Νέα

Diamond Dolls

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JohnKal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 592
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Όταν ήταν μπάμπυλον είχε μια καλή Ελληνίδα Ρίτα και μια Ρωσσίδα αδύνατη μαλλί μακρύ. Ακόμα εκεί;

ειχε και κανα δυο κομματια καλα αλλα σε γενικες γραμμες πατος....η λατογια εμενα μου αρεσε πολυ οπως και μια ουκρανη ξανθια ψιλογεματη αλλα σφιχτα γεματη(οχι πλαδαρη,ουτε χοντρη) που ειχε ερθει απο ροδο 1 μηνα περιπου μετα την εναρξη εργασιων του καταστηματος.
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
ειχε και κανα δυο κομματια καλα αλλα σε γενικες γραμμες πατος....η λατογια εμενα μου αρεσε πολυ οπως και μια ουκρανη ξανθια ψιλογεματη αλλα σφιχτα γεματη(οχι πλαδαρη,ουτε χοντρη) που ειχε ερθει απο ροδο 1 μηνα περιπου μετα την εναρξη εργασιων του καταστηματος.

Μονο λατογια εχει το μαγαζι ? αντονελα η κολητη της παντρευτηκε ρε vaso ?
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
ναι αλλα σε πολλους θαμωνες το παιζει απο το "ντραγκαο" :grin: :grin:

Παντως vaso αν θελεις να κανεις κανενα ωραιο δωρακι σε καμια φιλη σου στριπτιζου η αντονελα φταχνει και πουλαει ρουχα χορευτικα...ξερεις με ελαχιστο υφασμα.Αν ρωτησεις πολλες ψωνιζουν απο αυτη.
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Ακούγονται ΟΙ πληροφορίες. Ξέρω και εγώ αλλή μία με νορμάλ ρούχα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Παντως vaso αν θελεις να κανεις κανενα ωραιο δωρακι σε καμια φιλη σου στριπτιζου η αντονελα φταχνει και πουλαει ρουχα χορευτικα...ξερεις με ελαχιστο υφασμα.Αν ρωτησεις πολλες ψωνιζουν απο αυτη.

δεν εχω φιλες απο τον χωρο!αμα ομως φτιαχνει καλο καφε  θα γινει φιλη μου σιγουρα!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
νεα ονομασια και εδω....diamond dolls!ειναι πιο trendy το ονομα..... :jerking:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


υ.γ. ουτε απεξω ρε...
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
νεα ονομασια και εδω....diamond dolls!ειναι πιο trendy το ονομα..... :jerking:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Δεν μπορω να πιστεψω οτι περασες και δεν ακουμπησες.Αδιανοητο.Εχει παντως 2 ουγγαρεζακια Agnes και Νικολ που δεν παιζονται...
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


υ.γ. ουτε απεξω ρε...
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Ερωτηση προς ναυτιλομενους.Αυτη η AGNES η ξανθια χυμωδης ουγγαρεζα δουλευει ακομα ? Την ειχα πετυχει Μεδουσα Χανια και μετα στο εν λογω ιδρυμα.Παντως πολυ δυνατο...τρομερο σχημα μουνιου.Απαιχτο... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
ειχα πολυ καιρο να πατησω στον συγκεκριμενο χωρο και επειδη θελαμε μια αλλαγη,περασαμε χθες απο εκει κατα τις 3.Στην πορτα βρισκεται η Καρλα απο Μοusses.Για χορο πηρα την Αντα απο Πολωνια.Καποιος expert του αθληματος να μου θυμισει που αλλου την εχω δει.Πολυ καλο το μωρο(δεν ξερω για φραππε-δεν εψαξα-δεν ρωτησα.)Στο τριτο χορό ειχε ιδρωσει.Θα το ξαναεπισκευτω μονο και μονο για την Πολωνεζα.
Προσοχη σε χοντρο καραφλο σερβιτορο ο οποιος πηγε να φαει τα ρεστα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ειχα πολυ καιρο να πατησω στον συγκεκριμενο χωρο και επειδη θελαμε μια αλλαγη,περασαμε χθες απο εκει κατα τις 3.Στην πορτα βρισκεται η Καρλα απο Μοusses.Για χορο πηρα την Αντα απο Πολωνια.Καποιος expert του αθληματος να μου θυμισει που αλλου την εχω δει.Πολυ καλο το μωρο(δεν ξερω για φραππε-δεν εψαξα-δεν ρωτησα.)Στο τριτο χορό ειχε ιδρωσει.Θα το ξαναεπισκευτω μονο και μονο για την Πολωνεζα.
Προσοχη σε χοντρο καραφλο σερβιτορο ο οποιος πηγε να φαει τα ρεστα.

ναι την εχεις δει φιλτατε σε αρκετα αλλα μαγαζια...να στα απαριθμησω ομως για να βοηθησω την στριπτιζιακη σου αμνησια να επανελθει...athens number one,ola ola(Μπουρναζι για λιγο),rasputin(για λιγο επισης),babylon(νυν diamond dolls οπου και ειναι και τωρα) και φυσικα princess.....το κατεχει το καφεδακι στην χοβολη πολυ καλα,αλλα εκει δεν ξερω πως θα λειτουργησει....βλεπω ομως αλλαγες...η καρλα η καρυατιδα των μουσσων αποφασισε να μετακομισει απο το ιδρυμα μουσσες στο ιδρυμα diamond dolls?μαλλον ανεμενε με ανυπονησια ολα αυτα τα χρονια να λειτουργησει το μουσειο της ακροπολης να μεταφερθουν σιγα σιγα οι καρυατιδες και μετα αυτη να κανει την παρομοιωση της ως ντιβα της νυχτερινης κυτταριτιδας της συμπαθους ταξεως των στριπτιτζουδων
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Δεν θα ξεχάσω και το σύνθημα κάποιων συναγωνιστών για την Κάρλα όταν ήταν στο Ρασπούτιν,Πρίνσες και Μούσες...

Κάρλα,  γλυκιά  μου  Ρουμάνα  Κάρλα
Κούνα τον φραπέ και σταμάτα την πάρλα

Τρομερές εποχές  :rockon: :rockon: :rockon:

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Δεν θα ξεχάσω και το σύνθημα κάποιων συναγωνιστών για την Κάρλα όταν ήταν στο Ρασπούτιν,Πρίνσες και Μούσες...

Κάρλα,  γλυκιά  μου   Ρουμάνα   Κάρλα
Κούνα τον φραπέ και σταμάτα την πάρλα

Τρομερές εποχές  :rockon: :rockon: :rockon:

αυτα ειναι σκηνικα φιλαρακι... :rockon: :rockon:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ειχα πολυ καιρο να πατησω στον συγκεκριμενο χωρο και επειδη θελαμε μια αλλαγη,περασαμε χθες απο εκει κατα τις 3.Στην πορτα βρισκεται η Καρλα απο Μοusses.Για χορο πηρα την Αντα απο Πολωνια.Καποιος expert του αθληματος να μου θυμισει που αλλου την εχω δει.Πολυ καλο το μωρο(δεν ξερω για φραππε-δεν εψαξα-δεν ρωτησα.)Στο τριτο χορό ειχε ιδρωσει.Θα το ξαναεπισκευτω μονο και μονο για την Πολωνεζα.
Προσοχη σε χοντρο καραφλο σερβιτορο ο οποιος πηγε να φαει τα ρεστα.

η ινα ή ξενια απο πρωην λιντο-μικρο αφρο ειναι ακομη εκει?το απολυτο σεικερ του jacobs!μιλαμε η τυπισσα στο χωριο της λιγο εξω απο την μοσχα οταν ηταν μικρη πρεπει να τραβουσε ριζες στο χωραφι του μπαμπα της...δεν εξηγειται αλλιως ο τροπος που προσπαθει να σε φτασει στο επιθυμητο τελος! :cheesy:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Αγριόσλαβα απο την εποχή του Λίντο η Ίνα.Δεν είναι Ρωσίδα αλλά Ουκρανέζα.Και τράβαγε ζαχαρότευτλα  στις πεδιάδες της Σεβαστούπολης γι'αυτό είναι τόσο μαστόρισσα  :tooth:
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
...δεν γνωριζω για Ινα.Θα επανελθω οταν θα εχω πληροφοριες.Η Καρλα δεν κανει strip,το παιζει πορτιερισσα.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
To πρώην Babylon και Penthouse Exclusive Club τώρα λέγεται www.bourdela.com/content/view/1398/222/]Diamonds and Dolls[/url].

Από Diamonds & Dolls χτές ξεκινάμε ενημέρωση-λίστα και αφού γλυκαθήκαμε με μελομακάρονο από το γλυκό χεράκι της Κάρλας.

1)Ρούμπυ (από aprhodite και Baby O Πειραιώς)
2)Ίνα (από lido και aphrodite)
3)Νικίτα (από Rasputin)
4)Βαλεντίνα (από  Baby O Πειραιώς)
5)Αφροδίτη (από παλιό σιρόκο και baby ο)
6)Βαλέρια (η ρωσομογγόλα από Aphrodite)
7)Αντονέλα (από portogαλούα από παλιό σιρόκο,παλιό baby o,Aphrodite,grand ritorno)
8)Νατέλα (ίσως να είναι αυτή από το tutti frutti)
9)Ελβίρα (Ουγγαρέζα)
10)Αϊσα (Γερμανίδα)
11)Ειρήνη
12)Σαμάνθα
13)Μάγια
14)Σόνια (από Lolita)
15)Άντα (από princess)
16)Ντολόρες
17)Μισέλ
18)Τζουλιέτα
19)Καρίνα
20)Αλίσια




Τιμές τώρα το ποτό 11 €υρώ,απλός χορός 12 €ευρώ και το Prive 50 euro.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
3)Νικίτα (από Rasputin)?????? :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom