Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ D.B.A. Νεο Ψυχικό (πρωην Aρκαδίας 4-8)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Parakelsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 907
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
...Ας υπήρχαν κι άλλες ΒΥΖΑΡΟΥΔΕΣ σαν τη ΒΙΚΗ κι ας έπιναν όση κόκα ήθελαν.
ανατολ σοβαρεψου.  δεν μιλαω  ουτε για την βικυ συγκεκριμενα , ουτε για το συγκεκριμενο μαγαζι  , ουτε και μονο για την κοκα.
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
    ψαχνονταs εδω μεσα,  θα μαθειs τι εστι η καθε μια και το βιογραφικο τηs ? kai δεν αναφερομαι μονο για  to συγκεκριμενο μαγαζι.  μονο οταν γνωριζειs προσωπικα τιs ιδιεs  η τα αφεντικα τουs  , μαθαινειs καποιεs  αληθειεs.    εχειs αναρωτηθει γιατι σχεδον ολεs τουs, αλλαζουν καθε τοσο μαγαζι ?  γιατι εξαφανιζονται για καποιο διαστημα ?  που ειχαν παει και τι εκαναν ?    μονο για αυτεs τιs 2-3 ερωτησουλεs, υπαρχουν καμμια  εικοσαρια απαντησειs  που  σε πληροφορω αστο καλυτερα.
:P :P :P
Αρχιζω να ανησυχω τωρα ρε μαγκα.....λιγο πολυ ολοι τις εχουμε κανει τις μαλακιες μας μ'αυτες
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε  jerry 5 με  αυτά  που  γράφεις  δεν  βοηθάς  α)  ούτε  εμένα  που πέρασα  από  το  μαγαζί  και  εκτός  της  γνωστής  για  μένα  Βίκης  τις  άλλες  δύο  όπως  γράφω  δεν  τις  είχα  ξαναδεί  ποτέ,  αλλά  είχα  στο  μυαλό  μου  να  δοκιμάσω  μάλλον  την  Πάολα  γιατί  έχει  γαμάτο  σώμα,  οπότε  μου  ζητάς  να  ψάξω  όλα  τα  θρέντ  να  βρώ  κάτι.  Δεν  είναι  πιό  απλό  να  μου  πεις  "περίπου  εκείνο  το  χρονικό  διάστημα  ήταν  στο  τάδε  μαγαζί?"  και  β)  δεν  βοηθάς  και  όλους  μας  γιατί  με  μισόλογα  προσπαθείς  να  πεις  κάτι  και  παράλληλα  μας  καλείς  στην  ουσία  να  τις  αποφύγουμε.  Σωστό  αυτό  εν  μέρει  αλλά  καλό  είναι  να  λέμε  πιό  συγκεκριμένα  πράγματα.  Δηλαδή  π.χ.  έχω  πληροφορίες  (θετικές  εννοήται)  ότι  είναι  πρεζόνι  ή  κάνει  σεξ  ακάποτο  ή  έχει  αφροδίσιο  νόσημα  κ.λ.π.  Όπως  ξέρεις  και  πρέπει  να  καταλαβαίνεις  η  κάθε  κοπέλα  μπορεί  να  είναι  πρεζόνι  και  εφόσον  είναι  προσεκτική  να  μην  την  παίρνει  κανείς  χαμπάρι.  Επίσης  η  κάθε  κοπέλα  από  αυτές  κάνει  ακάποτα  σεξ  τουλάχιστον  με  τον  δικό  της.  Ο  οποίος  δικός  της  τις  περισσότερες  φορές  δεν  είναι  και  ότι  καλλίτερο.  Μπορεί  την  προηγούμενη  μέρα  να  έχει  πηδήξει  και  κάποιες  άλλες  που  του  τα  φέρνουνε.  Αυτό  το  γνωρίζουμε  όλοι  και  για  αυτό  πέρνουμε  τις  γνωστές  προφυλάξεις,  αλλά  πέρνουμε  και  το  ρίσκο  αφού  ερχόμαστε  σε  επαφή  σωματική  ή  και  στοματική  με  αυτές.
Πέρα  από  αυτά  λοιπόν  που  τα  γνωρίζουμε  ή  πρέπει  να  τα  γνωρίζουμε,  αν  έχουμε  να  πούμε  κάτι  άλλο  αλλά  πιό  συγκεκριμένο  να  το  λέμε.  Αλλοιώς  δεν  προσφέρουμε.  Αυτά  φίλε.   
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Το οτι πινει το γνωριζουν απαντες.Τωρα ξαφνικα την καναμε και πρεζονι μετα απο απειρες αναφορες στο προσωπο της ακουγετε λιγο υπερβολικο οσο για τα υπολοιπα που και καλα κανει αν τα εκανε θα ειχαν γραφτει απο ολους αυτους που κατα καιρους εχουν αναφερθει.Μαλλον προκειτε για υπερβολες με προσωπικα στοιχεια λασπολογιας
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
    olym  θα  σου στειλω  πμ  αυριο  γιατι τωρα  δεν προλαβαινω.    δυστυχωs  εδω μεσα υπαρχουν  δικηγοροι  του διαβολου,  ασχετοι  τελειωs με το  σπορ  και παιδακια  ξεροκεφαλα,    τα οποια    δεν καταλαβαινουν  οti καποια προσωπικα  πραγματα  για καποιεs( υπαρχουν και αλλεs στο μαγαζι  αυτο)    τα γνωριζουν  καποιοι  μετρημενοι στα  δαχτυλα  οι οποιοι  και αυτοι δεν μιλουν.    αν ησουν μεσα  στο χωρο  αυτο,  το πρωτο πραγμα που  θα  μαθαινεs  ειναι  o  νομοs τηs σιωπηs.
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Jerry 5  οφείλω  να  ομολογήσω  ότι  η  σχέση  μου  με  το  χώρο  είναι  αποκλειστικά  στα  πλαίσια  του  πελάτη,  εκτός  ίσως  από  δύο  τρεις  καλλίτερες  γνωριμίες  που  έχουν  δημιουργηθεί  με  κοπέλες  λόγω  μακρύ  διαστήματος  γνωριμίας,  αλλά  και  αυτές  στα  πλαίσια  της  δουλειάς  τους.  Μην  νομίσεις  δηλαδή  ραντεβού  έξω  κ.λ.π.  Επίσης  δεν  ξέρω  και  κανένα  από  τους  γράφοντες  σε  αυτό  το  φόρουμ.  Τώρα  αν  εσύ έχεις  τέτοιες  γνωριμίες,  πάω  πάσο  και  επίσης  τώρα  που  το  ξέρω  θα  δίνω  και  περισσότερη  προσοχή  και  βαρύτητα  στα  γραφόμενά  σου.  Πάντα  μια  καθαρή  και  χωρίς  συμφέροντα  (ελπίζω)  άποψη  είναι  ευπρόσδεκτη.  Θα  περιμένω  το  π.μ.  σου. 
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
    olym   θα  σου στειλω  πμ   αυριο  γιατι τωρα  δεν προλαβαινω.    δυστυχωs   εδω μεσα υπαρχουν  δικηγοροι  του διαβολου,   ασχετοι  τελειωs με το  σπορ   και παιδακια  ξεροκεφαλα,    τα οποια    δεν καταλαβαινουν  οti καποια προσωπικα  πραγματα  για καποιεs( υπαρχουν και αλλεs στο μαγαζι  αυτο)     τα γνωριζουν  καποιοι  μετρημενοι στα  δαχτυλα   οι οποιοι  και αυτοι δεν μιλουν.     αν ησουν μεσα  στο χωρο  αυτο,   το πρωτο πραγμα που   θα  μαθαινεs  ειναι  o  νομοs τηs σιωπηs.
Κατι απο νονο μου θυμιζει το τελευταιο.Τελος παντων αν κτυπαει κοκα και εχει τις πιασιματαρες της και τις βυζαρες της καλα θα κανουν και αλλες να κανουν το ιδιο :2funny:
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
Τελος παντων αν κτυπαει κοκα και εχει τις πιασιματαρες της και τις βυζαρες της καλα θα κανουν και αλλες να κανουν το ιδιο :2funny:

λες να βοηθαει !!!!!!!!!!!!! εαν ειναι να δωσω και στιν δικια μου να τις μεγαλοσουν λιγο , διοτι δεν αντεχω αλλο με τα λεμονακια που εχει  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
Jerry αν θες στειλε το pm και σε μενα...
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
πηγε  κανεις σημερα γιατι σε επισκεψη που εκανα  δεν ανοιγαν την πορτα
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
λες να βοηθαει !!!!!!!!!!!!! εαν ειναι να δωσω και στιν δικια μου να τις μεγαλοσουν λιγο , διοτι δεν αντεχω αλλο με τα λεμονακια που εχει  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
Δωσε δωσε η κοκα παχαινει και φτιαχνει βυζαρες οπως προκυπτει απο τα λεγομενα :rockon:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Ορισμένοι,ενώ φαίνεται οτι είναι καλά παιδιά και λογικοί άνθρωποι,δεν βάζουν το μυαλό τους να δουλέψει....
Ο χώρος αυτός είναι εξ΄ ορισμού δύσκολος και "περίεργος".Είναι ένας χώρος εντελώς διαφορετικός απο τους χώρους που εμείς ζούμε στην καθημερινότητά μας....Είναι ένας χώρος για τον οποίο ισχύουν συγκεκριμένοι κανόνες και "νόμοι"....
Οταν λοιπόν ένας συναγωνιστής,όπως ο jerry,που και αξιόπιστος είναι και μέσα στα πράγματα είναι,λεει κάποια πράγματα,καλό είναι να τα λαμβάνουμε σοβαρά υπ' όψιν μας....Να τα δεχόμαστε όπως είναι,χωρίς να ζητάμε λεπτομέρειες και εξηγήσεις,που όπως είναι φυσικό δεν μπορεί να μας δόσει,τουλάχιστον δημόσια....
Τώρα,αν κάποιος δυσπιστεί και θέλει να ελέγξει μόνος του κάποια πράγματα,ασφαλώς μπορεί να το κάνει,παίρνοντας ομως και το σχετικό ρίσκο.....
Σε βοηθάει λοιπόν πάρα πολύ όταν κάποιος που γνωρίζει 5 πράγματα παραπάνω σου λέει "πρόσεχε εδω,μακριά απο κεί".....Δεν είναι παιδική χαρά εδω πέρα για να μαζευτούμε όλα τα παιδάκια να πούμε τις ιστοριούλες μας....Η δημοσιοποίηση κάποιων γεγονότων η κάποιων καταστάσεων μπορεί να έχει πολύ επικίνδυνες συνέπειες για καποιους ανθρώπους....Μην ξεχνάτε,μιλάμε για πουτάνες,για τσατσάδες και για νταβατζήδες.....μιλάμε για ανθρώπους που κινούνται στα όρια του νόμου....
Να είστε προσεκτικοί λοιπόν και στο τι λέτε και στο τι κάνετε.....εμείς σ' αυτά τα μέρη πάμε για να διασκεδάσουμε.Δεν έχουμε καμμία δουλειά να χώνουμε τη μύτη μας στα ενδότερα.....ηδη,πηγαίνοντας σε τέτοια μέρη παίρνουμε ένα ρίσκο.Δεν χρειάζεται να θέσουμε σε κίνδυνο ούτε την υγεία μας,ούτε την προσωπική μας ζωή για να ικανοποιήσουμε την περιέργειά μας....

Καλό Πάσχα σε όλους
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Ορισμένοι,ενώ φαίνεται οτι είναι καλά παιδιά και λογικοί άνθρωποι,δεν βάζουν το μυαλό τους να δουλέψει....
Ο χώρος αυτός είναι εξ΄ ορισμού δύσκολος και "περίεργος".Είναι ένας χώρος εντελώς διαφορετικός απο τους χώρους που εμείς ζούμε στην καθημερινότητά μας....Είναι ένας χώρος για τον οποίο ισχύουν συγκεκριμένοι κανόνες και "νόμοι"....
Οταν λοιπόν ένας συναγωνιστής,όπως ο jerry,που και αξιόπιστος είναι και μέσα στα πράγματα είναι,λεει κάποια πράγματα,καλό είναι να τα λαμβάνουμε σοβαρά υπ' όψιν μας....Να τα δεχόμαστε όπως είναι,χωρίς να ζητάμε λεπτομέρειες και εξηγήσεις,που όπως είναι φυσικό δεν μπορεί να μας δόσει,τουλάχιστον δημόσια....
Τώρα,αν κάποιος δυσπιστεί και θέλει να ελέγξει μόνος του κάποια πράγματα,ασφαλώς μπορεί να το κάνει,παίρνοντας ομως και το σχετικό ρίσκο.....
Σε βοηθάει λοιπόν πάρα πολύ όταν κάποιος που γνωρίζει 5 πράγματα παραπάνω σου λέει "πρόσεχε εδω,μακριά απο κεί".....Δεν είναι παιδική χαρά εδω πέρα για να μαζευτούμε όλα τα παιδάκια να πούμε τις ιστοριούλες μας....Η δημοσιοποίηση κάποιων γεγονότων η κάποιων καταστάσεων μπορεί να έχει πολύ επικίνδυνες συνέπειες για καποιους ανθρώπους....Μην ξεχνάτε,μιλάμε για πουτάνες,για τσατσάδες και για νταβατζήδες.....μιλάμε για ανθρώπους που κινούνται στα όρια του νόμου....Να είστε προσεκτικοί λοιπόν και στο τι λέτε και στο τι κάνετε.....εμείς σ' αυτά τα μέρη πάμε για να διασκεδάσουμε.Δεν έχουμε καμμία δουλειά να χώνουμε τη μύτη μας στα ενδότερα.....ηδη,πηγαίνοντας σε τέτοια μέρη παίρνουμε ένα ρίσκο.Δεν χρειάζεται να θέσουμε σε κίνδυνο ούτε την υγεία μας,ούτε την προσωπική μας ζωή για να ικανοποιήσουμε την περιέργειά μας....

Καλό Πάσχα σε όλους
  εχειs αντιληψη.    το επιασεs το νοημα.      παρα πολυ σωστοs απο την πρωτη λεξη μεχρι και την τελευταια.  μπραβο  σου.    δεν εχω να πω τιποτα αλλο.    αs  διαβασουν  αυτο που εγραψεs ,  οσεs  φορεs  χρειαζονται  μεχρι να το εμπεδωσουν ,  καποιοι οι οποιοι νομιζουν οτι ειναι  παιδικη  χαρα  ( οπωs ακριβωs το ειπεs -  και επιεικωs τουs  χαρακτηριζω ετσι ) . 
 

biki

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
645
Like
1.058
Καλησπερα.Οπως καλαβατε ολοι ειμαι η Βικη.Δεν θα εμπενα ποτε στην διαδικασια να γραψω οτιδηποτε αλλα καθε πραγμα εχει τα ορια του.Ακομα δεν ξεκινησε το μαγαζι και καποιος ανεγκεφαλος παει να κανει ζημια.Μηπως ειναι βαλτος?Εψαξα και ομως βρηκα ποιος ειναι.Ρε jerry5-lio59-λεωνιδα δεν ντρεπεσαι καθολου στην ηλικια σου να γραφεις τετοιες μαλακιες .Που εχεις τετοιες πληροφοριες για κοκα sex χωρις προφυλακτικο και αρρωστιες  :jerking: Εμενα με εχεις δει τρεις φορες στην ζωη σου-και δεν περασαμε μαζι ουτε μια φορα.Την Παολα δεν την ξερεις καθολου.Καταλαβαινω την απογοητευση σου για την joanna επειδη αρνηθηκε την προταση σου να γινει γκομενα σου αλλα απο εμενα τι προβλημα εχεις.Ακομα μου κρατας κακια για την συγγρου?Εισαι μεγαλος ανθρωπος και αντι να γυρνας ολα τα μαγαχια παρακαλωντας να βρεις γκομενα καλυτερα βρες κατι αλλο να ασχοληθεις.Πχ μαθε να πλεκεις μηπως και ηρεμησεις απο το να γραφεις μαλακιες και να πετας λασπη σε ανθρωπους που δεν ξερεις.Και μην το παιζεις ειδικος γιατι και εγω θα το παιξω ειδικος [{γιατι  οι κοπελες μιλανε τι κανουν με τον καθενα στο δωματιο}και νασε σιγουρος οτι δεν θα σε συμφερει.Οσον αφορα την κοκα που παιρνω ειμαι φαινομενο γιατι αντι να ειμαι  40 κιλα ειμαι 80.Δεν θελω να ασχοληθω αλλο με αυτο το θεμα.Οσοι με γνωριζουνε ξερουν πολυ καλα ποια ειμαι  τι κανω και τι δεν κανω  εχω και ενα παιδι να μεγαλωσω και δεν με παιρνει να κανω μαλακιες γιαυτο θα σε παρακαλεσω επιτελους να σταματησης να ασχολιεσαι μαζι μου και να ασχοληθεις με αυτες που πληρωνεις και γαμας αν ειναι καθαρες η οχι.Για ολους τους αλλους ευχομαι καλη ανασταση 
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Jerry 5 επιβεβαίωσε λήψη γιατί είναι η πρώτη φορά που στέλνω π.μ.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
?
ο τζερυ ειναι ο λιο ?
αληθεια λεει η δεσποινης?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Καλησπερα.Οπως καλαβατε ολοι ειμαι η Βικη.Δεν θα εμπενα ποτε στην διαδικασια να γραψω οτιδηποτε αλλα καθε πραγμα εχει τα ορια του.Ακομα δεν ξεκινησε το μαγαζι και καποιος ανεγκεφαλος παει να κανει ζημια.Μηπως ειναι βαλτος?Εψαξα και ομως βρηκα ποιος ειναι.Ρε jerry5-lio59-λεωνιδα δεν ντρεπεσαι καθολου στην ηλικια σου να γραφεις τετοιες μαλακιες .Που εχεις τετοιες πληροφοριες για κοκα sex χωρις προφυλακτικο και αρρωστιες  :jerking: Εμενα με εχεις δει τρεις φορες στην ζωη σου-και δεν περασαμε μαζι ουτε μια φορα.Την Παολα δεν την ξερεις καθολου.Καταλαβαινω την απογοητευση σου για την joanna επειδη αρνηθηκε την προταση σου να γινει γκομενα σου αλλα απο εμενα τι προβλημα εχεις.Ακομα μου κρατας κακια για την συγγρου?Εισαι μεγαλος ανθρωπος και αντι να γυρνας ολα τα μαγαχια παρακαλωντας να βρεις γκομενα καλυτερα βρες κατι αλλο να ασχοληθεις.Πχ μαθε να πλεκεις μηπως και ηρεμησεις απο το να γραφεις μαλακιες και να πετας λασπη σε ανθρωπους που δεν ξερεις.Και μην το παιζεις ειδικος γιατι και εγω θα το παιξω ειδικος [{γιατι  οι κοπελες μιλανε τι κανουν με τον καθενα στο δωματιο}και νασε σιγουρος οτι δεν θα σε συμφερει.Οσον αφορα την κοκα που παιρνω ειμαι φαινομενο γιατι αντι να ειμαι  40 κιλα ειμαι 80.Δεν θελω να ασχοληθω αλλο με αυτο το θεμα.Οσοι με γνωριζουνε ξερουν πολυ καλα ποια ειμαι  τι κανω και τι δεν κανω  εχω και ενα παιδι να μεγαλωσω και δεν με παιρνει να κανω μαλακιες γιαυτο θα σε παρακαλεσω επιτελους να σταματησης να ασχολιεσαι μαζι μου και να ασχοληθεις με αυτες που πληρωνεις και γαμας αν ειναι καθαρες η οχι.Για ολους τους αλλους ευχομαι καλη ανασταση  
   ακου και την δικη μου αποψη,  γιατι αυτα που γραφειs για μενα δεν ισχυουν και  επειδη μου αρεσει να ξεκαθαριζω τα πραγματα.    η συζητηση γενικευτηκε και δεν αφορουσε εσενα.  γιατι να εχω καποιο προβλημα μαζι σου ?     πραγματικα   δεν  εχω τιποτα προσωπικο μαζι σου,   ουτε και με καμμια αλλη απο το μαγαζι σου.      ουτε παω να σου κανω ζημια.      δεν  κανω  τετοιεs μαλακιεs  εγω  kai  δεν με ενδιαφερει αλλωστε.      διαβασεs καλα?   τα καταλαβεs καλα ?    γιατι  θελειs να καταλαβαινειs  αλλα πραγματα ?       παλι θελειs να κανειs την εξυπνη  και  να υποτιμαs την νοημοσυνη μαs ωs συνηθωs?        μιλησα  εγω  προσωπικα ,  για σεχ  χωριs προφυλακτικο και για αρρωστιεs?   το τι κανει η καθε κοπελλα  μεσα στα δωματια,  το ξερειs οτι αυτα μαθαινονται και απο τουs πελατεs και    ιδιωs  απο  ολεs τιs  υπολοιπεs που δουλευουν.      ωs συνηθωs παλι κανειs λαθοs.      οσο για την τζοαννα που λεs,   αφησε το ,  δεν ξερειs.   μην την ανακατευειs,  αρκετα προβληματα ειχε και  τωρα τελευταια  ακομη περισσοτερα.     σε καταννοω οτι κατι θελειs να  βρειs να πειs   εναντιον μου .     αλλα αληθευουν αραγε αυτα που λεs ?       τωρα το οτι οι κοπελλεs μιλουν ,  δεν αγγιζει  καθολου εμενα και το ξερειs πολυ καλα.     γιατι τα λεs αυτα ?   γιατι απροσανατολιζειs ολουs τουs αλλουs?   εσυ εχειs περασει απο τοσα μαγαζια  και ολεs τουs , σε ξερουν  παρα πολυ καλα.   μην με αναγκαζειs  σε παρακαλω ,  παρα  μα παρα πολυ ,  το πωs εχειs  φερθει εσυ σε ολα τα μαγαζια  ,  να μπαινω σε λεπτομερειεs και το χοντρυνουμε το πραγμα.     εγω θα σου ευχηθω καλο πασχα  παντωs , καλη δουλεια στο μαγαζι σου και να σου πανε ολα καλα.   και πιστευω να τελειωσει η συζητηση εδω.  
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  παρακαλω οπωs, δεν θα ηθελα να σβηστουν τα παρακατω, απο τουs διαχειριστεs, καποιοι ξεπερασαν τα ορια τουs, δεν ανηκουν εδω μεσα και εχουν και το θρασοs να την λενε και στον αλλον.      θα ειναι πολυ επικοδομητικα , και παντα σε κοσμικα πλαισια.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
φιλικα  και ανθρωπινα  στα  λεω ολα  αυτα.  χθεs παρουσιαστηκεs σαν βικυ(  εναs απο τουs λογαριασμουs σου εδω μεσα),    και κανειs τον κινεζο επιχειρηματια, και θελειs να βγειs και απο πανω.        εισαι επισηs ο XASAN και  αραγε  ποιοs αλλοs ?      μαs διαβαζειs και μαs φακελλωνειs ολουs τοσο καιρο.    ποια νομιζειs οτι εισαι τελοσπαντων?    εχω και κριση και μνημη.  τα λεγομενα σου δεν τα ξεχναω , οτι εισαι η πιο εξυπνη απο ολουs μαs.    ψεμα στο ψεμα, λιγο κλαμα, απειλεs, ξανα κλαμα, φοβερεs.  ειναι το γνωστο τροπαριο και η τακτικη  σαs kai το ξερειs.      τα σχετικα  για μενα μεσα στο δωματιο, να παω να πλεξω,    να ντρεπομαι για την ηλικια μου,  το οτι δεν με συμφερει, το οτι πηγα να βγαλω γκομενα την τζοαννα  ειναι ολα παπαριεs και  αστα για μενα αυτα.    απο το συναφι σου γκομενεs δεν βγαινουν και ουτε και θελω.    τηs εκανα μια προταση με οικονομικη  συναλλαγη,  την οποια  ειτε δεν βρηκε συμφερουσα ειτε δεν μπορουσε λογω  των συνθηκων τηs( ξερειs εσυ καλυτερα).    μην με ξαναπροκαλεσειs.    γιατι μετα θα γραφουν  εδω μεσα ,  3 πρωην αφεντικα σου και πολλεs κοπελλεs.    ολοι αυτοι σε ξερουν.  δεν χρειαζεται να σε ξερω εγω.  ενα παραδειγμα θα σου πω.    μηπωs θυμασαι τα 200 ευρω που πηρεs απο πελατη ?  μην μαs χαλαs το κλιμα και την ατμοσφαιρα εδω μεσα.    καλη επιτυχια στην κορουλα σου στιs πανελληνιεs.    θα  δειs oti ολα θα σου πανε καλα.  εστω και αυτο που εγινε  ειναι μια διαφημιση.    δεν εχω κατι με σενα στο ξαναλεω.  δεν κραταω  κακια για τιποτα.  τα εχω ξεπερασει πια αυτα.  ειμαι απο 12 χρονων στο πεζοδρομιο και εχω τελειωσει 2 πανεπιστημια.      εκει που ησουν, ημουνα.    οταν σε ξαναβρηκα στο πατησιων 160,  αμεσωs εγραψα για σενα για να εχειs δουλιτσα.  και παλι αν θεs σε ξαναβοηθαω.  ολοι οι πελατεs δεν ειναι μονο απο το σιτε.             
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom