Νέα

Διαρρήξεις σε σπίτια- κλοπές. πόσο συχνά γίνονται?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 110
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.139
Πόντοι
24.596
Εμας μας εχουν κλεψει πριν χρονια καλοκαιρι που ειχαμε τις μπαλκονοπορτες ανοιχτες και κοιμομασταν.Μπηκε απο τη βεραντα στην οποια βρεθηκε πηδωντας απο τη ταρατσα.Συγκεκριμενα εβαλε μια σκαλα μεταξυ ταρατσας και βεραντας μας.Το διαμερισμα ειναι τελευταιος οροφος ρετιρε.Δε προχωρησε στα υπνοδωματια παρα πηρε μονο δυο λαπτοπ που βρηκε προχειρα.Ηρθε η αστυνομια και δε πολυειχαν ορεξη τα παιδια.Τους εβαλε με το ζορι η μανα μου να παρουν αποτυπωματα εκτος απο τη μπαλκονοπορτα που θελανε αυτοι,και σε ορισμενα αλλα σημεια που θεωρουσε οτι ακολουθησε αυτη τη πορεια.Και πραγματι,στη πορτα της ταρατσας που παραβιασε,βρεθηκαν αποτυπωματα σεσημασμενου Ρουμανου.Εγινε η δικη και εφαγε κατι μηνες.Φυσικα τα κλοπιμαια δεν βρεθηκαν.Ευτυχως που δεν ηταν κανενας Γεωργιανος.
Ρουμανος ειναι επαγγελμα τυπε,οχι εθνικοτητα :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.139
Πόντοι
24.596

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
τυπε και εδω αν τον φας την βγαζεις καθαρη.Καπου στην Αν.Αττικη πριν λιγα χρονια ενας πιτσιρικας εφαγε εναν, στο δρομο κιολας και ουτε καν κατηγορηθηκε.οποιος θυμαται την περιπτωση ας πει :S :S :S


ηταν εν βρασμό ψυχής και καλά αλλά από ότι θυμάμαι ή τον είχε μαχαιρώσει ή τον είχε πυροβολήσει πάντως σίγουρα ο διαρρήκτης δεν οπλοφορούσε
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
αμπελαλε η κωλαρα ειναι η shasa grey?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.139
Πόντοι
24.596
Δεν εχω παει σε καμια βαλκανικη χωρα.
τους βλεπεις εδω τυπε.ωρες ωρες χειροτεροι και απο τους πακι.πακι θα βρεις και συνεσταλμενους,καλοντυμενους που σηκωνονται και καμια φορα να κατσει καμια γρια.ακραδαντα πιστευω οτι οι Βαλκανιοι ειναι χειροτερα ζωα :S :S :S
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Εναν ξαδερφο μου του ριξαν φολα στο σκυλο και ενα μηνα μετα μπηκαν μεσα διαρρηκτες εδεσαν-φιμωσαν τη μανα του και τα πηραν ολα.

δεν στεκει αυτο που λες αλλος εριξε την φολα και αλλος μπουκαρε συνηθως απλα τα σκωτονουν η τους ριχνουν κανενα υπνοτικο κτλ
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
ενα πτυσσομενο γκλοπ ποσο κοστιζει
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ρουμανος ειναι επαγγελμα τυπε,οχι εθνικοτητα :S :S :S

Γενικα εχουν τη φημη οτι ειναι κλεφτρονια αλλα οσους εγω εχω γνωρισει ειναι ενταξει ατομα.
Και στη Ρουμανια που ειχα παει ευγενικοι και σοβαροι μου φανηκαν.
Στο Βουκουρεστι στην παλια πολη παντως ειχε αστυνομια+ιδιωτικους security και εδιωχναν τους τσιγγανους !!!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.139
Πόντοι
24.596
ηταν εν βρασμό ψυχής και καλά αλλά από ότι θυμάμαι ή τον είχε μαχαιρώσει ή τον είχε πυροβολήσει πάντως σίγουρα ο διαρρήκτης δεν οπλοφορούσε
τον ειχε φαει με κυνηγητικη τυπε,Μαραθωνα,καπου εκει :hi: :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom