Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τι  να  σε  πω  καρντιά  μου ?
 

pap05032966

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
ξέρει κανείς αν η Αννέτα δουλευει ακομα εκει?
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
Αυτή η Κολομπιάνα θεία που περιφέρεται μέσα στην Ανατολή, πόσους αιώνες βγάζει μεροκάματο στα κλαμπ της λεωφόρου;!!!
 

vassias47

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επισκέφθηκα πριν από κάνα μήνα το μαγαζί μαζί με μερικούς φίλους. Μου έκανε πολύ καλή εντύπωση σε όλα του. Επειδή ενδιαφέρομαι να ξαναπάω και υπήρξε μία κοπέλα που κέντρισε το ενδιαφέρον μου και περάσαμε εκείνο το βράδυ στο μαγαζί μαζί, ποιος ξέρει να πει τίποτα περισσότερο για τη Λίντα, την οποία δεν βλέπω να αναφέρετε και πολύ; Η κοπέλα είναι κούκλα...
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Επισκέφθηκα πριν από κάνα μήνα το μαγαζί μαζί με μερικούς φίλους. Μου έκανε πολύ καλή εντύπωση σε όλα του. Επειδή ενδιαφέρομαι να ξαναπάω και υπήρξε μία κοπέλα που κέντρισε το ενδιαφέρον μου και περάσαμε εκείνο το βράδυ στο μαγαζί μαζί, ποιος ξέρει να πει τίποτα περισσότερο για τη Λίντα, την οποία δεν βλέπω να αναφέρετε και πολύ; Η κοπέλα είναι κούκλα...
τί ακριβώς θες να μάθεις?
 

vassias47

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τί ακριβώς θες να μάθεις?

Μαζί μου ήταν πολύ τρυφερή, αλλά στο χορό λίγα πράγματα... Γενικά είναι έτσι; Πριβέ κάνει; Αν ναι, τι πριβέ κάνει; Με... άλλα κόλπα ή απλά χορεύει; Θεωρείται από τα καλά κομμάτια του μαγαζιού;
 

vassias47

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρωτάω επειδή αυτό το Σαββατοκύριακο λέω να ξαναπάω και θα ήθελα να ξέρω περισσότερα για τη Λίντα. Εμένα σε γενικές γραμμές μου έκανε πολύ καλή εντύπωση, αλλά ξενέρωσα με το χορό. Έχουν άλλοι συναγωνιστές άποψη και γνώση επί του θέματος;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Ρωτάω επειδή αυτό το Σαββατοκύριακο λέω να ξαναπάω και θα ήθελα να ξέρω περισσότερα για τη Λίντα. Εμένα σε γενικές γραμμές μου έκανε πολύ καλή εντύπωση, αλλά ξενέρωσα με το χορό. Έχουν άλλοι συναγωνιστές άποψη και γνώση επί του θέματος;

ξενέρα φίλε  και φωνή νταλικιέρη....άσε που το παίζει και θεωρητικολόγος της οικονομικής κρίσης και μας τη λέει κιόλας...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
απο αυτό το ίδτυμα σαν όμορφη παρέα αξίζει ίνγκα,ιζαμπέλλα(αλλά πολύ μούρη) και για πάνω σίγουρα κρυστάλ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom