Νέα

Διαρρήξεις σε σπίτια- κλοπές. πόσο συχνά γίνονται?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 110
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.711
Like
3.820
Πόντοι
506
Εγω ειχα περσι προβλημα με το παπακι.... Σηκωθηκα ενα πρωι και ηταν πισω στον ακαλυπτο με σπασμενο τιμονι.... Προσπαθησαν να το βαλουν μπρος αλλα δεν τα καταφεραν...Το μπουζι αλλαζει πολυ ευκολα και ειχα αφησει επιτηδες ενα χαλασμενο επανω...
Την επομενη φορα σηκωθηκα και ελειπε η μπροστινη ροδα,εβαλα ροδα,αλλα μετα απο 2 μερες ελειπε η μασκα...  :headbang:

Τα πηρα στο κρανιο και εφτιαξα μονος μου σιωπηλο συναγερμο με ενα κουδουνι πορτας.... Μολις κουνησεις το μηχανακι πεφτει η παγιδα και χτυπαει μεσα στην κρεβατοκαμαρα το κουδουνι που εχω βαλει, χωρις ο αλητης να ακουει και να καταλαβαινει κατι...
Μετα θα δουν τα κωλοπαιδα ποσο ποναει ενας πλαστικος σωληνας Φ22 που εχω κατω απο το κρεβατι...
Ασε που αν πιασω κανενα κωλοπαιδο θα το ξαφρισω τελειως απο κινητα και πορτοφολια....

 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
Εγω ειχα περσι προβλημα με το παπακι.... Σηκωθηκα ενα πρωι και ηταν πισω στον ακαλυπτο με σπασμενο τιμονι.... Προσπαθησαν να το βαλουν μπρος αλλα δεν τα καταφεραν...Το μπουζι αλλαζει πολυ ευκολα και ειχα αφησει επιτηδες ενα χαλασμενο επανω...
Την επομενη φορα σηκωθηκα και ελειπε η μπροστινη ροδα,εβαλα ροδα,αλλα μετα απο 2 μερες ελειπε η μασκα...  :headbang:

Τα πηρα στο κρανιο και εφτιαξα μονος μου σιωπηλο συναγερμο με ενα κουδουνι πορτας.... Μολις κουνησεις το μηχανακι πεφτει η παγιδα και χτυπαει μεσα στην κρεβατοκαμαρα το κουδουνι που εχω βαλει, χωρις ο αλητης να ακουει και να καταλαβαινει κατι...
Μετα θα δουν τα κωλοπαιδα ποσο ποναει ενας πλαστικος σωληνας Φ22 που εχω κατω απο το κρεβατι...
Ασε που αν πιασω κανενα κωλοπαιδο θα το ξαφρισω τελειως απο κινητα και πορτοφολια....
Προτεινω να τους καρφωσεις στο κολο τη σωληνα και τους ριξεις χλωρινη στη κολοτρυπιδα
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.711
Like
3.820
Πόντοι
506
Εμ στην Κινα ηταν.... Εκει το να εχεις τα σκυλια στην αυλη ειναι σαν να αφηνεις φαγητο εξω.....
Ξερω τι απεγιναν τα σκυλια παντως.....
 

Συνημμένα

  • arni_2017_4_12_10_46_56_b1.jpg
    arni_2017_4_12_10_46_56_b1.jpg
    85,4 KB · Εμφανίσεις: 15

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
προσωπικα , εαν μπει μεσα στο σπιτι μου και τον παρω ειδηση και με περνει ο χρονος να πιασω κατι συγκεκριμενο , που το βραδυ το εχω σε αποσταση να τεντωσω το χερι μου, θα τον σκοτωσω επι τοπου . Εχω τον τροπο. και μετα θα τον πεταξω μεσα στην μεση στο δρομο παρακατω.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
προσωπικα , εαν μπει μεσα στο σπιτι μου και τον παρω ειδηση και με περνει ο χρονος να πιασω κατι συγκεκριμενο , που το βραδυ το εχω σε αποσταση να τεντωσω το χερι μου, θα τον σκοτωσω επι τοπου . Εχω τον τροπο. και μετα θα τον πεταξω μεσα στην μεση στο δρομο παρακατω.

Πως θα εξαφανισεις τα ιχνη; Αποτυποματα, κηλιδες, πατημασιες;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.139
Πόντοι
24.596
προσωπικα , εαν μπει μεσα στο σπιτι μου και τον παρω ειδηση και με περνει ο χρονος να πιασω κατι συγκεκριμενο , που το βραδυ το εχω σε αποσταση να τεντωσω το χερι μου, θα τον σκοτωσω επι τοπου . Εχω τον τροπο. και μετα θα τον πεταξω μεσα στην μεση στο δρομο παρακατω.
οχι ρε τυπε.τον κρατας μεσα.φωναζεις την αστυνομια.εισαι σε αυτοαμυνα.την αλλλη μερα εισαι σπιτι σου :S :S :S
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
οχι ρε τυπε.τον κρατας μεσα.φωναζεις την αστυνομια.εισαι σε αυτοαμυνα.την αλλλη μερα εισαι σπιτι σου :S :S :S

Εφόσον το πράγμα φτάσει εκεί είναι η μόνη λύση!

Το μόνο πρόβλημα είναι η δυσκολία απόκτησης όπλου, γιατί να το γνωρίζεται άμα αυτοσχεδιάσουμε το πράγμα στο δικαστήριο γίνεται πιο σοβαρό γιατί έχουμε νόμους που μας τους έχουν γράψει ψυχοπονιάρες γριές κι αναρχικοί!
 

rtiku1213

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες απο μπαλκονια εχετε ακουσει κανα περιστατικο να ανεβαινουν απο τις τεντες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom