Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ D.B.A. Νεο Ψυχικό (πρωην Aρκαδίας 4-8)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Parakelsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 907
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
φιλικα  και ανθρωπινα  στα  λεω ολα  αυτα.   χθεs παρουσιαστηκεs σαν βικυ(  εναs απο τουs λογαριασμουs σου εδω μεσα),    και κανειs τον κινεζο επιχειρηματια, και θελειs να βγειs και απο πανω.         εισαι επισηs ο XASAN και  αραγε  ποιοs αλλοs ?       μαs διαβαζειs και μαs φακελλωνειs ολουs τοσο καιρο.     ποια νομιζειs οτι εισαι τελοσπαντων?     εχω και κριση και μνημη.   τα λεγομενα σου δεν τα ξεχναω , οτι εισαι η πιο εξυπνη απο ολουs μαs.    ψεμα στο ψεμα, λιγο κλαμα, απειλεs, ξανα κλαμα, φοβερεs.   ειναι το γνωστο τροπαριο και η τακτικη  σαs kai το ξερειs.       τα σχετικα   για μενα μεσα στο δωματιο, να παω να πλεξω,     να ντρεπομαι για την ηλικια μου,   το οτι δεν με συμφερει, το οτι πηγα να βγαλω γκομενα την τζοαννα  ειναι ολα παπαριεs και  αστα για μενα αυτα.    απο το συναφι σου γκομενεs δεν βγαινουν και ουτε και θελω.    τηs εκανα μια προταση με οικονομικη  συναλλαγη,  την οποια   ειτε δεν βρηκε συμφερουσα ειτε δεν μπορουσε λογω  των συνθηκων τηs( ξερειs εσυ καλυτερα).     μην με ξαναπροκαλεσειs.    γιατι μετα θα γραφουν  εδω μεσα ,  3 πρωην αφεντικα σου και πολλεs κοπελλεs.    ολοι αυτοι σε ξερουν.   δεν χρειαζεται να σε ξερω εγω.   ενα παραδειγμα θα σου πω.     μηπωs θυμασαι τα 200 ευρω που πηρεs απο πελατη ?   μην μαs χαλαs το κλιμα και την ατμοσφαιρα εδω μεσα.    καλη επιτυχια στην κορουλα σου στιs πανελληνιεs.     θα  δειs oti ολα θα σου πανε καλα.  εστω και αυτο που εγινε  ειναι μια διαφημιση.    δεν εχω κατι με σενα στο ξαναλεω.   δεν κραταω  κακια για τιποτα.  τα εχω ξεπερασει πια αυτα.  ειμαι απο 12 χρονων στο πεζοδρομιο και εχω τελειωσει 2 πανεπιστημια.      εκει που ησουν, ημουνα.     οταν σε ξαναβρηκα στο πατησιων 160,  αμεσωs εγραψα για σενα για να εχειs δουλιτσα.  και παλι αν θεs σε ξαναβοηθαω.  ολοι οι πελατεs δεν ειναι μονο απο το σιτε.             

ρε εσύ Τζέρι έκανες πεζοδρόμιο από τα 12 σου? :grin: :2funny:
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Καλησπερα.Οπως καλαβατε ολοι ειμαι η Βικη.Δεν θα εμπενα ποτε στην διαδικασια να γραψω οτιδηποτε αλλα καθε πραγμα εχει τα ορια του.Ακομα δεν ξεκινησε το μαγαζι και καποιος ανεγκεφαλος παει να κανει ζημια.Μηπως ειναι βαλτος?Εψαξα και ομως βρηκα ποιος ειναι.Ρε jerry5-lio59-λεωνιδα δεν ντρεπεσαι καθολου στην ηλικια σου να γραφεις τετοιες μαλακιες .Που εχεις τετοιες πληροφοριες για κοκα sex χωρις προφυλακτικο και αρρωστιες  :jerking: Εμενα με εχεις δει τρεις φορες στην ζωη σου-και δεν περασαμε μαζι ουτε μια φορα.Την Παολα δεν την ξερεις καθολου.Καταλαβαινω την απογοητευση σου για την joanna επειδη αρνηθηκε την προταση σου να γινει γκομενα σου αλλα απο εμενα τι προβλημα εχεις.Ακομα μου κρατας κακια για την συγγρου?Εισαι μεγαλος ανθρωπος και αντι να γυρνας ολα τα μαγαχια παρακαλωντας να βρεις γκομενα καλυτερα βρες κατι αλλο να ασχοληθεις.Πχ μαθε να πλεκεις μηπως και ηρεμησεις απο το να γραφεις μαλακιες και να πετας λασπη σε ανθρωπους που δεν ξερεις.Και μην το παιζεις ειδικος γιατι και εγω θα το παιξω ειδικος [{γιατι  οι κοπελες μιλανε τι κανουν με τον καθενα στο δωματιο}και νασε σιγουρος οτι δεν θα σε συμφερει.Οσον αφορα την κοκα που παιρνω ειμαι φαινομενο γιατι αντι να ειμαι  40 κιλα ειμαι 80.Δεν θελω να ασχοληθω αλλο με αυτο το θεμα.Οσοι με γνωριζουνε ξερουν πολυ καλα ποια ειμαι  τι κανω και τι δεν κανω  εχω και ενα παιδι να μεγαλωσω και δεν με παιρνει να κανω μαλακιες γιαυτο θα σε παρακαλεσω επιτελους να σταματησης να ασχολιεσαι μαζι μου και να ασχοληθεις με αυτες που πληρωνεις και γαμας αν ειναι καθαρες η οχι.Για ολους τους αλλους ευχομαι καλη ανασταση 

καριόλα άσε καλύτερα τις προσωπικές επιθέσεις σε μέλη, από εμάς ζείτε και θα πρέπει να μας σέβεστε...παρεπιπτώντος ο Τζέρι δεν έχει καμία σχέση με το Λίο, έτσι νόμιζα και εγώ αλλά δεν είναι έτσι
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ρε εσύ Τζέρι έκανες πεζοδρόμιο από τα 12 σου? :grin: :2funny:
  ασε  ρε σοτε.    χρονια σου πολλα.    μερα που ειναι.  ειπα να μην ξαναασχοληθω,  αλλα τα εχω παρει.  με την καθεμια ανθελληνα που το παιζει πονηρη και εξυπνη. 
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Jerry λες ξεκάθαρα στην 1η σελίδα του φόρουμ για την Βίκυ διάφορα.Και μετά λες ότι εγώ δεν είπα για σένα κλπ κλπ! Αντιφάσκεις λίγο...Δεν ξέρω κανέναν από τους δύο σας αλλά εδώ δεν είναι χώρος να λύσετε τις προσωπικές σας διαφορές.Αλλά μην λές αλλα τη μία και άλλα την άλλη.
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Ορισμένοι,ενώ φαίνεται οτι είναι καλά παιδιά και λογικοί άνθρωποι,δεν βάζουν το μυαλό τους να δουλέψει....
Ο χώρος αυτός είναι εξ΄ ορισμού δύσκολος και "περίεργος".Είναι ένας χώρος εντελώς διαφορετικός απο τους χώρους που εμείς ζούμε στην καθημερινότητά μας....Είναι ένας χώρος για τον οποίο ισχύουν συγκεκριμένοι κανόνες και "νόμοι"....
Οταν λοιπόν ένας συναγωνιστής,όπως ο jerry,που και αξιόπιστος είναι και μέσα στα πράγματα είναι,λεει κάποια πράγματα,καλό είναι να τα λαμβάνουμε σοβαρά υπ' όψιν μας....Να τα δεχόμαστε όπως είναι,χωρίς να ζητάμε λεπτομέρειες και εξηγήσεις,που όπως είναι φυσικό δεν μπορεί να μας δόσει,τουλάχιστον δημόσια....
Τώρα,αν κάποιος δυσπιστεί και θέλει να ελέγξει μόνος του κάποια πράγματα,ασφαλώς μπορεί να το κάνει,παίρνοντας ομως και το σχετικό ρίσκο.....
Σε βοηθάει λοιπόν πάρα πολύ όταν κάποιος που γνωρίζει 5 πράγματα παραπάνω σου λέει "πρόσεχε εδω,μακριά απο κεί".....Δεν είναι παιδική χαρά εδω πέρα για να μαζευτούμε όλα τα παιδάκια να πούμε τις ιστοριούλες μας....Η δημοσιοποίηση κάποιων γεγονότων η κάποιων καταστάσεων μπορεί να έχει πολύ επικίνδυνες συνέπειες για καποιους ανθρώπους....Μην ξεχνάτε,μιλάμε για πουτάνες,για τσατσάδες και για νταβατζήδες.....μιλάμε για ανθρώπους που κινούνται στα όρια του νόμου....
Να είστε προσεκτικοί λοιπόν και στο τι λέτε και στο τι κάνετε.....εμείς σ' αυτά τα μέρη πάμε για να διασκεδάσουμε.Δεν έχουμε καμμία δουλειά να χώνουμε τη μύτη μας στα ενδότερα.....ηδη,πηγαίνοντας σε τέτοια μέρη παίρνουμε ένα ρίσκο.Δεν χρειάζεται να θέσουμε σε κίνδυνο ούτε την υγεία μας,ούτε την προσωπική μας ζωή για να ικανοποιήσουμε την περιέργειά μας....

Καλό Πάσχα σε όλους


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Jerry λες ξεκάθαρα στην 1η σελίδα του φόρουμ για την Βίκυ διάφορα.Και μετά λες ότι εγώ δεν είπα για σένα κλπ κλπ! Αντιφάσκεις λίγο...Δεν ξέρω κανέναν από τους δύο σας αλλά εδώ δεν είναι χώρος να λύσετε τις προσωπικές σας διαφορές.Αλλά μην λές αλλα τη μία και άλλα την άλλη.
  συμφωνω εν μερει για τον χωρο που λεs.            ξερω καλα τι πρωτοεγραψα.  δεν αντιφασκω.    μετα μπερδευτηκε λιγο το θεμα.    δεν εχω προσωπικεs διαφορεs.  ζητανε ολοι λεπτομερειεs.  δεν θελω, δεν ειναι ευκολο kai ουτε σωστο να τιs δωσειs.    πρεπει δηλαδη εγω προσωπικα  να εχω βιωσει καποια πραγματα?  εγω εχω βγαλει τα συμπερασματα μου, απο ενα σωρο αλλουs αυτοπτεs μαρτυρεs.       
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
   συμφωνω εν μερει για τον χωρο που λεs.             ξερω καλα τι πρωτοεγραψα.  δεν αντιφασκω.    μετα μπερδευτηκε λιγο το θεμα.    δεν εχω προσωπικεs διαφορεs.   ζητανε ολοι λεπτομερειεs.  δεν θελω, δεν ειναι ευκολο kai ουτε σωστο να τιs δωσειs.    πρεπει δηλαδη εγω προσωπικα  να εχω βιωσει καποια πραγματα?   εγω εχω βγαλει τα συμπερασματα μου, απο ενα σωρο αλλουs αυτοπτεs μαρτυρεs.       

Μερικές φορές είναι απλά τα πράγματα.Είπες στην 1η σελ για τη Βίκυ και τις άλλες της παρέας της για κόκες, για sex χωρίς προφυλακτικό, ασθένειες κλπ, τα είπες ή δεν τα είπες? Μετά γιατί λες ότι δεν τα είπες για εκείνην? Και άλλο το να ξέρεις κάτι επειδή το ξέρεις εσύ και άλλο σου είπε ο ένας ή ο άλλος που του το είπε ο έτσι κλπ κλπ...Και στο φινάλε, δυστυχώς δεν ξέρω τι κάνει αυτή η Βίκυ και τι δεν κάνει, όπως και δεν ξέρω τι κάνουν όλες οι μασατζούδες, ιερόδουλες, stripτηζέζ κλπλπ.Εμένα με ενδιαφέρει να κάνουν σωστά την όποια δουλειά τους.Σίγουρα με αφορά και μ'ενδιαφερει να είναι υγιείς.Αλλά δυστυχώς οι κανόνες είναι αρκετά χαλαροί απ΄ότι βλέπω γι'αυτο και εγώ προσέχω σ'ότι κάνω...
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.393
Κριτικές
14
Like
3.365
Πόντοι
4.895
Ωραία... τώρα που τα είπαμε (είπατε) και ξεθυμάνατε... δεν μας λέτε και εμάς στους υπόλοιπους, τις κοπέλες, περιγραφή και πρόγραμμα - τιμές να πάρουμε μία ιδέα?? και να αποφασίσουμε για την επίσκεψη??
Χρόνια Πολλά
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μερικές φορές είναι απλά τα πράγματα.Είπες στην 1η σελ για τη Βίκυ και τις άλλες της παρέας της για κόκες, για sex χωρίς προφυλακτικό, ασθένειες κλπ, τα είπες ή δεν τα είπες? Μετά γιατί λες ότι δεν τα είπες για εκείνην? Και άλλο το να ξέρεις κάτι επειδή το ξέρεις εσύ και άλλο σου είπε ο ένας ή ο άλλος που του το είπε ο έτσι κλπ κλπ...Και στο φινάλε, δυστυχώς δεν ξέρω τι κάνει αυτή η Βίκυ και τι δεν κάνει, όπως και δεν ξέρω τι κάνουν όλες οι μασατζούδες, ιερόδουλες, stripτηζέζ κλπλπ.Εμένα με ενδιαφέρει να κάνουν σωστά την όποια δουλειά τους.Σίγουρα με αφορά και μ'ενδιαφερει να είναι υγιείς.Αλλά δυστυχώς οι κανόνες είναι αρκετά χαλαροί απ΄ότι βλέπω γι'αυτο και εγώ προσέχω σ'ότι κάνω...
σωστός
ο jerry μπορεί να είναι έγκριτος (δεν τον ξέρω προσωπικά ) αλλά η αλήθεια είναι πως στην πρώτη σελίδα αυτο που διάβασα ήταν προσωπικό για τη Βίκη και τις κοπέλες της.
Δεν ήταν ούτε παρανόηση από τους υπόλοιπους ούτε γενικολογία που παρερμηνεύτηκε.
αντιθέτως υπερθεμάτισε λέγοντας πως τις λεπτομέρειες θα τις στείλει με π.μ.
Δεν έχω άποψη για κανέναν από τους εμπλεκόμενους, αλλά όταν αποφασίζει κάποιος να γράψει σε ένα φόρουμ για κάποιον άλλον, καλό θα είναι να μην τα μαζεύει μετά αλλά να το πηγαίνει μέχρι τέλους, διαφορετικά δεν τον πιστεύει κανείς.

εγώ λοιπόν αυτή τη στιγμή έχω βγάλει τα εξής συμπεράσματα:
1. πως ο jerry έχει προσωπικά μαζί της για κάποιο λόγο
2. πως η Βίκη παίρνει ουσίες και πίνει
3. πως δεν τηρούνται κανόνες υγιεινής στο μαγαζί της
4. πως ο jerry την έπεσε σε μια κοπέλα της
5. πως ο ίδιος ξέρει πολλούς του χώρου
6. πως δεν έχει ιδέα προσωπική για την πάρτη της (αλλά έχει)
7. πως δεν τον ξέρει αυτή (αλλά τον ξέρει γιατί το επιβεβαιώνει ο ίδιος)
8. πως εμείς είμαστε μαλάκες και παιδική χαρά και πως αυτό το σπορ είναι μόνο για τους καλά μπασμένους στα κόλπα ( οι υπόλοιποι καλό θα είναι να απέχουνε γιατί δεν ξέρουμε τι γίνεται σε αυτό το χώρο)

ξενέρωμα
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Τα συμπεράσματα 1-5 του φίλου Lastmoican είναι απολύτως σωστά.... :2funny: τα συμπεράσματα 6-7 δεν έχουν λογική,αφού αλληλοαναιρούνται....όσο για το συμπέρασμα 8,αυτό κατάλαβες? για διάβασε λίγο το δικό μου σχόλιο λίγο πιο πίσω....
Εγώ είπα και νομίζω οι περισσότεροι συμφώνησαν,ότι δεν έχουμε καμμία δουλειά να μπλεκόμαστε στα ενδότερα των χώρων αυτών....Εμείς πάμε,περνάμε καλά,πληρώνουμε,χαιρετάμε και φεύγουμε σαν κύριοι...και αν ακόμα κάτι υποπέσει στην αντίληψή μας,εφαρμόζουμε το σοφό ρητό "ακου,βλέπε,σώπα"....

Οταν ξεφεύγουμε απο την γραμμή αυτή,αρχίζουν τα μπλεξίματα....και προσωπικά εγω δεν θα είχα ποτέ κανένα λόγο να αρχίσω διαδικτυακούς καβγάδες με άτομα του χώρου αυτού....Δεν βλέπω τον λόγο αλλωστε....

Οσο για τον Jerry,είναι καλό παιδί και έχει προσφέρει πολλά στην ενημέρωσή μας...Για μένα είναι λάθος να μπλέκεται περισσότερο,αλλά ο καθένας κάνει αυτό που θέλει τελικά...μεγάλα παιδιά είμαστε....
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
[quote οι περισσοτεροι νομιζουν οτι ολεs αυτεs ειναι  κοριτσακια που απλα πηγαινουν σε μια δουλιτσα  σαν ολεs τιs αλλεs ,  και οτι δεν κινδυνευουν απο τιποτα.        να προσεχετε και να ακουτε τι σαs λενε.  
[/quote] :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Το Κηφισίας 18 Υπάρχει ακόμη ? Η γλυκύτατη Μαρινούλα ? 
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
Mήπως εννοεις   κηφισιας 12-- κια μαριαννούλα ? :think:
--
εχει δικο του  θρεντ...
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
488
Κριτικές
7
Like
231
Πόντοι
281
γεια σου βικαρα θεαααααα....θα εξαφανιστεις και θα ψαχνουν παλι ν βρουν αυτα τα  :tits: :tits: :tits:....ενα θα σου πω..μην ασχολεισαι μ αυτα..και μην αδυνατισεις αλλοοοοοο... :2funny: :2funny:
με αγαπη...
ο προσωπικος σου μασερ....
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Νομίζω ότι πρέπει να γράψω λίγα λόγια μια και ζητώντας κάποια πληροφορία σχετικά με το πρόγραμμα που προσφέρουν δύο κοπέλλες που δουλεύουν στο εν λόγω μαγαζί, βρέθηκα να αναμένω ένα π.μ. από τον Jerry5 σχετικά με αυτά που γράφει πιό πριν. Είχα λοιπόν ένα προσωπικό μήνυμα στο οποίο μου εξηγούσε ότι δεν μπορούσε να μου τα γράψει αυτά που ήθελε να μου πει σε π.μ. (σχημάτισα την εντύπωση ότι λόγω χρόνου) και μου έγραψε ένα τηλέφωνο κινητό στο οποίο αν τον καλούσα θα μου εξηγούσε σχετικά με αυτά που ανέφερε. Είναι γεγονός ότι αν τα γραφόμμενα του jerry5 είναι αληθινά και εφόσον προθυμοποιήθηκε να μου τα μεταφέρει θα με ενδιέφεραν. Εννοήτε με κάποια τεκμηρίωση. Έτσι λοιπόν σήμερα πήρα τηλέφωνο τον jerry5. Και άκουσα τη φράση "ο αριθμός που καλείται δεν χρησιμοποιήται"
Ζητώ συγνώμη που χρησιμοποιώ το χώρο αυτό για τέτοιου είδους ενημέρωση.  
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Και βέβαια δεν βρέθηκε κανείς άλλος να μου δώσει κάποια πληροφορία για το πρόγραμμα των δύο κοριτσιών που δουλεύουν με τη Βίκυ.
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
Νομίζω ότι πρέπει να γράψω λίγα λόγια μια και ζητώντας κάποια πληροφορία σχετικά με το πρόγραμμα που προσφέρουν δύο κοπέλλες που δουλεύουν στο εν λόγω μαγαζί, βρέθηκα να αναμένω ένα π.μ. από τον Jerry5 σχετικά με αυτά που γράφει πιό πριν. Είχα λοιπόν ένα προσωπικό μήνυμα στο οποίο μου εξηγούσε ότι δεν μπορούσε να μου τα γράψει αυτά που ήθελε να μου πει σε π.μ. (σχημάτισα την εντύπωση ότι λόγω χρόνου) και μου έγραψε ένα τηλέφωνο κινητό στο οποίο αν τον καλούσα θα μου εξηγούσε σχετικά με αυτά που ανέφερε. Είναι γεγονός ότι αν τα γραφόμμενα του jerry5 είναι αληθινά και εφόσον προθυμοποιήθηκε να μου τα μεταφέρει θα με ενδιέφεραν. Εννοήτε με κάποια τεκμηρίωση. Έτσι λοιπόν σήμερα πήρα τηλέφωνο τον jerry5. Και άκουσα τη φράση "ο αριθμός που καλείται δεν χρησιμοποιήται"
Ζητώ συγνώμη που χρησιμοποιώ το χώρο αυτό για τέτοιου είδους ενημέρωση. 
Θελω να πιστευω οτι κατι εγινε μ'αυτο το νουμερο και το ακυρωσε
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
488
Κριτικές
7
Like
231
Πόντοι
281
:2funny: :2funny: :2funny:  και εσυ τις κανεις μασαζ !!!!!!!!!!  και εγω τις κανω !!!!!!!!!!!! αλλα στα  :tits: !!!!!!!!!  μα τι  :tits: :tits: :tits: ειναι αυτα .............



γεια σου βυζαρου βικαρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
της κανω παντου...και ετσι μετα με ανταμοιβει με τον καλυτερο τροποοοο! :tits2: :tits2:γεια σου θεα βικαραααα!!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom