Νέα

Cuckold Couple - Αυτοτελείς Ιστορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Beluga
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.684
Κριτικές
8
Like
24.187
Πόντοι
6.336
Ωραίος.....
:wanker:

Εκεί στο τέλος με την αλμύρα του πελάγους προβληματίστηκα λίγο.
:think:

Όλα καλα τύπε...
:thumbsup:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Ωραίος.....
:wanker:

Εκεί στο τέλος με την αλμύρα του πελάγους προβληματίστηκα λίγο.
:think:

Όλα καλα τύπε...
:thumbsup:
το επαιξα Ελυτης τυπε…η αλμυρα του αιδοιου με την αλμυρα του πελαγους:confused:
πχιοτητα!!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.495
Like
65.232
Πόντοι
11.956
Ο Μπάμπης μήπως ειθελε και αυτό μετά αλμυρά από εσένα σου έκανε πρόταση!!!!
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
εχω αρχισει να προβληματιζομαι με ολα αυτα τα cuckoldιλικια στο σαη. Αναρωτιεμαι αν οντως τα αναζηταει/ευχαριστιεται μεγαλυτερο μερος του πληθυσμου απο το προβλεπομενο, ή αν απλα μαζι με τη σφηκοφωλια των γαλαζιων κουλικων στο παρον φορουμ, υπαρχει και φωλια cuckold που βρηκαν ενα μερος να τους ανεχεται κι ας ειναι λιγο πουστηδες.

Θα πρεπει να συνεδριασει η επιστημονικη ομαδα και να βγουν καποια ορθα συμπερασματα, απο δευτερα ομως γιατι πεσαμε σε τριημερο..
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.684
Κριτικές
8
Like
24.187
Πόντοι
6.336
εχω αρχισει να προβληματιζομαι με ολα αυτα τα cuckoldιλικια στο σαη. Αναρωτιεμαι αν οντως τα αναζηταει/ευχαριστιεται μεγαλυτερο μερος του πληθυσμου απο το προβλεπομενο, ή αν απλα μαζι με τη σφηκοφωλια των γαλαζιων κουλικων στο παρον φορουμ, υπαρχει και φωλια cuckold που βρηκαν ενα μερος να τους ανεχεται κι ας ειναι λιγο πουστηδες.

Θα πρεπει να συνεδριασει η επιστημονικη ομαδα και να βγουν καποια ορθα συμπερασματα, απο δευτερα ομως γιατι πεσαμε σε τριημερο..
Είσαι σίστας.
:knuppel:
Φωλιά μπλέ λέει....Καλύτερα από φωλιά μαύρων ή ρόζ.....
:cool2:


Δεν είναι πούστηδες ρε μαλάκα.
Μερακλήδες ναί,περίεργοι ναί.
Άστους τους ανθρώπους,δεν ενοχλούν κανέναν.

Ναι υπάρχει τάση νομίζω.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
εχω αρχισει να προβληματιζομαι με ολα αυτα τα cuckoldιλικια στο σαη. Αναρωτιεμαι αν οντως τα αναζηταει/ευχαριστιεται μεγαλυτερο μερος του πληθυσμου απο το προβλεπομενο, ή αν απλα μαζι με τη σφηκοφωλια των γαλαζιων κουλικων στο παρον φορουμ, υπαρχει και φωλια cuckold που βρηκαν ενα μερος να τους ανεχεται κι ας ειναι λιγο πουστηδες.

Θα πρεπει να συνεδριασει η επιστημονικη ομαδα και να βγουν καποια ορθα συμπερασματα, απο δευτερα ομως γιατι πεσαμε σε τριημερο..
Τυπε οτι γουσταρει ο καθενας, προσωπικα με ενδιαφερει η προσεγγιση απο την πλευρα του bull.
εχει σημασια βεβαια να δουμε αν η επιστημονικη ομαδα εξετασει το θεμα ερχομενη με την… οπισθεν, οστις επιστρεψει απο τον μπακαλιαρο σκορδαλια, εκει τα συμπερασματα μπορει να ειναι οπισθοβαρη….:confused:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Είσαι σίστας.
:knuppel:
Φωλιά μπλέ λέει....Καλύτερα από φωλιά μαύρων ή ρόζ.....
:cool2:


Δεν είναι πούστηδες ρε μαλάκα.
Μερακλήδες ναί,περίεργοι ναί.
Άστους τους ανθρώπους,δεν ενοχλούν κανέναν.

Ναι υπάρχει τάση νομίζω.
καλυτερα να καουν ολες οι φωλιες λεω εγω.

Αρκετοι δεν καυλωνουν απλα στην ιδεα του να τους γαμανε την γυναικα, αλλα στο οτι υπαρχει ενας επι το εργο πουτσαρος στην εμβελεια τους. Πολλοι απο αυτους αλλωστε "καθαριζουν" μετα τα χυσια ως μερος της τελετουργιας.

Επισης, θα ελεγα με σιγουρια οτι η πλειοψηφια τους ειναι τουλαχιστον υποτακτικοι, και αν κρινω και απο ορισμενα πμ μου, κρυφοι. Δεν θα εκθεσω κανεναν αλλα αυτα βλεπω.

Κατα τα αλλα δεν μπηκα να κραξω, αλλα κυριως να αναφερω οτι βλεπω μια εντονη κινητικοτητα σε αυτον τον τομεα. Καντε οτι θελετε, οσο περισσοτεροι cucks τοσα περισσοτερα διαθεσιμα μουνια στην αγορα, ακομα κι αν δεν απευθυνονται σε εμενα. Μονο στη σκεψη οτι καποιος βαραει μαλακια 2 μετρα μακρια μου ενω εγω γαμαω, ξενερωνω, και σιγουρα δεν τον εμπιστευομαι :P
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
καλυτερα να καουν ολες οι φωλιες λεω εγω.

Αρκετοι δεν καυλωνουν απλα στην ιδεα του να τους γαμανε την γυναικα, αλλα στο οτι υπαρχει ενας επι το εργο πουτσαρος στην εμβελεια τους. Πολλοι απο αυτους αλλωστε "καθαριζουν" μετα τα χυσια ως μερος της τελετουργιας.

Επισης, θα ελεγα με σιγουρια οτι η πλειοψηφια τους ειναι τουλαχιστον υποτακτικοι, και αν κρινω και απο ορισμενα πμ μου, κρυφοι. Δεν θα εκθεσω κανεναν αλλα αυτα βλεπω.

Κατα τα αλλα δεν μπηκα να κραξω, αλλα κυριως να αναφερω οτι βλεπω μια εντονη κινητικοτητα σε αυτον τον τομεα. Καντε οτι θελετε, οσο περισσοτεροι cucks τοσα περισσοτερα διαθεσιμα μουνια στην αγορα, ακομα κι αν δεν απευθυνονται σε εμενα. Μονο στη σκεψη οτι καποιος βαραει μαλακια 2 μετρα μακρια μου ενω εγω γαμαω, ξενερωνω, και σιγουρα δεν τον εμπιστευομαι :P
Τυπε εγω περιεγραψα ιστορια τηλε cuckhold σε πληρη αρμονια με τα προσταγματα της συγχρονης τεχνολογίας που το πολιτικο μας συστημα εισηγαγε ελεω κορωνοϊου.
σου ελυσα λοιπον και το ζητημα του ξενερωματος λογω εγγυτητας με τον κουκχολντη.
διαλεγεις πλατφόρμα (zoom, webex, teams) και μπαινεις.
το αλλο θελετε τελος παντων?
Θεωρω οτι μια θεσουλα σε υπουργειο την αξιζω ευκολα…:confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Τυπε εγω περιεγραψα ιστορια τηλε cuckhold σε πληρη αρμονια με τα προσταγματα της συγχρονης τεχνολογίας που το πολιτικο μας συστημα εισηγαγε ελεω κορωνοϊου.
σου ελυσα λοιπον και το ζητημα του ξενερωματος λογω εγγυτητας με τον κουκχολντη.
διαλεγεις πλατφόρμα (zoom, webex, teams) και μπαινεις.
το αλλο θελετε τελος παντων?
Θεωρω οτι μια θεσουλα σε υπουργειο την αξιζω ευκολα…:confused:
τυπε δεν σου ειπα κατι, δεν διαβασα κανενα μεγαλο ποστ με ιστοριες. Απλα μου κανει εντυπωση που εδω και 1-2 χρονια τα νηματα cuckold εχουν παρει φωτια. Το τηλεγαμησι της γυναικας του κακ ακουγεται σαφως καλυτερο, το ερωτημα ειναι ομως θα δεχοταν ο κακ να βλεπει βιντεο και να μην ειναι παρων; εγω πιστευω οι περισσοτεροι θα χαλιοντουσαν
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
τυπε δεν σου ειπα κατι, δεν διαβασα κανενα μεγαλο ποστ με ιστοριες. Απλα μου κανει εντυπωση που εδω και 1-2 χρονια τα νηματα cuckold εχουν παρει φωτια. Το τηλεγαμησι της γυναικας του κακ ακουγεται σαφως καλυτερο, το ερωτημα ειναι ομως θα δεχοταν ο κακ να βλεπει βιντεο και να μην ειναι παρων; εγω πιστευω οι περισσοτεροι θα χαλιοντουσαν
τι να σου πω τυπε, αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου, νομιζω οτι το θεμα πρεπει να παει στη Τατιανα , να βγουν καποια συμπαγη συμπερασματα…:confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.684
Κριτικές
8
Like
24.187
Πόντοι
6.336
καλυτερα να καουν ολες οι φωλιες λεω εγω.

Αρκετοι δεν καυλωνουν απλα στην ιδεα του να τους γαμανε την γυναικα, αλλα στο οτι υπαρχει ενας επι το εργο πουτσαρος στην εμβελεια τους. Πολλοι απο αυτους αλλωστε "καθαριζουν" μετα τα χυσια ως μερος της τελετουργιας.

Επισης, θα ελεγα με σιγουρια οτι η πλειοψηφια τους ειναι τουλαχιστον υποτακτικοι, και αν κρινω και απο ορισμενα πμ μου, κρυφοι. Δεν θα εκθεσω κανεναν αλλα αυτα βλεπω.

Κατα τα αλλα δεν μπηκα να κραξω, αλλα κυριως να αναφερω οτι βλεπω μια εντονη κινητικοτητα σε αυτον τον τομεα. Καντε οτι θελετε, οσο περισσοτεροι cucks τοσα περισσοτερα διαθεσιμα μουνια στην αγορα, ακομα κι αν δεν απευθυνονται σε εμενα. Μονο στη σκεψη οτι καποιος βαραει μαλακια 2 μετρα μακρια μου ενω εγω γαμαω, ξενερωνω, και σιγουρα δεν τον εμπιστευομαι :P
Όλοι έχουμε περίεργα πμ.
Και?
Εννοείται ποτέ δεν θα εκθέσουμε κανέναν.
Αλλά ρε μάν ο καθένας καυλώνει όπως θέλει,δεν θα του επιβάλλεις εσύ ή εγώ το τι θα κάνει.
Αυτό το φόρουμ νομίζω θα πρέπει να είναι μια καλή και ζεστή φωλιά για όλους.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Όλοι έχουμε περίεργα πμ.
Και?
Εννοείται ποτέ δεν θα εκθέσουμε κανέναν.
Αλλά ρε μάν ο καθένας καυλώνει όπως θέλει,δεν θα του επιβάλλεις εσύ ή εγώ το τι θα κάνει.
Αυτό το φόρουμ νομίζω θα πρέπει να είναι μια καλή και ζεστή σφηκοφωλιά για όλους.
Στο διορθωσα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Όλοι έχουμε περίεργα πμ.
Και?
Εννοείται ποτέ δεν θα εκθέσουμε κανέναν.
Αλλά ρε μάν ο καθένας καυλώνει όπως θέλει,δεν θα του επιβάλλεις εσύ ή εγώ το τι θα κάνει.
Αυτό το φόρουμ νομίζω θα πρέπει να είναι μια καλή και ζεστή φωλιά για όλους.
θα του επιβαλλω ομως να μην αφηνει σαλια στα πμ μου ενω μου το παιζει straight cuckold ενω ειναι καταφανως πισωγλεντης. :gay:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.684
Κριτικές
8
Like
24.187
Πόντοι
6.336

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.495
Like
65.232
Πόντοι
11.956
καλυτερα να καουν ολες οι φωλιες λεω εγω.

Αρκετοι δεν καυλωνουν απλα στην ιδεα του να τους γαμανε την γυναικα, αλλα στο οτι υπαρχει ενας επι το εργο πουτσαρος στην εμβελεια τους. Πολλοι απο αυτους αλλωστε "καθαριζουν" μετα τα χυσια ως μερος της τελετουργιας.

Επισης, θα ελεγα με σιγουρια οτι η πλειοψηφια τους ειναι τουλαχιστον υποτακτικοι, και αν κρινω και απο ορισμενα πμ μου, κρυφοι. Δεν θα εκθεσω κανεναν αλλα αυτα βλεπω.

Κατα τα αλλα δεν μπηκα να κραξω, αλλα κυριως να αναφερω οτι βλεπω μια εντονη κινητικοτητα σε αυτον τον τομεα. Καντε οτι θελετε, οσο περισσοτεροι cucks τοσα περισσοτερα διαθεσιμα μουνια στην αγορα, ακομα κι αν δεν απευθυνονται σε εμενα. Μονο στη σκεψη οτι καποιος βαραει μαλακια 2 μετρα μακρια μου ενω εγω γαμαω, ξενερωνω, και σιγουρα δεν τον εμπιστευομαι :P
Λοιπόν όταν ειμουν ποιο μικρός και έκανα τα πρώτα βήματα στο καμάκι γνωριμίες με γκόμενες έκανα για πολλά χρόνια με έναν μεγαλύτερο 4χρονια .....το μεγαλύτερο καμάκι της Αθήνας είχε τρόπο στις γυναίκες αυτός μου έμαθε πολλά πράγματα ... Μαζί γαμισαμε πολλά μουνια...όχι παρτουζα...είχαμε πολλές επιτυχίες στις γυναίκες....τα χρόνια πέρασαν αν και είχαμε πάντα επαφή χαθήκαμε....πριν δύο μήνες πήγαμε για καφέ και λέγαμε διάφορα...του είπα κάποιες περιπέτειες με ζευγάρια.....και μου είπε ακριβώς το ίδιο πράγμα με εσένα....μου φάνηκε περίεργο άνθρωπος που έχει κάνει τόσα να έχει τέτοια άποψη ...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Λοιπόν όταν ειμουν ποιο μικρός και έκανα τα πρώτα βήματα στο καμάκι γνωριμίες με γκόμενες έκανα για πολλά χρόνια με έναν μεγαλύτερο 4χρονια .....το μεγαλύτερο καμάκι της Αθήνας είχε τρόπο στις γυναίκες αυτός μου έμαθε πολλά πράγματα ... Μαζί γαμισαμε πολλά μουνια...όχι παρτουζα...είχαμε πολλές επιτυχίες στις γυναίκες....τα χρόνια πέρασαν αν και είχαμε πάντα επαφή χαθήκαμε....πριν δύο μήνες πήγαμε για καφέ και λέγαμε διάφορα...του είπα κάποιες περιπέτειες με ζευγάρια.....και μου είπε ακριβώς το ίδιο πράγμα με εσένα....μου φάνηκε περίεργο άνθρωπος που έχει κάνει τόσα να έχει τέτοια άποψη ...
ειδες φιλε αιολε;
ολοι οι γαμιαδες τις ιδιες αποψεις μοιραζομαστε :2funny:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Εγώ φυσικά έχω άλλη άποψη αλλά .....οκ
μην μπερδευουμε τα swingers/παρτουζες και το cuckoldιλικι ομως, παντελως ασχετα μεταξυ τους.
αλλο δυο+ ζευγαρια να αλληλοπηδιουνται και να φτιαχνονται επειδη πηδιουνται και αλλο να ειναι ο καραφλας στην γωνια να βαραει μαλακια τη γαριδα του (ή ακομα χειροτερα να εχει βαλει κλουβι στο πουτσο του) ενω ενας μαυρος ψωλαρεας του σκιζει τη γυναικα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom