Νέα

Δέσποινα Βανδή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Με το μακιγιάζ και το photoshop όλες φαίνονται νεώτερες... δες πχ τις φωτογραφίες των πολιτικών και των δημοσιογράφων...
 

ipap

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
131
Like
8
Πόντοι
1
Συναδερφοι. Δεν ξερω αν εχει κανει πλαστικες και που, δεν ξερω αν τραγουδαει καλα ή οχι , δεν ξερω αν σας αρεσει σαν γυναικα ή οχι, ολα αυτα παιζονται. Ενα ειναι το σιγουρο. Η Βανδή ΠΑΝΩ στην πίστα είναι η πιο σεξι τραγουδιστρια που υπηρξε ποτε και σε αυτό δεν δέχομαι αντιρήσεις.. Οσοι την εχουν δει  live τους εχει γινει πυραυλος.Έχει αυτο το κατι που σε αναβει. Το στυλ, οι κινήσεις. Δεν υπαρχει αλλη σε αυτο τον τομεα. Συγχωρεστε με για το μεγαλο post αλλα μια μικρη αποδειξη ακολουθει. Η γυναικα ΠΑΝΩ στην πιστα ειναι η απολυτη μουναρα. Τελος








 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Χάλιααααααααα.....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Ρε πούστη μου, από την αρχή του thread θέλω να φωνάξω πόσο ΜΠΑΖΟ είναι, αλλά δε θέλω και να τη σπάσω στα άλλα αετόπουλα (μη βαράτε αδέρφιαααα) :2funny: :2funny: :2funny:
 

ipap

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
131
Like
8
Πόντοι
1











Αυτα. Σορρυ για το μεγαλο μεγεθος αλλα ηταν ο μονος τροπος για να αποδειξω αυτο που λεω με απολυτη βεβαιοτητα. ΜΟΥΝΑΡΑ. Τελος
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
ουτε στο λαιμο δε τη δαγκωνα (vampire mode on :P )

καλα αν πραγματικα σας αρεσει σ αυτες τις φωτος... μη διερωταστε σε ολα τα τοπικ γιατι τα μπαζα την ειδανε θεες κ σας φτυνουν.&-
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Συμφωνώ παιδια...
Τον έδινα σε κάστορα καλύτερα.,..
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
καλα αν πραγματικα σας αρεσει σ αυτες τις φωτος... μη διερωταστε σε ολα τα τοπικ γιατι τα μπαζα την ειδανε θεες κ σας φτυνουν.&-

Nτάξει ρε bite δε μπορείς να πεις ότι είναι και μπάζο. Ίσως μερικοί το λένε από αντίδραση επειδή τη θεωρούν υπερτιμημένη επειδή διάσημη και καλά.
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
286
Κριτικές
1
Like
671
Πόντοι
81
Συμφωνώ παιδια...
Τον έδινα σε κάστορα καλύτερα.,..

μα καλα ρε παμε καλα??? δηλαδη τι θελετε να πειτε οτι ειναι μια χοντρη σπυριαρα που βρομαει ψαριλα?ελεος πια.δηλαδη πιος δεν θα ηθελε να τη γαμαγε οπως τη βλεπετε στη φωτο?και τι με νοιαζει εμενα πως ειναι στο super market αβαφη αφτιαχτη... εγω θελεω να πηδηξω αυτη που βλεπω στη τηλεωραση, στις φωτογραφιες και στη πιστα. δηλαδη η μουναρα η ξανθια που ειδες χτες στο μπαρ ειναι ετσι οταν θα παει να παρει ενα κιλο πατατες?
 

Επισκέπτης
μα καλα ρε παμε καλα??? δηλαδη τι θελετε να πειτε οτι ειναι μια χοντρη σπυριαρα που βρομαει ψαριλα?ελεος πια.δηλαδη πιος δεν θα ηθελε να τη γαμαγε οπως τη βλεπετε στη φωτο?και τι με νοιαζει εμενα πως ειναι στο super market αβαφη αφτιαχτη... εγω θελεω να πηδηξω αυτη που βλεπω στη τηλεωραση, στις φωτογραφιες και στη πιστα. δηλαδη η μουναρα η ξανθια που ειδες χτες στο μπαρ ειναι ετσι οταν θα παει να παρει ενα κιλο πατατες?
Nτάξει ρε bite δε μπορείς να πεις ότι είναι και μπάζο. Ίσως μερικοί το λένε από αντίδραση επειδή τη θεωρούν υπερτιμημένη επειδή διάσημη και καλά.
++++++
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Χάλια λέμε....υδροκέφαλη...τα αυτιά της ακουμπάνε τους ώμους της....


:2funny:  :2funny:  :2funny:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Μυρίζουν και τα χνώτα της..  :P
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
.... δηλαδη η μουναρα η ξανθια που ειδες χτες στο μπαρ ειναι ετσι οταν θα παει να παρει ενα κιλο πατατες?

  Αν την πήδηξα κα πέρασα καλα δεν με νοιαζει. αν δεν τη πήδηξα και δεν  ειναι μαλλον ειχε πολυ σκόταδι ή ηπια πολύ ή ειχα κ@@λες και την νόμιαζα μουνάρα. εγω πάλιτην πήδαγα την Βανδη πώς την ειδα χύμα όπως την βλέπω στη πίστα ειανι ανέφικτο οπότε δεν ασχολουμαι.

  Αν πηδηξω πχ την Κοκκινου ή την μαριαντα Πιεριδη ΤΟΤΕ μονο μπορω να θεωρησ
ω μπαζο την βανδ με την εννοια οτι εχω πηδήξει και καλύτερες!!!

 
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Κατ'αρχάς είναι λάθος να προσπαθούν οι μεν να πείσουν τους δε περί "μπαζότητος" ή μη της Βανδή.

Όσα τα μούτρα, τόσα και τα γούστα (άγνωστός σε τοίχο στο Πολυτεχνείο, το 1992).

Προσωπικά ούτε να κάνω εμετό επάνω της. Δε βγάζει ίχνος ερωτισμού. Είναι τόσο αισθησιακή όσο το Αροξόλ πράσινο. Όλα αυτά τα κοντά φουστανάκια και το γεμάτο ηδυπάθεια βλέμμα μόνο γέλιο μου προκαλούν λόγω του ανεπιτυχούς της προσπάθειας αλλά και του ψεύτικου του γενικότερου στυλ.

Αν όμως κάποιος γουστάρει τη Βανδή, θέμα του. Δεν υπάρχει λόγος να τη λέει ο ένας στον άλλο. Είναι αστείο.

Η Βανδή δε μοιάζει με την Αγγελοπούλου; Λέτε να έχουν τον ίδιο πλαστικό;
 

JohnyBGood

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Κατ'αρχάς είναι λάθος να προσπαθούν οι μεν να πείσουν τους δε περί "μπαζότητος" ή μη της Βανδή.

Όσα τα μούτρα, τόσα και τα γούστα (άγνωστός σε τοίχο στο Πολυτεχνείο, το 1992).

Προσωπικά ούτε να κάνω εμετό επάνω της. Δε βγάζει ίχνος ερωτισμού. Είναι τόσο αισθησιακή όσο το Αροξόλ πράσινο. Όλα αυτά τα κοντά φουστανάκια και το γεμάτο ηδυπάθεια βλέμμα μόνο γέλιο μου προκαλούν λόγω του ανεπιτυχούς της προσπάθειας αλλά και του ψεύτικου του γενικότερου στυλ.

Αν όμως κάποιος γουστάρει τη Βανδή, θέμα του. Δεν υπάρχει λόγος να τη λέει ο ένας στον άλλο. Είναι αστείο.

Η Βανδή δε μοιάζει με την Αγγελοπούλου; Λέτε να έχουν τον ίδιο πλαστικό;


φιλε , δεν πας καλα , να το κοιταξεις.
Πιο καυλιαρα τραγουδιστρια δεν υπαρχει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom