Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δευκαλίωνος 63

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα black crow
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 372
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Στη Δευκαλίωνος- Συνεχίζεται η παρακμή υπό νέαν διεύθυνσιν….
Ενημέρωση απο εξωθεσμικο μου φίλο  (ο οποιος έχει χτίσει .. την Δφκ63, περιπου μεχρι τότε που έφυγε απο εκει το Χριστινακι για το υπογ Φωκ27). Πήρε>  και  διπλό με Αλίκη + Ευα , και Λίζα  σε επόμενη φορά ( οπου ανέβηκα και εγώ απλώς για να τσεκάρω, μετα τις αρνητικες αναφορές..).  Κοπέλλες και report : Αλίκη= κοντό, κακής εμφανίσεως  προγκιλφ, μαλλον Ελληνίδα.Λιζα = Νταρντάνα,  γκιλφ, καστανη με πολυ μεγάλο,  πεσμένο στήθος,  στο στιλ καπως της Ελενη(άρα)ς  του Ζανόσπιτου. Ευα= Παχουλό προμιλφ με γλυκο πρόσωπο 3.5-4άρια  :tits: και  συναπτά δωμάτια.  Ολες heavy καπνίστριες.
Και  τις δύο φορες ανεμένετο , καποια στιγμη και  μία “Δώρα” Verdict : Η ανακαινιση χώρων όντως σημαντικη,  ΟΜΩΣ- τα προβλήματα   καθαριότηητος παραμένουν  αμείλικτα.  Διαπιστωθηκε  οτι οι κυρίες ΔΕΝ κάνουν μπάνιο απο πελάτη σε πελατη  :(,  με αποτέλεσμα δυσάρεστες οσμές εις μασχάλες  και από κάτω.. Συν, απατεωνίστικη τιμολογιακή πολιτική, =όπου σε βρούν. Δεν ακανοινωθηκαν εξαρχής, αλλά ζητήθηκαν 80 Ε για διπλό (με light λεσβιακό) και 50 ευρώ για Ευα,  40 ε για  Λιζα κλπ. Ο συναγωνιστής φίλος , μη καπνιστής,  φλόμωσε και από τις τσιγαροαναπνοές ολων  ~( αυτό όντως συνάδει με την ως ανω γκιλφ Ελενάρα). Φαίνεται  λοιπόν οτι  και αυτό το ρόστερ  δεν  αξίζει  και δεν θα πάει μακριά στον ιστορικό και πολυπαθή αυτόν χώρο ..
Αυτά  .. --  Υγιαίνετε ..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Στη Δευκαλίωνος- Συνεχίζεται η παρακμή υπό νέαν διεύθυνσιν….
Ενημέρωση απο εξωθεσμικο μου φίλο  (ο οποιος έχει χτίσει .. την Δφκ63, περιπου μεχρι τότε που έφυγε απο εκει το Χριστινακι για το υπογ Φωκ27). Πήρε>  και  διπλό με Αλίκη + Ευα , και Λίζα  σε επόμενη φορά ( οπου ανέβηκα και εγώ απλώς για να τσεκάρω, μετα τις αρνητικες αναφορές..).  Κοπέλλες και report : Αλίκη= κοντό, κακής εμφανίσεως  προγκιλφ, μαλλον Ελληνίδα.Λιζα = Νταρντάνα,  γκιλφ, καστανη με πολυ μεγάλο,  πεσμένο στήθος,  στο στιλ καπως της Ελενη(άρα)ς  του Ζανόσπιτου. Ευα= Παχουλό προμιλφ με γλυκο πρόσωπο 3.5-4άρια  :tits: και  συναπτά δωμάτια.  Ολες heavy καπνίστριες.
Και  τις δύο φορες ανεμένετο , καποια στιγμη και  μία “Δώρα” Verdict : Η ανακαινιση χώρων όντως σημαντικη,  ΟΜΩΣ- τα προβλήματα  καθαριότηητος παραμένουν  αμείλικτα.  Διαπιστωθηκε  οτι οι κυρίες ΔΕΝ κάνουν μπάνιο απο πελάτη σε πελατη  :(,  με αποτέλεσμα δυσάρεστες οσμές εις μασχάλες  και από κάτω.. Συν, απατεωνίστικη τιμολογιακή πολιτική, =όπου σε βρούν. Δεν ακανοινωθηκαν εξαρχής, αλλά ζητήθηκαν 80 Ε για διπλό (με light λεσβιακό) και 50 ευρώ για Ευα,  40 ε για  Λιζα κλπ. Ο συναγωνιστής φίλος , μη καπνιστής,  φλόμωσε και από τις τσιγαροαναπνοές ολων  ~( αυτό όντως συνάδει με την ως ανω γκιλφ Ελενάρα). Φαίνεται  λοιπόν οτι  και αυτό το ρόστερ  δεν  αξίζει  και δεν θα πάει μακριά στον ιστορικό και πολυπαθή αυτόν χώρο ..
Αυτά  .. --  Υγιαίνετε ..

Αψογη ανταποκριση!!!
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Θνκς Zero..Να ενημερώσω επίσης  οτι  χρησιμοποιείται και το  απέναντι  διαμέρισμα του ιδίου ορόφου,  το οποίο, όσο θυμαμαι, αποκτηθηκε και  αρχισε να λειτουργεί επί Χάρη .. :) Και  στα δύο διαμερίσματα υπάρχει  (από) μόνο ενα - μικρό- μπανιο, = και για τους πελάτες και για τις εργαζομενες.  :( Αυτο συντεινει  σαφως στο παραπανω προβλημα…Επίσης να πώ οτι > και ο εκεί συχνος  φίλος , και εγώ οταν ανέβηκα,  παρατηρήσαμε και συνεχή τηλέφωνα να χτυπάνε, και  συναπτους πελάτες σε δωματια. Ωστόσο ,  εδω στο θρεντ  βλέπω απειρο-ελάχιστες ενημερώσεις... :rolleyes:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
και ο εκεί συχνος  φίλος , και εγώ οταν ανέβηκα,  παρατηρήσαμε και συνεχή τηλέφωνα να χτυπάνε, και  συναπτους πελάτες σε δωματια. Ωστόσο ,  εδω στο θρεντ  βλέπω απειρο-ελάχιστες ενημερώσεις... :rolleyes:

..τι ειχες Γιαννη, τι ειχα πάντα...
 
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Στη Δευκαλίωνος- Συνεχίζεται η παρακμή υπό νέαν διεύθυνσιν….
Ενημέρωση απο εξωθεσμικο μου φίλο  (ο οποιος έχει χτίσει .. την Δφκ63, περιπου μεχρι τότε που έφυγε απο εκει το Χριστινακι για το υπογ Φωκ27). Πήρε>  και  διπλό με Αλίκη + Ευα , και Λίζα  σε επόμενη φορά ( οπου ανέβηκα και εγώ απλώς για να τσεκάρω, μετα τις αρνητικες αναφορές..).  Κοπέλλες και report : Αλίκη= κοντό, κακής εμφανίσεως  προγκιλφ, μαλλον Ελληνίδα.Λιζα = Νταρντάνα,  γκιλφ, καστανη με πολυ μεγάλο,  πεσμένο στήθος,  στο στιλ καπως της Ελενη(άρα)ς  του Ζανόσπιτου. Ευα= Παχουλό προμιλφ με γλυκο πρόσωπο 3.5-4άρια  :tits: και  συναπτά δωμάτια.  Ολες heavy καπνίστριες.
Και  τις δύο φορες ανεμένετο , καποια στιγμη και  μία “Δώρα” Verdict : Η ανακαινιση χώρων όντως σημαντικη,  ΟΜΩΣ- τα προβλήματα  καθαριότηητος παραμένουν  αμείλικτα.  Διαπιστωθηκε  οτι οι κυρίες ΔΕΝ κάνουν μπάνιο απο πελάτη σε πελατη  :(,  με αποτέλεσμα δυσάρεστες οσμές εις μασχάλες  και από κάτω.. Συν, απατεωνίστικη τιμολογιακή πολιτική, =όπου σε βρούν. Δεν ακανοινωθηκαν εξαρχής, αλλά ζητήθηκαν 80 Ε για διπλό (με light λεσβιακό) και 50 ευρώ για Ευα,  40 ε για  Λιζα κλπ. Ο συναγωνιστής φίλος , μη καπνιστής,  φλόμωσε και από τις τσιγαροαναπνοές ολων  ~( αυτό όντως συνάδει με την ως ανω γκιλφ Ελενάρα). Φαίνεται  λοιπόν οτι  και αυτό το ρόστερ  δεν  αξίζει  και δεν θα πάει μακριά στον ιστορικό και πολυπαθή αυτόν χώρο ..
Αυτά  .. --  Υγιαίνετε ..

Άψογος ο Παρατηρητής!
 

lorinatural69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
εκ μερους τον κοριτσιων που εργαζονται εκει μου ζητησαν να γραψω στο φορουμ με δικη τους ευθυνη τα παρακατω που μου παραπονεθηκαν και μου ζητησαν να επισειμανω:
1.  παρακαλουνται θερμα οι πελατες που εισερχονται σε τετοιους ειδος χωρου να πληρουν τις προυποθεσεις της υγιεινης τους της κατω περιοχης διοτη παρατηρειται συχνα το φαινομενο το να μυριζουν κατω σαν ψοφιμη και να εχουν εντονη δυσοσμια επισης και να εχουν τυρι γυρω γυρω με αποτελεσμα να μην μπορουν οι κοπελες να εργασθουν οπως πρεπει, και να τριβεται καλα τις μασχαλες σας πριν πατε εκει.
2. Μου ειπαν επισης οτι ζητατε φιλια στο στομα χωρις να ελεγχεται την αναπνοη σας εαν μυριζει.
3.υπαρχει μπανιο και στον χωρο αρρα μπορειται να ξανακανεται παλι μπανιο.
4. Σεξ χωρις προφυλαχτικο δεν γινεται σε καμια περιπτωση ουτε με παραπανω χρηματα ουτε με χιλιαρικα παραπανω
          Και να θυμαστε το νερο ειναι φιλος μας ριξτε λιγο νερακι πανω σας για ονομα του θεου!!!!!!  :vomit: :vomit: :vomit:
 

stomatikossspipa

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
39
Κριτικές
3
Like
37
Πόντοι
0
Το απολυτο στανταρακι μου!


ΕΥΑ νεαρη κοπελα βυζαρες, πανεμορφη, ερωτευσιμη. Μιλαει τελεια Ελληνικα.
Γενικα δεν εχω λογια.,

Λιγω οικονομικων δεν ξερω αν θα μπορω να πηγαινω τακτικα , αλλα μια φορα των μηνα, θα το προσπαθω

 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
εκ μερους τον κοριτσιων που εργαζονται εκει μου ζητησαν να γραψω στο φορουμ με δικη τους ευθυνη τα παρακατω που μου παραπονεθηκαν και μου ζητησαν να επισειμανω:
1.  παρακαλουνται θερμα οι πελατες που εισερχονται σε τετοιους ειδος χωρου να πληρουν τις προυποθεσεις της υγιεινης τους της κατω περιοχης διοτη παρατηρειται συχνα το φαινομενο το να μυριζουν κατω σαν ψοφιμη και να εχουν εντονη δυσοσμια επισης και να εχουν τυρι γυρω γυρω με αποτελεσμα να μην μπορουν οι κοπελες να εργασθουν οπως πρεπει, και να τριβεται καλα τις μασχαλες σας πριν πατε εκει.
2. Μου ειπαν επισης οτι ζητατε φιλια στο στομα χωρις να ελεγχεται την αναπνοη σας εαν μυριζει.
3.υπαρχει μπανιο και στον χωρο αρρα μπορειται να ξανακανεται παλι μπανιο.
4. Σεξ χωρις προφυλαχτικο δεν γινεται σε καμια περιπτωση ουτε με παραπανω χρηματα ουτε με χιλιαρικα παραπανω
          Και να θυμαστε το νερο ειναι φιλος μας ριξτε λιγο νερακι πανω σας για ονομα του θεου!!!!!:vomit: :vomit: :vomit:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Νομίζω είχα αναφερθεί σχετικά στο thread ''Τι σκέπτονται οι πουτάνες όταν τις γαμάμε''

 

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
597
Κριτικές
6
Like
343
Πόντοι
26
εχει κατι αξιολογο εκει ποια
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
Kαλησπερα σαs πηγα εχθεs λειτουργει κανονικα ,περασα με την Λιζα 4 με 5 νουμερο :boobies: ,καλη στην πιπα και στον αγωνα  :knockinb:,αλλα απο σωμα και φατσα αστα να πανε....ειχε αλλεs 3 ωραια μωρακια(μαλακια εκανα εγω ,ηθελα βυζαρεs o μαλ....αs).Kοστολογιο ξεκιναει απο 40 ευρω, εμενα εκανε και ελευθερο στοματικο,60 ευρω οι 2 μαζι,80 ευρω οι 2 μαζι αλλα με 2  :wanker:  .Αυτα ,ολο φωνουλεs ακουγα απο μεσα, απο τα κοριτσια.... :cum: :fuck1: :fuck2:
 

kwstasxal

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
0
Kαλησπερα σαs πηγα εχθεs λειτουργει κανονικα ,περασα με την Λιζα 4 με 5 νουμερο :boobies: ,καλη στην πιπα και στον αγωνα  :knockinb:,αλλα απο σωμα και φατσα αστα να πανε....ειχε αλλεs 3 ωραια μωρακια(μαλακια εκανα εγω ,ηθελα βυζαρεs o μαλ....αs).Kοστολογιο ξεκιναει απο 40 ευρω, εμενα εκανε και ελευθερο στοματικο,60 ευρω οι 2 μαζι,80 ευρω οι 2 μαζι αλλα με 2  :wanker:  .Αυτα ,ολο φωνουλεs ακουγα απο μεσα, απο τα κοριτσια.... :cum: :fuck1: :fuck2:

Τα ονόματα των υπόλοιπων κορασίδων πως είναι αν έχεις την καλοσύνη;  :hi:
 
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Χτεσινό πέρασμα
Κατερίνα μιλφ φαρδιά περιφέρεια
Εύα, προμιλφ, η πιο όμορφη που είδα
Τζέσικα, μακρύ ίσιο μαλλί, σώμα με καμπύλες. Την έχω πάρει παλιά μάλλον σε στούντιο.
Άλλα δυο μιλφ μέτρια αλλά έχω πάθει αλτσχάιμερ.
40 ευρώ, 50 με ελέυθερο στοματικο, 80 η παρτούζα.
 

Shoot_that_clit

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
67
Like
48
Πόντοι
0
Στο τηλ. αναφέρουν ψηλότερες τιμές.
Δεν τις γράφω, γιατί προφανώς ισχύουν αυτές που λέει ο heellover, αφού πέρασε από 'κει και μιλάει ως αυτόπτης.
Ελπίζω να έχει κάποιες ξένες, γιατί με τις ντόπιες που άρχισε να δουλεύει από ένα σημείο και μετά, δε γινόταν δουλειά.
 

asanseras

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Like
68
Πόντοι
0
εχει δοκιμαστεί η Ευα, Ελληνίδα βυζάρες. 30ευρω πιπα μονο πηρα. Δεν ηθελα κατι άλλο
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
γλυφοκώλι κάνει καμμια εκεί μεσα?
 

Nikos_mikos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
64
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να μου στείλει τι γράφει το κουδούνι ή το τηλέφωνο;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom