Νέα

Διαζύγιο - Νομικές Συμβουλές!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lefteris38
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Τυπε ξεθαβεις νηματα 10ετιας για να την πεις στον lefteris38  :think:
Πιο προσφατες δημοσιευσεις δεν εχει κανει ο τυπος να του κανεις παραθεση  :think: :S :S :S
τυπε λειπει το ονομα μου και του λαλακη απο την υπογραφη σου
 
OP
OP
lefteris38

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Τυπε ξεθαβεις νηματα 10ετιας για να την πεις στον lefteris38  :think:
Πιο προσφατες δημοσιευσεις δεν εχει κανει ο τυπος να του κανεις παραθεση  :think: :S :S :S

Τι να πει ο καμένος. Τι να πει το ναυάγιο; Τι να πει ο αερογάμης. Ποσταρει μουφα φωτος απο γκομενες και επειδη τον είπα φιφεμπορο, νομιζει οτι θα μου την πει, ξεθαβοντας ποσταρισματα 10ετιας. Η πλακα ειναι οτι ουτε που το θυμομουν το παρον γιατι δεν με ειχε απσχολησει. Ενας μαλακοπιτουρας γειτονας αντι να παει σε δικηγορο, μου ταχε ζαλισει ρωτωντας με συνεχεια και εκανα το ποστ προσποιουμενος δικο μου προβλημα. Για την Ιστορια.... Ενω το ειχε προχωρησει το διαζυγιο η γυναικα του απο καπου πηρε κατι ανελπιστα λεφτα και ενα-δυο σπιτια (κληρονομια), οποτε εκανε την παπια, και τωρα ζει αυτος καλα και εμεις καλυτερα....
 

panta4fan

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
686
Like
106
Πόντοι
6

Συνημμένα

  • κερατάς-21358178.jpg
    κερατάς-21358178.jpg
    33,3 KB · Εμφανίσεις: 27

panta4fan

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
686
Like
106
Πόντοι
6
Τι να πει ο καμένος. Τι να πει το ναυάγιο; Τι να πει ο αερογάμης. Ποσταρει μουφα φωτος απο γκομενες και επειδη τον είπα φιφεμπορο, νομιζει οτι θα μου την πει, ξεθαβοντας ποσταρισματα 10ετιας. Η πλακα ειναι οτι ουτε που το θυμομουν το παρον γιατι δεν με ειχε απσχολησει. Ενας μαλακοπιτουρας γειτονας αντι να παει σε δικηγορο, μου ταχε ζαλισει ρωτωντας με συνεχεια και εκανα το ποστ προσποιουμενος δικο μου προβλημα. Για την Ιστορια.... Ενω το ειχε προχωρησει το διαζυγιο η γυναικα του απο καπου πηρε κατι ανελπιστα λεφτα και ενα-δυο σπιτια (κληρονομια), οποτε εκανε την παπια, και τωρα ζει αυτος καλα και εμεις καλυτερα....

Μουφα  :huh: Ο Λορετζο  :huh:  :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι,ναι Ο γειτονας ...καβαλα  :fuck1: !!!!  :2funny: :2funny: :2funny:  :s&m_1:
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Εαν κάποιος πληρώνει διατροφή για το παιδί κ η γυναικα ξανάπαντρευτει , συνεχίζει κ δίνει διατροφή ;;
 
OP
OP
lefteris38

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
χαχαχαχα βλεπω τρελη κοντριτσα αναμεσα σε λεφ και λορεντζο

Μη το λες. Αν ακολουθησει την συμβουλη μου να παει να γαμησει σε κανα μεταξουργειο, θα ξελαμπικαρει και θα ηρεμησει. Το παν ειναι βεβαια ποιος θα δωσει στο ναυάγιο δανεικο το εικοσαρικο.... Εκει εχουμε θεμα.....
 

panta4fan

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
686
Like
106
Πόντοι
6
Εαν κάποιος πληρώνει διατροφή για το παιδί κ η γυναικα ξανάπαντρευτει , συνεχίζει κ δίνει διατροφή ;;
[/
Εαν κάποιος πληρώνει διατροφή για το παιδί κ η γυναικα ξανάπαντρευτει , συνεχίζει κ δίνει διατροφή ;;

Ασφαλώς !
 

panta4fan

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
686
Like
106
Πόντοι
6
Μη το λες. Αν ακολουθησει την συμβουλη μου να παει να γαμησει σε κανα μεταξουργειο, θα ξελαμπικαρει και θα ηρεμησει. Το παν ειναι βεβαια ποιος θα δωσει στο ναυάγιο δανεικο το εικοσαρικο.... Εκει εχουμε θεμα.....

Γαμησα  :fuck1: σημερα  δεν ειδες τις φωτο που ανεβαζω  :huh:

Εσυ δεν βαρεθηκες να καθαριζεις συνεχεια την οθονη του υπολογιστη  :wanker:  :2funny: :2funny:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Το παω για συναινετικο. Εχει ενδειξεις αλλα οχι αποδειξεις οτι την κερατωνα. Τι θα πει δηλαδη; Οτι το σπερμα μου καθε φορα που επεστρεφα απο επαγγελματικο ταξιδι ηταν ... μια σταλιτσα; Δεν στεκει σε κανενα δικαστηριο.
Για τα περιουσιακα εχω δεσει το γαιδαρο μου, δεν υπαρχει προβλημα.
Για το υψος της διατροφης και εκει λειτουργω βαση σχεδιου, δλδ τα 3 τελευταια χρονια εμφανιζω μηδενικες αποδοχες στη φορολογικη μου δηλωση, (ευτυχως που δεν λειτουργει ακομα ο " Τηρεσιας" που 8α κανει συγκρισεις ακομα και με το ασφαλιστικο ταμειο)
Δεν ειμαι εκδικιτικος, αλλα οχι και να κυκλοφοραει στα SPA.
Τα παιδια θελω να περνανε καλα οσπου να αποκατασταθουν, αλλα οχι και να τη πληρωνουμε για μια ζωη.
Τσπ θα παω σε δικηγορο, αυτο που φοβαμαι ειναι οτι πριν 12 χρονια την σταματησα απο τη δουλεια της (αυτο μπορει να το αποδειξη) και τωρα στα 37 της δεν μπορει πλεον να κανει
νεα καριερα, οποτε φοβαμαι μη τη πληρωνω μια ζωη. γρρρρ
τι γινετε εσυ δεν λες ότι εισαι πλούσιος μωρη λουγκρα και κοιτας να γλιτώσεις την διατροφη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.695
Κριτικές
1
Like
29.398
Πόντοι
8.006
τι γινετε εσυ δεν λες ότι εισαι πλούσιος μωρη λουγκρα και κοιτας να γλιτώσεις την διατροφη
Ρε τύπε πριν 13 χρονια ανοιξε αυτο το νημα

Προφανως το θεμα θα εχει ηδη τακτοποιηθει
 
OP
OP
lefteris38

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ρε τύπε πριν 13 χρονια ανοιξε αυτο το νημα

Προφανως το θεμα θα εχει ηδη τακτοποιηθει

Αστον να ψαχνει τα μυνηματα μου η συριζαίικη κωλοτρυπιδα.
ΚΑτι θελει να βρει για αντιπερισπασμο.
Δεν το καταλαβαινω ομως αυτο. Αυτος καμαρωνει που πηγαινει με αφεντρες.
Γιατι λοιπον με μαχεται; Διαφημηση του κανω...
Αλλωστε δεν κανει και τιποτα κακο.
Μετα που τον δενουν δεν τον στραπονιαζουν, ουτε τον κανουν τοπι στο ξυλο, ουτε τον κατουρουν.
Του απαγγελουν Ριτσο (αριστερος γαρ) και του παιζουν την 9η συμφωνια στο πιανο.
Ετσι λεει οτι την βρησκει. Τα χρυσα φλουρια δηλαδη που ψαχνει ειναι η.. 9η συμφωνια  :2funny:

 

Συνημμένα

  • lantziera.jpg
    lantziera.jpg
    750,7 KB · Εμφανίσεις: 123
  • lantziera 4.jpg
    lantziera 4.jpg
    259 KB · Εμφανίσεις: 50

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom