Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δευκαλίωνος 63

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα black crow
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 372
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Yes- γνωρίζουμε
Απο  εγκυρη ενημερωση  εξωθεσμικου  κολλητου που μεταφέρω
Λειτουργεί κανονικά.  Τσα2  δεν ήταν η ηλικιωμένη ξανθια αλλά πλεον  επανήλθε ο γνωστός κύριος Χάρης  ;) :)
προγράμματα  πλέον  40 E το απλο /  60Ε  το  με  69  &  free stomatic-- το τελευταίο  του προσεφέρθη και με 50 Ε .. η κρίσις γαρ-  μεν
Οπως  πάντα  ομως πολυ  μετριες  συνθήκες  υγιεινης-
και  διακριτικοτης  μηδεν -- => 3  συναγωνιστές  στο σαλονακι και  κανα  δυο  που μπαινοβγαιναν  απο / σε δωματια  :-
Κοπέλες είχε  δυο  ματουρ χαλια εμφανισιακά-- συν μια κοπέλα νεαρη λέει  που ήταν σε δωματιο  και δεν την είδε
και  μία πολυ αδυνατη  ψηλη  Αγγλίδα που δεν  μιλάει  ελληνικά , ονομάτι...  Ευαγγελία  :o  την  οποιαν πήρε ο φίλος , με μετριες  εντυπώσεις
Ενημέρωσις  over :)

πάντα ενήμερος επί θεμάτων Δευκαλίωνος/Συγγρού ο Κος Observer
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
πάντα ενήμερος επί θεμάτων Δευκαλίωνος/Συγγρού ο Κος Observer

ο observer ειναι μεγας γνωστης και πολλα χρόνια στην πιατσαειχα περασει μια κυριακη μεσημερι αρχες αυγουστου και δεν μου ανοιξαν παντως, μαλλον κυριακες ειναι κλειστα
μου εχει λειψει ο δροσερος τσατσος χαρης με τα βαμμενα ματια και την μπλουζα iron maiden
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Ευχαριστών  αμφοτέρους  τους εγκρίτους  συναγωνιστάς  δια τα καλά  τους  λόγια
ενημερώνω  ότι
σήμερα    έστειλα  τον  φιλον μου  / για να  τσεκάρει  (Εγώ λογω αφραγκίας .. δεν ..)
Οι ινφος---  Παρούσες  ήσαν ==  Μαργαρίτα  Ελληνίς γκιλφ  ,  περπατημένη, με πιασίματα
Κέλλυ,  πάρα πολυ αδύνατη  άβυζη, ψηλη,  λευκή Αγγλίς , θλιμμένη ...
Χριστίνα-  εμφανίσιμη  καστανή νεαρά--  με την οποιαν πέρασε ο φίλος--  μέτριες  προς καλές  εντυπώσεις  λέει
Τιμαι- 50 το απλό , 60 Ε το ξεσκουφωτο και με 69  /  no anal
Τον Χαρη  αντικαθιστούσε  Ελληνίς , σκουρόχρωμος, συμπαθής νταρντανοBBW
ωρες  λειτουργίας 11- 20.00 περίπου
Aυτά... :)
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Χμμ ! ΟΚ  φιλτατε-  :)
Μαρνη  ..δεν γνωρίζω-- εχω να παω ..χρονια --
απο  τοτε  που κινδυνευσα με ηλεκτροπληξία ή εγκαυμα -- από  τα γυμνα  σωληνάκια  θερμανσης στο μπανιο ...
Την Κελλυ , μια  φορά που  απλά  πήγα να τσεκάρω στο Δ 63, εγώ ..δεν  --- Ειναι απολυτως  το αντίθετο απο αυτό  που  με ενδιαφέρει  ( :tits::cheesy:
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
η ειρηνη (ρενατα) με τις τερατοβιζαρες που ειπω8ηκε οτι παι8ανε....... εχει επιβεβαιω8ει αυτο? τιμια πορνη....την ειχα γαμησει και στο σπιτι της πριν 15 χρονια στο χαιδαρι....
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Ναι ισχύει--
η Ειρήνη  ή Ρενάτα , οπως  της ελεγε ο Τσατσος  Χάρης , έχει φύγει απο την ζωή, κατόπιν ανακοπής, εδώ και  περιπου 20 μήνες
Εχει συζητηθεί - και εδώ στο ΄σαϊτ, με τον δέοντα σεβασμό  στο γεγονός ;)
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Να ενημερώσω  και  πάλι εγώ  για εδώ -
μέσω  κολλητου φίλου,  εξωθεσμικου,  ο οποίος  πήγε σήμερα
Γενικά το γνωστό ρόστερ των τελευταίων  μηνών .  ( βλ και  προηγούμενες ενημερώσεις)
Μαργαρίτα ματουρ,    Στέλλα  αφηρημένη ροκού  ψηλή,  Μαρίνα  κοντό γεματο  καβλο-μπάζο, Αγγελική και Τζένη
Υπάρχουν  καποια περίεργα . για τις ΄δυο τελευταιες. Την Αγγελική- Αντζελα  την  έχει  πάρει ο φίλος,  και απεφάνθη περίλυπος οτι προκειται  για  παλιά καραβάνα ελληνίδα  εγχειρισμενη τρανς
και  σήμερα η νταρντανοειδής Τζένη,  χτεσινη μολις  εκεί,  παρέπεμπε  για  ακριβώς το ίδιο
Ετσι  ο φιλος απεχώρησε. διοτι τις άλλες  και  τις έχει πάρει και εψαχνε κατι διαφορετικό
Αυτα,,,,
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
488
Κριτικές
7
Like
233
Πόντοι
281
υπαρχει μηπως κανεις π να θυμαται την αννα-μαρια μιλφ με τις βυζαρες που τυχγανε και ιδιοκτητρια αν υπαρχει ακομα?????μια ξανθια ηταν με  :tits: και χειλαρες...
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Iδιοκτήτρια  του  Δευκ  63 ?  ποια χρονιά  ?  το Δ 63 ειναι θυγατρικο  του Σ 248 ..
(Εγω ξέρω αυτο το  μαγαζι  απο  το 2006 -7 οταν υπηρεσία ήταν κ. Ευα με το μαύρο σκυλακι)-- για ποτε λες ? πιο πριν ?
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
488
Κριτικές
7
Like
233
Πόντοι
281
ναι εκεινη την εποχη λεω καπου....η ξανθια π σ λεω την ελεγαν μαιρη.η αννα μαρια και ειχε σιγουρα μετοχες εκει.θυμαμαι την ειχα παρει και σ ενα στην πατησιων θυγατρικο τους.εχω ν την πετυχω χρονια...
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Xμμ... Πριν  από  την τοτε εποχή  της  κ. Ευας ( Με Αννα  Ρωσίδα- σιλικονες, Λαρίσα , Σοφία  κλπ)  δεν  το ξέρω -- δεν είχα παει ποτέ ...
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
σε σημερινη  τηλεφωνικη επερώτηση --
 το  ρόστερ περιελάμβανε τις  γνωστες εκεί  Μαργαρίτα και Χριστίνα, συν δύο κοπέλες  καινουριες  στο κατάστημα, ονόματι Ιζαμπέλα και Μαρία
επιβεβαιωθηκε  και το  οτι  ως μανατζερ  εμφανιζεται εκει  απο Παρασκευη ως Δευτερα ,  ο γνωστος τσατσος  Χάρης :)
 

kwstasxal

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
0
to koudouni ti grafei gt perasa prosfata kai eida ena keno koudouni pou dn eixe onoma kai dipla ap to koudouni egrafe 4os ayto einai...?
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Εδώ και  πάλι. Απο σημερινήν αναφορά  αξίου  εξωθεσμικου συναγωνιστού
Απούσες  Μαργαρίτα και  Χριστίνα. Παρούσες- Ναταλί=  η ιδια  η ανωτερω προαναφερθείσα βαλκανία Μαρία, =πετιτ προμιλφ, την οποιαν επελεξε ο φίλος με σχετικώς  καλές  εντυπώσεις.
Επίσης παρούσα η γνωστή,  επίσης προαναφερθείσα ψηλή  αφηρημενη Στέλλα και >>>  ενα νέον λέει,  σκούρον, υψηλον, νταρντανοειδες έκφυλον  γυφτοβαλκανοειδες,
ονόματι Τζούλια (όχι η Τζούλη του Σ248) η οποία  εισήλθε με μεσήλικα, ευσταλή και αθλητικόν ασπρομάλλη  συναγωνιστή—
Αν είναι  από εδώ, ας  μας πει ενυπώσεις – έστω  και με  p.m.
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
Γιατι δεν υπαρχει το μπουρδελακι στον καταλογο? :think:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
εχει απαντηθεί απο τον Zero Tolerance  κλπ  =
ειναι οπως  και το Συγγρου 248
δεν είναι μπουρδελάκι-- Θεωρείται  κρυφό στούντιο-
εαν θέλετε,  διαβάστε τις προηγουμενες  σελίδες  εδω  :)
 

kwstasxal

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
0
:helpplea:  steilte p.m. parakalw ti onoma grafei to koudouni :(

 

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
το μαγαζι αυτο οπως και το συγγρου 248 ανηκουν στην αννα μαρια που ειχε και το φυλης 108
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
488
Κριτικές
7
Like
233
Πόντοι
281
ρε παιδια αυτη την αννα μαρια την εχει δει κανεις?αυτη ηταν η ξανθια π δουλευε και παλια...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom