Νέα

Διαρρήξεις σε σπίτια- κλοπές. πόσο συχνά γίνονται?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 110
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.917
Κριτικές
1
Like
29.616
Πόντοι
8.006
δεν με νοιαζει


η εγω η αυτοι
Ναι σιγα ρε μοβόρε. Το πολυ πολυ να σου το βαλουν στον κωλο. Μπαινουν οι αλλοι με μαχαιρια και καλασνικοφ και θα κλασεις εσυ με το γκλομπ που ουτε να το πιασεις δεν ξερεις
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.291
Κριτικές
15
Like
5.791
Πόντοι
1.496
6 μηνες με αναστολη για παρανομη οπλοκατοχη.
Δεν ειναι ειρωνικο  αλλοι να κυκλοφορουν ανενοχλητοι σε κεντρικους δρομους της Αθηνας με μαχαιρια,γκλοπ,ξυλα,σφυρια,βαριοπουλες,σιδηρογροθιες,να χτυπουν οπου θελουν και να φευγουν ανενοχλητοι και αμα σε σταματησει σε εναν τυχαιο ελεγχο για κατι τετοιο να σε τραβανε στα δικαστηρια.
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Δεν ειναι ειρωνικο  αλλοι να κυκλοφορουν ανενοχλητοι σε κεντρικους δρομους της Αθηνας με μαχαιρια,γκλοπ,ξυλα,σφυρια,βαριοπουλες,σιδηρογροθιες,να χτυπουν οπου θελουν και να φευγουν ανενοχλητοι και αμα σε σταματησει σε εναν τυχαιο ελεγχο για κατι τετοιο να σε τραβανε στα δικαστηρια.

το εγκλημα ειναι δουλεια της αστυνομιας :hi:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
τους βλεπεις εδω τυπε.ωρες ωρες χειροτεροι και απο τους πακι.πακι θα βρεις και συνεσταλμενους,καλοντυμενους που σηκωνονται και καμια φορα να κατσει καμια γρια.ακραδαντα πιστευω οτι οι Βαλκανιοι ειναι χειροτερα ζωα :S :S :S

ΙΣΧΥΕΙ 100%. Το επιβεβαιωνω ως κατοικος πλατειας Αττικης. Οι Πακιστανοι ειναι φιλησυχοι εξαιρουμενων αυτων που εχουν τρελα με τη θρησκεια τους. Οι Αραβες εχουν υπεροψια και ειναι φασαριοζοι. Αλλα σαδιστικα καθαρματα με εγκληματικη φυση ειναι Αλβανοι, Γεωργιανοι, Ρουμανοι, Μολδαβοι. Μονο οι Βουλγαροι ξεχωριζουν προς το καλο αλλα οχι παντα.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
δεν στεκει αυτο που λες αλλος εριξε την φολα και αλλος μπουκαρε συνηθως απλα τα σκωτονουν η τους ριχνουν κανενα υπνοτικο κτλ

Τον ειχαν βαλει στο ματι απο καιρο. Εγω πιστευω μπορει να ηταν και μεσα απο την πολυκατοικια η δουλεια.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Δεν ειναι ειρωνικο  αλλοι να κυκλοφορουν ανενοχλητοι σε κεντρικους δρομους της Αθηνας με μαχαιρια,γκλοπ,ξυλα,σφυρια,βαριοπουλες,σιδηρογροθιες,να χτυπουν οπου θελουν και να φευγουν ανενοχλητοι και αμα σε σταματησει σε εναν τυχαιο ελεγχο για κατι τετοιο να σε τραβανε στα δικαστηρια.

Η οπλοκατοχη επιτρεπεται στου αλλοδαπους και τους τσιγγανους για να μπορουν να υπερασπιστουν τον εαυτο τους απο τους Ελληνες ρατσιστες. Μας διωχνουν απ τις πλατειες μας, μας μαχαιρωνουν, δηλητηριαζουν τα σκυλια μας και μετα μας κανουν και μια μυνηση με τον αντιρατσιστικο. Ζητω η αλλοδαπΕλλαδα!
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
απο πολεμικες τεχνες απεναντι σε 3 αλβανους ποια προτεινετε
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.291
Κριτικές
15
Like
5.791
Πόντοι
1.496
ΙΣΧΥΕΙ 100%. Το επιβεβαιωνω ως κατοικος πλατειας Αττικης. Οι Πακιστανοι ειναι φιλησυχοι εξαιρουμενων αυτων που εχουν τρελα με τη θρησκεια τους. Οι Αραβες εχουν υπεροψια και ειναι φασαριοζοι. Αλλα σαδιστικα καθαρματα με εγκληματικη φυση ειναι Αλβανοι, Γεωργιανοι, Ρουμανοι, Μολδαβοι. Μονο οι Βουλγαροι ξεχωριζουν προς το καλο αλλα οχι παντα.
Εχω διωξει Αλβανεζα απο τη δουλεια της.Παω σε μεγαλο ζαχαροπλαστειο,της λεω τι θελω,τα βαζει,τα ζυγιζει,περαστε απο το ταμειο.Παω σπιτι και βλεπω οτι ενω της ειχα πει μπακλαβαδακια σκετα κλασικα,μου εχει βαλει με γεμ ιση σοκολατα.Παω αμεσως πισω και λεω ευγενικα στην Αλβανεζα υπαλληλο,Κανατε λαθος προηγουμενως και μου βαλατε λαθος τη παραγγελια,ηρθα να μου τα αλλαξετε.Και αρχιζει μια επιθεσηκαι φωναζει σα το ζωο μπροστα σε αλλους πελατες.Και επρεπε να το δεις μονος σου,και τετοια.Δεν ειχε τελικα αυτα που ηθελα και αφου συνεννοουμαι με τη ταμια,παιρνω τα λεφτα μου πισω.Παω σπιτι και συμπληρωνω τη φορμα επικοινωνιας με τα κεντρικα της εταιριας-αλυσιδας ζαχαροπλαστειων.Και εξιστορω τα καθεκαστα οπως ακριβως συνεβησαν.Και βαζω στο τελος και το τηλεφωνο μου.Περνανε λιγες μερες,χτυπαει το τηλεφωνο.Ηταν  η ιδιοκτητρια των ζαχαροπλαστειων.Διαβασα το μηνυμα σας και το θεμα τακτοποιηθηκε και ζηταμε και συγγνωμη.Της λεω,εγω μπορει να λεω οτι θελω,το ερευνησατε πρωτα το θεμα;Μου λεει το ερευνησα προσωπικα και διαπιστωσα οτι εγιναν ετσι οπως τα ειπατε στο μηνυμα σας.Οχι μονο εκανε λαθος η υπαλληλος αλλα αντι να ζητησει συγγνωμη,αρχισε να φωναζει και να θελει να βγει κι απο πανω.Δρομο η Αλβανεζα το ζωον,ας προσεχε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.917
Κριτικές
1
Like
29.616
Πόντοι
8.006
Εχω διωξει Αλβανεζα απο τη δουλεια της.Παω σε μεγαλο ζαχαροπλαστειο,της λεω τι θελω,τα βαζει,τα ζυγιζει,περαστε απο το ταμειο.Παω σπιτι και βλεπω οτι ενω της ειχα πει μπακλαβαδακια σκετα κλασικα,μου εχει βαλει με γεμ ιση σοκολατα.Παω αμεσως πισω και λεω ευγενικα στην Αλβανεζα υπαλληλο,Κανατε λαθος προηγουμενως και μου βαλατε λαθος τη παραγγελια,ηρθα να μου τα αλλαξετε.Και αρχιζει μια επιθεσηκαι φωναζει σα το ζωο μπροστα σε αλλους πελατες.Και επρεπε να το δεις μονος σου,και τετοια.Δεν ειχε τελικα αυτα που ηθελα και αφου συνεννοουμαι με τη ταμια,παιρνω τα λεφτα μου πισω.Παω σπιτι και συμπληρωνω τη φορμα επικοινωνιας με τα κεντρικα της εταιριας-αλυσιδας ζαχαροπλαστειων.Και εξιστορω τα καθεκαστα οπως ακριβως συνεβησαν.Και βαζω στο τελος και το τηλεφωνο μου.Περνανε λιγες μερες,χτυπαει το τηλεφωνο.Ηταν  η ιδιοκτητρια των ζαχαροπλαστειων.Διαβασα το μηνυμα σας και το θεμα τακτοποιηθηκε και ζηταμε και συγγνωμη.Της λεω,εγω μπορει να λεω οτι θελω,το ερευνησατε πρωτα το θεμα;Μου λεει το ερευνησα προσωπικα και διαπιστωσα οτι εγιναν ετσι οπως τα ειπατε στο μηνυμα σας.Οχι μονο εκανε λαθος η υπαλληλος αλλα αντι να ζητησει συγγνωμη,αρχισε να φωναζει και να θελει να βγει κι απο πανω.Δρομο η Αλβανεζα το ζωον,ας προσεχε.
Ερωτηση.
Αν ηταν ελληνιδα θα εκανες το ιδιο?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.139
Πόντοι
24.596
Εχω διωξει Αλβανεζα απο τη δουλεια της.Παω σε μεγαλο ζαχαροπλαστειο,της λεω τι θελω,τα βαζει,τα ζυγιζει,περαστε απο το ταμειο.Παω σπιτι και βλεπω οτι ενω της ειχα πει μπακλαβαδακια σκετα κλασικα,μου εχει βαλει με γεμ ιση σοκολατα.Παω αμεσως πισω και λεω ευγενικα στην Αλβανεζα υπαλληλο,Κανατε λαθος προηγουμενως και μου βαλατε λαθος τη παραγγελια,ηρθα να μου τα αλλαξετε.Και αρχιζει μια επιθεσηκαι φωναζει σα το ζωο μπροστα σε αλλους πελατες.Και επρεπε να το δεις μονος σου,και τετοια.Δεν ειχε τελικα αυτα που ηθελα και αφου συνεννοουμαι με τη ταμια,παιρνω τα λεφτα μου πισω.Παω σπιτι και συμπληρωνω τη φορμα επικοινωνιας με τα κεντρικα της εταιριας-αλυσιδας ζαχαροπλαστειων.Και εξιστορω τα καθεκαστα οπως ακριβως συνεβησαν.Και βαζω στο τελος και το τηλεφωνο μου.Περνανε λιγες μερες,χτυπαει το τηλεφωνο.Ηταν  η ιδιοκτητρια των ζαχαροπλαστειων.Διαβασα το μηνυμα σας και το θεμα τακτοποιηθηκε και ζηταμε και συγγνωμη.Της λεω,εγω μπορει να λεω οτι θελω,το ερευνησατε πρωτα το θεμα;Μου λεει το ερευνησα προσωπικα και διαπιστωσα οτι εγιναν ετσι οπως τα ειπατε στο μηνυμα σας.Οχι μονο εκανε λαθος η υπαλληλος αλλα αντι να ζητησει συγγνωμη,αρχισε να φωναζει και να θελει να βγει κι απο πανω.Δρομο η Αλβανεζα το ζωον,ας προσεχε.
:headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom