Νέα

Cuckold Couple - Αυτοτελείς Ιστορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Beluga
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.495
Like
65.208
Πόντοι
11.956
μην μπερδευουμε τα swingers/παρτουζες και το cuckoldιλικι ομως, παντελως ασχετα μεταξυ τους.
αλλο δυο+ ζευγαρια να αλληλοπηδιουνται και να φτιαχνονται επειδη πηδιουνται και αλλο να ειναι ο καραφλας στην γωνια να βαραει μαλακια τη γαριδα του (ή ακομα χειροτερα να εχει βαλει κλουβι στο πουτσο του) ενω ενας μαυρος ψωλαρεας του σκιζει τη γυναικα...
Με το κλουβί στο πουλί δεν πονά όταν καυλωνει....δεν περιμένω απάντηση απλά ερώτηση κάνω χαχαχα
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.323
Πόντοι
7.195
καλογραμμένη και καυλωτική η ιστορία με το Μπάμπη, αλλά εμένα το στόρι δε με έπεισε, ο τραχύς άνθρωπος της νύχτας είναι τόσο ερωτευμένος με τη μητέρα των παιδιών του που καλεί συνεργάτες του να τη γαμάνε... μπαααα.. δεν παίζει...

και για να μαθαίνουμε και τίποτα..
νομίζετε ότι οι κάκολντ τύποι ικανοποιούν τις κρυπτο-ομοφυλοφιλικές τάσεις τους ;
ή τι στο μπούτσο άλλο μπορεί να βρίσκουν με τη φάση ;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.495
Like
65.208
Πόντοι
11.956
Γουστάρουν να βλεπουν την γυναίκα τους να φωνάζει να καυλωνει να κάνει μορφασμούς για άλλη πουτσα και να την χύνει άλλη πουτσα ...εγώ αυτό έχω καταλάβει και πολλοί δεν τον παίζουν μόνο αλλά θέλουν παρτουζα κώλο μουνι.. ταυτόχρονα..να την σκίσουν ταυτόχρονα να χύνει η γυναίκα....αυτά !!!!!
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.592
Like
7.717
Πόντοι
1.056
Γουστάρουν να βλεπουν την γυναίκα τους να φωνάζει να καυλωνει να κάνει μορφασμούς για άλλη πουτσα και να την χύνει άλλη πουτσα ...εγώ αυτό έχω καταλάβει και πολλοί δεν τον παίζουν μόνο αλλά θέλουν παρτουζα κώλο μουνι.. ταυτόχρονα..να την σκίσουν ταυτόχρονα να χύνει η γυναίκα....αυτά !!!!!
Για να το πω απλά είναι σα να βλέπεις τσόντα που πρωταγωνιστεί η "δικιά" σου.
Αυτό γουστάρουν οι περισσότεροι.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
1
Like
5.921
Πόντοι
2.306
καλογραμμένη και καυλωτική η ιστορία με το Μπάμπη, αλλά εμένα το στόρι δε με έπεισε, ο τραχύς άνθρωπος της νύχτας είναι τόσο ερωτευμένος με τη μητέρα των παιδιών του που καλεί συνεργάτες του να τη γαμάνε... μπαααα.. δεν παίζει...

και για να μαθαίνουμε και τίποτα..
νομίζετε ότι οι κάκολντ τύποι ικανοποιούν τις κρυπτο-ομοφυλοφιλικές τάσεις τους ;
ή τι στο μπούτσο άλλο μπορεί να βρίσκουν με τη φάση ;
εννοειται οτι η ιστορια «ειναι βασισμενη σε πραγματικα γεγονοτα».:confused:
ποια ειναι τα «πραγματικα γεγονοτα» , διαλεγεις και παιρνεις.:confused:
Τωρα για το αν οι τραχεις και σκληροι ανθρωποι ειναι μεσα σε τετοια κολπα, μια αποψη που εχω διαμορφωσει μεσα στα χρονια ειναι οτι ποτε δεν ξερεις τι κρυβει ο οποιοσδηποτε στα σωψυχα του, ασχέτως με τι παρουσιαζει εξωτερικα για να γινει αποδεκτος, πρώτα πρωτα απο τον ιδιο του τον εαυτο.
Μαλλιστα αρκετοι macho και ομοφοβικοι τυποι , που δεν σηκωναν μυγα στο σπαθι τους σε ζητηματα ανδρισμου και επαιρναν τους ομοφυλόφιλους με τις πετρες, αποδειχτηκε σε βαθος χρονου οτι ειχαν μαλλον αντιθετες τασεις και γουστα που τις συγκαλυπταν κατω απο ενα σκληρο και πληρως αρσενικο προσωπειο.
Βεβαιως οτι γουσταρει κανει ο καθενας σε τετοια ζητηματα και αν περναει καλα ο ιδιος δεν πεφτει λογος στους υπολοιπους (δεν βαζω μεσα παραβατικες συμπεριφορες με βιαστες, παιδεραστες κλπ φρουτα οι οποιοι πρεπει να τυχουν ψυχιατρικης βοηθειας και εγκλεισμού).
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
1
Like
5.921
Πόντοι
2.306
Γουστάρουν να βλεπουν την γυναίκα τους να φωνάζει να καυλωνει να κάνει μορφασμούς για άλλη πουτσα και να την χύνει άλλη πουτσα ...εγώ αυτό έχω καταλάβει και πολλοί δεν τον παίζουν μόνο αλλά θέλουν παρτουζα κώλο μουνι.. ταυτόχρονα..να την σκίσουν ταυτόχρονα να χύνει η γυναίκα....αυτά !!!!!
Αρα λες οτι ειναι σαδομαζοχιστικη η απολαυση?
«κοιτα μωρη πως σε ξεφτυλιζω και ταυτοχρονως ξεφτυλιζομαι»
«κοιτα τι πουτανα παντρευτηκα!»
νομιζω οτι περαν αυτων υπαρχει και μια μορφη κρυπτο ομοφυλοφιλιας που ειπε και ο ερωτων.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.495
Like
65.208
Πόντοι
11.956
Αρα λες οτι ειναι σαδομαζοχιστικη η απολαυση?
«κοιτα μωρη πως σε ξεφτυλιζω και ταυτοχρονως ξεφτυλιζομαι»
«κοιτα τι πουτανα παντρευτηκα!»
νομιζω οτι περαν αυτων υπαρχει και μια μορφη κρυπτο ομοφυλοφιλιας που ειπε και ο ερωτων.
Ισως....εγώ σε οποίες φάσεις έχω βρεθεί δεν μου έτυχε τώρα όταν βλέπει την γυναίκα του να γαμιέται από πουτσα και τραβά μαλάκια και χύνει...εάν χύνει για την γυναίκα του που γαμιεται η για την πουτσα που βλέπει πρώτο πλάνο μόνο ο ίδιος ξέρει χαχαχα
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.592
Like
7.717
Πόντοι
1.056
Ισως....εγώ σε οποίες φάσεις έχω βρεθεί δεν μου έτυχε τώρα όταν βλέπει την γυναίκα του να γαμιέται από πουτσα και τραβά μαλάκια και χύνει...εάν χύνει για την γυναίκα του που γαμιεται η για την πουτσα που βλέπει πρώτο πλάνο μόνο ο ίδιος ξέρει χαχαχα
Ουσιαστικά υπάρχουν τρεις κατηγορίες.
Οι υποτακτικοί (αυτοί συνήθως θέλουν ο Bull να είναι ψωλαράς), οι κρυπτογκέι ( που μπορεί να τσιμπολογήσουν κάτι με την ευκαιρία) και οι απλοί που απλά καυλώνουν με το θέαμα ότι την γαμάει άλλος μπροστά τους και δεν ψάχνονται για παραπέρα ( όπως και εγώ).
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
1
Like
5.921
Πόντοι
2.306
Ισως....εγώ σε οποίες φάσεις έχω βρεθεί δεν μου έτυχε τώρα όταν βλέπει την γυναίκα του να γαμιέται από πουτσα και τραβά μαλάκια και χύνει...εάν χύνει για την γυναίκα του που γαμιεται η για την πουτσα που βλέπει πρώτο πλάνο μόνο ο ίδιος ξέρει χαχαχα
Ειναι ομοφυλοφιλικος ερωτας δια αντιπροσωπου
κατι σαν τον πολεμο της Ουκρανιας ενα πραγμα…:confused:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.495
Like
65.208
Πόντοι
11.956
Ουσιαστικά υπάρχουν τρεις κατηγορίες.
Οι υποτακτικοί (αυτοί συνήθως θέλουν ο Bull να είναι ψωλαράς), οι κρυπτογκέι ( που μπορεί να τσιμπολογήσουν κάτι με την ευκαιρία) και οι απλοί που απλά καυλώνουν με το θέαμα ότι την γαμάει άλλος μπροστά τους και δεν ψάχνονται για παραπέρα ( όπως και εγώ).
Που μπορούν να τσιμπολογησουν κάτι.....φοβερή ατάκα χαχαχα
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.214
Κριτικές
9
Like
7.920
Πόντοι
2.036
εννοειται οτι η ιστορια «ειναι βασισμενη σε πραγματικα γεγονοτα».:confused:
ποια ειναι τα «πραγματικα γεγονοτα» , διαλεγεις και παιρνεις.:confused:
Τωρα για το αν οι τραχεις και σκληροι ανθρωποι ειναι μεσα σε τετοια κολπα, μια αποψη που εχω διαμορφωσει μεσα στα χρονια ειναι οτι ποτε δεν ξερεις τι κρυβει ο οποιοσδηποτε στα σωψυχα του, ασχέτως με τι παρουσιαζει εξωτερικα για να γινει αποδεκτος, πρώτα πρωτα απο τον ιδιο του τον εαυτο.
Μαλλιστα αρκετοι macho και ομοφοβικοι τυποι , που δεν σηκωναν μυγα στο σπαθι τους σε ζητηματα ανδρισμου και επαιρναν τους ομοφυλόφιλους με τις πετρες, αποδειχτηκε σε βαθος χρονου οτι ειχαν μαλλον αντιθετες τασεις και γουστα που τις συγκαλυπταν κατω απο ενα σκληρο και πληρως αρσενικο προσωπειο.
Βεβαιως οτι γουσταρει κανει ο καθενας σε τετοια ζητηματα και αν περναει καλα ο ιδιος δεν πεφτει λογος στους υπολοιπους (δεν βαζω μεσα παραβατικες συμπεριφορες με βιαστες, παιδεραστες κλπ φρουτα οι οποιοι πρεπει να τυχουν ψυχιατρικης βοηθειας και εγκλεισμού).
Αυτό που έγραψες, ότι δήθεν ομοφοβικοί είναι κρυφοπούστηδες, είναι ακριβώς το《όπλο》που χρησιμοποιούν οι 《αλλόθρησκοι 》για να μηδενιστούν τις αντιρρήσεις που εκφράζουμε οι περισσότεροι για τις προτιμήσεις τους. Εγώ είμαι ένας από αυτούς που αναγουλιάζουν στην σκέψη και μόνον ότι δύο άντρες φιλιούνται και γαμάει ο ένας τον άλλον. Το αποδέχομαι όμως ως υπαρκτή παρέκβαση προς το αφύσικο. Σ' αυτό όμως που με βρίσκουν σκληρά απέναντι είναι η προβολή που γίνεται, ως τάχα φυσιολογικό. Καμμία δήθεν πολιτική ορθότητα δεν πρόκειται να μου επιβάλλει την αποδοχή της ομοφυλοφιλίας ως φυσιολογική. ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ. και φυσικά αυτοί που θεωρούν ότι οι σφοδροί πολέμιοι της ανωμαλίας είμαι οι κρυφοί, είναι ακριβώς αυτοί που έχουν τα ξινά γούστα
Κατά τ' αλλά, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά 《ψημένη》και κλειδωμένη στην κρεβατοκάμαρα του καθενός...
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
1
Like
5.921
Πόντοι
2.306
Αυτό που έγραψες, ότι δήθεν ομοφοβικοί είναι κρυφοπούστηδες, είναι ακριβώς το《όπλο》που χρησιμοποιούν οι 《αλλόθρησκοι 》για να μηδενιστούν τις αντιρρήσεις που εκφράζουμε οι περισσότεροι για τις προτιμήσεις τους. Εγώ είμαι ένας από αυτούς που αναγουλιάζουν στην σκέψη και μόνον ότι δύο άντρες φιλιούνται και γαμάει ο ένας τον άλλον. Το αποδέχομαι όμως ως υπαρκτή παρέκβαση προς το αφύσικο. Σ' αυτό όμως που με βρίσκουν σκληρά απέναντι είναι η προβολή που γίνεται, ως τάχα φυσιολογικό. Καμμία δήθεν πολιτική ορθότητα δεν πρόκειται να μου επιβάλλει την αποδοχή της ομοφυλοφιλίας ως φυσιολογική. ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ. και φυσικά αυτοί που θεωρούν ότι οι σφοδροί πολέμιοι της ανωμαλίας είμαι οι κρυφοί, είναι ακριβώς αυτοί που έχουν τα ξινά γούστα
Κατά τ' αλλά, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά 《ψημένη》και κλειδωμένη στην κρεβατοκάμαρα του καθενός...
ενταξει ρε τυπε ειπα αρκετοι οχι ολοι. Δεν σημαινει οτι πρεπει να αφορα ολους, προφανως οχι εσενα.
Τωρα τι επιχειρημα χρησιμοποιει ο καθενας για να επιβαλλει τις αποψεις του, ειναι αλλο καπελο. Μεχρι και τι χρωμα καλτσα φορας ή πως σηκώνεις το τηλεφωνο.
το ερωτημα ειναι γιατι πρεπει αν επιβάλλει ο οποιοσδηποτε στον οποιονδηποτε τι μπορει να γουσταρει και τι οχι.
Οπως ειπα πριν παραβατικες συμπεριφορες εξαιρουνται.

ps. Θα συμφωνησω παντως οτι η επιβολη εχει παρει αντιθετη φορά. Δεν ξεκινησε τωρα, απο τη δεκαετια του 90 στη Βρετανια εγινε πσοσπαθεια η ομοφολοφιλια να γινει αποδεκτη ως η νορμα. Μαλλον λογικη αντιδραση αν σκεφτεις ορι στη συγκεκριμενη χωρα η ομοφυλοφιλοφιλια ηταν παρανομη μεχρι τη δεκαετια του εξηντα, ισως και εβδομηντα…
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.214
Κριτικές
9
Like
7.920
Πόντοι
2.036
ενταξει ρε τυπε ειπα αρκετοι οχι ολοι. Δεν σημαινει οτι πρεπει να αφορα ολους, προφανως οχι εσενα.
Τωρα τι επιχειρημα χρησιμοποιει ο καθενας για να επιβαλλει τις αποψεις του, ειναι αλλο καπελο. Μεχρι και τι χρωμα καλτσα φορας ή πως σηκώνεις το τηλεφωνο.
το ερωτημα ειναι γιατι πρεπει αν επιβάλλει ο οποιοσδηποτε στον οποιονδηποτε τι μπορει να γουσταρει και τι οχι.
Οπως ειπα πριν παραβατικες συμπεριφορες εξαιρουνται.

ps. Θα συμφωνησω παντως οτι η επιβολη εχει παρει αντιθετη φορά. Δεν ξεκινησε τωρα, απο τη δεκαετια του 90 στη Βρετανια εγινε πσοσπαθεια η ομοφολοφιλια να γινει αποδεκτη ως η νορμα. Μαλλον λογικη αντιδραση αν σκεφτεις ορι στη συγκεκριμενη χωρα η ομοφυλοφιλοφιλια ηταν παρανομη μεχρι τη δεκαετια του εξηντα, ισως και εβδομηντα…
Κοίτα, για να είμαι ξεκάθαρος. Δεν είναι εχθρός μου ο αλλιώτικος αλλά η επιθετική τους τακτική. Έχω γνωρίσει φυσικά αρκετούς, κυρίως από τον καλλιτεχνικό χώρο και επειδή είμαι σιτεμένος, αυτό έγινε αρκετές δεκαετίες πριν. Θέλω να σου πω λοιπόν ότι τότε, ακόμα και οι πούστηδες ήταν μαγκάκια. Δεν ήταν καθόλου πιεστικοί και κυρίως αλαζόνες. Γνώριζαν ότι τα γούστα τους ήταν αφύσικα..
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.359
Κριτικές
8
Like
11.065
Πόντοι
3.786
Το τι συμβαινει μες στο μυαλο του ανθρωπου ,δε μπορει να το γνωριζεις εσυ. Αλλοι ειναι gay, αλλοι bi, αλλοι γουσταρουν ανταλλαγες ,αλλοι παντρεμενοι και εχουν εξωσυζυγικη μονο για το swinging ,αλλοι θελουν μονο ματι, αλλοι τριο με αλλον αντρα. Στην τελικη δεν ενοχλουν και κανεναν οι swingers οσους εχω γνωρισει μια χαρα ανθρωποι ειναι.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.323
Πόντοι
7.195
αλλο να ειναι ο καραφλας στην γωνια να βαραει μαλακια τη γαριδα του (ή ακομα χειροτερα να εχει βαλει κλουβι στο πουτσο του) ενω ενας μαυρος ψωλαρεας του σκιζει τη γυναικα...
μιά προσπάθεια εξήγησης της παράλογης φάσης είναι και αυτή, που βάζει στερεότυπα τον κάκολντ σα μηδενικό εμφανισιακά και σεξουαλικά και ότι εξαιτίας αυτού τη βρίσκει σαν κάκολντ.
Πολύ σχηματικό το βρίσκω, δε νομίζω ότι ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα..
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
1
Like
5.921
Πόντοι
2.306
μιά προσπάθεια εξήγησης της παράλογης φάσης είναι και αυτή, που βάζει στερεότυπα τον κάκολντ σα μηδενικό εμφανισιακά και σεξουαλικά και ότι εξαιτίας αυτού τη βρίσκει σαν κάκολντ.
Πολύ σχηματικό το βρίσκω, δε νομίζω ότι ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα..
υπαρχει κοσμος τυπε που τη βρισκει να αυτοσκουπιδιαζεται….ειναι κι αυτο μια αντισυμβατική μορφη ληψης ικανοποιησης. Απο τη στιγμη που δεν ενοχλει τους άλλους, ολα καλα.

να και ενα καλο που τα λεει ολα…

139910F7-8E5D-4DB6-83BC-BE3F8018393B.jpeg
 
OP
OP
Beluga

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
224
Like
1.445
Πόντοι
201
καλογραμμένη και καυλωτική η ιστορία με το Μπάμπη, αλλά εμένα το στόρι δε με έπεισε, ο τραχύς άνθρωπος της νύχτας είναι τόσο ερωτευμένος με τη μητέρα των παιδιών του που καλεί συνεργάτες του να τη γαμάνε... μπαααα.. δεν παίζει...

και για να μαθαίνουμε και τίποτα..
νομίζετε ότι οι κάκολντ τύποι ικανοποιούν τις κρυπτο-ομοφυλοφιλικές τάσεις τους ;
ή τι στο μπούτσο άλλο μπορεί να βρίσκουν με τη φάση ;

Είναι καθαρά εγκεφαλικό παιχνίδι κ τίποτα άλλο. Μην προσπαθείτε να βγάλετε πούστηδες όλους όσους έχουν κάποια διαφορετικά ενδιαφέροντα. Να στο θέσω κ αλλιώς. Αν όντως είναι πούστης γιατί να βάλει την γυναίκα του σε όλο αυτό. να φάει τα συκώτια του μέχρι να την πείσει (γτ φυσικά καμμία δεν θα σου πει ναι αγάπη γουστάρω) όταν υπάρχουν τόσοι διαθέσιμοι να τον πηδήξουν.

Και η άλλη άποψη είναι πως μετά τα 35-40 οι περισσότερες γαμιούνται με άλλους έτσι κ αλλιώς, τουλάχιστον οι cuckold έχουν το σθένος να ανοίξουν ειλικρινή συζήτηση με την κυρά τους κ να περνάνε κ οι 2 καλά.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.323
Πόντοι
7.195
η άλλη άποψη είναι πως μετά τα 35-40 οι περισσότερες γαμιούνται με άλλους έτσι κ αλλιώς, τουλάχιστον οι cuckold έχουν το σθένος να ανοίξουν ειλικρινή συζήτηση με την κυρά τους κ να περνάνε κ οι 2 καλά.
μα αυτό είναι το ερώτημα, πώς περνάνε και οι δύο καλά, η κυρία εντάξει αλλά ο κάκολντ με τι ακριβώς περνάει καλά ;
 
OP
OP
Beluga

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
224
Like
1.445
Πόντοι
201
μα αυτό είναι το ερώτημα, πώς περνάνε και οι δύο καλά, η κυρία εντάξει αλλά ο κάκολντ με τι ακριβώς περνάει καλά ;

Νομίζω σου απάντησα ήδη φίλε μου. Είναι εγκεφαλικό το παιχνίδι, κ περνάει καλά με αυτό που βλέπει. Δεν παίρνει σωματική ευχαρίστηση αλλά εγκεφαλική. Εξάλλου οι περισσότεροι ξεκινάνε το άθλημα μετά τα 40 που πλέον έχουν χορτάσει σωματικά σε αυτή την ηλικία κ αυτο που ψάχνουν είναι κάτι να του διεγείρει (να του γαμήσει κοινώς) το μυαλό.
 

mm84thess

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2021
Μηνύματα
12
Like
10
Πόντοι
0
Αυτό που έγραψες, ότι δήθεν ομοφοβικοί είναι κρυφοπούστηδες, είναι ακριβώς το《όπλο》που χρησιμοποιούν οι 《αλλόθρησκοι 》για να μηδενιστούν τις αντιρρήσεις που εκφράζουμε οι περισσότεροι για τις προτιμήσεις τους. Εγώ είμαι ένας από αυτούς που αναγουλιάζουν στην σκέψη και μόνον ότι δύο άντρες φιλιούνται και γαμάει ο ένας τον άλλον. Το αποδέχομαι όμως ως υπαρκτή παρέκβαση προς το αφύσικο. Σ' αυτό όμως που με βρίσκουν σκληρά απέναντι είναι η προβολή που γίνεται, ως τάχα φυσιολογικό. Καμμία δήθεν πολιτική ορθότητα δεν πρόκειται να μου επιβάλλει την αποδοχή της ομοφυλοφιλίας ως φυσιολογική. ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ. και φυσικά αυτοί που θεωρούν ότι οι σφοδροί πολέμιοι της ανωμαλίας είμαι οι κρυφοί, είναι ακριβώς αυτοί που έχουν τα ξινά γούστα
Κατά τ' αλλά, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά 《ψημένη》και κλειδωμένη στην κρεβατοκάμαρα του καθενός...
Αντίστοιχα αναγουλιάζεις και στη σκέψη δυο γυναικών να φιλιούνται και να κάνουν γλυφομούνια η μία στην άλλη;
Την πορνεία τη θεωρείς φυσιολογική συμπεριφορά; Τις παρτούζες τις θεωρείς εντάξει όσο παραμένει straight;
Μιλάς για φυσιολογικές και αφύσικες καταστάσεις με ποιόν ορισμό του τι είναι φυσιολογικό και τι όχι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom