Νέα

Δέσποινα Βανδή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Κατ'αρχάς είναι λάθος να προσπαθούν οι μεν να πείσουν τους δε περί "μπαζότητος" ή μη της Βανδή.

Όσα τα μούτρα, τόσα και τα γούστα (άγνωστός σε τοίχο στο Πολυτεχνείο, το 1992).

Προσωπικά ούτε να κάνω εμετό επάνω της. Δε βγάζει ίχνος ερωτισμού. Είναι τόσο αισθησιακή όσο το Αροξόλ πράσινο. Όλα αυτά τα κοντά φουστανάκια και το γεμάτο ηδυπάθεια βλέμμα μόνο γέλιο μου προκαλούν λόγω του ανεπιτυχούς της προσπάθειας αλλά και του ψεύτικου του γενικότερου στυλ.

Αν όμως κάποιος γουστάρει τη Βανδή, θέμα του. Δεν υπάρχει λόγος να τη λέει ο ένας στον άλλο. Είναι αστείο.

Η Βανδή δε μοιάζει με την Αγγελοπούλου; Λέτε να έχουν τον ίδιο πλαστικό;
μιλαμε για ΤΗΝ ξενερωτη γκομενα το βλαχακι που ηρθε στην Αθηνα και την ειδε κυρια , το ξενερωμα
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
 
  Αν πηδηξω πχ την Κοκκινου ή την μαριαντα Πιεριδη ΤΟΤΕ μονο μπορω να θεωρησ
ω μπαζο την βανδ με την εννοια οτι εχω πηδήξει και καλύτερες!!!

 

Εγώ πάλι και χωρίς να έχω  πηδήξει την Κοκκίνου ή την Πιερίδη, πάλι  έχω πηδήξει καλύτερες, όπως φαντάζομαι και πολλοί συναγωνιστές από δω μέσα...Ξεκολλάτε πια με τις επώνυμες ρε μάγκες...Τις θεοποιούμε τσάμπα, μόνο στην αναγνωρισιμότητα υπερτερούν των καθημερινών γυναικών...
 

ipap

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
131
Like
8
Πόντοι
1
μα καλα ρε παμε καλα??? δηλαδη τι θελετε να πειτε οτι ειναι μια χοντρη σπυριαρα που βρομαει ψαριλα?ελεος πια.δηλαδη πιος δεν θα ηθελε να τη γαμαγε οπως τη βλεπετε στη φωτο?και τι με νοιαζει εμενα πως ειναι στο super market αβαφη αφτιαχτη... εγω θελεω να πηδηξω αυτη που βλεπω στη τηλεωραση, στις φωτογραφιες και στη πιστα. δηλαδη η μουναρα η ξανθια που ειδες χτες στο μπαρ ειναι ετσι οταν θα παει να παρει ενα κιλο πατατες?
τα πες ολα αδερφε, συμφωνω απολυτα
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
μια και πηδάτε όλοι μοντέλα απ' ότι φαινεται, άστε τη σε μένα..μου κάνει!
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
ρε παιδιά,γούστα είναι αυτά αλλα έλεος,όχι και....."μπάζο"!όταν "κρίνουμε κάποια-οποιαδήποτε για το αν είναι καλό μουνί η όχι,ας το κάνουμε τουλάχιστον συγκριτικά με κάποια που θα ήταν άγνωστη(με μόνη εξαίρεση διαγωνισμούς καλλιστείων,κτλ όπου βρίσκονται εκεί ακριβώς με αυτό το "πρόσχημα,δηλαδή την εξωτερική τους εμφάνιση,οπότε και πρέπει να είναι σούπερ.πάντως,όποιος έτυχε να δει την Βανδή όταν είχε παίξει guest στη σειρά "δυο ξένοι" πιστεύω πως θα τον είχε "φτιάξει" έστω και λίγο,δεν μπορεί!!
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
στην αναβροχια καλο ειναι και το χαλαζι , βεβαια υπαρχουν και πολυ καλυτερες αλλα για μια φορα ετσι ωστε να λεμε τις τον φορεσαμε και αυτης καλη ειναι ....
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
αλλά στις φωτογραφιες βλεπω άλλα ....." πραγματα" και οταν ηταν νεοτερη ηταν ακομη καλυτερη.  εχετε δει πολλες 30-35 με αυτα τα "προσοντα";

Αρκετές.

Πήγαινε Σάββατο βράδυ στο Μακρόπουλο και τσέκαρε.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Πρωτοάκουσα τη βανδή, όταν τραγούδαγε 2ο όνομα πίσω από τον Καλίρη σε ένα υπόγειο στη Συγγρού, αν θυμάμαι καλά το λέγανε τούνελ.
Τότε ήτανε μελαχροινή, με κοντό μαλάκι και είχε μια φωνή που έσκιζε, και όσοι ήτανε στο μαγαζί αυτό λέγανε.
Από τότε μέχρι σήμερα άλλαξε και η όψη και η φωνή της.
Εντάξει και σαν γυναίκες υπάρχουν και πολλές, και πολύ καλυτερες της, αλλά δεν είναι και για πέταμα, μη είμαστε τοσο υπερβολικοί....
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.301
Κριτικές
1
Like
772
Πόντοι
96
Εγώ πάλι και χωρίς να έχω  πηδήξει την Κοκκίνου ή την Πιερίδη, πάλι  έχω πηδήξει καλύτερες, όπως φαντάζομαι και πολλοί συναγωνιστές από δω μέσα...

  Τι βλέπεις ο (Μ)Παοκ θα σωθεί?? θα αναλάβεις προεδρος????
  γιατι μαλλον ο Ζαγοράκης πρέπει να εισαι!!!!!!!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
  Τι βλέπεις ο (Μ)Παοκ θα σωθεί?? θα αναλάβεις προεδρος????
  γιατι μαλλον ο Ζαγοράκης πρέπει να εισαι!!!!!!!!!

Δηλαδή οι καλύτερες είναι η Κοκκίνου και η Πιερίδη; :2funny: Έξω κυκλοφορούν πολύ καλύτερες ρε φίλε...Ξεκολλάτε με την επωνυμία...Οι περισσότερες στριπτηζούδες ρίχνουν στ' αυτιά στις διάφορες ντίβες της  ψωλής... :dancing: :boobies:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.301
Κριτικές
1
Like
772
Πόντοι
96
  οτι κυκλοφορουν συμφωνω οτι τις πηδαμε (τσαμπα) εγω και συ διαφωνω!!!!!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.301
Κριτικές
1
Like
772
Πόντοι
96
  Σωστος!!!
 

  Στο σαιτ για το φροντιστηριο αρχισα  να μπαινω αλλα δεν βλεπω νεα θεματα και το εχω ρίξει στη πολιτικη, στη φιλοσοφια,  και στη μπαλλα.

Και δεν  κατηγορω κανεναν οτι δεν δινει πληροφορίες εδω εχω φίλο που μου ειχει πει οτι θα μου δωσει το τηλ απο 1 γραφειο. Ενα νουμερο το μηνα να μου εδινε απο το τηλ απο περσι που μου το λεει θα το ειχα το νουμερο!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom