Νέα

Δέσποινα Βανδή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
σαν την βανδη ειναι οι μνρς που σας αρεσουν? χα χα χα

απλα ειναι ΤΟΣΟ μπαζο!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ειναι απο τους ανθρωπους που θα ηθελα να ξυπνησω μια μερα και να εχει απλως εξαφανιστει......οπως ο ρεμος και χατζηγιαννης......και συμφωνω με τη φιλοναδα απο πανω ειναι μπαζο......
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Που εισαι βρε Dark να υπερασπιστεις την Προεδριναααα ?
Προσοχη : Οποιος λοιδωρει εις βαρος της Προεδρινας αντιμετωπιζει ποινη απαγορευσης εισοδου στο φορουμ.... :2funny: :2funny:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
  Την εχω δει live στο supermarket  αφτιαχτη με φορμα(ο προεδρος παπαρια για την ομαδα πηγε Αγγλια κανα franchise στο Avenue ανοιγει), για να πηγαινω σουπερ όπως καταλαβαινετε δεν πολυβγαινω αλλα  την κοιταξα ως ωραια γκόμενα μετα ειδα τον Ντεμη και καταλαβα ποια ειναι. Για τα γουστα μου πολύ ωραια (ειναι λιγο κοντη αλλα μου αρεσει) και ποδι πολυ ωραιο εχει, κωλο δεν καταφερα να δω γιατι μου ξεφευγε. η πλαστική που εκανε δεν χρειαζόταν. δειχνει και κάτω των 35. Αν και πρεπει να τα ειχε παρει στο κρανιο (μαλλον ειχε παρει αδεια η Φιλιππινεζα και χωθηκε στα ψωνια) πολύ καλό βλέμμα.

  Οσο για φωνη ειμαι πολυ φαν του 1ου της δίσκου (νυχτολουλουδο κλπ).

τέλος στην Αλεξ/πολη λένε οτι ο ντεμης ήταν πολύ καλό παιδί αλλα τον κατεστρεψε η Δεσποινα

Υγ παρακαλουνται οι κυριες της παρεας να μην βγαζουν ολες τις γυναικες μπάζα εκτος αν μας πουν από τα ct ποιες ΔΕΝ θεωρουνε μπάζα
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
τρουενο μα ΔΕΝ βγαλαμε ΟΛΕΣ τις γυναικες μπαζα
αυτο ελειπε
πλς μην λετε τοσο προβλεψιμα πραγματα πια

η βανδη ομως ΕΙΝΑΙ μπαζο
δεν πα να λες οτι θες εσυ
δεσποινα - μαικλ τζακσον - βανδη εχει γινει
 

Επισκέπτης
Έλεος με τη Βανδή!Δεν μπορώ άλλο!Όχι άλλα πλυντήρια που λέει κι ο φίλος μου ο Γεωργίου!Η Βανδή δε λέει τίποτα σαν γκόμενα,τα τραγούδια της όσο περνάνε τα χρόνια γίνονται και χειρότερα,ενώ έχει καταντήσει αντιπαθητική σε όσους δεν είναι fan της.Ενώ όταν πρωτοξεκίνησε ήταν συμπαθητική κοπέλα και είχε τραγούδια που τα άντεχες.Απόδειξη ότι οι πλαστικές και ο Φοίβος δεν κάνουν πάντα καλό.Συμφωνώ με τη mounιtsa και για τους 3.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.153
Κριτικές
5
Like
58.682
Πόντοι
12.056
Κατω τα χερια απο την γυναικα του ΠΡΟΕΔΡΟΥ!!! :2funny: :2funny:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
  Αν ήμουν γυναικα δεν θα με πείραζε να με λένε μπαζο οι γυναικες αρκει το 50% των αντρων να θεωρουσε μναρα και το αλλο 50% απλά να με θεωρούσε γαμισαμπλε.

(βεβαια αν ήμουν γυναικα μπορουσα να πηδηχτω με το 90% των αντρων αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα)

ΥΓ αυτο που δεν μπορω να καταλάβω στις γκομενες πως για τη μια λένε εχει χαμηλο κώλο πεσμενο βυζι κλπ

και οταν ο γκομενος/αντρας τους λεει ΠΑΧΥΝΑ κατευθειαν λενε ΑΑΑ ειναι ωραι ο αντρας να εχει ΚΟΙΛΙΑ (????????????)
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Κατα τη γνώμη μου δεν μπορείς να πεις την Βανδη γκομενάρα. Ετσι είναι οι γκόμενες? Αν δεν ήταν φίρμα, λίγοι θα την πρόσεχαν. Εχει κάτι περίεργο στο πρόσωπο που τη χαλάει. Αν το άφηνε όπως ήταν κάποια χρόνια πριν και δεν γινόταν έτσι (δεν ξέρω τι έκανε, αλλά δεν ήταν προς το καλύτερο) θα ήταν πολύ καλύτερη. Την είχα δει το καλοκαίρι σε κάποια μουσική βραδυα βραβείων νομίζω, στην τηλεόραση, και την έδειχνε μερικές φορές η κάμερα και ήταν χάλια. Μύτη, στόμα, σαν πλαστικά. Κρίμα. Αν θυμάστε το βιντεοκλιπ "Γελα μου", ήταν μεν πιο ντεμοντέ σαν στυλ, αλλά πολύ πιο όμορφη.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
  Αν ήμουν γυναικα δεν θα με πείραζε να με λένε μπαζο οι γυναικες αρκει το 50% των αντρων να θεωρουσε μναρα και το αλλο 50% απλά να με θεωρούσε γαμισαμπλε.

(βεβαια αν ήμουν γυναικα μπορουσα να πηδηχτω με το 90% των αντρων αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα)

ΥΓ αυτο που δεν μπορω να καταλάβω στις γκομενες πως για τη μια λένε εχει χαμηλο κώλο πεσμενο βυζι κλπ

και οταν ο γκομενος/αντρας τους λεει ΠΑΧΥΝΑ κατευθειαν λενε ΑΑΑ ειναι ωραι ο αντρας να εχει ΚΟΙΛΙΑ (????????????)

κατ αρχην ειπαμε εμεις τπτ για τον αςς κ τα μπουμπς της βανδη?
οχι στο συνολο ειναι χαλια
πλεον
παμε παρακατω αλλιως κρινουμε μια γυναικα κ αλλιως εναν ανδρα
οπως κ εσεις... γιατι πολυ απλα τους ανδρες τους γουσταρουμε κ μετρανε κ αλλα πραγματα κ δεν ημαστε κ λεσβιες..
που το παραξενο? μπορουμε να ημαστε πιο αντικειμενικες με τις γυναικες (οχι δεν ζηλευουμε αληθεια μη σοκαρεσαι) γιατι ουτε για να τις γμσουμε θελουμε ουτε τπτ.. τουλαχιστον εγω ετσι βλεπω τις γυναικες..
δλδ εσεις πως τυγχανει να σας αρεσει μια κοπελα οχι γιατι ειναι θεα αλλα γιατι εχει κατι κ σας τραβαει γουοτεβερ δατ ις? ε κατι αντιστοιχο συμβαινει κ με μας κ τους ανδρες

τα λεω μπερδεμενα αλλα βαριεμαι να τα πω κ καλυτερα
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
  Εμενα παντως με τραβηξε η βανδη (ΠΡΙΝ καταλάβω ποια ειναι) και στο φινάλε μακαρι να την πηδηξω και ας μου λετε "καλα ρε μαλ τι μπαζο πηγες και πήδηξες"

Fresh θα σου απαντησω οτι ειχα πει παλια σε μια φιλη "ποιος κωλος, πιο βυζι πιιο σύνολο εγω να την πηδήξω θέλω οχι να της κανω φωτογράφηση (book)" και τέλος τους αντρες τους ενδιαφέρει 1) αν θα τους κάτσει η γκομενα 2) η εμφανιση 
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Troueno το προβλημα ειναι αν θα πουν δυο γυναικες την βανδη μπαζο? την λενε αλλοι 10 αντρες μαζι μας οποτε που υπαρχει θεμα?δεν ειμαστε κομπλεξικες να θεωρουμε ολες τις γυναικες υποδεεστερες
 

Επισκέπτης
Παρ'ολο που δν μου αρεσει ουτε σαν τραγουδιστρια ουτε σαν γυναικα...και ειδικα τα τελευταια 2-3 χρονια εχει χαλασει το γενικο προφιλ της....

Πρεπει να ομολογησω ομως πως βλεποντας προσωπικες (μου/της) φωτογραφιες περασμενων ετων (κυριως οταν ηταν 23-27)...ειτε με την οικογενεια της...ειτε απ'τα σκυλαδικα που τραγουδουσε πριν γινει φιρμα...ειτε αλλες διαφορες φωτογραφιες μη επηρεασμενες με τεχνητα μεσα....αναθεωρησα γι'αυτα που ηθελα εξ'αρχης να γραψω....
Οποιος την ειχε δει απο κοντα πριν καμια 10ετια....ξερει αν ηταν ομορφη ή οχι...(δεκτος οποιοςδηποτε χαρακτηρισμος...)....

Τωρα πια....μετα απο τοσα κ τοσα ξενυχτια....''περιεργη'' ζωη....κ φυσικα το αποκορυφωμα --> δημιουργια οικογενειας....τα πραγματα εχουν παρει αλλη τροπη....

Περασμενα μεγαλεια....
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
ειναι απλως Β' κατηγορια-μπουρναζογκομενα που λεμε.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
δηιγωντας τα να κλαις.....δεν φταιει αυτη που μεγαλωνει....φταιει η ζωη που ειναι μικρη...αλλωστε και μεις το ιδιο δεν ειμαστε?

σταματα κ συ
θα με πιασει το παραπονο..

  Εμενα παντως με τραβηξε η βανδη (ΠΡΙΝ καταλάβω ποια ειναι) και στο φινάλε μακαρι να την πηδηξω και ας μου λετε "καλα ρε μαλ τι μπαζο πηγες και πήδηξες"

Fresh θα σου απαντησω οτι ειχα πει παλια σε μια φιλη "ποιος κωλος, πιο βυζι πιιο σύνολο εγω να την πηδήξω θέλω οχι να της κανω φωτογράφηση (book)" και τέλος τους αντρες τους ενδιαφέρει 1) αν θα τους κάτσει η γκομενα 2) η εμφανιση 

σε διαβασα 5 φορες ωσπου να καταλαβω οτι εγω ειμαι η φρες χαχαχαχα (το χω χασει τελειως.. :idiot:) :cheesy:
τεσπα δε διαφωνω μαζι σου... αλλα επειδη δεν ειμαι ανδρας δεν με ενδιαφερει να μου κατσει καμια  :cheesy:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
mclein ισχύει οτι δούλευε και 'αλλιώς'?
ξέρεις πέπη στυλ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom