Νέα

Cuckold Couple - Αυτοτελείς Ιστορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Beluga
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
224
Like
1.445
Πόντοι
201
Καλημέρα.

Ως λάτρης του Cuckold αποφάσισα να ανεβάζω πότε πότε κάποιες αυτοτελείς ιστορίες με πρωταγωνιστές ένα cuckold ζευγάρι.
Ελπίζω να σας αρέσουν.
Οι ιστορίες είναι προιόν μυθοπλασίας. Η μπορεί κ όχι! ;)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ο Νίκος μετά από πολύ καιρό κατάφερε να εξομολογηθεί την φαντασίωση και επιθυμία του στην Έλενα. Φοβόταν πολύ καιρό πως θα την απορρίψει καθώς ήταν πολύ τολμηρή ακόμα και για εκείνον. Βρήκε το θάρρος να της πει πως την φανταζόταν να κάνει σεξ με κάποιον άλλο μπροστά του. Μάλιστα της τα εξομολογήθηκε όλα, πως δηλαδή θα ήθελε να την δει να κάνει σχέση μαζί του και να εξελιχθεί σε πουτανάκι του. Η Έλενα σοκαρισμένη στην αρχή χρειάστηκε χρόνο να το σκεφτεί αλλά σύντομα έδωσε την συγκατάθεση της στον Νίκο να βρει κάποιον που να τις αρέσει. Ο Νίκος κατάφερε να βρει τον Αντώνη. Έναν εμφανίσιμο άντρα στα 35 με καλούς και ευγενικούς τρόπους που εξιτάρουν την Έλενα. Το ζευγάρι είχε ανταλλάξει αρκετά μηνύματα με τον Αντώνη ο οποίος τους πρότεινε να βρεθούνε στο ξενοδοχείο του κατά την διάρκεια της ολιγοήμερης επίσκεψης του στην Θεσσαλονίκη. Οι 3 τους βρέθηκαν στο λόμπι γνωστού ξενοδοχείου όπου ήπιαν ένα ποτό για να χαλαρώσουν. Ο Αντώνης είχε ζητήσει από την Έλενα να φοράει ένα μίνι φόρεμα, ψηλοτάκουνες γόβες, κάλτσες ψηλές κ ένα σέξι εσώρουχο της επιλογής της. Κατά την διάρκεια του ποτού η Έλενα διακριτικά έκατσε δίπλα στον Αντώνη ο οποίος της χάιδευε με διακριτικό τρόπο το πόδι. Μετά το τέλος του ποτού ο Αντώνης πρότεινε να ανέβουν στο δωμάτιο του για ένα 2ο ποτό. Στο δωμάτιο ο Αντώνης έβαλε ποτά κ έκατσε στον καναπέ του δωμάτιου δίπλα στην Έλενα. Κατά την διάρκεια του ποτού ο Αντώνης άρχισε να φιλάει την Έλενα στον λαιμό κ να της χαϊδεύει τα μπούτια φτάνοντας μέχρι το εσώρουχο κ το μουνάκι της ενώ η Έλενα του χάιδευε το πούτσο επάνω από το παντελόνι. Ο Αντώνης έβγαλε τον πούτσο του έξω κ είπε στην Έλενα να του πάρει μια πίπα μπροστά στον άντρα της. Διστακτικά η Έλενα κ μετά την συναίνεση του Νίκου γονάτισε ενώ ο Αντώνης ήταν καθισμένος στον καναπέ κ άρχισε να του παίρνει πίπα!!! Μετά από λίγα λεπτά ο Αντώνης σήκωσε την Έλενα κ την ξάπλωσε στο κρεβάτι. Της άνοιξε τα πόδια κ έκανε στην άκρη το σέξι της εσώρουχο κ άρχισε να της γλύφει λαίμαργα το μουνάκι!!!! Λίγο αργότερα ανέβηκε πάνω της κ έβαλε τον πούτσο του μέσα στο στενό μουνάκι της Έλενα η οποία βόγκηξε ελαφριά από την κάβλα κ έναν ελαφρύ πόνο!!! Ο Αντώνης άρχισε να την γαμάει αργά κ επιτάχυνε όσο περνούσε η ώρα ενώ η Έλενα βογκούσε από την κάβλα που ένιωθε μια ξένης πούτσα στο μουνάκι της!!! Λίγα λεπτά αργότερα ο Αντώνης έχυνε μέσα στο μουνάκι της Έλενα φιλώντας την στον λαιμό!!! Μετά το τέλος ο Αντώνης πρότεινε στην Έλενα να συναντιούνται κάθε φορά που θα ερχόταν Θεσσαλονίκη κ η Έλενα δέχτηκε με χαρά. Κάθε φορά πριν ανέβει ο Αντώνης της έστελνε ένα δέμα με σεξ εσώρουχα τα οποία φορούσε η Έλενα. Ο Αντώνης ήθελε η Έλενα να ντύνετε σαν πουτάνα κ να πηγαίνει στο ξενοδοχείο του για σεξ. Kάθε φορά που την έβλεπε ντυμένη την έστηνε στα 4 κ την γαμούσε άγρια ενώ της έδινε ξυλιές στον κώλο της! Η Έλενα πλέον είχε γίνει το πουτανάκι ενός άλλου με την συναίνεση του άντρα της κ το ταξίδι τους στον κόσμου του cuckolding μόλις είχε ξεκινήσει!
 
OP
OP
Beluga

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
224
Like
1.445
Πόντοι
201
Έχω 2 ερωτήσεις: α) ο Νίκος τον έπαιζε όσο γαμούσε ο Αντώνης; , β) ο Αντώνης φορούσε τσίγκινο σλιπάκι;

α) Ναι
β) Οχι

Μαλακίες ερωτήσεις/εξυπνάδες θα εκτιμηθεί πολύ αν δεν ανεβάζεται.Ευχαριστώ
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.323
Πόντοι
7.195
τύπε μου, συμβουλή δημιουργικής γραφής κι αν θες την ακούς.
Τέτοιες ιστορίες να τις γράφεις πάντα στο πρώτο πρόσωπο, ώστε ο αναγνώστης να έχει μιά ταύτιση.
Στο τρίτο πρόσωπο είναι βαρετές, εγώ με το ζόρι τελείωσα την ανάγνωση..
Πάρε παράδειγμα το best seller Μανωλάκη..
 
OP
OP
Beluga

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
224
Like
1.445
Πόντοι
201
τύπε μου, συμβουλή δημιουργικής γραφής κι αν θες την ακούς.
Τέτοιες ιστορίες να τις γράφεις πάντα στο πρώτο πρόσωπο, ώστε ο αναγνώστης να έχει μιά ταύτιση.
Στο τρίτο πρόσωπο είναι βαρετές, εγώ με το ζόρι τελείωσα την ανάγνωση..
Πάρε παράδειγμα το best seller Μανωλάκη..

Σωστή παρατήρηση! Ευχαριστώ πολύ!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Knoper

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.383
Κριτικές
2
Like
18.289
Πόντοι
3.836
α) Ναι
β) Οχι

Μαλακίες ερωτήσεις/εξυπνάδες θα εκτιμηθεί πολύ αν δεν ανεβάζεται.Ευχαριστώ
Τι; Δεν θα έχει εξυπνάδες το νήμα;:think:
Μην σε στενοχωρήσω αλλά θα πάει άπατο. Ρώτα και εμένα, που την πάτησα με το σοβαρό νήμα

 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
...ηλεκτρονικη αναβιωση του "Αρλεκιν" των '80ς !!!! :headbang:
Μαγκα μπερδευτηκες, πηγαινε τα καλυτερα στο Mary Claire, εδω δν προκειται να δεις προκοπη :2funny::2funny::2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.317
Like
15.793
Πόντοι
3.556
Παρατηρώ ότι η σεξουαλική μυθοπλασία στο μπου ακολουθεί το ίδιο πάντα μοτίβο: χαιδεμα στα μπούτια και στο αιδοίο, κλαρίνο, σπατουλαρισμα , σεξ και τελείωμα είτε μέσα είτε πάνω στο σώμα..
Μάλλον πρέπει να μπει περσοτερη ποικιλία..
 
OP
OP
Beluga

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
224
Like
1.445
Πόντοι
201
...ηλεκτρονικη αναβιωση του "Αρλεκιν" των '80ς !!!! :headbang:
Μαγκα μπερδευτηκες, πηγαινε τα καλυτερα στο Mary Claire, εδω δν προκειται να δεις προκοπη :2funny::2funny::2funny:

Είναι θέμα ιδιαίτερου ενδιαφέροντος οπότε δεν περιμένω μεγάλη απήχηση.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.495
Like
65.222
Πόντοι
11.956
Το ζευγάρι που συναντήθηκαν 0 άντρας 53 η γυναίκα 48 ...ψηλή ξανθιά κοντό μαλλί ωραία βυζιά ...μετά την επικοινωνία κανονίζουμε ραντεβού για ποτό για γνωριμία...έχω δήλωση ότι γουστάρω να φορά κάτι πολύ κοντό με ψηλοτάκουνα και τσοκερ στο λαιμό και φουλ βαμενη.... έρχονται στο ραντεβού η γκόμενα μουναρα με μαύρο φόρεμα και σακάκι ανοιχτό να φαίνονται η βυζάρες της...το παιχνίδι άρχισε από το μπαράκι...κάποια στιγμή μου λέει πιάσε το μουνι μου ....φόραγε καλσόν χωρίς καβάλο ανοιχτή η μουναρα της.Αφου πήραμε το δρόμο προς χοτελ κάθεται δίπλα μου στο αμάξι μπροστά και όπως οδηγάω ανοίγει πόδια τα βάζει πάνω στο ταμπλό και αρχίζει την μαλάκια ...ναι τα διπλανά αμάξια έβλεπαν...στο χοτελ μετά έγιναν όλα ο άντρας πολλές φορές έβλεπε και την έπαιζε η γκόμενα λυσαρα...κώλο μουνι όλα μέσα χωρίς προφυλακτικό...τώρα οποίος με πιστεύει οκ οποίος βάλει φίδια πάλι οκ
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Επίσης λείπουν κάποιες περιγραφές μέσα από τις οποίες θα αναδεικνύονται, έμμεσα, τα συναισθήματα των πρωταγωνιστών. Π.χ. Η Έλενα, στρίμωξε την χοντρή, σαν παριζάκι, πούτσα του Αντώνη στο πρησμένο μουνί της, ενώ ο Νίκος ζύγιζε το αλειμμένο με μύρα καυλί του πριν δαμάσει την κωλότρυπά της.

Σε αυτή την θέση "σάντουϊτς" , η Έλενα συνειδητοποίησε ότι όσο πιο ντροπιαστικό της φαινόταν αυτό που έκανε, τόσο περισσότερο πλησίαζε την στιγμή που θα έχανε τον έλεγχο και θα κατακρημνιζόταν στην δίνη ενός πρωτοφανούς οργασμού. Ήταν οι 2 πούτσες των εραστών της ή η αίσθηση ότι ήταν το ζαμπονάκι ανάμεσα σε 2 θηριώδεις φραντζόλες γλυκό ψωμί, που της έβαλαν στο στόμα έναν απόκοσμο αναστεναγμό;
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.383
Κριτικές
2
Like
18.289
Πόντοι
3.836
Επίσης λείπουν κάποιες περιγραφές μέσα από τις οποίες θα αναδεικνύονται, έμμεσα, τα συναισθήματα των πρωταγωνιστών. Π.χ. Η Έλενα, στρίμωξε την χοντρή, σαν παριζάκι, πούτσα του Αντώνη στο πρησμένο μουνί της, ενώ ο Νίκος ζύγιζε το αλειμμένο με μύρα καυλί του πριν δαμάσει την κωλότρυπά της.

Σε αυτή την θέση "σάντουϊτς" , η Έλενα συνειδητοποίησε ότι όσο πιο ντροπιαστικό της φαινόταν αυτό που έκανε, τόσο περισσότερο πλησίαζε την στιγμή που θα έχανε τον έλεγχο και θα κατακρημνιζόταν στην δίνη ενός πρωτοφανούς οργασμού. Ήταν οι 2 πούτσες των εραστών της ή η αίσθηση ότι ήταν το ζαμπονάκι ανάμεσα σε 2 θηριώδεις φραντζόλες γλυκό ψωμί, που της έβαλαν στο στόμα έναν απόκοσμο αναστεναγμό;
Πω πω πεινάσαμε, Καπετάνιε.

Εσείς πότε θα γράψετε καμιά ιστορία;
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Πω πω πεινάσαμε, Καπετάνιε.

Εσείς πότε θα γράψετε καμιά ιστορία;
Μόλις συναντήσω κάποιο αξιόλογο πουτανάκι θα ανεβάσω καμιά κριτική, Ωρίωνα. Για ιστορίες μη αγοραίου έρωτα όμως, θα πρέπει να αγοράσεις την αυτοβιογραφία μου την οποία ίσως ολοκληρώσω στο επόμενο ναύλο μου
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.383
Κριτικές
2
Like
18.289
Πόντοι
3.836
Μόλις συναντήσω κάποιο αξιόλογο πουτανάκι θα ανεβάσω καμιά κριτική, Ωρίωνα. Για ιστορίες μη αγοραίου έρωτα όμως, θα πρέπει να αγοράσεις την αυτοβιογραφία μου την οποία ίσως ολοκληρώσω στο επόμενο ναύλο μου
Α, δεν θέλω "ίσως"...! Υπάρχει κοινό που διψάει για μάθηση. Μην το αφήνετε διψασμένο.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Α, δεν θέλω "ίσως"...! Υπάρχει κοινό που διψάει για μάθηση. Μην το αφήνετε διψασμένο.
Λατρεύω το κοινό μου και είμαι έτοιμος να το ποτίσω, Ωρίωνα. Στην δουλειά τώρα. Έχεις να βάψεις μισό στρέμμα στην πρύμνη. Μην λουφάρεις με γαλυφιές
 
OP
OP
Beluga

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
224
Like
1.445
Πόντοι
201
Το ζευγάρι που συναντήθηκαν 0 άντρας 53 η γυναίκα 48 ...ψηλή ξανθιά κοντό μαλλί ωραία βυζιά ...μετά την επικοινωνία κανονίζουμε ραντεβού για ποτό για γνωριμία...έχω δήλωση ότι γουστάρω να φορά κάτι πολύ κοντό με ψηλοτάκουνα και τσοκερ στο λαιμό και φουλ βαμενη.... έρχονται στο ραντεβού η γκόμενα μουναρα με μαύρο φόρεμα και σακάκι ανοιχτό να φαίνονται η βυζάρες της...το παιχνίδι άρχισε από το μπαράκι...κάποια στιγμή μου λέει πιάσε το μουνι μου ....φόραγε καλσόν χωρίς καβάλο ανοιχτή η μουναρα της.Αφου πήραμε το δρόμο προς χοτελ κάθεται δίπλα μου στο αμάξι μπροστά και όπως οδηγάω ανοίγει πόδια τα βάζει πάνω στο ταμπλό και αρχίζει την μαλάκια ...ναι τα διπλανά αμάξια έβλεπαν...στο χοτελ μετά έγιναν όλα ο άντρας πολλές φορές έβλεπε και την έπαιζε η γκόμενα λυσαρα...κώλο μουνι όλα μέσα χωρίς προφυλακτικό...τώρα οποίος με πιστεύει οκ οποίος βάλει φίδια πάλι οκ
Δεν είναι πολύ μακριά η ιστορία μου με την εμπειρία σου. προσωπικά δεν έχω λόγο να αμφισβητήσω τίποτα καθώς υπάρχουν πάρα πολλά ζευγάρια που τους αρέσει κ πολλά που κάνουν το βήμα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.359
Κριτικές
8
Like
11.069
Πόντοι
3.786
παιξε και κανενα sequel - μηπως την επομενη φορα ηρθε και καμια γυναικα, καμια ανταλλαγη συντροφων, παιξε μπαλα ελευθερα.
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.029
Κριτικές
4
Like
7.117
Πόντοι
1.336
...ηλεκτρονικη αναβιωση του "Αρλεκιν" των '80ς !!!! :headbang:
Μαγκα μπερδευτηκες, πηγαινε τα καλυτερα στο Mary Claire, εδω δν προκειται να δεις προκοπη :2funny::2funny::2funny:
Εντελως , ο cuckold δεν εγλειψε καν τα χυσια:2funny::2funny::2funny:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.922
Πόντοι
2.306
Δεν ειναι πολλα χρονια που ο Μπαμπης με καλεσε για ΣΚ στο εξοχικο του με την γυναικα του και τα παιδια του. Δεν υπηρχε περιπτωση να αρνηθω, ο Μπαμπης ηταν ιδιοκτητης νυχτερινων κεντρων με παρουσια στη νυχτα απο τα 18 του, πρωτα ως μπραβος και στη πορεια, μεσα απο ενα κυκλο βιας, εκβιασμων και ξυλοδαρμων, εγινε ο ιδιος αφεντικο αγοραζοντας τα μαγαζια που καποτε προστατευε.
Περαν αυτου ο Μπαμπης πληρωνε στην ωρα του και μεχρι κεραιας ομως αν δεν εκανες τα συμφωνημενα συντομα σε εβρισκε καποιο ατυχημα.
Βγαινοντας απο το αεροδρομιο του νησιου , αναγνωρισα το πρωτοπαλικαρο του μπροστα στη μαυρη Mercedes που μου εκανε νοημα να μπω μεσα.
Φτασαμε γρηγορα στο εξοχικο του Μπαμπη, ενα υπεροχο αιγιοπελαγιτικο σπιτι με μεγσλο κηπο με ξηρικο τοπιο σε απολυτη αρμονια με την διακριτικη πισινα και τον μικρο κολπο που υπηρχε μπροστα του.
κατεβηκα απο το αυτοκινητο και προχωρησα προς την εισοδο. Ο Μπαμπης με βερμουδα και χαβανεζικο πουκαμισο, μια ενδυματικη τραγωδια, με υποδεχτηκε βλοσυρος οπως παντα, φτιαχνοντας το μουστακι του.
εκανε νοημα στον μπραβο του να βαλει τα πραγματα μου στο δωματιο των ξενων και με οδηγησε στην μπροστινη βεραντα με την αιγιοπελαγιτικη θεα και την πισινα.
« Μωρο ηλθε ο καλεσμενος μας…» ειπε με εναν τονο φωνης που εκρυβε αγχος.
Ειδα να βγαινει απο τη πισινα μια γυναικα γυρω στα 40, με το πιο υπεροχο κορμι που ειχα αντικρυσει στη ζωη μου.
Πρεπει να υπηρχαν χρονια γυμναστηριου επανω σε αυτα τα γυμνασμενα ποδια, αλλα το πιο υπεροχο σημειο ηταν το εντονοτατο camel tow που αχηματιζε το αιδιο της επανω στο υφασμα. Ολο το μαγιο ειχε «ρουφηχτει» μεσα σε δυο αισθησιακα μουνοχειλα και εσταζε αργα τις τελευταιες σταγονες νερου που πριν λιγο δροσιζαν την κλειτοριδα της. Συνειδητοποιησα οτι ειχαν καρφωθει τα ματια μου στην αισθησιακη της μουνοχαραδρα και εντρομος κοιταξα προς τη μερια του Μπαμπη, για να δεχθω την δευτερη μεγαλυτερη εκλπηξη της ημερας: με κοιταζε με βλεμμα γεμματο λαγνα υπερηφανια και ικανοποιηση, σαν να χαιρονταν με την μουνοπλακα που ειχα παθει με την κορμαρα της γυναικας του.
«Καλησπερα, ειμαι η Μαιρη» μου ειπε με χαμηλωμενο βλεμμα και κοκκινιζοντας εντονα, με τροπο που δεν συμφωνουσε με την ηλικια της και την σχετικη εμπειρια της στη ζωη.
«Καθομαστε για φσγητο» διεταξε ο Μπαμπης διακοπτωντας τος συστασεις, χωρις να ρωτησει αν πειναω εστω απο ευγενεια.
Συντομα καθομασταν οι τρεις μας στο μεγαλο τραπεζι και τρωγαμε.
« Τα παιδια σας?» ρωτησα ευγενικα.
«Εμειναν Αθηνα» απαντησε αυστηρα και λακωνικα ο Μπαμπης κοιταζοντας βλοσυρα την Μαιρη η οποια μεχρι τωρα δεν ειχε πει κουβεντα.
Τελειωσαμε το γευμα μας καθως ειχε αρχισει να σουρουπωνει συζητωντας για δουλειες και την γενικη πολιτικη κατασταση.
Καθως η Μαιρη μας σερβιριζε καφε φορωντας ενα παρεο που δεν σφηνε πολλα στη φαντασια, ο Μπαμπης με παροτρυνε να παω να φορεσω ενα μαγιο και ν’ αραξω στη πισινα.
πηγα στο δωματιο μου και αλλαξα κανοντας πρωτα ενα γρηγορο ντους για να βγαλω τον ιδρωτα του ταξιδιου.
Σε 10 λ ημουν πισω στη πισινα, οπου ειδα προς μεγσλη μου εκπληξη μονη τη Μαιρη να καθεται στην ακρη ρης πισινας βουτωντας νωχελικα τα ποδια της στο νερο.
« Ο Μπαμπης ζητα συγγνωμη αλλα επρεπε να φυγει επειγοντως γιατι ειχε προβλημα σ’ ενα μαγαζι ατη Χωρα».
Γνωριζα οτι ολα μπαρακια ατη χωρα του νησιου ηταν συμφεροντων του και οταν γινοταν καποια μανουρα πηγαινε ο ιδιος να επιβλεψει την κατασταση.
«Σου εφτιαξα ενα τζιν τονικ να χαλαρωσεις» μου ειπε Και γλυε προς το μερος μου με το ποτηρι στο χερι.
Μπορεσα για πρωτη φορα να την περιεργαστω χωρις τον φοβο να πε παρει πρεφα ο Μπαμπης.
Ψηλη γυναικα γυρω στα 1.70 με υπεροχα καστανα μαλλια, πρασινα αμυγδαλωτα ματια και σαρκωδη χειλη. Την εκανες μετα βιας 30 ετων αν και καποιες ρυτιδες στο προσωπο της μαρτυρουσαν οτι ειναι γυρω στς 40. Ομως το πιο εντυπωσιακο ηταν το κορμι της. Εφηβικο κορμι με στηθος στητο, οχι πολυ μεγσλο και ρωγα που εσκιζε το μικροσκοπικο μαγιο. Γυμνασμενη κοιλια χωρις ιχνος χαλαρωσης ( πως εχει κανει δυο παιδια αυτη η γυναικα σκεφτηκα) και δυο υπεροχα καλιγραμμα, γυμνασμενα ποδια που ενωνονταν στο πιο υπεροχο «ορος της Αφροδιτης» που ειχα δει ποτε.
Εμεινα μαρμαρωμενος οταν καταλαβα οτι ειχε σκυψει φερνοντας το προσωπο της ελαχιστα εκατσστα απο το δικο μου, χαμογελωντας πονηρα: «τι κοιτας με τοση προσηλωση?» μου ειπε παιχνιδιαρικα.
Ηθελα να φωναξω : « τη μουναρα σου μωρο μου!» αλλα ψελισσα καποια δικαιολογια αμηχανα.
Γελασε γιατι καταλαβε πως ενοιωθα και μου ειπε : « νομιζω οτι μας ηλθες πολυ νευρικος, εδω εισαι για να χαλαρωσεις και θα φροντισω εγω γι ‘ αυτο».



συνεχιζεται….
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.922
Πόντοι
2.306
Εκεινη την ωρα χτυπησε το κινητο μου, ηταν ο Μπαμπης! Τιναχτηκα λες και με ειχε δαγκωσει φιδι, σηκωσα αμεσως το κινητο και απαντησα με εντονα ενοχη χροια φωνης λες και ηξερα οτι μας παρακολουθει απο καπου.
«Τι επαθες ρε? Δεν περνας καλα? » μου ειπε αγριεμενος.
«Κοιτα εγω εχω μπλεξει εδω με κατι μαλακες, έχουν μαλλον βαρεθει οι καϋμενοι να εχουν ποδια και χερια χωρις καταγματα και χρειαζονται επειγοντως τη βοηθεια μου» ειπε με το συνηθσμενο κυνικο χιουμορ του ου δεν ηταν ομως αστειο…
«Τη Μαιρη και τα ματια σου, κοιτα να περσσει καλα…» μου ειπε χωρις να γνωριζει οτι εγω δεν ειχα πλεον φωνη να απαντησω.
Γιατι οσο κρατουσε αυτη η συντομη στιχομυθια η Μαιρη ειχε βγαλει απο το μαγιο μου τον ηδη ερεθισμενο πουτσο μου μαι τν ειχε εξαφανισει στην στοματικη της κοιλοτητα.
«Μ’ ακους ρε?! Τι επαθες ?» με επανεφερε στην απειλητικη πραγματικοτητα ο Μπαμπης.
«Ναι βεβαια@! Κανενα προβλημα, δεν κανω τιποτα!» φωναξα αναγνωριζοντας το ποση ενοχη δηλωνε ο τονος της φωνης μου.
Εκλεισε το τηλεφωνο κι εγω τιναχτηκα απο το καθισμα βαζοντας το σε πληρη στυση πεος μου στο μαγιο μου.
« Εισαι τρελλη? !! Ξερεις τι θα μας κανει ο Μπαμπης ετσι και μας πιασει??’θα με σκοτωσει!!».
Σηκωθηκε ασγα με ενα ηρεμο χαμογελο και με πλησιασε πιανοντας παλι τον πουτσο μου και κοιταζοντας με στα ματια:
«Αγορι μου εσυ εισαι το δωρο μου για αυτο το ΣΚ δεν το καταλαβες? Θα σε πηδηξω με οποιον τροπο μπορει να βαλει ο νους σου και με τροπους που δεν μπορει κιολας….θα με χυσεις οπου θελεις και θα ρουφηξω κσι τη τελευταια σταγονα σου….Δεν θα με ρωτησεις αν μου αρεσει, δεν θα μου φερθεις με ευγενεια γιατι ειμαι η γυναικα του Μπαμηη…Απο αυτη τη στιγμη ειμαι μια πουτανα που διψα για υποταγη, ξεφτυλισμα, πουτσο και σπερμα…και ετσι θα μου φερθεις μεχρι να μην μπορεις να παρεις τα ποδια σου, ακομα κι ανα εγω σε εκλιπαρω να σταματησεις».
Μολις τελειωσε τη φραση της επεσε στα γονατα πηρε τον παλλομενο πλεον πουτσο μου στο στομα της και τον βυθισε μεχρι ριζας στο λαρυγγι της. Με κρατησε εκει για πανω απο ενα λεπτο, κανοντας κατι που δεν ειχα νοιωσει ποτε ξανα στη ζωη μου. Κινουσε τηον λαρυγγα της οπως σε καταπωση, μαλασσοντας ουσιαστικα τον πουτσο μου με τον λαρυγγα της. Εβγαζε πνιχτα βηξιματα ενω ενας μικρος πιδακας πηχτου σαλιου πεταγοταν εξω σε καθ ε βηξιμο. Με εβγαλε μετα απο ενα λεπτο παιρνοντας βαθεια ανασα. Δυο μακρια πηχτα «κορδονια» απο σαλιο κρεμαστηκαν απο τη βαλανο μου.
Αρχισε να γαμαει το πουτσο μου με το στομα της βαθεια μεχρι ριζας. Τωρα ηταν πλεον καλυμενος απο πηχτο σαλιο το οποιο λειτουργουσε σαν φυσικο λιπαντικο. Μετα απο λιγα λεπτα αργου και βασανιστικου mouthfuck, σηκωθηκε , μαζεψε μια καλη ποστοητα απο το σαλιο πανω στο πουτσο μου και αφου κατεβασε το βρακι της υγρανε με το σαλιο το υπεροχο στρογγυλο της κωλοτρυπιδι…
« Σου αρεσει το κουλουρι αγορι?» με ρωτησε με λαγνο υφος και χωρις να περιμενει απαντηση βυθισε το πεος μου στον υπεροχο εσωτερικο της κοσμο απο την πισω πορτα.
Σε καθε διεισδυση εσφιγγε τον δακτυλιο του πρωκτου της με αποτελεσμα να νοιωθω σαν να μαλακιζει ο πρωκτος της.
Ανεβασε ρυθμο βαριανασαινοντας και ριχνοντας μου μια στυγνη προειδοποιηση οπως βγσινει απο τα χριλη μιας γυναικας που δεν υπαρχει περιπτωση να στερηθει τον οργαμο της «Δεν θα χυσεις αν δεν τελειωσω εγω πρωτα!» μου ειπε κοφτα και αγρια.
Τωρα κοπανιοταν πανω στο πουτσο μου σε βαθυ καθισμα, η κωλοτρυπιδα της παλλονταν σε τρελλους ρυθμους, οι πατουσες της καρφωμενες στο εδαφος διασφαλιζαν οτι θα τον φαει ολον στο κωλο με ορλη και δυναμη. Ειχε πιασει με δυναμη τ’ ααρχιδια μου και τα ειχε κολησει πανω στο μουνι της, ποναγα απο τα καθισματα της, ημουν απιστευτα καυλωμε νος ομως η σκεψη του Μπαμπη με βοηθουσε να μη χυσω , κατι που σιγουρα θα πληρωνα ακριβα αν εκανα πριν χυσει η ιδια.
Ακουσα τοτε εναν υποβοι λυγμο απο τα βαθη του στηθους της, γυρισε και με κοιταξε με απιστευτη λαγνεια και καθως κυριολεκτικα με βισζε με τον κωλο της ενοιωσα μια καυτη πλημυρα να κατεακυλα στη βουβωνικη μου χωρα και στ’ αρχιδια μου.
«Παρε!…παρε τα χυσια μου!» ειπε ξεψυχα και μετα ανεβασε απιστευτα το ρυθμο των καθισματων της αφηνοντας μια δυνατη κραυγη : « ΧΥΝΩΩΩΩ!!» ουρλιαξε και επεσε πανω μου ξεψυχισμενη.
Ενοιωθα σαν θεατης σε μια επικη τσοντα με εμενα πρωταγωνσιτη την οποια ομως εβλεπα και ζουσα σαν τριτος.
Ενα τετοιο πλασμα με απιστευτη σεξουαλικοτητα ειχε μολις καρφωσει με μανια την κωλοτρυπιδα της στον πουτσο μου και ειχε καταβρεξει με απειρα χυσια ολη τη βουβωνικη μου χωρα.
Σηκωθηκε και με στοργη γυρισε και αρχισε να καθαριζει με τη γλωσσα της τα χυσια της απο την κοιλια μου «να σε καθαρισω σε εκανα χαλια!» μου ειπε στροργικα.
«Ξερεις τωρα πια χυνω μονο απο τον κωλο, το μουνι μου αποτελει δευτερευουσα εστια απολαυσης για μενα, ο κωλος μου δινει ταυτοχρονς και πρωκτικο και κολπικο οργασμο» μου ειπε σαν να ηθελε να απολογηθει για τον τροπο που με πηρε μεσα της με το ετσι θελω.
«Νομιζω οτι τωρα πρεπει να κανουμε κατι και για σενα» και εσκυψε καταπινοντας ολο το πουτσο μου μεσα της. Ενοιωσα το κεφσλι να περναει τη γλωσσα της, τις αμυγδαλες της, να διελαυνει απο το στενο της λαρυγγι και να καταληγει στη τραχεια της. Αρχισε τοτε να κινει το λαρυγγι της σαν να κανει κατασοση, σε καθε κινηση του λαρυγγα το κεφαλι του πουτσου μου πιεζοταν στην τραχεια της, μου επαιζε μαλακια μεσα στο στομα της με το λαρυγγι της.
» οταν ειναι να χυσεις πιεσε το χερι μου» μου ειπε « θα σου κανω ενα δωρο».
Ενοιωσα το γνωστο προαιωνιο γαργαλημα να κλιμακωνεται καθως ο πουτσος μου μαλακιζοταν σε πληρη βυθιση απο το λαρυγγι της Μαιρης.
πιεσα με δυναμη το χερι της καθως ενοιιωθα τα φλοκια να πεταγονται απο το πεο μου και τοτε αυτη εκαν ε το απιστευτο: εβηξε δυνατα προκαλωντας μια εντονη συσπαση της τραχειας της, το απολυτο ζουληγμα του πουτσου. Ταυτοχρονα ειδαι μια μεγαλη ποσοτητα απο τα πηχτα μου χυσια να ξεπηδουν απο τα ρουθουνια της!»
Συνεχσσα να χυνω κσι συνεχισε να βηχει, βγαζοντας καθε φορα χυσια απο τα ρουθουνια της.
Μετα απο λιγο με απελευθερωσε και σηκωθηκε παιρνοντας μια βαθεια ανασα. Μαζεψε τα χυσια που ετρεχαν απο τα ρουθυονια στο πανω χειλος της και τα πασαλειψε στο προσωπο της γλειφοντας παραλληλα τις παλαμες της.
«Μμμμ ησουν γλυκος!!το κανει συτο το τζιν και τονικ στη γευση που εχουν τα χυσια…οπως μου αρεσει!» μου ειπε ναζιαρικα και εσκυψε να μεφιλησει στο στομα για να μου αποδειξει το αληθες των λογων της.
Απεφυγα να τη γλωσοφιλιασω με τα χυσια μου στο στομα της και τοτε ειπε γελωντας « εισαι τυχερος που δεν σου εκανα snowballing , ειναι απο τ’ αγαπημενα μου».
Βλεποντας αυτο το υπεροχο προσωπα να γυαλιζει γεματο απο τα εκκριμματα του κοπου μου ορμησα και αρχισα να της γλυφωμε μανια το μουνι. Τυλιξε τα ποδια της γυρω μου δαν ανακοντα και εσφιιγε εως οτου ενα πιδακας απο χυσια χτυπησε τη γλωσσα μου. Χτυπιοταν σαν χελι με το κεφαλι μου αναμεσα στα ποδις της ενω εγω ανεβηκα και της εδωσα τα χυσια της στο στομα μ’ ενα ατελειωτο γωσσφιλο.
Χαμογέλασε και μου ειπε « you snowballed me! » με ναζι.
Εγειρε για λιγο επανω μου και μετα σηκωθηκε, τεντωσε το ολογυμνο υπεροχο κορμι της , ορθωσε το γεματο φλοκια προσωπο της προς το πανω μερος της περγκολας που μας προστατευε και ειπε δυνατα: « Ευχαριστημενος αγαπη μου?».
Με χτυπησε ηλεκτρικο ρευμα οταν καταλαβα οτι στην ακρη της περγκολας ενα αχνο μπλε φωτακι υποδηλωνε την παρουσια μιας μικρης καμερας. Πριν προλαβω να κανω οτιδηποτε ακουστηκε μια δυνατη φωνη απο τα ηχεια του στερεο στη βεραντα « ναι μωρο μου! Ησουν υπεροχη! Εχω χυσει τρεις φορες μεχρι τωρα για παρτη σου» .Ητσν η φωνη του Μπαμπη…

συνεχιζετσι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Μαιρη ηλθε κοντα μου και με αγκαλιασε. «Αναπνευσε!» μου ειπε βλεποντας οτι ειχα σταματησει να αναπνεω και ειχα γινει ασπρος σαν πανι.
Μεφιλησε και μου ειπε «μην ανησυχεις τα πηγες μια χαρα!» ενω ταυτοχρονα μου εδειχνε με τον δεικτη της μια σειρα απο διασπαρτα αχνα φωτακια απο καμερες κατανεμημενες παντου τριγυρω ωστε να πιασουν καθε λεπτομερεια της συνευρεσης μας.
Πηγιανε να πλυθεις μου ειπε σε λιγο εχουμε το δειπνο.
Εφυγα και πηγα στο δωματιο μου προσπαθωντας να καταλαβα αν ειμαι ζωντανος ή νεκρος.
Βγηκα μετα απο ενα μοσαωρο στην πισινα, εκει ηταν τωρα και ο Μπαμπης αγκαλιαζοντας τρυφερα και με τρομερη στογη τη Μαιρη.
Με κοιταξε βλοσυρος και ειπε: « ελπιζω να μην βαρεθηκες που σε αφησα μονο σου συντροφιά με τη γυναικα μου» με ρωτησε με τροπο αυστηρο και μαλλον ρητορικο.
« Οχι, οχι βεβσια» ψελισα. «Δηλαδη ολα καλα ετσι?»
Δεν απαντησε , με κοιταξε με ενα μιγμα αποδοχης και συγκαλυμμενης περιφρονησης κσι γυρισε στη Μαιρη κοιταζοντας την με τοση αγσπη που δεν πιστευα οτι εχει συτος ο ανθρωπος μεσα του. Τη φιλησε παθιασμενα οπως φιλουν τα ζευγαρια που βιωνουν την απολυτη αγαπη μετσξυ τους.

Εκεινη τη στιγμη ενοιωσα πιο μονος στη ζωη απο ποτε.

Ξαναγυρισε σ’ εμενα και ειπε: «σ’ ενα τεταρτο φευγεις, σε περιμενει το τσχυπλοο μου να σε περασει απεναντι. Χρειαζεται να εου πω κατι αλλο γι’ αποψε που δεν καταλαβαινεις?». Ο τονος του ηταν ευθυς και ειλικρινα απειλητικος .
Οχι βεβαια Μπαμπη του αποκριθηκα με σση ειλικρινεια ειχα μεσα μου.
Η Μαιρη εφυγε απο την αγκαλια του μου εδωσε ενα στοργικο άγγιγμα στα χειλη με τα χειλη της και γυρισε παλι κουρνιαζοντας ευτυχισμενη στον Μπαμπη.
Μερικα λεπτα αργοτερα μεσα στο ταχυπλοο που εσκιζε την σκοτεινη θαλασσα, ενοιωθα την αλμυρα του πελαγους στα χειλη και ενοιωθα την δικη της αλμυρα καθως μου ειχε δωθει σαν δωρο και εγω ημουν ο τυχερος αποδεκτης.
και ενοιωσα και το δυνστο τσιμπημα της πικρας οτι αυτοι οι δυο ανθρωποι ειχαν αυτο το δυνστο αισθημα μεταξυ τους, ενω εγω ημουν ο τριτος, ο ευκαιρος, ο αναλωσμος….
Γυρισα το βλεμμα μου ετη θαλασσα, ηταν σκοτεινη.

Απολαυσατε σεντονι, Με τις υγειες σας!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom