Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ D.B.A. Νεο Ψυχικό (πρωην Aρκαδίας 4-8)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Parakelsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 907
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Αποφεύγετε  τας συναπτάς  και απανωτάς  θεοποιήσεις !  :)
και δή δημοσίως---
Οδηγουν  συχνακις  :cheesy: εις κατακόρυφον  αυξησιν  αντιτίμων  και πτώσιν υπηρεσιών ...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
:2funny: :2funny: :2funny:  και εσυ τις κανεις μασαζ !!!!!!!!!!  και εγω τις κανω !!!!!!!!!!!! αλλα στα  :tits: !!!!!!!!!  μα τι  :tits: :tits: :tits: ειναι αυτα .............



γεια σου βυζαρου βικαρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
μα δεν ειναι βυζια αυτα.....ειναι  Β Υ Ζ Α Ρ Ε Σ........................................
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
σωστός
ο jerry μπορεί να είναι έγκριτος (δεν τον ξέρω προσωπικά ) αλλά η αλήθεια είναι πως στην πρώτη σελίδα αυτο που διάβασα ήταν προσωπικό για τη Βίκη και τις κοπέλες της.
Δεν ήταν ούτε παρανόηση από τους υπόλοιπους ούτε γενικολογία που παρερμηνεύτηκε.
αντιθέτως υπερθεμάτισε λέγοντας πως τις λεπτομέρειες θα τις στείλει με π.μ.
Δεν έχω άποψη για κανέναν από τους εμπλεκόμενους, αλλά όταν αποφασίζει κάποιος να γράψει σε ένα φόρουμ για κάποιον άλλον, καλό θα είναι να μην τα μαζεύει μετά αλλά να το πηγαίνει μέχρι τέλους, διαφορετικά δεν τον πιστεύει κανείς.

εγώ λοιπόν αυτή τη στιγμή έχω βγάλει τα εξής συμπεράσματα:
1. πως ο jerry έχει προσωπικά μαζί της για κάποιο λόγο
2. πως η Βίκη παίρνει ουσίες και πίνει
3. πως δεν τηρούνται κανόνες υγιεινής στο μαγαζί της
4. πως ο jerry την έπεσε σε μια κοπέλα της
5. πως ο ίδιος ξέρει πολλούς του χώρου
6. πως δεν έχει ιδέα προσωπική για την πάρτη της (αλλά έχει)
7. πως δεν τον ξέρει αυτή (αλλά τον ξέρει γιατί το επιβεβαιώνει ο ίδιος)
8. πως εμείς είμαστε μαλάκες και παιδική χαρά και πως αυτό το σπορ είναι μόνο για τους καλά μπασμένους στα κόλπα ( οι υπόλοιποι καλό θα είναι να απέχουνε γιατί δεν ξέρουμε τι γίνεται σε αυτό το χώρο)

ξενέρωμα

Θα διαφωνήσω με τη λέξη "ξενέρωμα". Εγώ θα χρησιμοποιούσα τη λέξη "ΑΗΔΙΑ". 
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Θα διαφωνήσω με τη λέξη "ξενέρωμα". Εγώ θα χρησιμοποιούσα τη λέξη "ΑΗΔΙΑ". 

Και από τη δική μου εμπειρία με τον jerry και τους κομπασμούς του σε άλλο θρεντ μάλλον για περί  μικρού ανόητου παραγοντίσκου του κώλου πρόκειται.. Οπότε όυτε καν μικρό καλάθι δεν κρατάμε...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ξερω καλα τι πρωτοεγραψα.  δεν αντιφασκω.

Ο jerry5, έχει το χάρισμα (?) να εντρυφεί σε καταστάσεις και να διαβλέπει γεγονότα και προοπτικές.

Κατ'εμέ, η γνώμη του είναι βαρύνουσα γιατί γνωρίζει πληροφορίες που η συντριπτική πλειοψηφία των συναγωνιστών αγνοεί ή θέλει να αγνοεί.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.648
Κριτικές
61
Like
39.921
Πόντοι
22.785
Ο jerry5, έχει το χάρισμα (?) να εντρυφεί σε καταστάσεις και να διαβλέπει γεγονότα και προοπτικές.

Κατ'εμέ, η γνώμη του είναι βαρύνουσα γιατί γνωρίζει πληροφορίες που η συντριπτική πλειοψηφία των συναγωνιστών αγνοεί ή θέλει να αγνοεί.

Μήπως πρέπει νά τό σταματήσουμε έδώ ???  :think:
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
Η Βίκυ είναι Ελληνίς;;
 

OSFP

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Τιμη πακέτου παιδια?
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
80; Πω ρε πούστη μου... 60 το είχε η Βικάρα στην Πατησίων. ΚΑΙΡΟΣ ΚΡΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΡΕΕΕΕΕ... Πού να τα βρούμε τα 80 για ένα :fuck2: ?
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
263
Πόντοι
4.195
σε χθεσινη μου επισκεψη παντως το μαγαζι καλο εμφανισιακα. αλλα δεν κεραστηκα ΟΧΙ λογω τιμης αλλα λογω υπηρεσιων και παντοφλων. ενημερωση για ακαποτα, χυσιματα οπου θες και παντοφλες ενα μοναδικο ζευγαρι τιγκα στους μυκητες. thanks παιδια αλλα να δωσω 80 ευρω και να παρασημοφορηθω αστο καλυτερα. για την ιστορια παρουσες, παολα με την αδελφη της και τζοανα (ή ιωαννα). απουσα η βικυ. πλεον στους καιρους που ζουμε πρεπει να κοιταμε οχι μονο την βιτρινα αλλα και το εμπορευμα...
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
σε χθεσινη μου επισκεψη παντως το μαγαζι καλο εμφανισιακα. αλλα δεν κεραστηκα ΟΧΙ λογω τιμης αλλα λογω υπηρεσιων και παντοφλων. ενημερωση για ακαποτα, χυσιματα οπου θες και παντοφλες ενα μοναδικο ζευγαρι τιγκα στους μυκητες. thanks παιδια αλλα να δωσω 80 ευρω και να παρασημοφορηθω αστο καλυτερα. για την ιστορια παρουσες, παολα με την αδελφη της και τζοανα (ή ιωαννα). απουσα η βικυ. πλεον στους καιρους που ζουμε πρεπει να κοιταμε οχι μονο την βιτρινα αλλα και το εμπορευμα...
δηλαδή σε ενημέρωσε ότι κάνουν ακάποτη μπριτζόλα??? :new_shocked:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
ενημερωση για ακαποτα, χυσιματα οπου θες
====
δηλαδή , για τι ενημερώσανε  ? :think:....
Χ,μμμ,..  H  Παολα- παολινα  είναι η περσινη απο το  Θησέως  67 / 5ος ?? ( που  φορούσε  στις αγγελίες , γαλάζιους φακους  επαφής .. ) :cheesy:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.160
Κριτικές
4
Like
1.609
Πόντοι
266
Καλησπερα.Οπως καλαβατε ολοι ειμαι η Βικη.Δεν θα εμπενα ποτε στην διαδικασια να γραψω οτιδηποτε αλλα καθε πραγμα εχει τα ορια του.Ακομα δεν ξεκινησε το μαγαζι και καποιος ανεγκεφαλος παει να κανει ζημια.Μηπως ειναι βαλτος?Εψαξα και ομως βρηκα ποιος ειναι.Ρε jerry5-lio59-λεωνιδα δεν ντρεπεσαι καθολου στην ηλικια σου να γραφεις τετοιες μαλακιες .Που εχεις τετοιες πληροφοριες για κοκα sex χωρις προφυλακτικο και αρρωστιες  :jerking: Εμενα με εχεις δει τρεις φορες στην ζωη σου-και δεν περασαμε μαζι ουτε μια φορα.Την Παολα δεν την ξερεις καθολου.Καταλαβαινω την απογοητευση σου για την joanna επειδη αρνηθηκε την προταση σου να γινει γκομενα σου αλλα απο εμενα τι προβλημα εχεις.Ακομα μου κρατας κακια για την συγγρου?Εισαι μεγαλος ανθρωπος και αντι να γυρνας ολα τα μαγαχια παρακαλωντας να βρεις γκομενα καλυτερα βρες κατι αλλο να ασχοληθεις.Πχ μαθε να πλεκεις μηπως και ηρεμησεις απο το να γραφεις μαλακιες και να πετας λασπη σε ανθρωπους που δεν ξερεις.Και μην το παιζεις ειδικος γιατι και εγω θα το παιξω ειδικος [{γιατι  οι κοπελες μιλανε τι κανουν με τον καθενα στο δωματιο}και νασε σιγουρος οτι δεν θα σε συμφερει.Οσον αφορα την κοκα που παιρνω ειμαι φαινομενο γιατι αντι να ειμαι  40 κιλα ειμαι 80.Δεν θελω να ασχοληθω αλλο με αυτο το θεμα.Οσοι με γνωριζουνε ξερουν πολυ καλα ποια ειμαι  τι κανω και τι δεν κανω  εχω και ενα παιδι να μεγαλωσω και δεν με παιρνει να κανω μαλακιες γιαυτο θα σε παρακαλεσω επιτελους να σταματησης να ασχολιεσαι μαζι μου και να ασχοληθεις με αυτες που πληρωνεις και γαμας αν ειναι καθαρες η οχι.Για ολους τους αλλους ευχομαι καλη ανασταση 

...ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ... :tits: Είμαι ο αγαπούλης σου... :smitten: :smitten:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom