αν και με ένα δονητή γίνεται πιο απολαυστική δουλειά. Είμαι πολλά χρόνια στο άθλημα και οι δονητές κάνουν απίστευτη δουλειά. Το θέμα είναι να βρεις το σωστό σημείο και η εκσπερμάτιση είναι απολαυστική. Τώρα δύσκολα να το πετύχεις πάνω στο σεξ καθώς ο σύντροφός σου έχει το δικό του ρυθμό καθώς σε γαμάει και δύσκολα να συντονιστείς. Στο σεξ με το φίλο μου χύνω τραβώντας μαλακία. Μόνος μου χρησιμοποιώ δονητή και χύνω με διέγερση του προστάτη.

καλα τα ειχα πει, αλλά από τοτε τιποτα. δν τα εχω ξανακαταφερει.
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
καλα τα ειχα πει, αλλά από τοτε τιποτα. δν τα εχω ξανακαταφερει.

Εγω τα εχω καταφερει αρκετες φορες, απλα πρεπει να θελει και ο αντρας να σε κανει να ερθεις σε οργασμο απο πισω, ειναι πολυ σημαντικο αυτο!!
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
158
Πόντοι
16
Εγω τα εχω καταφερει αρκετες φορες, απλα πρεπει να θελει και ο αντρας να σε κανει να ερθεις σε οργασμο απο πισω, ειναι πολυ σημαντικο αυτο!!
χύνει το πουλάκι σου;
Εμένα δεν έχω νιώσει τίποτα από πίσω μόνο πόνο αλλά δεν το έχω ταμπού δίνω κωλο καμιά φορά
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
χύνει το πουλάκι σου;
Εμένα δεν έχω νιώσει τίποτα από πίσω μόνο πόνο αλλά δεν το έχω ταμπού δίνω κωλο καμιά φορά
Ναι, μου ερχεται σε οργασμο απο πισω, αλλα αυτο που χρειαζετε σιγουρα ειναι να μην το παιζεις ποτε απο μπροστα!
ειναι και θεμα ψυχολογιας και γενικα εγκεφαλικα, να παρεις δηλαδη αποφαση οτι η υδονη ερχεται μονο απο πισω!
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Τι ξέρετε; Πότε ήταν η πρώτη σας φορά; Τι θα θέλατε να συμβουλέψετε στους "νέους" του αθλήματος; Προτείνετε κάποιο sex toy;

http://[URL unfurl="true"]www.prostate-massage-and-health.com/images/xAnerosHelixSyn2c320.jpg.pagespeed.ic.Rnf2iswJ2T.jpg[/img[/URL]]

[img]http://stec-t13.xhcdn.com/t/877/320/8_2117877.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.aarkey.info/babble/images/!tumblr_lh6n87LVn11qasicho1_500.jpg[/img[/URL]]
[/quote]κωνο της αστυνομιας...
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
158
Πόντοι
16
τον τελευταιο καιρο διαβαζα σε διάφορα sites και έβλεπα σχετικά videos για την διέγερση του προστάτη. μέχρι χτες είχα κάνει 2 δοκιμες, χωρίς επιτυχία. δεν εχω sex toys, οπότε χρησιμοποιούσα μόνο δάχτυλο. δεν τραβούσα καθόλου μαλακία, και περίμενα, όπως ειχα διαβάσει, μόνο με το δάχτυλο να χύσω. αυτό δεν έγινε τις 2 πρώτες φορές και έβγαζα μόνο προ εκσπερματικά υγρά. χτες είπα να κάνω την 3η προσπάθεια, η οποία είχε επιτυχία. έβαλα να δω τσοντα, χωρίς να τον παίζω, για να φτιαχτώ. έβαλα δάχτυλο και άρχισα να βγάζω τα πρώτα υγρά. προσπάθησα να βρω τον προστάτη, ώστε να αρχίσω να τον χαιδεύω. αυτό ειναι το πιο σημαντικό, γιατί εκεί είναι όλη η διέγερση. μόλις τον βρήκα, το κατάλαβα αμέσως. η διέγερση ήταν αρκετά μεγαλύτερη. άρχισα να τον χαιδεύω και να τον πιέζω απαλά. αυτό κράτησε για πολύ λίγο, καθώς ξαφνικά άρχισα να χύνω. και γαμώ τις αισθήσεις. δοκίμασε το

από συμβουλές, το μόνο που έχω να σου δώσω  είναι να βρεις τον προστάτη. διαφορετικά δεν θα έχεις επιτυχία.
σε κάποια sites είχα διαβάσει πως ειδικά την πρώτη φορά, για να έχει επιτυχία, πρέπει να μην έχεις χύσει για κάποιες μέρες για να έχεις πολλές κάβλες. αυτό δεν ισχύει καθώς εγώ είχα κάνει σεξ προχτες και το δοκίμασα την αμέσως επόμενη μέρα και είχε επιτυχία.
τέλος, όπως καταλαβαίνεις τα sex toys δεν είναι απαραίτητα. και το δάχτυλο αρκεί ;)
τι παπάτζες είναι αυτές; βίντεο υπάρχει πουθενά με το φαινόμενο;
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
158
Πόντοι
16
φιλος κοιταξε οταν τραβιονται με τραβελλια νομιζουν οτι πανε με γυναικα ..
οποτε μαλλονα ξεκινανανε να γαμισουν αλλα μια και ειναι εκει τον δοκιμαζουν
τι αλλο να σκεφτω
όχι νομιζουν, πανε με γυναικα
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Και σε μένα μου έχει μια φορά με στραπον και ήταν ένα ανεπανάληπτο χυσιμο αλλά από τότε έχω προσπαθήσει πολλές φορές  έχω φτάσει κοντά αλλά δεν το κατάφερα ξανά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom